320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Bobik Vaata postitust
    Rock&Roll - EMÜ SK 0-3 (0-0)

    Rocki pahameel esimese värava puhul õigustatud. Pall oli juba paarkend senti väljas, kui ründajale palli toimetasin ja sealt kena söödumänguga tuli. Üks penalti ja meie Itaalia staar lõi kolmanda peale kena triblingut.

    Samas peab ütlema, et kohtunik lasi mõlemale poole kummalisi otsuseid, kuna ta ei viitsinud eriti palju joosta ja ega siis kõike ju ühest kohast ka ei näe.
    Mäng muidu rahulik, üks kollane käega mängu eest Rocki pallurile.

    Njah, õnnetu mäng meie (R&R) poolt. Esimene poolaeg võrdsete heitlus, aga ei suutnud me oma võimalusi ära realiseerida.
    Teine poolaeg soosis õnn ja kohtunik tugevamat, nii esimene värav kui teine situatsioon mille eest penalti anti mängisid-võitlesid EMÜ mehed lõpuni, meie jäime kohtunikuga vaidlema. Kolmas värav oli puhas minu pakk, lasin end otsajoonel ära suruda ja sealt anti Itaalia staarile sööt 5-kasti joonele kust eriti keeruline ei olnud vormistada.
    Ja ka teine poolaeg ei suutnud me oma võimalusi ära realiseerida

    EMÜ ise pakkus punkti(e) täna, aga ei osanud vastu võtta.
    Mäng muidu rahulik jah, ilma suurema möla ja toorutsemisteta.

    Kommentaar


      SK Tääksi -- Tõrva Warrior 3:3
      http://www.skimavere.com

      Kommentaar


        Navi-Quattromed 0:3

        Teise poolaja teine pool oli küll juba täielik antijalgpall mõlemalt poolt

        Kommentaar


          Algselt postitas enzzo Vaata postitust
          SK Tääksi -- Tõrva Warrior 3:3
          Felix,mängust ka räägid?
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Felix,mängust ka räägid?
            ma võin ise kaitz paaris sõnaga mängu kokku võtta.
            mäng oli rahulik yhtegi kaarti ei jagatud. suht lahtine ja mõlema poolsete võimalustega. vastaste ryndaja nr.44 tekitas väga palju peavalu ja kui ma ei eksi siis lõi ta kaks väravat. alguses ei saanud mängu käima ja siis oli kohe Tõrval kaks 100% võimalust mis õnneks luhtusid. nurgalöögi järksest olukorrast lõi Kristo Kalistratov kuskil 20m ilusa löögi postist sisse 1-0. mäng jätkus ja Tõrva suutis ennast vahepeal 2-1 ette viia. Siis saime jälle mängu käima ja lõime 3-2. Mängu lõpus 6. min vist oli mängida kui taas vastaste nr.44 suutis värava lyya. meil oli ka palju õnne viimase kahe värava puhul. näiteks 2-1 värava lõi meie kaitsja kuskil 40m pealt st meie miniväljaku oma karistusala lähedalt. kohtunik oli enamvähem kuigi võttis kuidagi palju vale aute ära. jättis ka yhe penalti Tõrva kasuks andmata. Ja mainiks veel selle ära et Tõrva 1-1 värav oli superilus löök nr. 5 poolt kui ma ei eksi.
            tänud Tõrvale hea mängu eest

            Kommentaar


              Welco - Tabivere 2-0 (1-0) (pisut enne lõppu)

              2 punast. Tabivere oma suupruukimise ja mahaniitmise eest (selle eest poleks ise kaarti näidanud) ja welco oma mängis eriti tobedalt kaks kordapeale vilet palli. Tabivere omad tunnevad, et kohtunik tegi vist liiga, kuigi objektiivse pealtvaatajana seda ei ütleks. Suluseisud võttis kohtunik õigesti ja lasi lihtsalt jõulisemat mängu mängida. Selline mäng on ida tsoonis normaalne, meil ehk pole harjutud. Ühesõnaga, kõrvaltvaataja jaoks oli mäng aus ja skoor oleks võinud olla hoopis teine, kui mõlemad meeskonnad oleks oma suurepäraseid võimalusi ära kasutanud.
              Welco teine värav tuli naljakalt, kui nende paremäär jooksis väravahiga kokku, vv lõi palli vastu teda u 25m väravast ja pall põrkas sellest väravasse.


