320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
    no kindlasti j2lle v6eti 2ra kindel pennal jne
    Huvitav fakt on see, et kahe esimese kaotusega lõppenud mängu kohtunik oli Leshiy. Kohtunik oli seekord suurepärane. Iga ringiga kokkumäng paraneb ja seekord jäi lihtsalt õnnest puudu, realiseerimisega on samuti veel probleeme. Aspenile tänud korraliku mängu eest, kohtumiseni sügisringis.

    Kommentaar


      Algselt postitas antwonfisher Vaata postitust
      Huvitav fakt on see, et kahe esimese kaotusega lõppenud mängu kohtunik oli Leshiy. Kohtunik oli seekord suurepärane. Iga ringiga kokkumäng paraneb ja seekord jäi lihtsalt õnnest puudu, realiseerimisega on samuti veel probleeme. Aspenile tänud korraliku mängu eest, kohtumiseni sügisringis.
      Leshiy banaansuses on vist juba arusaanud enamus mängijaid, kes on kannatanud Tema kohtunikuks olemist Aga paistab siiski, et need kaks kaotust on jäänud pigem talle endale meelde kui kohtuniku bläkid kui mängijatele

      Kommentaar


        Ma ei tea kas panen kohtunikuga väga täpi aga tundub et panen nii, et Leshiy on ikka suht hea kohtunik 4. liiga kohta! Ok mäletan üht normi pakki kui vilistas vist mingit sõpruskohtumist talvest ja pall põrkas lumekuhjast tagasi ja löödi siis värav aga muidu väga normilt vilistab, kuna 4 liigas annab suht nii head kohtunikku ikka leida, kuna kohtunikud teevad 4. liigas isegi oma reegleid veel nagu ntx on karistuslöök ja kuna samas meeskonnas mängija sel hetkel möliseb midagi antakse sealt kohast karistuslöök kohe teisele:S igasugust pulli saab aga nii see Eesti elu juba käib poh see õigekiri ja stuff aga ple hetkel kõige teravam pliiats pinalis

        Kommentaar


          Algselt postitas antwonfisher Vaata postitust
          Huvitav fakt on see, et kahe esimese kaotusega lõppenud mängu kohtunik oli Leshiy.
          hakkab juba samasugune jutt pihta nagu kunagi põlvast aeti: epa ja säde kombinatsioon on hukatuslik jne. nüüd emü ja aleksei. sk 10/2ga mängus ma usun oli meil samamoodi tunne nagu teeks kohtunik meile liiga, aga no õnneks võitsime. vastastel oli üks super võimalus viigistada, aga pall läks jala välja sirutanud ründaja alt läbi. selles ei saa kohtunikku süüdistada. lihtne!!!
          pommitaja

          Kommentaar


            Algselt postitas timursem Vaata postitust
            hakkab juba samasugune jutt pihta nagu kunagi põlvast aeti: epa ja säde kombinatsioon on hukatuslik jne. nüüd emü ja aleksei. sk 10/2ga mängus ma usun oli meil samamoodi tunne nagu teeks kohtunik meile liiga, aga no õnneks võitsime. vastastel oli üks super võimalus viigistada, aga pall läks jala välja sirutanud ründaja alt läbi. selles ei saa kohtunikku süüdistada. lihtne!!!
            ei ei. mis sa nyyd, puhas minu viga
            aga sk 10'le v6iks 8elda et esimeses m2ngus teid v6ieti j6uga. teie vastu on lihtne m2ngida. noored poisid ei oska keha vastu panna, ei oska 6hus v6istelda jne. teiega on vaja m2ngida karmilt, kuid m6istuse piires, siis on teile kaotus garanteeritud. aga jah, syydi j22b ikka alati kohtunik. mina selle peale ammu juba ei reageeri. eks ta on alati nii. eks ma ise ka alati m8lisen kohtunikega. ja alati r22gin et tema vilistab alati vastase kasuks eks v6tke vile ja tulge proovige seda kohtunike t88d, kui te arvate et see nii lihtne on !!! tulge teenige raha. EASY MONEY

            peace

            Kommentaar


              Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
              teie vastu on lihtne m2ngida. noored poisid ei oska keha vastu panna, ei oska 6hus v6istelda jne.
              ärge nüüd seda küll teised uskuge, kellel sk-ga mängimata, et nendega lihtne on.
              pommitaja

