320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vähemalt on foorumis autelu tekkind Alati on hea hooaja eelseid ennustusi ja spekulatsioone lugeda.
    http://www.jktulevik.ee/

    Kommentaar


      Ennustamine on tänamatu töö aga prooviks ikka.

      1. Tartu JK Welco Elekter
      2. FC Aspen
      3. FC Otepää II
      4. Tõrva FC Warrior
      5. Tartu Quattromed
      6. Rolling Doors
      7. Tartu SK10 Premium II
      8. FC Abja
      9. JK Tartu Löök
      10. SK Tääksi
      11. Navi Vutiselts

      Kuskile peaks mahutama veel ka Liverpooli.
      See aasta tundub IV S liiga suhteliselt võrdne.
      JK Liverpool Pub

      Kommentaar


        Algselt postitas Tommy Vaata postitust
        Ennustamine on tänamatu töö aga prooviks ikka.

        1. Tartu JK Welco Elekter
        2. FC Aspen
        3. FC Otepää II
        4. Tõrva FC Warrior
        5. Tartu Quattromed
        6. Rolling Doors
        7. Tartu SK10 Premium II
        8. FC Abja
        9. JK Tartu Löök
        10. SK Tääksi
        11. Navi Vutiselts

        Kuskile peaks mahutama veel ka Liverpooli.
        See aasta tundub IV S liiga suhteliselt võrdne.
        Tohoh 3. kohale meid paigutatud, raskeks läheb sellise ennustuse täitmine ma kardan kohe esimesel hooajal suhteliselt noore koosseisuga. Samas Aspeni mäng oli meil esimene "suur" mäng üldse koos ja mängupildi üle ei saanud kurta, võta nüüd kinni kas tekib võimalus tabeli esimese poole eest võidelda hooaja lõpuni või mitte..
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Algselt postitas Tommy Vaata postitust
          Ennustamine on tänamatu töö aga prooviks ikka.

          1. Tartu JK Welco Elekter
          2. FC Aspen
          3. FC Otepää II
          4. Tõrva FC Warrior
          5. Tartu Quattromed
          6. Rolling Doors
          7. Tartu SK10 Premium II
          8. FC Abja
          9. JK Tartu Löök
          10. SK Tääksi
          11. Navi Vutiselts

          Kuskile peaks mahutama veel ka Liverpooli.
          See aasta tundub IV S liiga suhteliselt võrdne.
          mina usun ka et sellest tabelist enamus sellistel kohtadel ei lõpeta
          Löök ja Navi olla täiendusi juurde saanud ja Kaitseliit nägi tõsist vaeva et karikas Navit võita. Tääksi suudab alati üllatada ja sellest Liverpooliga sõprusmängu seisust ma end väga mõjutada ei laseks. RD-l on ka kindlasti ambitsioone kõrgemal platseeruda.
          minu ennustus on, et Liverpool ja Welco lõpetavad hooaja tabeli eesotsas aga ülejäänud kohti ma jagama ei julgeks hakata
          sigpicSuure-Jaani United

          Kommentaar


            Ootame vaatame Ma arvan ise ka et tabeli teine pool tuleb väga tihe ja kohad otsustatakse alles päris lõpus.
            JK Liverpool Pub

            Kommentaar


              Nii palju kui ma Liverpooli jorrse nimekirjas tundsin, siis tundub, et nad on saanud endale üldse parima satsi kokku, mis kunagi olnud. Kvaliteedilt kindlasti on nad Welcost peajagu üle... ise asi on see, kas ka kõik korralikult mängudel käivad. Kahju lihtsalt, et Teil tekkis mott endal korralik mansa kokku ajada peale seda, kui te mudasse pudenesite ... tulete siia noori kukekesi ja muid õllesõpru tümitama Igaljuhul edu!

              Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
              mina usun ka et sellest tabelist enamus sellistel kohtadel ei lõpeta
              Löök ja Navi olla täiendusi juurde saanud ja Kaitseliit nägi tõsist vaeva et karikas Navit võita. Tääksi suudab alati üllatada ja sellest Liverpooliga sõprusmängu seisust ma end väga mõjutada ei laseks. RD-l on ka kindlasti ambitsioone kõrgemal platseeruda.
              minu ennustus on, et Liverpool ja Welco lõpetavad hooaja tabeli eesotsas aga ülejäänud kohti ma jagama ei julgeks hakata

              Kommentaar


                Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
                mina usun ka et sellest tabelist enamus sellistel kohtadel ei lõpeta
                Löök ja Navi olla täiendusi juurde saanud ja Kaitseliit nägi tõsist vaeva et karikas Navit võita. Tääksi suudab alati üllatada ja sellest Liverpooliga sõprusmängu seisust ma end väga mõjutada ei laseks. RD-l on ka kindlasti ambitsioone kõrgemal platseeruda.
                minu ennustus on, et Liverpool ja Welco lõpetavad hooaja tabeli eesotsas aga ülejäänud kohti ma jagama ei julgeks hakata
                1010101010

                Kommentaar


                  Algselt postitas r_t Vaata postitust
                  Nii palju kui ma Liverpooli jorrse nimekirjas tundsin, siis tundub, et nad on saanud endale üldse parima satsi kokku, mis kunagi olnud. Kvaliteedilt kindlasti on nad Welcost peajagu üle... ise asi on see, kas ka kõik korralikult mängudel käivad. Kahju lihtsalt, et Teil tekkis mott endal korralik mansa kokku ajada peale seda, kui te mudasse pudenesite ... tulete siia noori kukekesi ja muid õllesõpru tümitama Igaljuhul edu!
                  Igaks juhuks olgu öeldud, et see pole Liverpooli mängija kommentaar, et meid jälle siin "hulludeks staarideks" ei hakataks tituleerima.
                  Ja kordaks ennast: motivatsioon mängida ja mängudel käia on kõigil suur, sest kõik naudivad ja tahavad jalkat mängida, mida rohkem ja raskemaid mänge seda parem (see arendab). Asi pigem selles, et paremad hakkavad ka II liigat mängima ja et mitte ära koormata (kahe mänguga nädalas + väike karikas), siis vastavalt sellele tuleb mänguaega jagada kõigiga. Aga nimekiri on pikk ja korralik, oma võimaluse saavad kõik.
                  Viljandi JK Tulevik

                  Kommentaar


                    Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                    EI ole te siin mingid potensiaalsed kolmanda liiga suunas liikujad
                    Teie koht liigass tuleb 4-6pange tähele

                    4-6? Peab küll midagi hullu juhtuma ,et nad seal lõpetavad Welco taset ei oska öelda aga kui seda ei arvesta, siis mina panen Liverpooli liiga võitjaks ja teiste kohta ei oska öelda midagi Eks aeg näitab aga kindlasti mitte ei lõpeta liverpool 4-6 kohaga.

                    Kommentaar


                      Liigavõidu otsustavad Liverpool ja Welco

                      Suurima arengu teeb Navi vs

                      Enim kohti annab ära Aspen

                      Auväärne viimane koht Abjale

                      Musta hobusena kappab Otepää II
                      Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yaman Vaata postitust
                        Liigavõidu otsustavad Liverpool ja Welco

                        Suurima arengu teeb Navi vs

                        Enim kohti annab ära Aspen

                        Auväärne viimane koht Abjale

                        Musta hobusena kappab Otepää II
                        sk10-ne unustasid ära

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yaman Vaata postitust

                          Auväärne viimane koht Abjale
                          kardan, et nii ta kipub minema jah, aga eks paistab

                          Kommentaar


                            Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                            kardan, et nii ta kipub minema jah, aga eks paistab
                            ärge laske pead norgu .... jalgpall on ümmargune ....
                            http://www.skimavere.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                              ärge laske pead norgu .... jalgpall on ümmargune ....
                              eks norgu ei lasta midagi, aga kardan, et kuskilt maalt hakkab meeskonna kokkusaamisega probleeme tekkima...vigastustest ja kaartidest tuleb suu puhtaks pesta igatahes

                              Kommentaar


                                Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                                eks norgu ei lasta midagi, aga kardan, et kuskilt maalt hakkab meeskonna kokkusaamisega probleeme tekkima...vigastustest ja kaartidest tuleb suu puhtaks pesta igatahes
                                Nii palju kui näinud olen, siis Abjal, Rollingul ja Tääksil on paar päris teravat poissi ja nende olemasolul võivad kõiki valusalt nõelata. Abjal on muidugi pink päris lühike, mis võib hooaja jooksul negatiivselt mõjuma hakata.
                                Teiste meeskondade kohta ei oska veel isiklikult miskit arvata, aga foorumi järgi peaks Welco üpris tugev olema. Ühesõnaga ootan juba põnevusega huvitavaid lahinguid.
                                Viljandi JK Tulevik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X