320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore,et pinget lõpuni jagub!Lõpp tuleb väga põnev igatahes!

    Kommentaar


      kõige raskemaks läheb ma arvan ,et löögil.. mängud ees veel kahe tugeva trehvi ja imaverega..ning vähe nõrgem quattromed

      trehvi käes on teiste saatus.. trehvil tuleb raske mäng tartu lööki vastu
      heal päeval võib ka fauna üllatada.. ning võru nagu ikka üsna tugev

      viljandil ka õnneks rasked mängud ees.. aspen ja võru heal päeval suudab isegi muukida ma usun viljandi kaitse lahti
      ja muidugi hooaja viimane mäng tõrva vastu võõrsil.. kes kodus on alati tugevad.

      tõrval kõige kergemad mängud tulemas arvatavasti top teamidest.
      vändra sai eelmine kord korraliku sauna ja tõrva ootab juba ,et korraldada midagi sarnast.
      tammeka meeskond on küll noor ja visa.. ning mängivad kodus.. kuid tõrvast neil jõud see hooaeg veel üle ei käi.
      viljandiga tuleb muidugi väga raske mäng.. ja see mäng otsustab ma usun veel väga paljut.

      Igaljuhul soovin edu kõigile!

      Kommentaar


        Algselt postitas MadLion Vaata postitust

        trehvi käes on teiste saatus.. löök tuleb neile kunstmurule külla ja trehvi kutid teevad kindlasti nende elu väga raskeks seal.
        heal päeval võib ka fauna üllatada.. ning võru juba korra mängis trehvi vastu viiki mis küll ei läinud kahjuks kirja..aga kodus on nad tugevad.
        Löök ei tule Trehvile kunstmurule külla, vaid ikka looduslikule murule ning Võru II ei ole Trehviga viiki mänginud. Löök sai niimoodi võidu Võru II üle..
        //

        Kommentaar


          väike eksimus.
          täitsa õigus sul.. ajasin mängud sassi trehviga.. ning toimumiskohta vaatasin kunagi ja jäi nagu meelde.. ,et oleks toimunud trehvi staadionil.. igaljuhul siis tuleb päris põnev lahing.

          Kommentaar


            Nu oli ju tegemist kiirelt saadetud EJLpoolt asendus kohtunik,tegemist ju nooremehega veel,hea,et yldse tuli vastu ,muidu v6inuks tyhi s6it olla ,aga aega ajalt EJL ikka ette tuleb,oleks ise ise tulnud ja ära vilistanud aga nuh jh t66asjad paraku.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas MadLion Vaata postitust
              kõige raskemaks läheb ma arvan ,et löögil.. mängud ees veel kahe tugeva trehvi ja imaverega..ning vähe nõrgem quattromed

              trehvi käes on teiste saatus.. trehvil tuleb raske mäng tartu lööki vastu
              heal päeval võib ka fauna üllatada.. ning võru nagu ikka üsna tugev

              viljandil ka õnneks rasked mängud ees.. aspen ja võru heal päeval suudab isegi muukida ma usun viljandi kaitse lahti
              ja muidugi hooaja viimane mäng tõrva vastu võõrsil.. kes kodus on alati tugevad.

              tõrval kõige kergemad mängud tulemas arvatavasti top teamidest.
              vändra sai eelmine kord korraliku sauna ja tõrva ootab juba ,et korraldada midagi sarnast.
              tammeka meeskond on küll noor ja visa.. ning mängivad kodus.. kuid tõrvast neil jõud see hooaeg veel üle ei käi.
              viljandiga tuleb muidugi väga raske mäng.. ja see mäng otsustab ma usun veel väga paljut.

              Igaljuhul soovin edu kõigile!
              Kui seda lugeda, siis tundub, et võidu võiks-peaks isegi võtma Viljandi või Tõrva.
              Löögil ja Trehvil ikka väga rasked mängud ees.
              Aga eks näha ole, kes siis lõpuks võidu võtab!

