320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu 15 da vooru ennustus..

    SK Imavere Forss - Vändra JK Vaprus II 3-1
    Võru JK II - JK Tartu Löök 1-3
    Viljandi JK Tulevik Vanakesed - FC Pubi Trehv 1-1
    Tõrva FC Warrior - JK Welco Elekter II 6-0
    Tartu JK Tammeka III - Tartu Quattromed II 2-1
    FC Aspen - Tartu Ülikool Fauna 2.3

    Kommentaar


      Võru JK II - tartu Löök 3:3

      Kommentaar


        Tammekale palju õnne, teenitud võit.

        EJL võiks aga Tallinna kloune enam mitte vilistama saata, Tartus on piisavalt nunnusid poisse.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Tartu kohtunike lasevad ennast türadeks kutsuda, ilma, et mängijat karistataks? Selleparast ongi nunnud?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Martinil emotsioonid veel vähe laes. Tegelikult oli päris korralik vile ja kohtunik oli üldse päris muheda olemisega ...

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Tartu kohtunike lasevad ennast türadeks kutsuda, ilma, et mängijat karistataks? Selleparast ongi nunnud?
              Võiks alustada sellest, et ei otsusta suluseisu üle olukorra poole seljaga olles. Või vähemalt ei anna sellises olukorras kastis müravale ründajale eelist, kui terve liin käed püsti seisab. Aga noh, see käib üle pea tõenäoliselt. Või oleks siis oma alguses kõlanud monoloogis kohe öelnud, et "ma ei võta sulge üldiselt ära, et pange nendes olukordades edasi, tuleb nagu tuleb", siis teaks arvestada.

              Juba Unn ütleks sulle, et sellise olukorra loogika on, et kui sa eksid seal ründaja kasuks ja tuleb värav, siis seda sitta ei tee sa kuidagi enam korda ülejäänud mängu jooksul. Kui eksid kaitse kasuks, siis unustame ära ja tuleb veel neid olukordi.

              Mis kollasesse puutub, siis kui väljend või lause on "Türa, Rein!", siis on päris kahju, et sa sellest esimesest sõnast enda kutsungi välja lugesid :P Ma rohkem võtaks tavaliselt nime järgi. Või, noh, äkki Tallinnas ongi Türa-Rein (ala LihtsaElu-Kalle) tavaline nimi, ma neid kombeid nii täpselt ei tea

              Kalli-kalli tegelt muidugi.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Tammekale palju õnne, teenitud võit.

                EJL võiks aga Tallinna kloune enam mitte vilistama saata, Tartus on piisavalt nunnusid poisse.
                Vastupidi Martin. Rohkem võiks saata. Neist nunnudest tartlastest hakkab vaikselt mõõt üle saama.
                299195

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Tammekale palju õnne, teenitud võit.

                  EJL võiks aga Tallinna kloune enam mitte vilistama saata, Tartus on piisavalt nunnusid poisse.
                  Need nunnud poisid on väsinud teenimast EJL tasuta paraku:S
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas terror Vaata postitust
                    Martinil emotsioonid veel vähe laes. Tegelikult oli päris korralik vile ja kohtunik oli üldse päris muheda olemisega ...
                    +1

                    Martini frustratsioon mõistetav kuna tal oli parim nurk nägemaks, kuidas me endale kollektiivselt 4 sisse imesime. Kohtunikku aga süüdistada ei tahaks. Pigem ütleks vastupidi - neljanda liiga kohta väga hea vile ja pigem tooks tüübi eeskujuks. Alguses väike ennastkehtestav teretulemastminumänguskäibüldjoontesasinii-kõne ja pärast seda hoidis ühtlast liini ja asja ilusti kontrolli all. Vajadusel hoiatas, vajadusel noomis, vajadusel seletas. Viimane oskus oli eriti vajalik paari Tammeka noorhärja tõttu, kellel vist esimese võidu aimdusest tulenevalt aegajalt tihedam side reaalsusega katkes. Kohtuniku eksimusedki olid harvad ja inimlikud (see sulust värav pmst ainuke suurem prohmakas) ning mängu käiku ja lõpptulemust ta siiski otseselt ei mõjutanud.

                    A mängust üldiselt: Tammeka noored purjetasid seenevihmast libedal kunstil natuke paremini ja QMi elukogemusest ja hiiglaslikust akadeemilisest võimekusest seekord ei piisanud. Teisel poolajal võtsime end kokku, a lõpuks jätsime liiga palju olukordi löömata ja loomata. Tulemuseks see, et Tammekale esimene võit liigas: 4-2 (pa 4-1). Tänud vastastele ja kohtunikele.

                    Kommentaar


                      Keegi võrukatest äkki kommenteerib,miks teil Löögi vastu kaotus on kirja pandud?

                      Kommentaar


                        Tarmo,vaata seda JK Võru mängijat,Kert Joakiti.Ta on ju kolmandas liigas mänginud juba viis mängu ning tegelikult peaks ka fauna saama nende üle +\-,vähemalt minu teada oli nii.

                        Kommentaar


                          Selge,ei teadnudki seda.Tänud!

                          Kommentaar


                            Võru JK duubel teenis Vändras kolm punkti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas umbadapopp
                              Pole küll võrukas, aga kiire pilk jalgpall.ee avarustesse annab vastust sellest, et Mark Saarnik teenis eelmises mängus Fauna vastu oma 3. kollase kaarti sel hooajal ning mängis Löögi vastu ja nii see -/3 tuli.. Ärge järgmine mäng teda siis sisse pange, karistus on vaja ikka ära kanda
                              Meil oli sarnane olukord ja saime sarnases olukorras sellise vastuse. Kollaste ja punaste kaartide ( ühes mängus saadud kaks kollast kaarti on võrdne punase kaardiga) arvestus on eraldi. Mängija peab mängu vahele jätma peale iga kolmandat kollast kaarti. Ühes mängus saadud kaks kollast ( ehk punane) kaarti ei lähe eraldi mängudes saadud kollaste kaartide arvetusse. Antud mängija peab vahele jätma mängu peale seda, kui on sellele üksikule kollasele kaardile veel lisandud kaks kollast kaarti.

                              Seega ei saanud asi olla mängijas M.Laasikus, kuna temal ei olnud kaarti all enne Fauna mängu. Welcoga mängus saadud punane oli ja selle kandis ära ta Fauna mängus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas umbadapopp
                                Ma seda M.Laasikut ei leidnud jalgpall.ee IV.S avarustest, seega ei oska kommenteerida, mis seal võib olla. Kirjuta teie olukorrast või pane link, muidu raske seisukohta võtta
                                Sry, M. Saarnik . Teemaks ikka see Võru vs Löök. Saarnikus ei saanud asi olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X