320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas timursem Vaata postitust
    sulle sama lugu(kuna sa vist sellel ajal polnud veel platsi ääres)- rocki eelkäija mäksa tegi palju enam sõnadest, mida meie siin õhku paiskame lootes, et tääksikad saaksid aru, et nii vara platsile minna on tegelikult samasugune üritus, mida tegid tabivere mängijad enne platsi remonti minemist.
    kes hoolib natukenegi sellest, et suvel oleks plats korras, ei lähe sinna kindlasti enne korralikku hooldust ja tahenemist ning mururoheliseks muutumist.
    mina ei pea viha ega ole pahanegi, lihtsalt ma ei usu, et meeskond, kes juba mitmeid aastaid on saanud liigakogemust, ei osanud liiga nii varase algusega arvestada. ma olen veendunud, et lihtsalt ei viitsitud asjaga tegeleda eriti tuues ettekäändeks lisakulud.
    Arvad et me oleme ise oma platsiga rahul? Muidugi tahaks et plats korda tehtaks, aga see pole enam meie teha. See läheb juba linnaisade kapsaaeda.
    Meil siin polegi sellist asja nagu hooldus, ainuke asi mis me saaksime teha on kutsuda rull peale, et midagigi tasandaks.
    Ja kui sa ei ole pahane ega viha ei pea, siis mis mõttega sa siin seletad?
    Mängime parem palli ja kõik on rahul.

    Kommentaar


      Tabivere väljak tõesti läks remonti!Kuna see oli küll mängukõlblik aga sõnaotseses mõttes kartuliaed! Ja tabivere vahetas staadionit sellpärast et kes tahaks remondi ajal väljakut veel hullemaks teha!Topelt tööd ja raha läheb!Vähemalt leidsid nad lahenduse sellega et kolisid teisele väljakule niikauaks!

      Ja giandil on õigus mängime kõik palli ja oleme rahul sellega mis on!isegi kui võhmal pole võimalust kuskil mujal mängida, oleme sellega õnnelikud mis neil on!Eks kõik peavad sealt läbi käima aga mõnel lihtsalt lõpu poole veab kuna siis peaks staadion paremas seisukorras!Aga igaltpoolt on võimalik punkte võtta ja mängida ilusat jalgpalli!

      Edu teile

      Kommentaar


        Algselt postitas giant16 Vaata postitust
        Arvad et me oleme ise oma platsiga rahul? Muidugi tahaks et plats korda tehtaks, aga see pole enam meie teha. See läheb juba linnaisade kapsaaeda.
        Meil siin polegi sellist asja nagu hooldus, ainuke asi mis me saaksime teha on kutsuda rull peale, et midagigi tasandaks.
        Ja kui sa ei ole pahane ega viha ei pea, siis mis mõttega sa siin seletad?
        Mängime parem palli ja kõik on rahul.
        ma seletan, selle mõttega, et te ka natuke mõtlema hakkaksite. kui meie ülejäänud lõuna tsoonis olevad tiimid peavad nagu asjatama ja kunstmurule aegasid leidma, aga mõned ei viitsi, siis tulebki seletada:s. asi ei ole plastis kui sellises, vaid, et sinna nii vara peale minnakse, aga olgu milleks mina muretsen võhma väljaku pärast
        edu jah
        pommitaja

        Kommentaar


          KuuleTimur.Kui sa mingeid vanu asju välja kaevad millest sina mitte sittagi ei tea ,siis ole küll vait selle kohapealt.Tol ajal oli meil selle Tarkoniga endil kana kitkuda mille telgitagust sa ei tea.Pealegi sel samal hommikul valmistasin mina Quattromedile ja teie Epale Kaagveres platsi ette,et sinu vennad saaks seal mängida ja siis Tartus need vennad ei suvatsenud seene vihma käes isegi joonekäru ega nurgalippe välja ajada ,siis millest me räägime .Sa oled väga ninatargaks läinud kas sulle ei tundu.See ,et sul esimest korda elus on kõva sats ei tähenda,et sa võid siis teistest üle trampida.

          Kommentaar


            ta on idi.

