320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keiter12 Vaata postitust
    noo abja saab kyll mingi 8-0 v nii
    Hea kui nii enesekindlad
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas sass.G Vaata postitust
      päevad pole vennad see aasta võib vastupidi kah olla:
      Peaksite siis kuskilt mehi juurde hankima.

      Kommentaar


        Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
        Peaksite siis kuskilt mehi juurde hankima.
        Nu õnneks tuleb pärast pühap 2nädalane paus FC Abjale,eks siis üritab ridu täiendada,ka teise vooru mäng Welco palvel edasi lükatud.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Meil oli ka veel nädal-kaks tagasi päris jahe seis umbes 14-15 mängijaga, õnneks siis tuli veel paar täiendust ja nüüd 20 tüüpi koos ikka, ei pea vähemalt olema koguaeg kindlad 11 venda kes kõikidel mängudel kohal peavad käima :P
          FC Otepää II

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Nu õnneks tuleb pärast pühap 2nädalane paus FC Abjale,eks siis üritab ridu täiendada,ka teise vooru mäng Welco palvel edasi lükatud.
            mäng ikkagi toimub.
            Oli veidi arusaamatusi siit-sealt.
            Peate kiirustama meeste regamisega ja edu teile!
            Tartus näeb.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ertai Vaata postitust
              mäng ikkagi toimub.
              Oli veidi arusaamatusi siit-sealt.
              Peate kiirustama meeste regamisega ja edu teile!
              Tartus näeb.

              OK selge siis
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Kasti õlle eest panen ise ka mingi ennustuse kirja (äkki läheb mõni täppi, kuigi meeskondadest suhteliselt nigel ülevaade hetkel veel...)

                FC Otepää II - Navi Vutiselts 2:0
                FC Aspen - Welco Elekter 1:4
                JK Liverpool Pub - Tartu SK10 II x:x
                FC ABJA - Tõrva FC Warrior 2:1
                Tartu Quattromed - JK Löök 1:2
                Viljandi JK Tulevik

                Kommentaar


                  Otepää - Navi: 0:2 Otepää võib tehilisem olla, mänguliselt parem, aga ikkagi liiga debüüt, sisse tuleb idiootseid vigu mida ilmselt ülejäänud mängudes enam ei tehta ja Navi karistab ära.
                  Aspen- Welco : x:xEesmärk on minna võidu järele ja see ära võtta. Kõik alla selle on väga konkreetne pettumus
                  Liverpool- Sk10: 3:1 Liverpool võib tugev olla, aga ei usu et esimesel mängul oma ülekaal nii selgelt maksma pannakse, pigem paari vooru järel kui mehed suudavad juba kokku mängida. Sk10 aga peaks olema tugevam kui eelmine hooaeg ja eks talv läbi trenni teinud poisid ikka skoorivad, kuid mitte piisavalt.
                  Abja - Tõrva: 1-4 Siin pole mingit küsimust, Tõrva võtab ära, kuna mäng on kunstmurul ja Valgas on nad sellel head. Ilmselt kohanemine väljakuga ongi peamine mis selle mängu tulemuse määrab, kuna Abja pole vist kunstmuruga nii kodus.
                  Quattromed- Löök: 1:2 Quattro mängib nii nagu täiskasvanud mehed ikka, alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Küll aga 1. mängus on neil raske end vedama saada ja ilmselt Löök puhtalt oma täienduste pealt võtab ära. Järgmine kord kui kohtuvad väljub võitjana juba ilmselt Quattro.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                    Me olime ikkagi EMÜ järel enim skoorinud võistkond eelmisel hooajal
                    Mitmendaks jäite?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas heinz7 Vaata postitust


                      Tartu Quattromed - JK Tartu Löök 0:0 - nende võistkondade kohta erilist infot ei oma ja mängimas pole neid ka ammu näinud. Eelmisel hooajal suudeti mängida mõlemad omavahelised mängud viiki aga kuuldavasti on Löök saanud paar täiendust Metecist, näis mis siis saama hakkab aga esimeseks mänguks pakuksin väravateta viigi, nagu eelmisel hooajal

                      kui olla v2ga t2pne, siis 5 Meteci p6hikooseisu m2ngiajd hakkavad ruulima Jk L88ki ridades. Ja usun et endise Meteci ryndaja l88b v2ga palju v2ravaid. Kui olla veel t2psem, siis JK L88k sai tugevnduse vasakule ja paremale poolikusse, ryndaja, ja yhe keskkaitse. ning 1 korralik m2ngija veel viibib hetkel soomes.
                      parimat k6igile. ja edu juba sellel NV.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                        Otepää - Navi: 0:2 Otepää võib tehilisem olla, mänguliselt parem, aga ikkagi liiga debüüt, sisse tuleb idiootseid vigu mida ilmselt ülejäänud mängudes enam ei tehta ja Navi karistab ära.
                        Aspen- Welco : x:xEesmärk on minna võidu järele ja see ära võtta. Kõik alla selle on väga konkreetne pettumus
                        Liverpool- Sk10: 3:1 Liverpool võib tugev olla, aga ei usu et esimesel mängul oma ülekaal nii selgelt maksma pannakse, pigem paari vooru järel kui mehed suudavad juba kokku mängida. Sk10 aga peaks olema tugevam kui eelmine hooaeg ja eks talv läbi trenni teinud poisid ikka skoorivad, kuid mitte piisavalt.
                        Abja - Tõrva: 1-4 Siin pole mingit küsimust, Tõrva võtab ära, kuna mäng on kunstmurul ja Valgas on nad sellel head. Ilmselt kohanemine väljakuga ongi peamine mis selle mängu tulemuse määrab, kuna Abja pole vist kunstmuruga nii kodus.
                        Quattromed- Löök: 1:2 Quattro mängib nii nagu täiskasvanud mehed ikka, alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Küll aga 1. mängus on neil raske end vedama saada ja ilmselt Löök puhtalt oma täienduste pealt võtab ära. Järgmine kord kui kohtuvad väljub võitjana juba ilmselt Quattro.
                        Nu kohaneda sai Valga kunstmurul eelmine laup,sellega probleeme kindlasti ei ole probleem on pigem isikkoosseisus.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          kaitz - mäng tuleks ikka edasi lükata, saatsin maili ka
                          tore asjaajamine ikka käib

                          Kommentaar


                            FC Otepää II - Navi Vutiselts
                            Nõustun Mirko jutuga, jääb ehk 1:2

                            FC Aspen - Welco Elekter
                            x - 2x (oma mängu ei ennusta:P)

                            JK Liverpool Pub - Tartu SK10 II
                            Usun, et Liverpool võidab võidu ära ikka, oleneb SK10 poiste motist ja egost ka, kuidas neid kontrollivad 3:2

                            FC ABJA - Tõrva FC Warrior
                            Arvan, et Tõrva võtab oma, 0:4

                            Tartu Quattromed - JK Löök
                            Ei oskagi midagi arvata. 2:3 Löök võidab ehk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                              Mitmendaks jäite?
                              Koht ise oli 7. Pole ju paha..Ja kui meenutama hakata, siis ega me teie vastu ka just pahasti ei mänginud. Kodus küll kaotasime 3:4, kuid võõrsil viigistasime 2:2.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                                kaitz - mäng tuleks ikka edasi lükata, saatsin maili ka
                                tore asjaajamine ikka käib

                                Nii on jah,juhtub hommiku kell 10 on ikka karm nii meile kui kindlasti ka teile seega varjant siis peale viimast 11 vooru nädal hiljem omavaheline mäng ära pidada.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X