320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtke internet ära sealt Abjast, küllap siis kooruvad mõned mehepojad välja kah.

    Ise enam ennustamisega ei tegele, kustutage mind nimekirjast maha kah edaspidiste arvestuste korral

    Kommentaar


      ei njh.
      kahju abjast eelmine aasta olid asjad vist täitsa head ?
      loodame, et jääte ikka alles ja leiate peale kevadringi uusi mängjaid jne

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Kevadringi peame vast vastu,aga see oleneb poistest endist kõik,kui ikka välja vihastavad ja mängule ei tule kes peaksid st kes pole tööl kuskil või sõjaväes siis julmalt võistkond maha.
        Homsele mängule tõenäoliselt 10 kesi,aga eks see ole väikese koha probleem.
        Nojah, meil samamoodi komplekteerimisega raskused igal mängul, a meil pigem probleem vigastustes, iga mäng lisandub mõni jälle juurde. Hea et tänaselegi Liverpooli mängule saame isegi ühe-kahe varumehega minna. Loodame, et saate ikka korda oma asjad ja mängite ilusti hooaja lõpuni
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Algselt postitas indahell Vaata postitust
          ei njh.
          kahju abjast eelmine aasta olid asjad vist täitsa head ?
          loodame, et jääte ikka alles ja leiate peale kevadringi uusi mängjaid jne
          ma nüüd pole 100% kindel, aga abja leer on iga kevad peale mõnda mängu teatanud, et situatsioon on loobumiseks soodne
          pommitaja

          Kommentaar


            võimalik midagi nagu tuleks meelde aga ei mäleta täpselt.
            aga vähemalt on nad hooaja lõpuni ära mänginud

            Kommentaar


              Jap, ilmselt Abjal pole probleem mitte rahas, vaid just mängijate puuduses. Kui pole kedagi, kes mängida tahaks (uskumatu veidi, eks) siis pole midagi teha.
              Usun, et mõned kutid lihtsalt ei julge tulla ja kusevad veidi, tuleks veidi utsitada.
              Samas muidugi noored poisid linnadesse ära liigu jne.
              Abjas gümnaasium ikka ju olemas. Sealt peaks hankima, mõned postrid ja värgid üles veel üks kord. (kui juba tehtud pole)
              Edu igatahes!

              Kommentaar


                ah krt ikka ei viitsi kommenteerida kah ja naguinii kunn on ....n
                JK Tartu Löök

                Kommentaar


                  Tääksi SK - Tõrva FC Warrior 1:1(1:0)

                  Kui esimesel poolajal enam-vähem võrdne mäng,siis teisel poolajal Tõrva võistkond natuke parem.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Heinz7 hästi paned selle ennustusega esimese mängu kohta kuigi t6rva vedas sind natuke alt aga siiski nyyd peab lootma et teise mänguga panid rohkem puusse kuigi hetkel tundub minema rohkem sinu jutu järgi
                    JK Tartu Löök

                    Kommentaar


                      Otepää II - JK Liverpool Pub 0:6 (0:1)

                      Ütleme nii,et polnud vist parim mäng Liverpool Pubil,aga oma väravad löödi ära.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        löök - welco 1 - 3

                        robustne mäng kohati.
                        ma üldiselt ei taha kohtunike kallal vinguda, aga sellel mehel oli volbriöö pikaks läinud. mõlemale poole pani kohati selliseid pakke ..
                        5 palli süsteemis 2.

                        meie ühel kutil (vasakäär) läks jalg kipsi (kohe mängu alguses läks traumasse)
                        keskkaitsja mängis lõpuni murtud käega s.t. läks ranne või midagi, ka kipsi pannakse hetkel peale.
                        löök omalt poolt panustas ka vigase väravavahi + üks vend sai veel viga raskelt. (mõlemad vahetati välja)

