320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    Kiidame siis natuke omaküla: JALKA valis FC Tabivere aasta klubiks 2009
    Lühike 2009 aasta kokkuvõte meist: http://web.zone.ee/fctabivere/tegemised2009.html
    Vbla minu arvutitarkused ei lase pilte eest võtta, aga lugedes jäi häirima, et pildid on tekstile ette pandud ja palju informatsiooni jääb saamata..
    FC Otepää II

    Kommentaar


      Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
      Vbla minu arvutitarkused ei lase pilte eest võtta, aga lugedes jäi häirima, et pildid on tekstile ette pandud ja palju informatsiooni jääb saamata..
      olen kuulnud seda probleemi veel mõne käest :S
      üldiselt, kes huvitatud täisväärtuslikust artikli lugemisest on, saab kopeerida teksti täismahus ms wordi või nii. vabandame ebameeldivuste pärast.
      //

      Kommentaar


        Algselt postitas sunseek Vaata postitust
        Kiidame siis natuke omaküla: JALKA valis FC Tabivere aasta klubiks 2009
        Lühike 2009 aasta kokkuvõte meist: http://web.zone.ee/fctabivere/tegemised2009.html
        Palju õnne Tabiverele! Peaasi on nüüd mitte jalgu seina peale visata. Suur töö alles algab - noortegrupid, duubelvõistkond, naiskond, turniirid jm
        299195

        Kommentaar


          Algselt postitas INCE Vaata postitust
          Palju õnne Tabiverele! Peaasi on nüüd mitte jalgu seina peale visata. Suur töö alles algab - noortegrupid, duubelvõistkond, naiskond, turniirid jm
          noortega tegeletakse, aga tabivere noored poisid on sihukesed kes ei taha arvutite tagant ära tulla ja trennis käivad ca10 inimest,Naiskonda ei saa vict niipea tabiverel olema, kun atabiveres on ca6 tüdrukut keda huvitaks jalgpall.Duueblvõistkonna pealt ma arvan on sama!Vähe järelkasvu kes huvitaks mängimisest , turniirid on tabiveres, aga mis ei puutu fc tabivere-sse!
          Täpsemaid lauseid ütleb ikkagi Fc tabivere suurim eestvedaja Sunseek
          Edu.

          Kommentaar


            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
            noortega tegeletakse, aga tabivere noored poisid on sihukesed kes ei taha arvutite tagant ära tulla ja trennis käivad ca10 inimest,Naiskonda ei saa vict niipea tabiverel olema, kun atabiveres on ca6 tüdrukut keda huvitaks jalgpall.Duueblvõistkonna pealt ma arvan on sama!Vähe järelkasvu kes huvitaks mängimisest , turniirid on tabiveres, aga mis ei puutu fc tabivere-sse!
            Täpsemaid lauseid ütleb ikkagi Fc tabivere suurim eestvedaja Sunseek
            Edu.
            teil on pluss see, et nüüd on jalgpall seal ma arvan konkurentsitult populaarseim ala. suureks miinuseks aga on väike rahvaarv. vabandan kui eksin, kuna ei kujuta isegi ette palju seal inimesi on. meil on hetkel 2 noortepunti, kuigi saalihoki neelab enamus noori endale. ma ise treenin 96 - 97 poisse, kes liigat mängivad. trennis on mul poisse 94-99, kuna lihtsalt ei saa kokku piisavalt, et erinevates vanustes mängida. järgmine punt, kus hea aasta oli, on 2000 ja 2001. neist saab pundi kokku. iseenesest nagu mõistlike vahedega, et suurtele natukese aja tagant järelkasvu saada. esimesed viljad on lõigatud 92, 93 vanusest on meil sirgunud 4 kindlat mängijat, kellest ühel ka ilmselt kõrgemal helgem tulevik. noorteklassis oli ca 13-15 neid. 96 vanusest on ka nüüd oodata mitut head poissi, kui nad aint jalka juures suudab hoida. point mul selles, et ei olegi vaja igas vanuserühmas tiimi. kui saaks seal teil kasvõi noorteklassides 98,99,00 ja nooremaid, siis nendega saaks juba liigat mängida. seal on nõutud väike väljak ja sellevõrra lihtsam. mis nende huvisse puutub.. no kui flora ja sillamäe lapsi mängima ei pane, siis ei pane ilmselt miski. seda olete mõelnud, et pakuks lasteaiale välja, teha seal ise trenne neile? duubli asi on lihtsam. kui juba teise liigasse peaks pääsema, siis saab kasutada kasvõi põltsut või mõnda tartu IV liiga tiimi. tuli päris pikk jutt, aga no ehk sai miskit tarka ka siit.
            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

