320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. Juulil on siis FC Tabiverel sõprusmäng FC Flora meeskonnaga.

    Tulge siis kõik ikka vaatama

    Kommentaar


      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
      1. Juulil on siis FC Tabiverel sõprusmäng FC Flora meeskonnaga.

      Tulge siis kõik ikka vaatama

      mispuhul see mäng ?

      Kommentaar


        Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
        1. Juulil on siis FC Tabiverel sõprusmäng FC Flora meeskonnaga.

        Tulge siis kõik ikka vaatama
        Ma arvan, et tegemist on siiski fc flora 2 meeskonnaga, ei usu, et mingisugused zahovaikod vms. ennast lõhkuma sinna tulevad.

        Kommentaar


          Algselt postitas C.Rinaldo Vaata postitust
          Ma arvan, et tegemist on siiski fc flora 2 meeskonnaga, ei usu, et mingisugused zahovaikod vms. ennast lõhkuma sinna tulevad.
          Ära arva liialt. No meil on vaja harjuda meistriliiga tempoga, enne sillamäed! see oli nali loomulikult. tglt on nii, et uus natuke pikendatud/sätitud staadion on vaja sisse õnnistada!
          //

          Kommentaar


            Algselt postitas C.Rinaldo Vaata postitust
            Ma arvan, et tegemist on siiski fc flora 2 meeskonnaga, ei usu, et mingisugused zahovaikod vms. ennast lõhkuma sinna tulevad.
            Ei tea tõesti, aga oli lubatud tulla ikka tegijatega. See mäng siis staadioni avamise puhul, võib olla siis Eesti Jalgpall 100 raames. igatahes LAHE ´

            Kommentaar


              EJL teatab:

              Käesolevaga teatame, et IV liiga Lõuna piirkonna võistkond FC Rock&Roll on
              loobunud osalemast Eesti jalgpalli 2009.a. meistrivõistlustel. Seega jäävad
              ära kõik selle võistkonna osavõtul planeeritud kohtumised.
              Vastavalt meistri-ja karikavõistluste juhendi punktile 9.14 juba toimunud
              mängude tulemused tühistatakse, kõik nendes mängudes saadud karistused
              jäävad kehtima.

              Äärmiselt kahetsusväärne lugu. Kas nüüd muutub siis liiga tase ühtlasemaks, kuna eeldan, et rocki mehed omale uusi klubisid hakkavad otsima?
              //

              Kommentaar


                eks ikka paljud loodavad kuskil edasi mängida aga kus?

                eks näha mis saab.

                täna peame oma viimase maakonnameistrivõistluste mängu ja loodame, et hea medaliga panna siis punkt sellele poolikule hooajale.

                pmst kõike hea teistele ! olid head mängud kõigiga !

                Kommentaar


                  Kui küsida tohib, et mis siis nagu juhtus. Meeskonna kokku saamisega Teil ju probleemi ei olnud väga tihti. Kahju on, et kaob ära vanade peerude punt, kes õpetasid noortele poistele, mis asi on kehamäng ning mis teeb 4 liigast korraliku mudaliiga

                  Algselt postitas indahell Vaata postitust
                  eks ikka paljud loodavad kuskil edasi mängida aga kus?

                  eks näha mis saab.

                  täna peame oma viimase maakonnameistrivõistluste mängu ja loodame, et hea medaliga panna siis punkt sellele poolikule hooajale.

                  pmst kõike hea teistele ! olid head mängud kõigiga !

                  Kommentaar


                    ei noh viimasel ajal oli mängjate vahel konflikte jne.

                    mehi ei saadud väga hästi kokku ja eks see raha puudus on ka miinus.

                    erilisi suuri probleeme tegelt ei olegi aga jah.

                    Kommentaar


                      Arvatavasti enamus tüüpe lähevad Lööki. jälle siis sama meeskond, mis eelmisel aastal.

                      Kommentaar


                        varsti laguneb ka Fc Metec )))

                        varsti siis hakkavad poisid otsima endale uut klubi. ise ytlen oma meeskonnast nii palju, et umbes 10 m2ngijad v2gagi heal tasemel. orientselt 2 liiga tase

                        Kommentaar


                          ei tea kas just lööki.

                          eks peab uurima.

                          tahaks normaalse trenniga satsi.

                          aga küll näha

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                            varsti laguneb ka Fc Metec )))

                            varsti siis hakkavad poisid otsima endale uut klubi. ise ytlen oma meeskonnast nii palju, et umbes 10 m2ngijad v2gagi heal tasemel. orientselt 2 liiga tase
                            bronin rääkis, et tuleb ju tagasi ikka teile ? + Pütsep ka
                            (sorri kui nimi valesti kirjutatud)

                            või on täitsa kindel see meteci kabelimats?
                            Trennis vist teil eriti keegi ei käi nagu ma kuulnud olen... kas tülide või enda laiskuse tõttu? (veidi aega ikka leiab ju töö/kooli kõrvalt)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                              bronin rääkis, et tuleb ju tagasi ikka teile ? + Pütsep ka
                              (sorri kui nimi valesti kirjutatud)

                              või on täitsa kindel see meteci kabelimats?
                              Trennis vist teil eriti keegi ei käi nagu ma kuulnud olen... kas tülide või enda laiskuse tõttu? (veidi aega ikka leiab ju töö/kooli kõrvalt)
                              no ei saa mehi kokku. kellel mida. ei r22gi trennidest yldse, ei saagi me m2ngule mehi. kellel j2llegi t88. kellel muud p6hjused. eks varsti n2ha ole mis saab

                              Kommentaar


                                Nagu ma aru saan, jätkatakse meil liigas kümne meeskonnaga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X