320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

    Originally posted by chipsi


    sooviks siiski teada kes Roosna-Alliku poistest viga sai??? teadmatus närib hinge
    oleksin väga tänulik kui keegi minu küsimusele vastaks

    Kaitsja Urmo Sarjas. Aga kes ja kust uurib?
    puhh

    Kommentaar


      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

      ma muidu ka seda küsimust enne küsinud, kuid kas on äkki mõnel IV liiga lõuna meeskonnal hooaja jooksul logod valmis saanud? logosid läheks kodulehe juures tarvis ja see teeks asja ilusamaks. Tahaks teada selliste meeskondade kohta nagu FC Warrior Valga, FC Comwell, SK Kirm, Räpina SK Kuidas teil klubi logodega asi on ja kas ma olen ainuke, kes nende vastu huvi tunneb?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'


        van der sarjas pange ennast valmis,järgmine mäng on teil vist meiega(Kespoga).

        Kommentaar


          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

          Me oleme alati valmis...oleme valmis teid võitma kindlasti...sest teie kodus mäng oli juu hullem mõtetus...meie kodus näete samat mängu kui vaja
          *Mängu seis ei ole ennem selge kui kohtunik on andnud lõpuvlile*

          Kommentaar


            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

            võit meil oli teil koba aga kahjuks kobad loevad ka aga kodus peate te eriti head olema,kui meid tahate võita.
            ma arvan,et see kord teil õnne ei ole.
            kahju,et see pühapäev mänge ei ole oleks kiirelt teilt kolmpunni ära võttnud nüüd peab ootama järgmise pühapäevani.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

              Poisid on kuskil lõvi näinud ma vaatan!!!!
              *Mängu seis ei ole ennem selge kui kohtunik on andnud lõpuvlile*

              Kommentaar


                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                Originally posted by bidma


                võit meil oli teil koba aga kahjuks kobad loevad ka aga kodus peate te eriti head olema,kui meid tahate võita.
                ma arvan,et see kord teil õnne ei ole.
                kahju,et see pühapäev mänge ei ole oleks kiirelt teilt kolmpunni ära võttnud nüüd peab ootama järgmise pühapäevani.
                :P Sa bidma oled siin foorumis kyll äge tegija. põhimõtteliselt sa vist tarka juttu ajada ei oska (ei taha) ja tegeled siin foorumi risustamise ja mõtetu lahmimisega. Sest kuidas muidu saaks võtta su enda lauset \"ma arvan,et see kord teil õnne ei ole.\" millega sa seda põhjendad? ise lambist mõtlesid välja või? või sa \"lihtsalt\" tead? ehk ütled meile kõigile ka siis juba mängu tulemuse ära?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                  Smith.

                  Just vastupid teiega on siin foorumis võimatu rääkida.
                  tegime siin kogemata oma alateema(Kespo),siis hakkas tulema igasugust jama(vaata ise meie alateemat Kespo siis tead millest räägin).
                  Üritasin rääkida mõistlikult aga vastati koguaeg mingi jubeda kriitikaga.
                  Mõned üksikud kes suutsid normaalselt teemat arendada.
                  Sellepeale ütleks järgmiselt\"Kuidas küla koerale,nõnda koer külale\"
                  Ega sa kah vist Smith kõige mõistlikum inimene pole,ära solvu aga see on minu arvamus sinust.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                    Eino, ega sellist vastust ma aimasin. Kuigi jah, kas sa arvad, et kõik on siin foorumis sinu vastu? sa eksid selles. mul pole sinu vastu midagi (ma ei tunnegi sind), kuid see et sa vahepeal natuke mõtlematuid asju kirjutad, sellele võib ju tähelepanu pöörata? Kespo alateema kohta pole mul midagi öelda. seal käib lihtsalt üksteise mahategemine. ja minu eelmises postituses olid ka paar küsimust, millele tahaks Sinu enda põhjendatud vastuseid saada. kui suudad mulle asja selgeks teha, et asi nii on ja sellele fakte lisada siis saab ka sinu seisukohta tõsiselt võtta. rahu...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                      käib vist diskussioon bidma versus all forum, kusjuures kõigil on kinnisidee bidma maatasa ja veel madalamaks teha camoon mees , ole ise teiste suhtes vähegi sallivam , siis räägitakse ka sinuga asjast ... antud juhul on see külakoera kõnekäänd täiesti kohane ja minumeelest saab see koer küll praegu oma iga urina peale üha uue ja uue jalahoobi.
                      mis puutub kespo teemasse, siis seal käib vist naabritevaheline arveteklaarimine , millel jalgpalliga pole midagist pistmist, nii et minu jaoks täiesti offtopic
                      299195

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                        Laupäev, 30. august, Koeru staadion

                        Eesti U15 vs FCF Järva-Jaani SK 0:0
                        .

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                          FCF Järva-Jaani SK - FC Warrior 2:1 (1:1)

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                            Roosna-Alliku SK vs. Kehtna KESPO 1:0 (0:0)
                            *Mängu seis ei ole ennem selge kui kohtunik on andnud lõpuvlile*

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                              FC Elva II - SK Kirm 6:3 (3:1)

                              Kommentaariks niipalju, et Elva oli igas elemendis Kirmist üle. Kahjuks ei viitsinud elva lõpuni pingutada ja 6:1 eduseisul lasti vastasel veel 2 kolli lüüa. Peab ka märkima, et Kirm lõi kõik oma 3 väravat peaga. Aga muidu oli tore mäng ja huvitav, et Krimi mängijad ei saanud mitte ühtegi kollast kaarti.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                                FC Comwell - JK Lootos 13:1
                                * Lootos mängis 9 mehega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X