320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otepää II - FC Aspen -:-
    SK10 II - Welco Elekter 2:4
    Liverpool Pub -Rolling Doors 2:2
    Navi Vutiselts - Tõrva FC Warrior 3:1
    Tartu Löök -SK Tääksi 4:0
    Tartu Quattromed - FC Abja 4:2

    Kommentaar


      SK 10 Premium II - JK Welco Elekter 2:3 (0:3)
      Seis iseloomustab mängu käiku väga hästi: esimene poolaeg kuulus selgelt Welcole ja teine poolaeg selgelt SK10-le. Suht lühikese aja jooksul, kusagil poolaja keskel vist, pani Welco 2 kena väravat tsenderdustest ja siis ühe kinkis SK10 kaitsja meile ka, kui palli ilusti omaväravasse suunas. Sel hetkel tundus, et SK10 on totaalselt murtud ja äkki tuleb isegi midagi sarnast Tääksi mänguga (kus Welco võitis 9:0 - toim.). Teisel poolajal aga kõik muutus, mõlemad satsid tegid palju vahetusi ja SK10-l õnnestusid need vist paremini, sest mäng kandus Welco värava alla rohkem. Umbes 25 minutit enne lõppu karistati meie kaitse peataolek ära ja tuli 1:3. 10 minutit enne lõppu lisati ka teine värav ja lõppu pingilt jälgides jättis süda ausalt öeldes lööke vahele küll iga Premiumi rünnaku peale. Midagi üliohtlikku enam ei olnud, aga surve suudeti peale panna küll meile.
      Mõlema põhikeskkaitsja eemalolek andis kõvasti tunda, me oleme juba ära harjunud, et vana Tammeka mees Timo Kuus hoiab taga asjad korras - teeb kindlaid puuteid ja juhendab kogu liini.
      Kokkuvõttes tuleb väga õnnelik olla, et 3 punktiga pääsesime, vägagi raske mäng oli. Kaarte ja möla oli ka omajagu, aga mäng oli siiski oluliselt rahulikum kui kurikuulus eelmise hooaja viimase vooru mäng samade satside vahel, kus ka verd ja punaseid kaarte näha sai.

      Kommentaar


        eks seegi kord oli verd korralikult
        .. kuid siiski mõlemad verd pritsivad olukorrad tulid õnnetu juhuse tõttu, mitte tahtlikkuse pealt. (meie vennal läks kulm katki, sk10l kutil hakkas ninast vist verd lahmama)

        Sk10 lõi täna rohkem väravaid, aga 3 punkti saime meie

        keskkaitsepaar oli jah mitte kõige kindlam.
        Nagu Andres ütles, siis kaks selle hooaja põhimeest puudu, kolmas kes eelmine hooaeg oli põhikeskkaitsja, temal veel luumurrud jalas paranevad vaikselt + ottšik, kes tlns viibis. Polnud kedagi, kes juhendaks valju häälega ja vastutuse enda peale võtaks.
        Nüüd hea nii öelda, kaotuse korral oleks see hädaldamiseks jäänud

        Üksteist väga maha lüüa jah täna ei tahetud, vahel läheks tulisemaks. Pigem naerdi koos ühe kuti otsuste üle

        Kommentaar


          Lisaks ka selle, et 2minutit pärast sissetulekut kuni pea mängu lõpuni sülitasin ka mina verd, aga see oli kah nagu selles mängus ikka, õnnetu küünarnukk.

          Aga tõesti, Welcol on suuri probleeme SK10ga mängides ning täna tuli ikka rahul olla, et Sk10 poisid ära viigistada ei suutnud, kuigi surve oli II poolajal päris kuri. Keskkaitsjate puudumine oli tõesti problemaatiline, sisuliselt Timmi,Matise ja Sergei järel 4. ja 5. valik sinna, aga selle taha ei saa me pugeda oma nõrga esitluse osas. Kaitses oli suurimaks probleemiks just suhtlemine ja jagamine.
          Aga kas tõesti meie ei osa Sk10ga mängida ja nemad teevad meie vastu ülihäid mänge,ma ei tea. Igahtahes on väga imelik, et tabeliseisu järgi nad nii taga on. Kui jätkavad selle pealt, kust neil mäng pooleli jäi siis on kõikidel nendega ikka raske mängida.

          Kommentaar


            Liverpool pub - Rollingud 2:1
            Rollingud olid hästi kaitses ja meie ei suutnud tekkind võimalusi ära realiseerida!
            Tuleb rahul olla 3 teenitud punktiga.
            http://www.jktulevik.ee/

            Kommentaar


              kuradi jobud RD!
              ma täiesti lootsin, et täna tuleb 2:1 võit, aga vastupidiseks jäi see seis

              Liverpoolile küsimus ka: tugevamate satside vastu ajate rohkem mehi välja?
              Selline mulje jäänud lihtsalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                Lisaks ka selle, et 2minutit pärast sissetulekut kuni pea mängu lõpuni sülitasin ka mina verd, aga see oli kah nagu selles mängus ikka, õnnetu küünarnukk.

