320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    abja - otepää 0-1

    Kommentaar


      Algselt postitas K2sn Vaata postitust
      abja - otepää 0-1

      Abja alustas taas 10-kesi,hiljem liitus veel üks mängija,poolaeg 0:0,mäng oli nagu ta oli suhteliselt võrdne ja vigaderohke just Otepää II poolt,saame aru ,et jalgpall on kontaktne mäng aga kas on vaja tagant sisse sõita,kui on näha et pallile ei jõua,sellest tulenevalt vist Otepää II 3 kollast +üks kollane ebasportliku käitumise eest.Mängijatele(FC ABJA),kes mängisid pole midagi ette heita. Edy Otepää II edaspidiseks,sügisringi ei julge soovida,et kohtume jne.

      Otepää II värav mängu 82'.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Tõrva 1-0 Quattromed

        Kommentaar


          FC Aspen - JK Liverpool Pub 0:1
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            welco 3 - 2 navi

            Kommentaar


              Huvitav päev täna siin liigas,kõik seisud 1-0!

              Kommentaar


                Ma pole veel kindel aga vist tuli naljakas voor, et kolm mängu löppesid seisuga 3:2 ja kolm mängu löppesid seisuga 1:0
                JK Tartu Löök

                Kommentaar


                  Algselt postitas iminsee Vaata postitust
                  Ma pole veel kindel aga vist tuli naljakas voor, et kolm mängu löppesid seisuga 3:2 ja kolm mängu löppesid seisuga 1:0
                  Õnneks pole nii,Rolling Doors-Tartu Löök jäi 2-4!!!

                  Kommentaar


                    navi ja welco oleks väärinud viiki

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Õnneks pole nii,Rolling Doors-Tartu Löök jäi 2-4!!!
                      väga hea
                      JK Tartu Löök

                      Kommentaar


                        väga hea jah..kuna poolaeg oli 1-1 ja sis läksime 2-1 juhrtima,kohe tuli 2-2 ja sis oli juba raskem,ma ei tea,mis me motlemisime,aga õnneks viimase 10 mintaga lõime 2 kolli ära ja jäi 4-2 lööki le.kuigi ei tea,kuidas RD nii taga on,,poisid ikka mängivad väga hästi ja liigutavad palli.et ikka koigile teadmiseks,et väga hea sats on RD,see ei ole et nad nii taga tabelis on,,kerge nende vastu ei saa olema.
                        õnne edaspidiseks rollingutele.

                        Kommentaar


                          tegelt 2 viimast väravat tuli 5 minutiga kuna ma läksin kohtuniku kella järgi 85 minutil välja.(nii ta ütles)

                          Kommentaar


                            Jah,kuni mängu lõpuni olime pinges,et kas ikka tuleb ära või mitte!Väga võitluslik meeskond on teil igatahes!Ja ka mina ei saa aru,et miks te küll nii taga asute seal tabelis?!Aga edu teile edaspidiseks.

                            Kommentaar


                              no ju siis on asi selles et köik ei mahu esimese kuue sekka ja keegi peab seal taga ka olema ja ilus kaotus ei maksa midagi
                              JK Tartu Löök

                              Kommentaar


                                Algselt postitas devilboy Vaata postitust
                                Jah,kuni mängu lõpuni olime pinges,et kas ikka tuleb ära või mitte!Väga võitluslik meeskond on teil igatahes!Ja ka mina ei saa aru,et miks te küll nii taga asute seal tabelis?!Aga edu teile edaspidiseks.
                                Küll päike ka meile paistma hakkab Mäng oli võrdne, ilus ilm oli ka mängimiseks:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X