320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise ka imestan, et sellist ülekaalu meile pakutakse..
    aga peab proovima vähemalt ootustele vastata

    Kommentaar


      Algselt postitas Kosemets Vaata postitust
      miks paljud arvavad et tõrva saab 0:4 või üldse et jääb 0 peale.....eelmine aasta lõi tõrva valgas kunstmurul welcole 5 kui õigesti mäletan !!!
      kahjuks mäletab ajalugu Valga kunstil ainult 3 väravat
      ja kusjuures suutis Welco mõlmas mängus eelmisel aastal lüüa Tõrvale 5 kolli
      Tõrvast suutis eelmisel aastal rohkem väravaid lüüa ju ainult EMÜ aga endale lastud väravate arvu poolest oldi tabeli tagaotsas...
      sigpicSuure-Jaani United

      Kommentaar


        Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
        kahjuks mäletab ajalugu Valga kunstil ainult 3 väravat
        ja kusjuures suutis Welco mõlmas mängus eelmisel aastal lüüa Tõrvale 5 kolli
        Tõrvast suutis eelmisel aastal rohkem väravaid lüüa ju ainult EMÜ aga endale lastud väravate arvu poolest oldi tabeli tagaotsas...
        Eks asjaosalised teavad paremini....aga käisin toda mängu vaatamas ja kuigi seisu päris kindalt ei mäleta aga olen täiesti kindel, et tõrva võitis valgas welcot. Meil on kaks arvu 3 ja 5 ....ehk jäi seis siis 5:3 Tõrvale !?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kosemets Vaata postitust
          Eks asjaosalised teavad paremini....aga käisin toda mängu vaatamas ja kuigi seisu päris kindalt ei mäleta aga olen täiesti kindel, et tõrva võitis valgas welcot. Meil on kaks arvu 3 ja 5 ....ehk jäi seis siis 5:3 Tõrvale !?
          mai pääd Tõrva võitis jah 5:3
          sigpicSuure-Jaani United

          Kommentaar


            JK Liverpool Pub - Tartu Quattromed 5:1
            Rolling Doors - Navi Vutiselts 1:2
            FC Otepää II - JK Tartu Löök 0:3
            FC Aspen - Tartu SK 10 Premium II 1:1
            Tõrva FC Warrior - JK Welco Elekter 1:5
            FC Abja - SK Tääksi 1:3

            Kommentaar


              tõrva võidab welcot 4:3

              Kommentaar


                Eelmise mängudevooru tulemused näitavad,et ennustamine pole ilmselgelt minu töö,aga no proovin siiski veel:

                JK Liverpool Pub-Tartu Quattromed 5:0 - eks tuleb selle jutuga nõustuda,mis siin juba kõlanud on: et kodus on Liverpool eriti võimas ja kindlasti ei korrata enam eelmise vooru viga,kus vastast alahinnati

                Rolling Doors-Navi Vutiselts 1:3 - Navi on väga positiivselt alustanud hooaega. Rolling Doors alustas ka võiduga, aga kirjeldused mängust rääkisid,et õnne oli ikka kõvasti (tore,et meestel ka piisavalt enesekriitikat on,üldiselt ollakse pärast võitu ikka õhku täis). Seega favoriidiks minu silmis Navi.

                FC Otepää II-JK Tartu Löök 0:2 - Otepää pole seni väravate löömisega hiilanud, Löök on kõvasti tugevnenud. Aga eks näis muidugi,kui palju mehi võõrsilmängule kohale saadakse.

                FC Aspen-Tartu SK 10 Premium II 0:2 - SK 10 on kahvatult alustanud hooaega,aga nüüd vast võtavad esimesed punktid ära. Seisavad kaitses ka ilusti ja ei lase Aspenil endale midagi lüüa.

                Tõrva FC Warrior-JK Welco Elekter - kahe hooaja peale oleme võõrsil Tõrvalt saanud 1 punkti, seega kiremiseks väga põhjust pole. Aga meeskonna motivatsioon on väga kõrge ja hoolimata sellest,et siin foorumis meile suurt võitu ennustatakse, ei oota keegi meist kerget mängu. Aga no vastuseks insein-o'le pakun siis seisuks 2:3

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  tõrva võidab welcot 4:3
                  paneme nelipaki vahele?

                  sa ütled, et tõrva võidab, ma ütlen, et welco!

