320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    To Mikenike -
    Ja sina oled täiesti kindel, et oleksid seal Kivile pähe teinud, ehk siis võitnud Tartu turniiri, saanud erinevad auhinnad...Siis oleksid läinud Tallinna ja seal ka uuesti Kivile pähe teinud, ehk siis kogu turna kinni pannud - mõtle kaasa, ilusad videod, pildid ja lõpuks veel NY ka ?.. Kenad unistused sul..Aga õnneks on asi hetkel nii. Sina istud seal oma arvuti taga, passid niisama, mõtled kui hea mängija sa ikka oled. Elu lõpuni oled ja jäädki IV liiga palluriks ja üritad lisaks teisi foorumis kommenteerides maha teha. Väike kerge newsflash sulle - Kivi pani kogu turna kinni, läheb New Yorki mängule ja arvatavasti kui sa oleksid Kiviga kokku läinud oleksid 2 minutiga 3-0 tuppa saanud ja nuttes koju läinud.


    ei ole mul mingeid unistusi..ja lissalt ytlesin selle pohjal mida ma nägin videos läheb ny,tore ja hea..aga miks sa nii närvi läksid,,et tegin natukene kivit maha w,et nagu ma mainisin et OLEKS vb talle pähe teinud,mitte et 100 prossa oleks teinud...said nats valesti aru...ja 4 das liigas ongi hea mängida ju..ja selle peale ytleks,et 2 min 3-0 tappa saada...seda ma ei usu,et nii kiiretsi ok edu

    Kommentaar


      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
      Kes ta on siis? Tarmo Kink v?
      Asi on selles, et sel turniiril oli Kivi hoos, võitis erinevaid mängijaid...Vellemaa, Jõgi, Mitrofanov jne. Kõik väga head mängijad.

      Isiklikuks? Kas mikenike ei muutunud isiklikuks kui ütles, et Ta teeks Kivile puusalt pähe?

      Võta kokku ja ära tee niisama lampi kriitikat, kiitke venda kes läheb IV liigas ja lükkab meistriliiga huntidele 1v1 pähe!

      pole loopinud sõnu et teen ......puusalt.....pähe

      Kommentaar


        Tõrva - Aspen 7:2

        Kommentaar


          Algselt postitas devilboy Vaata postitust
          Ja sina ole hea ning ära köbise nii palju!Ma võin Kivit austada,kuid sina pole minu jaoks küll keegi,et siin kritiseerida!Keskendu parem oma mängudele!Kivi on igatahes tubli!
          Rasmus, ära muutu isiklikuks. Ei rääkinud sinust siiski.

          Kommentaar


            Mina olen Rasmus Mida sa nüüd ajad ma polegi midagi öelnud

            Kommentaar


              mõlemad tüdrukud võtke vaiksemaks palliplkatsil vaatate kumb tugevam ja parem on

              Kommentaar


                Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                mõlemad tüdrukud võtke vaiksemaks palliplkatsil vaatate kumb tugevam ja parem on
                Parim lause selle argumentatsiooni juures!

                Kommentaar


                  Äkki mõni sõna Viljandi vs Löök mängust?

                  Kommentaar


                    Mis rääkida, õiget kohtunikku kohale ei ilmunud ja Viljandi enda vend vilistas ja rohkem polegi midagi öelda. Järjekordselt paar venda vigased jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas indahell Vaata postitust
                      Mis rääkida, õiget kohtunikku kohale ei ilmunud ja Viljandi enda vend vilistas ja rohkem polegi midagi öelda. Järjekordselt paar venda vigased jne.
                      +viljandi oli parem. aga kohtunik oli eriline naljanumber. passis aind keskringis vahepeal pani vile korra suhu mõtles et vilistaks (aga ei vilistanud) näppis mänguajal telefoni jms !
                      Aga muidu oli Viljandi parem kui löök ! Aga samas ka toorem !
                      Edu

                      Kommentaar


                        Tore, et tunnistad vastaste paremust kui selle kohapealt, et Viljandi oli toorem ei saa kuidagi nõustuda. Mõlemad võistkonnad mängisid nii nagu kohtunik lasi ehk siis kohati päris robustselt. Löök oleks paremini hakkama saanud kui nad omavahel ka ära lepiksid ja koos asju teeksid

                        Kommentaar


                          //

                          Kommentaar


                            tundub ,et kõik on võimalik veel

                            Kommentaar


                              Kodus anname tõrvale kindlasti tugeva lahingu. ''vändra vaprus''

                              Kommentaar


                                Endiselt on 1. koht lahtine ! ja sellist asja pole 4-ndas liigas veel olnud et hooaja lõpus võistlevad 4 meeskonda 1 koha pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X