                Aga tõesti, Welcol on suuri probleeme SK10ga mängides ning täna tuli ikka rahul olla, et Sk10 poisid ära viigistada ei suutnud, kuigi surve oli II poolajal päris kuri. Keskkaitsjate puudumine oli tõesti problemaatiline, sisuliselt Timmi,Matise ja Sergei järel 4. ja 5. valik sinna, aga selle taha ei saa me pugeda oma nõrga esitluse osas. Kaitses oli suurimaks probleemiks just suhtlemine ja jagamine.
                Aga kas tõesti meie ei osa Sk10ga mängida ja nemad teevad meie vastu ülihäid mänge,ma ei tea. Igahtahes on väga imelik, et tabeliseisu järgi nad nii taga on. Kui jätkavad selle pealt, kust neil mäng pooleli jäi siis on kõikidel nendega ikka raske mängida.
                Loen peale iga teie mängu ,et see ja see sai vigastada. Kuidas te mängite, käteka?

                Kommentaar


                  Navi-Tõrva 4-0

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
                    Loen peale iga teie mängu ,et see ja see sai vigastada. Kuidas te mängite, käteka?
                    No mängulised olukorrad. Keegi niidetakse maha ja siis kas jalg tuksis või kukud käele ja murrad selle pooleks. Ma väga ei näe, kuidas meie kätega mäng võiks meile vigastusi põhjustada? Jalgpall on juba selline, kõike juhtub aeg-ajalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                      Liverpool pub - Rollingud 2:1
                      Rollingud olid hästi kaitses ja meie ei suutnud tekkind võimalusi ära realiseerida!
                      Tuleb rahul olla 3 teenitud punktiga.
                      kaitse toimis küll meil üpris hästi aga tõdegem, et ikkagi mõnda aega suutsime teid survestada ka. vaielge vastu kui ma mu väide väär on. iseenesest mäng kulges üpris rahulikult - ilma suuremate vigastusteta ja mölata. minuarust.

                      aitüma Liverpoolile toreda jalgpallipühapäeva eest.

                      Kommentaar


                        Navi Vutiselts 4-0 Tõrva Warrior
                        10 min. Kaspar peaga väravahi kastist 1:0
                        40 min.Tamps kuskilt 16 meetrilt 2:0
                        43.min. paremalt kauglöök Kristjanilt vasaku posti põrkest 3:0
                        83 min. Paju üksinda lõpuni sisse ja pennu juurest 4:0
                        Tõrva mängis lõpuni südikalt aga seis jäi nagu jäi.
                        Edu Tõrvale edaspidiseks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                          kuradi jobud RD!
                          ma täiesti lootsin, et täna tuleb 2:1 võit, aga vastupidiseks jäi see seis

                          Liverpoolile küsimus ka: tugevamate satside vastu ajate rohkem mehi välja?
                          Selline mulje jäänud lihtsalt.
                          Seis siis jah selline, et ütleks ainult - Livekas oli hea ja Rolling kehv, või krt vastupidi ikka
                          Kuigi saime 3 punkti kätte oli see ikka väga masendav pärastlõuna meile.
                          Ja vastus sinu küsimusele - pea kõik mehed (peale minu) olid platsil, nii et seda enam tuska see tekitas...
                          Aga kiitus RD meestele südi võitluse ees, ja sellise mänguga küll teil neid punkte ka tulema hakkab.
                          -side lõpp-
                          Viljandi JK Tulevik

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                            kuradi jobud RD!
                            ma täiesti lootsin, et täna tuleb 2:1 võit, aga vastupidiseks jäi see seis

                            Liverpoolile küsimus ka: tugevamate satside vastu ajate rohkem mehi välja?
                            Selline mulje jäänud lihtsalt.
                            tugevamate vastu on poisid rohkem keskendunud,tänane mäng ei olnud meie halvad,aga RD oli kaitses hea.liiiiiiiiiiiiiiiiga palju lohakust igal positsioonil ja kapteni puudumine keskväljal andis tunda,ise läksin närvi sain kollase ja tulin parem ära et mitte punast saada.kohtunikust ma ei räägi sest seal oleks võinud täiesti suvaline inimene ka vilega passida. peace

                            Kommentaar


                              Tartu Löök 4-1 SK Tääksi

                              Pyhapäevane päev ..(edasi mõelge ise)

                              Kommentaar


                                löök 4-1 tääksi
                                seis oleks võinud olla kindlasti mingi 15-1 aga nagunäha siis ei suuda ise seda palli väravasse lüüa. ainult tahaks joosta väravasse koos palliga aga noh vähemalt võit tuli ja tänud tääksile hea mänguga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X