              Pealtvaatajaid oli meeldivalt palju: 70+

              Kommentaar


                Welco-Tabivere lõppseisuks jäigi siis 2:0. Ei saa öelda, et me eriti oma palli maas hoidmise ja rahulikult veeretamise plaani täitsime, aga Tabivere-suguse agressiivse satsi vastu on seda ka natuke raske loota. Küll aga suutsime minu arust tavapärasest julgemalt ja õnnestunumalt õhuvõitlustesse hüpata ja üldse läksime rohkem esimese palli peale, mitte ei lasknud enne maha põrgata pallil nagu tavaliselt teeme. Esimesel poolajal oli meil kerge initsiatiiv (kuigi Tabiverel oli ka ohtlikke momente) ja poolaja lõpus tuli väga kena värav , kui Welco 4 ründavamat mängijat kõik palli puudutada said ja lõpuks vasakäär lõpuks Valtna söödust värava lõi. Esimese poolaja lõpus oli veel 1 suurepärane võimalus, aga siis tegi sama vasakäär kehva puute ja lasi palli liiga ette. Teise poolaja algul oli mäng ka pigem Tabivere poolel, aga neil oli ka omi võimalusi. Kusagil poolaja keskel ehk sai Tabivere kutt siis üsna kiiresti kaks kollast. Esimese puhul tuleb tunnistada, et kohtunik jättis vist tõesti meie vasakääre tehtud vea vilistamata ja vastane sai vaidlemise eest kollase. Ja siis mõni hetk hiljem tõmbas sama kutt Valtna maha karistusala lähedal ja tuli teine kollane. Üsna kergelt tulnud punane minu arust, aga sama ütleksin ka meie ründaja punase kaardi kohta. Teine kollane oli tõesti ta enda lollus,et palli peale vilet vastu väravavahti virutas..Aga esimene oli kohtunik Leshiy poolt täiesti arusaamatu otsus. Ründaja jooksis inertsi pealt väravavahist mööda, aga peatas palli ilusti kinni ega löönd kuhugi seda. Arusaamatu kaart.
                Meie punane tuli alla 10 minuti enne lõppu. Tabivere suutis ka 10 vs 11 mängides meid teataval määral survestada, aga kaitseliin ja väravavaht tegid hiilgavat tööd minu arust. Vastaste teravaim oli ründaja Kilk, aga temaga saadi kokkuvõttes ikkagi hakkama. Ja siis mõni minut enne lõppu otsustati mäng ära jah, kui vastaste väravavaht mulle palli vastu molli lõi ja see kuidagi väravasse veeres sealt.
                Üldiselt mõnus mäng oli, hooajaeelsele sõprusmängule mõeldes kartsin hullemat mölinat ja lõhkumist ja seda et peame äkki kodumeeskonnana kohtuniku turvalisuse tagamiseks mingeid meetmeid rakendama, aga täiesti normaalne oli. Punased ei tulnud ka ju mingite jõhkrate vigade eest, vaid pigem olid sellised kummalised.
                Tänud FC Tabiverele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                  Welco - Tabivere 2-0 (1-0) (pisut enne lõppu)

