320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
    tavaliselt kui hakata mingi meeskonna võitu ette ennustama...põrub see meeskond t2ielikult...usun et teiega l2heb samamoodi
    Keegi Liverpool Pubist pole seda juttu ajanudki. Ära muretse.Kaitzzz on Abja asjapulk üldse, et see on lihtsalt tema siiras nägemus asjast.
    Elu näitab, ennustamine ei too eriti leiba lauale.

    Kommentaar


      Ma arvan, et kaitz paneb liiga kinni
      Kaitz, kas sa ikka tuled Lootos CUP-ile ? Pole sinust ei kippu ega kõppu. Korraldajad tahavad ka nimekirja lukku lüüa, sul veel osavõtutasu maksmata ...
      299195

      Kommentaar


        Eest poolt lugesin, et saadetakse lööki kuna seal pidi olema kellegil paras alustada, mis sellel löögil siis viga on ? see, et algul õnn ei naeratanud ei tähenda, et nüüd võiks kedagi alahinnata!
        Kuldas ma arvan, et sa oled ise sihukese tasemega mängija kes nühib pinki ainult seal ja siiis nüüd räägid terve meeskonna eest!
        Ja minu mäletamist mööda oli nii et quatro vs löök jäid viimane mäng 3:3 viiki hea, et kotti ei saanud, quatro meestel ei pea närvid vastu ja hakkavad lõhkuma

        Kommentaar


          Algselt postitas veiko- Vaata postitust
          Eest poolt lugesin, et saadetakse lööki kuna seal pidi olema kellegil paras alustada, mis sellel löögil siis viga on ? see, et algul õnn ei naeratanud ei tähenda, et nüüd võiks kedagi alahinnata!
          Kuldas ma arvan, et sa oled ise sihukese tasemega mängija kes nühib pinki ainult seal ja siiis nüüd räägid terve meeskonna eest!
          Ja minu mäletamist mööda oli nii et quatro vs löök jäid viimane mäng 3:3 viiki hea, et kotti ei saanud, quatro meestel ei pea närvid vastu ja hakkavad lõhkuma
          löögis ongi hea alustada uuesti, sest sinna on kogemusi vähe juurde vaja, siis saadakse ilusasti hakkama. 2. liigas mänginud mees ei saa töesti 4. liiga meeskonna jaoks halb olla
          pommitaja

          Kommentaar


            Algselt postitas timursem Vaata postitust
            löögis ongi hea alustada uuesti, sest sinna on kogemusi vähe juurde vaja, siis saadakse ilusasti hakkama. 2. liigas mänginud mees ei saa töesti 4. liiga meeskonna jaoks halb olla
            n2iteks Metecist l2heb 5-7 p6hikoosseisu m2ngijaid L88ki, ja l88k v6idabki see 4 liiga 2ra )))

            Kommentaar


              Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
              n2iteks Metecist l2heb 5-7 p6hikoosseisu m2ngijaid L88ki, ja l88k v6idabki see 4 liiga 2ra )))
              a kui Löögist 5-6 mängijad läheb Metecisse ,siis Metec võidab III liiga ....(((((((

              Kommentaar


                Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                n2iteks Metecist l2heb 5-7 p6hikoosseisu m2ngijaid L88ki, ja l88k v6idabki see 4 liiga 2ra )))
                Loota ju võid, et võidate! Siiski on u 12 meeskonda, kes kõik tahavad salamisi liigat võita !
                http://www.jktulevik.ee/

                Kommentaar


                  Löök võitis eelmise hooaja viimases mängus Tääksit ka 3:1 ja tõesti oli päris motiveeritud vastane

                  Igaljuhul EDU
                  http://www.skimavere.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas veiko- Vaata postitust
                    Eest poolt lugesin, et saadetakse lööki kuna seal pidi olema kellegil paras alustada, mis sellel löögil siis viga on ? see, et algul õnn ei naeratanud ei tähenda, et nüüd võiks kedagi alahinnata!
                    Kuldas ma arvan, et sa oled ise sihukese tasemega mängija kes nühib pinki ainult seal ja siiis nüüd räägid terve meeskonna eest!
                    Ja minu mäletamist mööda oli nii et quatro vs löök jäid viimane mäng 3:3 viiki hea, et kotti ei saanud, quatro meestel ei pea närvid vastu ja hakkavad lõhkuma
                    mulle isiklikult meeldib, kui inimesed nalja mõistavad...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas val Vaata postitust
                      a kui Löögist 5-6 mängijad läheb Metecisse ,siis Metec võidab III liiga ....(((((((
                      nad ei saa metecisse minna ju. sellist meeskonda pole enam olemas .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                        Loota ju võid, et võidate! Siiski on u 12 meeskonda, kes kõik tahavad salamisi liigat võita !
                        ei no ma usun et seal on h2id vastaseid )))
                        ega keegi pole 8elnud et see nii ka juhtub. ja ma yldse nii n2lja p2rast pakkusin sellist varianti )

                        Kommentaar


                          Algselt postitas INCE Vaata postitust
                          Ma arvan, et kaitz paneb liiga kinni
                          Kaitz, kas sa ikka tuled Lootos CUP-ile ? Pole sinust ei kippu ega kõppu. Korraldajad tahavad ka nimekirja lukku lüüa, sul veel osavõtutasu maksmata ...
                          EI Abja minu andmetel ei tule,kuna neil uus treener
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Kes uus treener? ja mis sinust sai ?
                            http://www.jktulevik.ee/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                              Kes uus treener? ja mis sinust sai ?
                              Nu hakkan tegelema teiste asjadega klubis + 9-13 a noored
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Nu hakkan tegelema teiste asjadega klubis + 9-13 a noored
                                isa ka usud mida sa räägid???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X