320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

    Originally posted by saar


    sa oled siis jobu.
    Kuule saar, ehk võtaksid natukene mõistlikumalt? Sama asi kehtib pealehe kommentaaride kohta: kui tahad seal mingit jama ajada, siis tee seda enda, mitte henryfani nimega. Parem oleks muidugi, kui sa hoopis mõistlikku juttu ajaksid.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

      Originally posted by Henryfan


      Saar, sa oled lammas. Tead? Need kaks seisu, mis sa öelnud oled, on juba enne ära märgitud/öeldud.
      Originally posted by Henryfan


      Mina EMi ajal võtan natuke sõna, paar päeva enne EMi olen vist üldse vait. Ning peale EMi olen väga tasa, ainult loen ja kui midagi huvitavat juhtub siis tuleb üks postitus ka teha .
      ehk täidad oma lubaduse

      Kommentaar


        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

        Originally posted by saar


        sa oled siis jobu.
        Kuule sa oled väga jobu. Lubad endal minu foorumi nimega protaalis kommida. Eriti lohh. Ära ütle, et sa asjast ei tea

        PraS: Juhtus selline probleem, et lootsin, et peale kipsi maha võtmist saab juba palli mängida ja muid asju teha . Aga ausalt öeldes ma enam eriti postitada ei viitsi. Ja võrreldes vahepealsega olen ma ikka hoogu kõvasti maha võtnud.
        sigpic

        Kommentaar


          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

          ma ei kirjuta seal pealehel midagi.ära tule lampi süüdistama.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

            Originally posted by saar


            ma ei kirjuta seal pealehel midagi.ära tule lampi süüdistama.
            Huvitav küll, miks siis foorumi kasutajanime \"saar\" ja portaalis ajuvabasid ning mõttetuid kommentaare kirjutava \"henryfan\"i IP-aadress sama on

            Kommentaar


              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

              ei tea ega koti ka.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                Meie foorumi teema on siiski 4. liiga Lõuna Alagrupi tulemused. Et ei ole siin mõtet jahuda. vahetage kontakte ja msn-e ja vaielge niipalju kui tahate, aga olge head ärge solkige kõiki foorumeid ära. Aitäh
                Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                  Lootos - J.-Jaani 0 : 3 (0:0)
                  kahe sõnaga - hea mäng ... ja seda mõlemalt poolt.
                  kohtumiseni sügisel
                  299195

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                    Tartu Välk 494 : JK Võru (1 : 0) 3 : 0
                    pall on ümmargune

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                      Imperia - Löök
                      0-1

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                        Kas jõgeva-kirmi mängust ei tea keegi midagi?
                        Põlvaga oli jah hea mäng ja isegi lustlik, mõeldes kõikidele neile porilompidele, mis staadionil asetsesid. Millal sellel uuel staadionil mängima hakatakse või sinna ei lasta teid?
                        Ok ilusat suvepuhkust ja varsti uue hooga. Seniks mängime maakondlikke MM-e.
                        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                          SK Kirm - Jõgeva SK Tähe 3:6

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                            Originally posted by saar
                            SK Kirm - Jõgeva SK Tähe 3:6
                            Siia juurde, et tulemus võib saare kahtlasest kuulsusest hoolimata isegi õige olla.
                            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                              Oleks ehk aeg ka soccerneti kodulehel teha uuendusi:

                              IX voor

                              SK Kirm - Jõgeva SK Tähe 3 : 6
                              Tartu Välk 494 : JK Võru 3 : 0 (1 : 0)
                              FC Imperia Pärnu - Tartu Löök 0 : 1
                              FC Lootos Põlva - FCF Järva-Jaani 0 : 3 (0 : 0)

                              ja varem toimus IX vooru mäng
                              Tartu SK-10 - FC Tarkon 5 : 0 (4 : 0),
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                                Lp. klubi juhatus





                                Teatame Teile, et Eesti 2004.a jalgpalli meistrivхistluste IV liiga Lхuna piirkonna kohtumises FC Imperia Pдrnu – Tartu Lццk (27.06.2004) osales Tartu Lццk vхistkonna koosseisus diskvalifitseeritud mдngija Joel Ostrat. Mдngija karistus kandub edasi ja ta peab vahele jдtma Eesti jalgpalli meistrivхistluse jдrgmise mдngu 01. augustil FC Tarkoniga.



                                Vastavalt Eesti jalgpalli meistri- ja karikavхistluste juhendi IX peatьki punktile 9.5 mдngutulemus tьhistatakse ja turniiritabelisse kantakse 0 : - FC Imperia Pдrnu kasuks. Kхik mдngus saadud karistused jддvad kehtima.



                                Vastavalt Eesti Jalgpalli Liidu mддrusele maksudest ja trahvidest IV peatьki punktile 3 tuleb Tallinna JK vхistkonnal Eesti Jalgpalli Liidule tasuda ьhe tuhande kahesaja neljakьmne krooni (1240.-) suurune summa (0,5 miinimumpalka) diskvalifitseeritud mдngija kasutamise eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X