                  2 punast. Tabivere oma suupruukimise ja mahaniitmise eest (selle eest poleks ise kaarti näidanud) ja welco oma mängis eriti tobedalt kaks kordapeale vilet palli. Tabivere omad tunnevad, et kohtunik tegi vist liiga, kuigi objektiivse pealtvaatajana seda ei ütleks. Suluseisud võttis kohtunik õigesti ja lasi lihtsalt jõulisemat mängu mängida. Selline mäng on ida tsoonis normaalne, meil ehk pole harjutud. Ühesõnaga, kõrvaltvaataja jaoks oli mäng aus ja skoor oleks võinud olla hoopis teine, kui mõlemad meeskonnad oleks oma suurepäraseid võimalusi ära kasutanud.
                  Welco teine värav tuli naljakalt, kui nende paremäär jooksis väravahiga kokku, vv lõi palli vastu teda u 25m väravast ja pall põrkas sellest väravasse.


                  Pealtvaatajaid oli meeldivalt palju: 70+


                  Kindlasti oli tulemus vägagi meelt mööda EMÜ le
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Nii kehva vilepartiid nagu täna.. poleks sellise kaliibriga kohtunikult tänases Welco - FCT küll oodata osanud. Welco oli täna parem, tõsi!
                    //

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SkTääksi Vaata postitust
                      ma võin ise kaitz paaris sõnaga mängu kokku võtta.
                      mäng oli rahulik yhtegi kaarti ei jagatud. suht lahtine ja mõlema poolsete võimalustega. vastaste ryndaja nr.44 tekitas väga palju peavalu ja kui ma ei eksi siis lõi ta kaks väravat. alguses ei saanud mängu käima ja siis oli kohe Tõrval kaks 100% võimalust mis õnneks luhtusid. nurgalöögi järksest olukorrast lõi Kristo Kalistratov kuskil 20m ilusa löögi postist sisse 1-0. mäng jätkus ja Tõrva suutis ennast vahepeal 2-1 ette viia. Siis saime jälle mängu käima ja lõime 3-2. Mängu lõpus 6. min vist oli mängida kui taas vastaste nr.44 suutis värava lyya. meil oli ka palju õnne viimase kahe värava puhul. näiteks 2-1 värava lõi meie kaitsja kuskil 40m pealt st meie miniväljaku oma karistusala lähedalt. kohtunik oli enamvähem kuigi võttis kuidagi palju vale aute ära. jättis ka yhe penalti Tõrva kasuks andmata. Ja mainiks veel selle ära et Tõrva 1-1 värav oli superilus löök nr. 5 poolt kui ma ei eksi.
                      tänud Tõrvale hea mängu eest
                      Enam-vähem nii oligi. Lisaks juurde, et mängu pall oli suht kõva & mul siiamaani pea valutab
                      Järgmine mäng toimub meil siis SK 10 II'ga esimest korda meil kodus, Tõrvas. Tõotab tulla huvitav

                      Kommentaar


                        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                        Enam-vähem nii oligi. Lisaks juurde, et mängu pall oli suht kõva & mul siiamaani pea valutab
                        Järgmine mäng toimub meil siis SK 10 II'ga esimest korda meil kodus, Tõrvas. Tõotab tulla huvitav

                        OOhhoo Tõrvas,mis koolistaadionil?
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                          Nii kehva vilepartiid nagu täna.. poleks sellise kaliibriga kohtunikult tänases Welco - FCT küll oodata osanud. Welco oli täna parem, tõsi!
                          Nu kahjuks pole päevad vennad.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            OOhhoo Tõrvas,mis koolistaadionil?
                            Endise Patküla kooli, nüüdse noortekeskuse juures. Kui teie väljak pidi olema väidetavalt lai nagu lennuväli, siis meie oma on pikk nagu hoovõturada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                              Nii kehva vilepartiid nagu täna.. poleks sellise kaliibriga kohtunikult tänases Welco - FCT küll oodata osanud. Welco oli täna parem, tõsi!
                              kes mängu vilistas ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Caos Vaata postitust
                                kes mängu vilistas ?
                                Leshiy

                                1010
                                FC Otepää II

                                Kommentaar

                                Working...
                                X