320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    noja

    Selline ila ajab muidugi eriti hullult närvi.

    Viivitus oli muidugi, kuna me ei saanud meeskonda kokku. Jah te ei saanud meie põhikoosseisu vastu mängida, väga kahju teist.

    Jah te võite seda endale veel 3 nädalat vähemalt rääkida, et te tulite mütsiga lööma, Timurit ju ei olnud tiimis.

    Mis ohtlikud olukorrad teil siis peale nende väravate olid? Üritasite meile poolelt väljakult 10 korda peale lüüa. Geeniused!

    Kohtunik oli tõesti kohutav, aga ta ei olnud kellegi poolt.

    Te olite kurat maailma õnnelikumad kui te teise värava 93 minutil kontrast lõite. Jah see oli ka kohtuniku pärast fucking suluseisu tõttu miks see kuradi kontra tekkis.

    Te olite meist üle, aga kergelt ma pakuks, et possession oli 60:40. Olukordi teil siiski ei olnud sittagi, niiet ärge ajage siin mingi ulme juttu.

    Kõige mõttetum suhtumine üldse mängu, kui veel võib olla. Mingi kuradi ise mängivad sellist musta mängu kui veel võib, mingi peksavad meid küünarnukkidega, lükkavad selga, kuradi tõmbavad käest jne ja siis kuradi nutavad pikali maas kui me puhtalt palli ära võtame. See on fucking õlleliiga, persse, olge viisakad ärge kurat jamage niimoodi. Ahjaaa teie võõramaalane oskab nagu portugallane ilusti kukkuda.

    Järgmine mäng on muru peal, eks saame normaalselt mängida normaalse kohtinuku, normaalse muru ja ilma liigse mölata.

    Algselt postitas estfighter Vaata postitust
    EMÜ-Löök 2:0 (M.Elmik 2)

    Mäng algas 10 min. viivitusega kuna Löögil ei olnud 11. meest kohal selleks ajaks. EMÜ tuli natuke lõdvalt seda mängu võtma aga oli ikkagi kõvasti ohtlikum kui Löök ning noppis ära oma 3 punni. Kohtunik oli ikka väa imeline asjapulk, ei saanud ööd ega mütsi mängust aru, vilistas kui küsiti ja mingeid x-olukordi vilistas ja jättis samas ka vilistamata

    Kommentaar


      Algselt postitas Kose Vaata postitust
      Selline ila ajab muidugi eriti hullult närvi.

      Viivitus oli muidugi, kuna me ei saanud meeskonda kokku. Jah te ei saanud meie põhikoosseisu vastu mängida, väga kahju teist.

      Jah te võite seda endale veel 3 nädalat vähemalt rääkida, et te tulite mütsiga lööma, Timurit ju ei olnud tiimis.

      Mis ohtlikud olukorrad teil siis peale nende väravate olid? Üritasite meile poolelt väljakult 10 korda peale lüüa. Geeniused!

      Kohtunik oli tõesti kohutav, aga ta ei olnud kellegi poolt.

      Te olite kurat maailma õnnelikumad kui te teise värava 93 minutil kontrast lõite. Jah see oli ka kohtuniku pärast fucking suluseisu tõttu miks see kuradi kontra tekkis.

      Te olite meist üle, aga kergelt ma pakuks, et possession oli 60:40. Olukordi teil siiski ei olnud sittagi, niiet ärge ajage siin mingi ulme juttu.

      Kõige mõttetum suhtumine üldse mängu, kui veel võib olla. Mingi kuradi ise mängivad sellist musta mängu kui veel võib, mingi peksavad meid küünarnukkidega, lükkavad selga, kuradi tõmbavad käest jne ja siis kuradi nutavad pikali maas kui me puhtalt palli ära võtame. See on fucking õlleliiga, persse, olge viisakad ärge kurat jamage niimoodi. Ahjaaa teie võõramaalane oskab nagu portugallane ilusti kukkuda.

      Järgmine mäng on muru peal, eks saame normaalselt mängida normaalse kohtinuku, normaalse muru ja ilma liigse mölata.
      "Kurat,perse,fucking" ,mida sa nagu saada tahad mida sa ärpled enda roppustega? saab ka panna Fu**ing mitte ei pea panema seda täis sõna!

      Tõesti kahju et ma ei tulnud mängu vaatama teil!oleks aru saanud kummal õigus oli kuigi ma tahtsin tõesti tulla aga transport hüppas alt ära! Aga nüüd kose palun tee kõiki rõõmsamaks ja väldi enda ägestumis hooge kuskil mujal!

      Vabandust!

      Kommentaar


        Algselt postitas Kose Vaata postitust
        Kõige mõttetum suhtumine üldse mängu, kui veel võib olla. Mingi kuradi ise mängivad sellist musta mängu kui veel võib, mingi peksavad meid küünarnukkidega, lükkavad selga, kuradi tõmbavad käest jne ja siis kuradi nutavad pikali maas kui me puhtalt palli ära võtame. See on fucking õlleliiga, persse, olge viisakad ärge kurat jamage niimoodi. Ahjaaa teie võõramaalane oskab nagu portugallane ilusti kukkuda.
        Sina olid see lammas, kes mulle jalad ees sisse sõitis? Ball posession oli pigem 70:30. Teil puudusid sellised asjad nagu ohtlikud olukorrad. Niiet ma ei mõista üldse mida sa virised, ole õnnelik, et 10 tükki hammastevahele ei saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas fujiwara Vaata postitust
          Sina olid see lammas, kes mulle jalad ees sisse sõitis? Ball posession oli pigem 70:30. Teil puudusid sellised asjad nagu ohtlikud olukorrad. Niiet ma ei mõista üldse mida sa virised, ole õnnelik, et 10 tükki hammastevahele ei saanud.