              Kommentaar


                Naised saunas rääkisid, et Q-med kaotas Abjale ühe golliga.
                Kahju hakkab meditsiinipoistest, ei ole kes ära lööks.

                Kommentaar


                  Mis värk Q-mediga on? Lihtsalt huvi tekib, kui 2007 hooaeg lõpetasid 3. kohal ja nüüd 2. hooaeg järjest nii nirult. On neil mingid põhimehed lahkunud või lihtsalt kuidagi ei taha pallid enam võrku minna?

                  Kommentaar


                    Njah Tartu Quattromed - FC ABJA 0:1(0:0)

                    Raske mäng,oli puudu põhikoosseisu kuuluvad mõlemad keskpoolikud+ründaja,seda enam on võit väärtuslik,esimesel poolajal olime me ikka parajalt üle,teisel poolajal mäng võrdsustus ja meil õnnestus õnnnega pooleks vahetusest väljakule tulnud ründajal nahkkera väravasse koksata ,viimased 10 min oli totaalne surve Quattromilt,kuid õnneks nende täpsus jättis soovida,mõlemad võistkonnad teenisid ühe kollase kaardi,muidu eriti möla polnud,tänud ja edu edaspidiseks.Järgmisena esimest korda kodupubliku ees Abjas,kus vastaseks Tääksi SK EHK SIIS Viljandi mk derbi,vaatab mis saab,väiksel väljakul on võimalused mõlemal.

                    FC ABJA värav 61'-PRIIT PEETRIMÄGI+Hoiatuse 63'.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Pole paha Abja. Poole tunnipärast lähevad tabeli liidrid ka vastamisi. Kes võidab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                        Pole paha Abja. Poole tunnipärast lähevad tabeli liidrid ka vastamisi. Kes võidab?
                        Loodaks viigi peale nagu ma ennustasin,aga....
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          aga emü võitis 4-1

                          Kommentaar


                            Mõtteid EMÜ - Welco mängust:

                            Publikut oli kõvasti mõlemil (Y) kuigi welco omad jõid segi ja ajasid ka mõttetut iba suust välja vahepeal.

                            Esimene poolaeg 1:0. Ütleks, et mäng oli täiesti EMÜ kontrolli all. Ootan kelleltki nüüd arvamust stiilis "põhimehed olid puudu" xD.

                            Teine poolaeg läks suht elavaks, Welco ainsa värava eel käis pall värava piiri peal ära ja löödi puhtaks mis peale Valtna lõi põlema, et käe abiga sorry tõesti jää vait ja otsi abi instrumentaariumist vm. Aga peale seda siis kohe värava ees rabelemine ja keegi suutis palli risti kõmmutada ja EMÜ 0-i ära rikkuda:P. Ja veel üks negatiivne asi nr 88 jooksis siis ringi ja näitas kõigile fakki mingi väike venelase stiilis patsiga vend . Peale seda siis oli mölinat kõvasti ja võitlust samuti.

                            Ikkagi tänud publikule

                            Kommentaar


                              poolaeg jäi 2:0*

                              Kommentaar


                                Hea mäng oli. Sai kõvasti madistada ja võit ei tulnud üldsegi kergelt. Selliseid tuliseid lahinguid võiks veelgi olla koos tulise publikuga.



                                Eedik: jumal hoia, saaks juba kunstmuru pealt minema. Tõsine jalgpall on ikka murul, kus libistades ei kuku end esimesel minutl lõhki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X