320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MRX Vaata postitust
    Raido on meil jah tubli poiss ka II liigas häid esitusi teinud!
    Ja kiidaks tegelikult Lööki, kes suutsid siiani ainsana meile liigas peavalu tekitada, seda küll ainult mängu alguses, kuid siiski...
    Ja ega nüüd punktide kaotamine suur katastroof polekski (kui vastane ikka tugevam on), aga kahju oleks sellest kui me oma taset välja ei mängiks - teeksime kõike väljakul valesti ja kehvasti. Sest senine edu on ikka tulnud sellest, et olenemata vastasest läheme oma mängu õigesti mängima - oma taseme realiseerimine on tulnud tahtest hästi esineda.
    I liigas olin tuleviku parim väravakütt eelmine aasta,aga see aasta väravaid ei tule mul kusagilt :/

    Kommentaar


      Algselt postitas Roman10 Vaata postitust
      I liigas olin tuleviku parim väravakütt eelmine aasta,aga see aasta väravaid ei tule mul kusagilt :/
      Eks sul võtab see neljanda liigaga kohanemine aega !
      Mõned ei kohanegi liigaga ja peavad otsima kolmanda liiga klubi.
      Loodame parimat.

      Kommentaar


        Kuues voor: Aspen võtab otepäält punktid endale üpris lahja skooriga et 3:1 vast!
        Sk10 premium teeb selle vooru üllatuse ja surub welco vastu muru 1:0
        Rollingdoors on teine üllatus ja võtab liverpoolil hoo maha ja võidab rahulikult 2:1
        navi ja tõrva kohta ei oskagi päris täpselt õelda aga noh loodan et jääb viik kui just tõrva ära ei võta. ühesõnaga 2:2
        Löök vs tääksi, pole kahtlustki kumb võtab ära !
        Qutromed vs Abja: Abja korjab oma esimesed kolm punkti kolme vastu löömata väravaga ehk abjale 3:0 !

        loota ikka ju võib sest lootus kaob.....laupäeval
        JK Tartu Löök

        Kommentaar


          Algselt postitas r_t Vaata postitust
          üldiselt oli kohtunik noor poiss ning võttis mängus joone, et iga kord kui keegi läbisöödu kaitseliini taha annab, siis on lihtsam törtsutada vilet ja öelda sulg, kui jääda kaaluma situatsiooni. Resultatiivsus oli selles suhtes tal 100 % mõlema meeskonna suhtes ning seega taandus mängus resultaadi tegemine standard olukordadele ning selle bingoloto võitis teie 2.15 pikk ründaja Tõrva jättis palju parema mulje kui eelmine hooaeg ning seekord oli nendega mängimine igati positiivne ning sügisringis ootame siis Kambjas revanshi.

          Noorpoiss oli Viljandist ja käsil esimene hooaeg,eks natuke läheb aega,minuteada teine IV liiga mäng,esimese vilistas Rolling Doors VS Navi.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas Roman10 Vaata postitust
            I liigas olin tuleviku parim väravakütt eelmine aasta,aga see aasta väravaid ei tule mul kusagilt :/
            nojah, võrreldes I-II ja ka osade kolmanda satside stiili enamus IV satsidega, siis tõesti väga imelikult mängitakse siin kohati, eks

            Kommentaar


              Devilboy poolt õige jutt. ise haige ja mängida ka ei saanud ja polnud kohalgi.
              aga eks oli arvata, et liverpool on selle liiga tugevaim see aasta jaksu ja jõudu teile edasi, loodan isegi sügisringis teie vastu madistada !

              Aga reaalselt võttes peaksime nüüd, kõik enda vastased võitma.. löögi silme alt..
              aga eks seda näha ja kõik üritavad võita ju

              Kommentaar


                Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                welco - tääksi 9:0 (5:0)

                rahulik mäng, tegime 5 vahetust ka järjest teise poolaja alguses.
                saime ühe kollase.
                Rohkem ise tähele ei pannud, kas anti kollaseid.
                Tääksil oli võimalus viigistada 1:1 kaitse eksimusest, aga väravavaht suutis meil tõrjuda.
                Rohkem neil väga teravaid võimalusi polnud.
                Kossi ei taotud üldiselt ja möla kahe satsi vahel oli olematu.
                Meilt P. Erikson tegi hat-tricki
                E. Rassulov hat-trick
                M. Valtna lõi kaks väravat.
                vahetusmees M.Karindi sai ka jala valgeks täna

                Eks Leemet Jobikõrv või Mirko teevad täpsema kokkuvõtte, aga rohkem vist midagi öelda pole.
                Vahetusmehed tõid platsile uut teravust, mis vahepeal hakkas kergelt ära kaduma. Väga positiivne.