                        Kommentaar


                          Nyyd on muidugi hea targutada aga eks ma seda seisu umbes arvasingi tulema. Kohtuniku osas pole midagi ilusat 6elda et siis jätan yldse ytlemata kui siis aind seda et kui ei taha tööd teha siis ärgu tehku yldse.
                          Kui nyyd lugeda neid vigastuste arve yhes mängus siis kolmapäeval peaks maarjam6isas mängima karika mängu we ?
                          Otepääd ei taha kyll maha teha aga ma arvasin et Liverpool lööb esimesel poolajal nii palju kui tegelik seis jäi No järgmine nädal tuleb siis Liverpoolil esimene kaotus vastu v6tta vast aga eriti hea mäng peaks tulema siis kui welco ja liverpool kokku saavad

                          Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                          löök - welco 1 - 3


                          robustne mäng kohati.
                          ma üldiselt ei taha kohtunike kallal vinguda, aga sellel mehel oli volbriöö pikaks läinud. mõlemale poole pani kohati selliseid pakke ..
                          5 palli süsteemis 2.

                          meie ühel kutil (vasakäär) läks jalg kipsi (kohe mängu alguses läks traumasse)
                          keskkaitsja mängis lõpuni murtud käega s.t. läks ranne või midagi, ka kipsi pannakse hetkel peale.
                          löök omalt poolt panustas ka vigase väravavahi + üks vend sai veel viga raskelt. (mõlemad vahetati välja)
                          JK Tartu Löök

                          Kommentaar


                            Algselt postitas iminsee Vaata postitust
                            Nyyd on muidugi hea targutada aga eks ma seda seisu umbes arvasingi tulema. Kohtuniku osas pole midagi ilusat 6elda et siis jätan yldse ytlemata kui siis aind seda et kui ei taha tööd teha siis ärgu tehku yldse.
                            Kui nyyd lugeda neid vigastuste arve yhes mängus siis kolmapäeval peaks maarjam6isas mängima karika mängu we ?
                            Otepääd ei taha kyll maha teha aga ma arvasin et Liverpool lööb esimesel poolajal nii palju kui tegelik seis jäi No järgmine nädal tuleb siis Liverpoolil esimene kaotus vastu v6tta vast aga eriti hea mäng peaks tulema siis kui welco ja liverpool kokku saavad
                            kusjuures karika kohta öeldi meile nii, et ajad neil kinni, proovivad vabastada.
                            Nad eelmine nädal pidi e-maili teel vastama, aga ei teinud seda. Ehk esmaspäeval saame vastuse, tõmban kõne peale, kui ei tule lõunaks mingit tagasisidet.
                            Üks variant, mis pakkusin oli nädal edasi viia, või siis neljapäev näiteks mängida.
                            Anname teada teile, ravige vigaseid ja kena õhtut!

                            Kommentaar


                              Löök - Welco
                              Väike mängu kokkuvõte kõrvaltvaatajana
                              Esimene poolaeg kulges suhteliselt tasavägiselt, kerge Löögi üleolekuga, samas Welco kasutas ära tekkinud soodsat olukorda ning lõi esimese värava, millele Löök vastas väravaga karistuslöögist.
                              Edasi läks mäng muidu võrdselt, aga kohtuniku suure abiga(ei lugenud ära Lögi teist väravat ilma mitte mingi põhjuseta, andis vea valele poole, millest kiire tegutsemise tulemusena sündis Welco värav jne.) võitis lõpuks 3-1 Welco.
                              Kuigi kohtunik pani paska mõlemale poolele, võib siiski tänase mängu sellise tulemuse panna tema arvele. Welco poisid, raha kokku ja pudel talle.

                              Kommentaar


                                ootaks veel mõne "kõrvaltvaataja" kommentaari siis.
                                Antud olukorras olin ise lähedal, kohtunik juba enne seda kui sööt kohale jõudis hakkas vilistama, nägi et vend oli konkreetselt sulus.
                                Ma ei taha rohkem mingit suuremat vaidlust tekitada, kuidas Löök sai selle ja selle lambi olukorra, sest samamoodi saavad löögi vennad hakata meie kohta ütelda.
                                Kohtunik pani pakke korralikult, kasvõi kui teie väravaht mängis väljaspool ala palli käega.

                                mida iganes, eks. Karikas kohtume. Pole vaja mingit mölinat üles tõmmata.
                                Karikas on ka kolm kohtunikku, et loodame, et töö on 3x parem kah

                                Loodan, et teie esiVV Mario saab terveks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X