320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Allar18 Vaata postitust
    Otepää asjapulkade kirjelduse põhjal olemegi nagu mingi kuradi maffia. See, mis fännid platsiääres jutustavad ei ole väga meie süü. Oli väga tuline ja vihane mäng. Me ei tule selleks platsile, et kedagi vigastada või ära retsida. Samamoodi mängime rahulikku mängu nagu 4. liigale kohane, aga seda teie nuttu ja hala ei jõua seal platsil lihtsalt ära kuulata. Ja see sama nr. 18 on iga viie minuti järel kõhuli maas. Teete samamoodi vigu ja mölisete platsi peal. Keegi ei taha teid meelega vigastada. See ongi jalgpall, mitte mingi kuradi teater.

    Ei taha kedagi süüdistada ega halvustada, aga järgmine kord kirjeldage ka enda tegutsemist platsil, mitte ärge tehke meist mingit killerteami, kelle eesmärk neljandas liigas ongi vastaste vigastamine. Martinho sellised olukorrad jäävadki sul "nägemata"

    Edu teilegi edasipidi.

    Mängust: Seis oleks võinud olla hoopis teine. Otepää lõi praktiliselt kõik oma võimalused ära. Ma ei tea, kui palju neid täpselt oli, aga mitte väga palju. Meie seda palli väravasse ei saanud. Kolmele väravale lisaks veel kolm latti ja paar 1-1 realiseerimata olukorda. Otepää väravavah tegi samuti head tööd. Paar kindlat väravat tõi ikka ära.
    naer, ma tõin konkreetsete näidetega mängust olukordi välja ja andsin oma nägemuse, a sa lahmid niisama midagi. Ütle kus ma tõin välja midagi mis tegelikult ei juhtunud? Või ütle mis olukorras me rusikaid viibutades tulime tapmisähvardusega teie poole? Kas sellised olukorrad jäid sul nägemata vä? Äkki neid ei toimunudki?
    FC Otepää II

    Kommentaar


      S-J UNITED vs Otepää....Mäng oli viimaste sekunditeni pingeline ja viigivärav tuli 90+..... Kui Otepää kirjutab,et oli jube hirmus ja fännid lubasid neile lõuksi anda ,siis see on bluff ! Kõik ju teavad, et mängus emotsioonid võivad üle ääre pursata ,aga see on vaid hetkeline olukord ja peale seda on kõik rahulik.Mängus oli mitu FAIR PLAY olukorda mille mängijad said omavahel sõbralikult lahendatud.Aga kohtunik lasi mängu käest ära tõesti.Näiteks kohtuniku P..........saatmine terve mängu jooksul ja ka muud vead väärisid päris mitmeid kaarte,paraku ta neid ei jaganud ja mäng läks käest ära.Mäletan hästi kuidas eelmisel hooajal Otepää võistkond peenelt meelitas välja endise Rolling Doorsi võistkonnaga mängust kaks punast kaarti....Ja nad proovisid seda teha ka sel korral.Julgen väita, et see võistkond ei tule palli mängima vaid tegelevad suurepäraselt teatrimänguga ja oma eesmärgi saavutamiseks kasutavad ebasportlikke võtteid ning kui see välja ei tule on terve maailm süüdi.S-J.United tõesti ei vastuta selle eest,et teie enda väravavaht oma kaitsjad vigaseks jookseb....Aga sellegi poolest täname põneva mängu eest ja arendage oma näitekunsti edasi. ...............

      Kommentaar


        Algselt postitas elex Vaata postitust
        S-J UNITED vs Otepää....Mäng oli viimaste sekunditeni pingeline ja viigivärav tuli 90+..... Kui Otepää kirjutab,et oli jube hirmus ja fännid lubasid neile lõuksi anda ,siis see on bluff ! Kõik ju teavad, et mängus emotsioonid võivad üle ääre pursata ,aga see on vaid hetkeline olukord ja peale seda on kõik rahulik.Mängus oli mitu FAIR PLAY olukorda mille mängijad said omavahel sõbralikult lahendatud.Aga kohtunik lasi mängu käest ära tõesti.Näiteks kohtuniku P..........saatmine terve mängu jooksul ja ka muud vead väärisid päris mitmeid kaarte,paraku ta neid ei jaganud ja mäng läks käest ära.Mäletan hästi kuidas eelmisel hooajal Otepää võistkond peenelt meelitas välja endise Rolling Doorsi võistkonnaga mängust kaks punast kaarti....Ja nad proovisid seda teha ka sel korral.Julgen väita, et see võistkond ei tule palli mängima vaid tegelevad suurepäraselt teatrimänguga ja oma eesmärgi saavutamiseks kasutavad ebasportlikke võtteid ning kui see välja ei tule on terve maailm süüdi.S-J.United tõesti ei vastuta selle eest,et teie enda väravavaht oma kaitsjad vigaseks jookseb....Aga sellegi poolest täname põneva mängu eest ja arendage oma näitekunsti edasi. ...............
        Kõige labasem üldistus mida ma näinud olen Lase samamoodi edasi
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Eks tõde teeb ikka haiget......