                SAUN...... :S
                http://www.skimavere.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas valu Vaata postitust
                  Otepää 2:0 Rolling Doors
                  Nii ta oli. Esimesel poolajal suht võrdsete võitlus, kus meie suutsime oma võimalusi paremini realiseerida. 1 värav penaltist ja teine mängust. I poolajal vajaks veel äramärkimist jube padukas, mis tegi väljakust tõsise mülka ja mehed olid enamus aega pikali. Teisel poolajal olime enamus ajast Rollingute surve all ja proovisime kontratega nõelata, kuid skoor jäi endiselt samaks. Esimene võit uue meeskonnaga saavutatud ja veel koduväljakul u 40-50 inimese silme all. Positiivne. Edu Rollingutele edaspidiseks
                  FC Otepää II

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MRX Vaata postitust
                    Ootasingi igaks juhuks ära teie kommentaari, et palju teil mehi puudu oli ning kõik need muud hädada jne, sest tänase mängu põhjal jutt teie tugevusest oli suur liialdus.
                    Ühesõnaga:
                    Umbes 8 min meie poolt peataolek ja vastase poolt terav surve. (Eriti kuni) esimese väravani puudus kohtunikul kontroll mängu üle, kaks vigastatut pluss jõhker viga, kuid mitte ühtegi kaarti. Vastane muidugi mängis nii kuidas kohtunik lasi, vaevalt nad kedagi meelega katki tahtsid teha, kuid mäng muutus rahulikuks alles pärast väravaid. Edasi suutsime oma mängu käima saada ja palli hoida, teravaid olukordi luua, kuid Väikese karika mänguga ei anna meie mängu võrrelda - olime uimasemad, aeglasemad ja palli ei saanud hästi liikuma (vastane ei olnud küll tehniliselt kaugeltki nii hea kui Kaitseliit, siis võitlusvaimu jagus neil küllaga). Poolaja lõpus vastane väsis ja võidus väga kahtlust enam ei tekkinud. Teine poolaeg meie poolt väga loiu mäng, vastane küll üritas, kuid seda algusminutite survet hoida ei suudetud - mäng oli edasi rahulikum - kohati mõlemal meeskonnal asetsesid mehed nii, et neli kaitset ja ülejäänud ründes. Järjekordne mäng kus meie realiseerimine väga kehv ja samas lasime endale väga rumala värava lüüa.
                    Teie 7 põhimehe puudumise vastu saan panna ainult 5 ning uuena oli meil väljakul 1 mees.
                    Siiski vastasel sellest mängust kaugele ulatuvaid järeldusi pole mõtete teha, sest iga mäng algab nullist teistsuguse koosseisuga. Ja motivatsioon on ajendatud mängu seisust, kui vastane ei pane raskesse olukorda, siis ise pole ka mõtet üleliia rapsida (muidugi võiks, aga igakord pole vaja).
                    Liveka väravad: Ants x2, Tomm, Raido, Kaur
                    t6siasi on kyll et paljud p6hikooseisum2ngiad ei l2inud viljandisse. otsustasime hoida ennast karika m2nguks Welko'ga. see m2ng on palju t2htsam.

                    Kommentaar


                      V vooru tulemuste järel on ennustajate tabel järgmine:
                      1.elex 5p+5+3+6+5=24
                      2. insein-o 4p+4+4+4+4=20+(1)
                      3. Retard 6p+3+4+4+3=20
                      4.cosmix100 4p+4+2+4+6=20
                      5. Torpeedo99 -p+3+3=6+7+6=19
                      6. wiinux 3p+4+5+3+3=18
                      7. -mirko- 4p+1+4+-+3=15
                      8. saso09 -+-+7+5+3=15
                      9. kukknahk1 1p+2+3+5+4=15
                      10. heinz7 2p+2+3+4+3=14
                      11. Reaal Madriid -p+2+5+4+3=14
                      12. ltrolla -p+1+6+4+3=14
                      13. Egerd -+-+4+6+4=14
                      14. mikenike -p+3+4+3+3=13
                      15. Tommy 2p+2+4+2+3=13
                      16. MRX 2p+2+3+3+3=13
                      17. norrakas -p+2+3+5+3=13
                      18. devilboy -+-+5+4+4=13
                      19. NoseMonster -+-+4+5+4=13
                      20. Kaitz 2p+2+4+2+2=12
                      21. Ertai 4p+4+3+-+-=11
                      22. sass.G -p+2+3+3+3=11
                      23. Allar18 -p+3+2+5+-=10
                      24. Paju -+-+4+4+1=9
                      25. Leemet Jobikõrv –p+1+3+3 +2=9
                      26. ooliver -+-+5+-+-=5
                      27. SkTääksi -+-+4+-+-=4
                      28. veiku -p+3+-+-+-=3
                      29. Mardo -p+1+-+-+-=1

                      NB!. Kui keegi leiab mingi vea, andku kindlasti teada!
                      Edu edaspidistel voorude ennustamisel!

                      Kommentaar


                        Navi - Abja mängust pilte

                        Kommentaar


                          Piltide peale juba jutt läks siis FC Otepää II vs Rolling Doors
                          FC Otepää II

                          Kommentaar



                            Tänud piltide eest
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ltrolla Vaata postitust
                              Tänud piltide eest
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar

                              Working...
                              X