            Kommentaar


              Jaa. Lühike vastus INCE'le ka philoule, et võttes arvesse seda kõigetähtsamat kriteeriumi, ehk inimresurssi, siis:
              Põlva linna rahvaarv: 6314 (seisuga 01.01.2009)
              Jõgeva linna rahvaarv: 6327 (seisuga 01.01.2008)
              Tabivere alevikus elab umbes tuhat inimest, Tabivere vallas 2500.

              Loomulikult tahaks teostama hakata INCE'i poolt mainitud noortegruppe duubelvõistkonda, naiskonda, turniire, aga siin on pärssivaid tegureid. Võtame hetkel ikkagi 1-2 sammu korraga. Eelkõige esindusvõistkonnaga kanda kinnitada korralikult ja seejärel noored. Meil on noortel mängimisrõõm see tähtsaim praegu.
              philoule: Meil käivitus lasteaiaga koostöö 2009.aasta alguses, kuid seal tekkisid finantsilised raskused ja veel paar probleemi, mida ei taha siin lahata. Kindlasti kaalume seda uuesti käivitada!

              Samas peab Teie tubliduseks ütlema, et kui meie väikse ressursi juures võiks kõik pisikesed tuua jalgpalli juurde, sest puudub otseselt konkurent ala, siis teil on Eesti mõistes tippklubid nii käsipallis kui saalihokis ja nende kõrval saavutada vastav edu jalgpalliplatsil, on märkimisväärne.

              elagu jalgpall!
              //

              Kommentaar


                Kui keegi Tartu satsidest talvel kusagil trenni teeb ning seal ka mõni vaba koht eksisteerib, siis oleks huvitatud nädala sees õhtuti mängimisest. Pakkumised võib PM'i saata..

                Kommentaar


                  FC Abja jätkab see aasta kindlasti,vaatamata raskele ajale.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kuhu Abja koduleht on kadund ?
                    http://www.jktulevik.ee/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                      Kuhu Abja koduleht on kadund ?
                      Abja koduleht on ajutiselt maas,loodame õigepea korda saada,kui sellejaoks on vastavad vahendid.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        FC Otepää paneb vaatamata raskele ajale suure tõenäosusega duubelmeeskonna välja järgmiseks aastaks
                        FC Otepää II

                        Kommentaar


                          Hey k6igile.
                          Kas tartus leidub meeskondi kus saaks tuleval hooajal m2ngida? M2ngutase selleks liiga jaoks ikka v2ga korralik

                          Kommentaar


                            jk löögil olevat 5 vaba kohta veel

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                              Hey k6igile.
                              Kas tartus leidub meeskondi kus saaks tuleval hooajal m2ngida? M2ngutase selleks liiga jaoks ikka v2ga korralik
                              Quattromedis kahjuks sinu tasemega mehele kohta pole, aga jah Löök on paras alustamiseks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuldar Vaata postitust
                                Quattromedis kahjuks sinu tasemega mehele kohta pole, aga jah Löök on paras alustamiseks
                                ega jah, quatromedis on ju ainult oma ala proffid.
                                ja kust sa yldse tead mis tasemel ma yldse m2ngin?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X