              Kommentaar


                Algselt postitas umbadapopp
                FC Pubi Trehv 46p (@Fauna, vs Löök, @Võru) - WWW - 55p
                Viljandi Vanakesed 45p (@Võru, vs Aspen, @Tõrva) - WWL - 51p
                Tartu JK Löök 43p (vs Imavere, @Trehv, vs QMed) - WLW - 49p
                Tõrva Warrior 43p (@Vändra, @Tammeka3, vs Viljandi) - WWW - 52p
                Minu tagasihoidlik ennustus siis, kerged põhjendused ka siis.
                *Trehv on taas tõusnud (taas) heasse vormi ning ei näe, et keegi nende liigavõitu väärata suudaks. Võru vastu viimane mäng, kui enam midagi ei olene, seal võivad libastuda, aga pigem mitte. Löögi vastu ei usu, et suuremaid probleeme tekib, sest viimaste vorm on sügisringis ikka kehvapoolne olnud. On oodata muidugi suurt duelli Kivimeistri ja Mikenike vahel Kivi jääb peale.
                *Vanakesed Võrus ei eksi ning kodus kunsti peal suruvad jõuga Aspeni ära, aga peavad ikkagi üleminekumängudele minema. Äkki pole kaugele minna, kui Suure-Jaani Valgast mööda ei saa
                *Löök võidab vaatamata raugevale vormile Imaveret ja Quattromedi, aga sellest ei piisa...ka järgmine aasta pallitakse IV liigas.
                *Tõrva võtab planeeritud punktid esimese kahe vastase vastu ning lõpetavad kodus suure skandaaliga Viljandi vastu. Tõrvakad ise selles süüdi pole, sest viimasel päeval on täielik kohtunikepuudus ning pole vaja palju arvata, kes sinna määratakse ning härra teeb täiesti kogemata sellise eksimuse, mis lubab Tõrval võita ning sellest puhkeb skandaal (Okei, kui skandaali ei tule, siis Tõrva on oma väiksel muruväljakul natuke tugevam, kui kunstmuruga harjunud Viljandi Vanakesed.)
                Ära kujuta ette et trehvil löögiga probleeme ei teki! Kevad ringis oli löök mõtetus koosseisus ja Hr Kilk ja company olid saamatud! Mitte miski ei tule kergelt ja keegi midagi ei anna kergelt! Sama võib ka trehvi viimaste mängude kohta öelda - Mannetud! EI midagi isiklikku aga Löök läheb 3-ndasse see aasta!~

                Kommentaar


                  Läheb,kes läheb,see ei oma erilist tähtsust,vähemalt minu jaoks mitte!Tähtis on pigem korralikud pallilahingud anda kõikidele vastastele!Ja suht savi,kui peaks juhtuma see kõige hullem,et Löök jääks neljandaks!Vähemalt oli tore hooaeg!Edu kõikidele!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                    Ära kujuta ette et trehvil löögiga probleeme ei teki! Kevad ringis oli löök mõtetus koosseisus ja Hr Kilk ja company olid saamatud! Mitte miski ei tule kergelt ja keegi midagi ei anna kergelt! Sama võib ka trehvi viimaste mängude kohta öelda - Mannetud! EI midagi isiklikku aga Löök läheb 3-ndasse see aasta!~
                    Ma lisaks, et härra Kilk oli eriti saamatu seal.
                    Kuna seekord Löögil kõik mehed olemas ja juba eelmine kord saadi poolte meestega 2:0 võit, siis seekord peaks seis olema 4:0 Löögi kasuks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      Ma lisaks, et härra Kilk oli eriti saamatu seal.
                      Kuna seekord Löögil kõik mehed olemas ja juba eelmine kord saadi poolte meestega 2:0 võit, siis seekord peaks seis olema 4:0 Löögi kasuks?
                      keegi ewi maininud seise! Ja tõesti HR. Kilk sa olid tõesti saamatu eelmine mäng löögi vastu ! Aga MA mõtlesin seda et kui me saame parema satsi kokku teie mänguks kui kevadringiks siis ei tule teil kerge mäng!
                      KEvad ringis oli sul Hr. Kilk konkreetselt 1 võimalus kui ei suutnud tyhja väravasse palli lüüa ! ja teine võimalus oli teil see kõrge kaarpall ristnurka! rohkem teil polnud ! Loodan et seekord olete tublimad ja Vaatame KUmb on parem kas mikenike VÕi HR LAURI KIVIMEISTER!
                      EDU!

                      Kommentaar


                        Rahu,rahu!Kõigepealt tuleb Löögil Imaverega hakkama saada See kaotus on mul paremini meeles,kui ükski teine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas devilboy Vaata postitust
                          Rahu,rahu!Kõigepealt tuleb Löögil Imaverega hakkama saada See kaotus on mul paremini meeles,kui ükski teine!
                          Meil on Tarmo kink!

                          Kommentaar


                            EJL lehel on muudetud Tõrva ja Aspeni mängutulemus??? Keegi oskab rääkida miskit??
                            http://www.skimavere.com

                            Kommentaar


                              Oi oi see on küll huvitav uudis jah ! Muidugi meile (Löök) on see super uudis aga ikkagi mis siis juhtus, et Aspenile võit anti ?

                              Kommentaar


                                No on ikka klubijuhhid ja esindajad..Miks teete kingitusi teistele ja sellega endal võimalused maha nullite? Katsuge omal reeglid selgeks teha, see pole väga keeruline, või kui tekib suur küsimus, siis kõllake EJL võistluste osakonda ja kirjeldage olukorda - saate targemaks! Nii on ilge jama, kui selliste asjade tõttu mängitakse oma head tulemused maha.
                                Loodan, et me ise nüüd järelejäänud 3 mänguga kuidagi ämbrisse ei astu..
                                Ühesõnaga, ärge oletage ja ennetage, vaid kontrollige ja püsige konkurentsis!
                                //

                                Kommentaar

                                Working...
                                X