          Kommentaar


            Kodumeeskond tagab turvalisuse....keegi poleks peksa saanud.Kui oled nii õrnatundeline,siis ehk peaksid valima mõne turvalisema spordiala kus pole fänne.

            Kommentaar


              Kuulge lugupeetud Otepää võistkond. kas Teile ei tundu pisut kummaline, kui Teie nr. 18 eilses mängus, kes oli ühtlsi ka platsi pikim mängija väitis, et sai ühe meie mängija käest, kes oli platsi üks lühemaid mängijaid rusikaga või küünarnukiga pähe. Minu jaoks tundus see kuidagi suht kummaline...aga jah..nii inetut mängu ei ole ammu näinud.Tõesti kahju.
              Aga aitähh Teile sellise võitluse eest, see näitas, et meil veel tuleb kõvasti tööd teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas DORTMUND Vaata postitust
                Kuulge lugupeetud Otepää võistkond. kas Teile ei tundu pisut kummaline, kui Teie nr. 18 eilses mängus, kes oli ühtlsi ka platsi pikim mängija väitis, et sai ühe meie mängija käest, kes oli platsi üks lühemaid mängijaid rusikaga või küünarnukiga pähe. Minu jaoks tundus see kuidagi suht kummaline...aga jah..nii inetut mängu ei ole ammu näinud.Tõesti kahju.
                Aga aitähh Teile sellise võitluse eest, see näitas, et meil veel tuleb kõvasti tööd teha.
                Nii lühike vast ikka polnud teie mängija, et rusikaga ei ulatuks lööma, a tean mis olukorda sa mõtled ja olin seal kõrval, mulle tundus üldse, et palliga sai meie mees kuklasse ja vbla läks kuidagi valusti ja tundus lihtsalt talle endale, et sai küünarnukiga vms. Maitea ka.

                Novot, pigem võitluslik 3-3 kui igav 0-0, eks
                FC Otepää II

                Kommentaar


                  Juhtusin siin lugema teie foorumikest.Tore kui meestel mingi hobi on,aga ärge nüüd nii tõsiselt ka asja võtke.Jalgpall on siiski kõigest mäng....ja mitte elu ja surma peale eks ole.Nii et poisid rahunege maha...võtke oma kallurid,liivavormid ja kühvlikesed ning vutt vutt igaüks oma liivakasti tagasi
                  Pange see teema nüüd lukku ja elage edasi !!!!!

                  Kommentaar


                    Igati päri ja usun ja loodan, et selliseid tuleb veel ja veel,kuid ilma selliste situatsioonideta!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                      Nii lühike vast ikka polnud teie mängija, et rusikaga ei ulatuks lööma, a tean mis olukorda sa mõtled ja olin seal kõrval, mulle tundus üldse, et palliga sai meie mees kuklasse ja vbla läks kuidagi valusti ja tundus lihtsalt talle endale, et sai küünarnukiga vms. Maitea ka.

                      Novot, pigem võitluslik 3-3 kui igav 0-0, eks
                      See on juba mehejutt.Tegelikult olete ju hea tiim.Edu edaspidiseks!!!!

                      Kommentaar


                        Löök 2:1 Tõrva

                        Kes viitsib võib pikemalt kirjutada. selline mõlarohke mäng oli ja kollaseid näidati ka ikka..

                        Kommentaar


                          nii ta oli 30 senti oli pikem..ja ta ainult provotseeris..

                          Kommentaar


                            Huvitav, et kõik teised meeskonnad on Suure-Jaanist elu ja tervise juures lahkunud. Ei kirjuta siia foorumisse mingit häma. Kas keegi jooksis teie juurde peale mängu ja andis teile peksa? Oleks mäng olnud rahulikum, siis oleksid ka fännid teist juttu rääkinud. See oli kuradi pingeline mäng ja kõik, mis seal toimus jäi platsile ning fännisektorisse. Mida te nutate?
                            Meie ründaja ei jooksnud teie väravavahile sihilikult sisse. Läks hooga ning ei saanud pidama. Tõstis veel käed ka üles ja näitas kohtunikule, et jäi hiljaks. Väravavahi jalaliigutus oli muidugi üle mõistuse. Ka teie tulite päris mitmesse olukorda jalad ees sisse. Mis kuradi illusioone te endale sellest mängust loote?

                            Ja lugupeetud umdadapopp, Sinu jaoks ei ole ma Allarike.
                            SK Suure-Jaani United - Nr 1

                            Kommentaar


                              Mehed sellist vanasõna teate : " Targem annab järele".....Tehkem omad järeldused nüüd

                              Kommentaar


                                [QUOTE=Allar18;1325457]Huvitav, et kõik teised meeskonnad on Suure-Jaanist elu ja tervise juures lahkunud. Ei kirjuta siia foorumisse mingit häma.

                                Hmmm.... enda praktikast meenuvad paraku alati mingi purjus lällav kamp väljaku äärest, ükskord väjakule visatud pudel (mille kohta lubas kohtunik ka protokolli märke teha; kas tegi, ei ole uurinud) ning sellele järele kakerdanud umbjoobes SJU toetaja. ei saaks paraku kinnitada, et tegemist on elu kõige meeldivamate kogemustega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X