                  (väravad pole olulised, tulemus vaid (võit-viik-kaotus)

                  ?


                  Julge risk minu poolt, aga peab omasid toetama

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                    paneme nelipaki vahele?

                    sa ütled, et tõrva võidab, ma ütlen, et welco!

                    (väravad pole olulised, tulemus vaid (võit-viik-kaotus)

                    ?


                    Julge risk minu poolt, aga peab omasid toetama
                    ei taha alkoholi
                    pagu mingi muu alternatiiv välja siis olen käpp

                    Kommentaar


                      [QUOTE=Leemet Jobikõrv;1172488]Eelmise mängudevooru tulemused näitavad,et ennustamine pole ilmselgelt minu töö,aga no proovin siiski veel:

                      JK Liverpool Pub-Tartu Quattromed 5:0 - eks tuleb selle jutuga nõustuda,mis siin juba kõlanud on: et kodus on Liverpool eriti võimas ja kindlasti ei korrata enam eelmise vooru viga,kus vastast alahinnati

                      Tundub, et ennustamise kõrval on sul ka raskusi jutu sisust arusaamisega - pole me ühtegi vastast alahinnanud, vastav koosseis oli mitmel eri põhjusel just selline (paljud mängisid Tulevik II eest, nimekiri pikk ja kõigile vaja mänguaega anda, tahtsin näha mängupilti ilma nö põhimeesteta jne).
                      Nii, et kerget lahingut ei saa meiega olema kellelgi ja seda ei oota, looda ega arva ka meie oma vastastelt...
                      Viljandi JK Tulevik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                        Nagu näha oleks võind vastase alahindamine meile 3p maksama minna aga vahetusmehed tõid kastanid tulest välja. Eks teeme sellest mängust omad järeldused ja võtame seda kui kasulikku õppetundi.

                        Eks hooaja jooksul on kõigil vastastel võimalus meile suuremaid ja väiksemaid õppetunde jagada
                        No kui Liverpooli oma mehed ka tunnistavad vastase alahindamist,siis ma pole päris kindel,kas mul on ikka probleeme jutust arusaamisega. Aga ega ma seda ei eeldagi,et treener tunnistab otse,et mindi vastast alahindama. Viga tehti, see on selge ja üsna vähe jäi puudu,et see oleks päris kalliks maksma läinud teile. Welco puhul igatahes sellist asja kohe kindlasti ei juhtu,et ei panda parimaid mehi algkoosseisus mängu, olgu vastane, kes tahes. Samas, me pole ka kellegi duubel.

                        Kommentaar


                          JK Liverpool Pub 4:1 Tartu Quattromed
                          Rolling Doors 0:1 Navi Vutiselts
                          FC Otepää 1:4 JK Tartu Löök
                          FC Aspen 2:1 Tartu SK 10 Premium II
                          Tõrva FC Warrior 3:3 JK Welco Elekter
                          (FC Abja 2:2 JK Tääksi)

                          Kommentaar


                            JK Liverpool Pub - Tartu Quattromed 8 : 0*

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                              No kui Liverpooli oma mehed ka tunnistavad vastase alahindamist,siis ma pole päris kindel,kas mul on ikka probleeme jutust arusaamisega. Aga ega ma seda ei eeldagi,et treener tunnistab otse,et mindi vastast alahindama. Viga tehti, see on selge ja üsna vähe jäi puudu,et see oleks päris kalliks maksma läinud teile. Welco puhul igatahes sellist asja kohe kindlasti ei juhtu,et ei panda parimaid mehi algkoosseisus mängu, olgu vastane, kes tahes. Samas, me pole ka kellegi duubel.
                              Selge sain aru kust selle mõtte said - minu paha
                              Ju jäi siis ka oma meestele arusaamatuks miks just sellise koosseisuga peale läksime. Oli vaja näha milline on mängupilt siis kui kõik nö põhimehed on puudu (olenemata põhjusest, seda võib hooaja jooksul ikka ette tulla ning parem on probleeme ennetada, kui ühel hetkel lihtsalt fakti ees olla - seega ei olnud veaga ei koosseisus ega suhtumises vaid mängupildis endas).
                              Viljandi JK Tulevik

                              Kommentaar


                                Navi võitis Rolling Doorsi 2:1 . Viimasel minutil põhimõtteliselt said rollingud penalti ja lõid auvärava.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X