320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas insein-o Vaata postitust
    Noo see äärekohtunike asi meie ( Tõrva Warriori ) mängude juures ei ole just kõige suurem uudis. Meil on ka varasematel mängudel äärekohtunikud olnud
    See et seal äärekohtunikud on seepärast et väljak on nagu on...kunagi vict pole seal kyljejooni olnud ja selle asemel torbikud....

    Kommentaar


      Algselt postitas Haze Vaata postitust
      See et seal äärekohtunikud on seepärast et väljak on nagu on...kunagi vict pole seal kyljejooni olnud ja selle asemel torbikud....
      Eksid kulla mees, eksid. Esimestel mängudel olid isegi olemas need küljejooned

      Kommentaar


        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
        Eksid kulla mees, eksid. Esimestel mängudel olid isegi olemas need küljejooned
        mis edasi siis sai?

        miks lõpuni neid jooni polnud?

        Kommentaar


          Algselt postitas K2sn Vaata postitust
          mis edasi siis sai?

          miks lõpuni neid jooni polnud?
          Ei teagi täpselt, kas materjali nappus või siis treener ei jõudnud üksi neid jooni vedada koguaeg..

          Kommentaar


            Algselt postitas insein-o Vaata postitust
            Ei teagi täpselt, kas materjali nappus või siis treener ei jõudnud üksi neid jooni vedada koguaeg..
            Ma ei tea küll, kes teil Tääksi mängu eel teil need jooned tegi, aga need olid ikka päris kõverad, koom oli vaadata. Mõni mees tõmbab täis peaga ka sirgemaid

            Kommentaar


              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
              Ei teagi täpselt, kas materjali nappus või siis treener ei jõudnud üksi neid jooni vedada koguaeg..
              mängijaid ise ei huvita siis we?:O

              meil teevad küll paar mängjat iga mängupäeva hommiqul

              Kommentaar


                Algselt postitas Kosemets Vaata postitust
                Äkki on asi Tõrva tiimis, mitte kohtunikes. Nimelt tõrvakate ründavad mängijad on enamasti väga tehnilised ja seega kaitsjatega üks ühele päris head.
                tehnilised töesti, aga ka kukkumises olete pioneerid?
                pommitaja

                Kommentaar


                  Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                  mängijaid ise ei huvita siis we?:O

                  meil teevad küll paar mängjat iga mängupäeva hommiqul

                  Nii on,vihmase ilmakorral muidugi vaeva näeb,aga tehtud peavad saama.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas giant16 Vaata postitust
                    Ma ei tea küll, kes teil Tääksi mängu eel teil need jooned tegi, aga need olid ikka päris kõverad, koom oli vaadata. Mõni mees tõmbab täis peaga ka sirgemaid
                    Sa ei kujuta ettegi, kui palju rõõmu see lause mu päeva tõi tõsiselt, ma naersin selle lause üle päris mitmeid ja kümneid minuteid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krizto Vaata postitust
                      Sa ei kujuta ettegi, kui palju rõõmu see lause mu päeva tõi tõsiselt, ma naersin selle lause üle päris mitmeid ja kümneid minuteid
                      kusjuures ma ka naersin selle peale päris pikalt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas veikz Vaata postitust
                        rass mida seletad ma lõin kohe pele, kui priit mulle söötis see pall veel põrkas seal. Võtsin maha ja lõin, aga väravavaht oli täpselt siruli maas kui maast lüüa tahtsin niii et ära tule seletama midagi, et üks ühele ei löö ära ja teine kord oli lihtsalt abja väravahi näpuotstest joppas neil

                        aga tänud abjale hea mängu eest !

                        a ja kui keegi võttis kogematta kaasa musta kollastetriiudega nike palli võiksite teada anda !
                        Palun ja Abja mängijatel/pealtvaatajatel teada anda kui keegi pallist miskit teab, teatavasti pallid niisama minema ei kõnni. Vb keegi võttis kogemata palli kaasa või lõi kuskile võsa suunas ja hiljem leiti üles. Üritasime küll palli leida, aga tulutult.

                        Parimatega,
                        Kristo

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kose Vaata postitust
                          Palun ja Abja mängijatel/pealtvaatajatel teada anda kui keegi pallist miskit teab, teatavasti pallid niisama minema ei kõnni. Vb keegi võttis kogemata palli kaasa või lõi kuskile võsa suunas ja hiljem leiti üles. Üritasime küll palli leida, aga tulutult.

                          Parimatega,
                          Kristo
                          Annan endast parima,uurin asja.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            XX voor
                            19.09. 12:00 Tartu SK 10 Premium II - SK Tääksi Kambja st sk10 võidab 3:2
                            19.09. 12:00 Navi Vutiselts - FC Aspen Väimela st mõlemad mängivad väimelas hästi aga jääb viiki 2:2
                            20.09. 12:00 JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior Kaagvere jalgpalliväljak. Löök tõmbab kiirelt kotid pähe ja lõpu seis jääb 2:1
                            20.09. 12:00 EMÜ SK - FC Tabivere Ülenurme staadion. Tabivere vajab võitu eelmine mäng 1:1 nüüd pakun 3:1 tabiverele
                            20.09. 15:00 JK Welco Elekter - Tartu Quattromed Tartu Annelinna staadion. Loodan Quattromedi peale 3:4


                            Vaba nädal abjal vict
                            Edu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                              20.09. 12:00 JK Tartu Löök - Tõrva FC Warrior Kaagvere jalgpalliväljak. Löök tõmbab kiirelt kotid pähe ja lõpu seis jääb 2:1
                              Kaks väravat on kiire koti pähe tõmbamine?

                              Kommentaar


                                Kui seis jääb 2:1 siis küll

                                Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                                Kaks väravat on kiire koti pähe tõmbamine?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X