          Intriigid mingid ve?
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            No ma tõesti tõmbasin nende meeskonna mängijat käest kui ma temast mööda jooksin, järgmine hetk pistis see vend kisama ja lendas mulle jalad ees sisse. Loomulikult sai kollase ja nende väravavaht samuti jutustas omale selles olukorras kollase välja. Asi on pigem selles, et kui see kutt oma eelmises postituses räägib midagi viisakusest siis tema käitumine tolles olukorras oli kõike muud kui viisakas

            Kommentaar


              Algselt postitas fujiwara Vaata postitust
              No ma tõesti tõmbasin nende meeskonna mängijat käest kui ma temast mööda jooksin, järgmine hetk pistis see vend kisama ja lendas mulle jalad ees sisse. Loomulikult sai kollase ja nende väravavaht samuti jutustas omale selles olukorras kollase välja. Asi on pigem selles, et kui see kutt oma eelmises postituses räägib midagi viisakusest siis tema käitumine tolles olukorras oli kõike muud kui viisakas
              Ok arusaadav
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                see oli küll punase kaarti koht KOSE!!! peaksid õnnelik olema, et kohtunik siuke lammas oli.

                Kommentaar


                  mitu kollast peab olema et mängu peab vahele jätma,kas kaks või kolm?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marx0 Vaata postitust
                    mitu kollast peab olema et mängu peab vahele jätma,kas kaks või kolm?

                    Kolm kollast, siis pärast kahega.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      suured tänud kaitz.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Kolm kollast, siis pärast kahega.
                        Loe korralikult reeglid läbi enne kui rääkima tuled.

                        9.3 Mängija on automaatselt diskvalifitseeritud peale igat kolmandat hoiatust, mille eest ei ole karistust kantud.

                        Kommentaar


                          asi oli selles, et me mängisime tõesti mga sitt mängu aga Löök oli kindalasti meie vastu kõige nõrgem meeskond kelle vastu mänginud oleme, vb tõesti ei olnud ka teil põhi meeskond koos või mis edasi aga see oli mega kerge mäng meie jaoks kuigi me olime tõesti ülikehvad See on vb tõesti minu arvamus aga teiste meeskondadega on ikka jõhkram rebimine olnud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kose Vaata postitust
                            Selline ila ajab muidugi eriti hullult närvi.

                            Viivitus oli muidugi, kuna me ei saanud meeskonda kokku. Jah te ei saanud meie põhikoosseisu vastu mängida, väga kahju teist.

                            Jah te võite seda endale veel 3 nädalat vähemalt rääkida, et te tulite mütsiga lööma, Timurit ju ei olnud tiimis.

                            Mis ohtlikud olukorrad teil siis peale nende väravate olid? Üritasite meile poolelt väljakult 10 korda peale lüüa. Geeniused!

                            Kohtunik oli tõesti kohutav, aga ta ei olnud kellegi poolt.

                            Te olite kurat maailma õnnelikumad kui te teise värava 93 minutil kontrast lõite. Jah see oli ka kohtuniku pärast fucking suluseisu tõttu miks see kuradi kontra tekkis.

                            Te olite meist üle, aga kergelt ma pakuks, et possession oli 60:40. Olukordi teil siiski ei olnud sittagi, niiet ärge ajage siin mingi ulme juttu.

                            Kõige mõttetum suhtumine üldse mängu, kui veel võib olla. Mingi kuradi ise mängivad sellist musta mängu kui veel võib, mingi peksavad meid küünarnukkidega, lükkavad selga, kuradi tõmbavad käest jne ja siis kuradi nutavad pikali maas kui me puhtalt palli ära võtame. See on fucking õlleliiga, persse, olge viisakad ärge kurat jamage niimoodi. Ahjaaa teie võõramaalane oskab nagu portugallane ilusti kukkuda.

                            Järgmine mäng on muru peal, eks saame normaalselt mängida normaalse kohtinuku, normaalse muru ja ilma liigse mölata.
                            kose, peaks mainima, et sinu jutus pole nagu seda liimi. hetkel kui kõrvalt vaataja ma ei loe kuskilt välja ulmelistest olukordadest jne, aga see selleks. see on juba reegel, et kui keegi üksta-puha kui objektiivselt ka ei püüa mängu kirjeldada, on kohe selliseid, kes seda kohe ilaks ja hülgemölaks titulleerivad. meie pepest nii palju, et osadel meeskondadel on mõni ründaja ikka palju kergemini kukkunud ja eks kukuvad edaspidigi. meie kaitsjad peame selleks lihtsalt harjuma. aga ma pakun välja, et mine harjuta kätt täna mõne mängu peal ning järgmine kord kuuleme juba natukene konstruktiivsemat ülevaadet v väitlust. edu

                            PS! peale igat mängu on selline tunne, et kohe kohe on skandaal tulemas
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              Kose, õpi fu..ing kaotama!! :P

                              Kommentaar


                                Naudi ennast Kose!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X