320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
    Sellepärast tulekski viies liiga teha neile kus igamäng peab täis olema
    hea mõte ju eesti jalgpalli liidule..
    ei tea kas on mõistlik, et alko ja sport käsi-käes käiks!

    Kommentaar


      ah, jätke järgi...kõik juba toimib...IV ja mõnes mõttes ka III liiga on õlleliigad...
      ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

      Kommentaar


        Algselt postitas r_t Vaata postitust
        Üldiselt ei ole selline mudaliiga toksimine kõikide jaoks sport, vaid on ka inimesi kelle jaoks on see meelelahutus. Enamasti sellistel inimestel ei ole vahet, millises konditsioonis nad mängivad ning eriti palju ei loe ka kes ja kui kõvasti saab vigastada. Omal ajal oli täitsa viies liiga olemas ning olgem ausad, kaineid inimesi oli seal vähem kui hetkel neljandas liigas. Aga kaotati see liiga pigem vist võistkondade vähesuse tõttu ära, mitte selle pärast, et mängukvaliteet oleks olnud kehva. Aga eks elu näitab, et kõige madalamates liigades on ikka korralikud amatöörsatsid, kellel puudub motivatsioon kõrgemal mängida ning mängijatel edasi ise areneda. Nii kaua kui on olemas sellised mansad, on olemas ka kutid, kes kisti Püssikast otse tantsusaalist ning peale kahte Gini on mängukonditsioon olemas. Aga vastates küsimusele, siis mina küll tahan sellist jalgpalli... meelelahutus ikkagi!
        Kui sa tahad sellist jalgpalli, kus tehtaks selline liiga, kus on kohustus olla iga mäng jommis siis tõesti, edu.. Ma lahkun siit vestlusest nüüd
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Hei Einsteinid. Üks asi on, kui mängja tuleb mängule pohmellis, okei, ei ole hullu, kuid olen päris mitu korda siin paari aasta jooksul, et mõned vennad tulevad täis peaga mängule, on ikka nii härga täis et hoia ja keela. Siukeste koht oleks ikka väljaku ääres, mitte väljakul kraaklemas ja kõvatamas.

          Ennustus ka: Järgmises voorus võidavad kõik kodumeeskonnad

          Kommentaar


            Algselt postitas insein-o Vaata postitust
            Hei Einsteinid. Üks asi on, kui mängja tuleb mängule pohmellis, okei, ei ole hullu, kuid olen päris mitu korda siin paari aasta jooksul, et mõned vennad tulevad täis peaga mängule, on ikka nii härga täis et hoia ja keela. Siukeste koht oleks ikka väljaku ääres, mitte väljakul kraaklemas ja kõvatamas.

            Ennustus ka: Järgmises voorus võidavad kõik kodumeeskonnad
            ma pakun, et v a 1
            pommitaja

            Kommentaar


              Algselt postitas timursem Vaata postitust
              ma pakun, et v a 1
              Terane tähelepanek! :P

              Kommentaar


                Kas EMÜ mängib siis võõrsil??

                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                ma pakun, et v a 1

                Kommentaar


                  Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                  kui tahta selle vastu võidelda, siis minu arvates peaks jalgpalliliidule hoopis ütlema, et nad teeks reegli, et joobes olles ei tohi väljakul viibida
                  selline reegel on ammu olemas! kui paljud kohtunikud sellest kinni peavad on iseasi.

                  Kommentaar


                    Ennustus:

                    FC Aspen - EMÜ SK 1-3 (Aspen on võimeline üllatama,aga... )

                    Tõrva FC Warrior - Welco Elekter (Karm võitlus,aga pakuks siiski võitu külalistele) 2-3

                    FC ABJA - Tartu Löök X:X(Hea on koduväljakul võita)

                    SK Tääksi - Navi Vutiselts 4-1( Oleks üllatus kui Tääksi peaks kaotama punkte)

                    Tartu Quattromed - SK10 Premium II 2-4

                    Vaba nädal FC Tabivere.