            Kommentaar


              hirmus lällamine käib teil siin, vaatan et asi on veel hullemaks läinud võrreldes eelmise aastaga

              Kommentaar


                SK Tääksi - EMÜ SK enne mängu juba piisavalt tolmu üles keeratud...
                Navi Vutiselts - FC Abja abjal on selles mängus väike eelis kogemuste näol. kui nad suudavad selle maksma panna, siis tuleb ka esimene võit - 2:3
                Tõrva FC Warrior - FC Tabivere tuleb huvitav mäng, seda eelkõige seepärast, et saab näha, kas warrior on tõesti heas hoos v oli neil eelmine voor lihtsalt õnnelik- 2:4
                Tartu Quattromed - FC Aspen hoian pöialt quattrole igatahes- 3:1
                JK Welco Elekter - JK Tartu Löök siin on ilmne favoriit welco tiim, kuigi löök on üllatusvõimeline vaevalt siin midagi lihtsalt ära kingitakse- 3:0
                pommitaja

                Kommentaar


                  Algselt postitas mäksakunn Vaata postitust
                  KuuleTimur.Kui sa mingeid vanu asju välja kaevad millest sina mitte sittagi ei tea ,siis ole küll vait selle kohapealt.Tol ajal oli meil selle Tarkoniga endil kana kitkuda mille telgitagust sa ei tea.Pealegi sel samal hommikul valmistasin mina Quattromedile ja teie Epale Kaagveres platsi ette,et sinu vennad saaks seal mängida ja siis Tartus need vennad ei suvatsenud seene vihma käes isegi joonekäru ega nurgalippe välja ajada ,siis millest me räägime .Sa oled väga ninatargaks läinud kas sulle ei tundu.See ,et sul esimest korda elus on kõva sats ei tähenda,et sa võid siis teistest üle trampida.
                  kle sa ei saa vist ikka päris aru - EMÜ läheb Tääksi vastu mängima. see peaks olema suurim tunnustus vastasele kui ikka kohale sõidetakse ja mäng saab peetud. ninatargaks võid mind nimetada jah kui tahad ma ei keela, ei sõima, ei tsenseeri. igaüks teab, kuidas ennast väljendab. mina tundsin muret võhma väljaku seiskorra pärast peale mängu ja siis tulevad sellised kommentaarid.
                  sesmõttes tõesti aitab jamast- mina ei arva et peale meie mängu tulgu või vee uputus...?ei saa ikka nii...ju
                  loodetavasti tääksikad saavad ise ka sellest aru, sest nemad peavad seal ju pooled mängud pidama.
                  loodetavasti tääksikas giant valgustab natuke rohkem nii varasele murule mineku tagamaadest ja siis tuleb meil sellega rahul olla ning jutul lõpp. laupäeval pole enam sellel mölinal kohta.
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas timursem Vaata postitust
                    ma seletan, selle mõttega, et te ka natuke mõtlema hakkaksite. kui meie ülejäänud lõuna tsoonis olevad tiimid peavad nagu asjatama ja kunstmurule aegasid leidma, aga mõned ei viitsi, siis tulebki seletada:s. asi ei ole plastis kui sellises, vaid, et sinna nii vara peale minnakse, aga olgu milleks mina muretsen võhma väljaku pärast
                    edu jah
                    Ega jha kunstmuru üürid maksavad ka midagi ja mitte vähe, muidugi Abja selle ühe kodumängu raha leidis ,et mäng Viljandis pidada.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Ega jha kunstmuru üürid maksavad ka midagi ja mitte vähe, muidugi Abja selle ühe kodumängu raha leidis ,et mäng Viljandis pidada.
                      palju võistlusmäng viljandis maksab?
                      tartus on tammekal vist 700
                      annelinnas mingi 1100
                      pommitaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas indahell Vaata postitust
                        ta on idi.
                        eks vastavalt eale tuleb sealt ka vastava tasemega sõnu... või lükka ümber
                        pommitaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas timursem Vaata postitust
                          palju võistlusmäng viljandis maksab?
                          tartus on tammekal vist 700
                          annelinnas mingi 1100
                          No see on ju tasuta Tallinnas on Kalevi st. 1500, Männiku st. 2000 ligi ja
                          Maarjamäe st. (levadia treening kompleks)üle 2000.
                          selle raha eest, mis tee maksate saab pool platsi ilma pesemise ja garderoobita.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas timursem Vaata postitust
                            palju võistlusmäng viljandis maksab?
                            tartus on tammekal vist 700
                            annelinnas mingi 1100

                            Viljandis võistlusmäng 1000 eeki
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              tõrva 4-0 tabivere

                              Kommentaar


                                timur sa võid ennast lükata kui soovid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X