                    Edu!!!
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                      Welco ja Tõrva tegid tõepoolest sõprusmängu,mõlema satsi eest mängis ka meeskonda mitte kuuluvaid mehi (Welcol oli aind 10 mängukõlbulikku meest,saime 2 Tõrva kutti,kellest üks esindab Tarvastu satsi, juurde). Mäng algas ja lõppes Tõrva jõhkra survega (vahepeal mängisime meie ka natuke), Welco mehed olid laagrist ikka päris surnud, kohe algul oli näha, et Tõrva valitseb mängu. 10 minutit enne lõppu oli seis siiski veel vaid 1:2, aga siis kukkusime täiesti ära ja Tõrva nautis asja täiega.
                      Eelmisel hooajal alustasime sügisringi 1:5 kaotusega Pukale, loodame,et seekord saime oma paki siis enne ametlike mängude algust kätte. Tänud Tõrvale mängu eest, saime septembrikuiseks kohtumiseks teiega natuke staadionit tundma õppida, loodame et see maksab teile kätte
                      Peab vist teile pettumuse valmistama ja tõdema, et mäng peaks olema üleviidud renoveeritud Valga kunstmuru väljakule seoses sellega, et valgakad meilt väravad tagasi võtsid..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                        Peab vist teile pettumuse valmistama ja tõdema, et mäng peaks olema üleviidud renoveeritud Valga kunstmuru väljakule seoses sellega, et valgakad meilt väravad tagasi võtsid..
                        Pettumus on muidugi suur, võib öelda, et meie Tõrva laager on täielikult vett vedama läinud. Aga miskipärast ma arvan, et Tõrva noortekeskuse staadionist parema kvaliteediga Valga staadionil on Welco võimalused võit võtta suuremad. Eriti tore on see, et mäng ka kahe tunni võrra hilisemaks lükati. Kell 12 on ikka tõeliselt ebameeldiv mängida, eriti kui kaugelt mängule vaja sõita (isegi kui ei ole eelmisest päevast tugevat joovet sees). Aga meieni on jõudnud info (Kui -Mirko- just midagi segamini ei ajanud), et mäng toimub Valga keskstaadionil. Eks selles osas vast asi selgub varsti, igatahes mõlemad variandid tunduvad mõnusamad kui Tõrva staadion.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                          Pettumus on muidugi suur, võib öelda, et meie Tõrva laager on täielikult vett vedama läinud. Aga miskipärast ma arvan, et Tõrva noortekeskuse staadionist parema kvaliteediga Valga staadionil on Welco võimalused võit võtta suuremad. Eriti tore on see, et mäng ka kahe tunni võrra hilisemaks lükati. Kell 12 on ikka tõeliselt ebameeldiv mängida, eriti kui kaugelt mängule vaja sõita (isegi kui ei ole eelmisest päevast tugevat joovet sees). Aga meieni on jõudnud info (Kui -Mirko- just midagi segamini ei ajanud), et mäng toimub Valga keskstaadionil. Eks selles osas vast asi selgub varsti, igatahes mõlemad variandid tunduvad mõnusamad kui Tõrva staadion.
                          Oo, esimest korda kuulen, et keskstaadionil võib mäng toimuda. Samas arvestades, et ka kunstmuru väljaku eest küsitakse nüüd renti, siis miks mitte valida parem väljak, maksta tuleb ju nagunii.

                          Kommentaar


                            Jalgpalliliidu kodukas väidab, et ikkagi Kungla tn kunstmurul..

                            Kommentaar


                              Kunstmurul on eelis ikkagi Welcol, kui oleks murul olnud siis oleks võib-olla isegi eelis olnud Tõrval.igatahes, tõrvakad, pange ära siis neile

                              Kommentaar


                                FC Aspen - EMÜ SK 1-3 (0:2)
                                väravad: mikko elmik, heiki vään, viljar arula

                                Kommentaar

                                Working...
                                X