320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnne järgmisesse ringi edenemise puhul! Kui võidujoovastus pisut lahtumas, siis rääkige mängust ka.

    Kommentaar


      õnnitlused EMÜ'le! Kena, kena

      Kommentaar


        Krt, vaatasin veel triobetis seda mängu ja mõtlesin teie peale panustada , a lõpuks ei julgend ikka, krt , aga hästi jah, edu järgmise ringi loosiga
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Tõesti väga tubli tulemus EMÜ poolt. Jalgpall on ikka ümmargune. Pange aga edasi.

          Kommentaar


            Ei no ülikõva tulemus, seda enam et ei olnud kogu sats kohal aga ma topin küll mingid rahad trios meie flora2 võidu peale(vist peaks olema nendega mäng) neid on ikka esiliigas võidetud aga aastaid siiski tagasi ja teise . Aga hetkel tabeli põhjas nii, et mix mitte kott pähe tõmmata

            Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
            Krt, vaatasin veel triobetis seda mängu ja mõtlesin teie peale panustada , a lõpuks ei julgend ikka, krt , aga hästi jah, edu järgmise ringi loosiga

            Kommentaar


              Algselt postitas estfighter Vaata postitust
              Ei no ülikõva tulemus, seda enam et ei olnud kogu sats kohal aga ma topin küll mingid rahad trios meie flora2 võidu peale(vist peaks olema nendega mäng) neid on ikka esiliigas võidetud aga aastaid siiski tagasi ja teise . Aga hetkel tabeli põhjas nii, et mix mitte kott pähe tõmmata
              Mis florasse puutub, siis statistika järgi on neil rünne üsna vilets. 24 mänguga 17 väravat. Samas on kaitse päris korralik. Seega kui emü suudab oma kaitse pidama saada ja 1 ära koksata, pole miskit võimatut. Muidugi ka penaltite peale mäng pole ebareaalne, kuid kahtlen, et Meerits & Co laseb penaltiseerias oma kogemused üle mängida (mitte, et emü meestel poleks samuti kogemusi, eesotsas Andoga). Mina küll usun, et EMÜ üllatab

              Kommentaar


                Jalgpallikohtunike koolitus Tartus!

                Eesti Jalgpalliliit teatab, et koolitus algab 29.augustil, kell 11.00 IHASTE
                Hotellis, Pallase puiestee 25/27.
                Plaanis on koos käia neljal laupäeval, see on siis veel lisaks 5., 12. ja
                19.septembril kell 11.00-14.00.
                Kogu kursuse tasu on 300.- EEK

                EJL Peakohtunik
                mob. 562 37036

                Et siis selline võimalus! see tuli küll kõigi klubide eestvedajate mailile, kuid kui keegi pole enda klubis seda avalikustanud suuremale hulgale, siis soovitan kõikidel huvilistel minna!
                //

                Kommentaar


                  keegi huvitavaid ennustusi ka jagab ?
                  http://www.skimavere.com

                  Kommentaar


                    JK Tartu Löök-EMÜ SK x:x
                    Tartu SK 10 Premium II-FC Tabivere 2:1
                    SK Tääksi-FC Abja 0:2
                    JK Welco Elekter-FC Aspen 3:0
                    Tartu Quattromed-Tõrva FC Warrior 3:5

                    Kommentaar


                      JK Tartu Löök-EMÜ SK 1:5
                      Tartu SK 10 Premium II-FC Tabivere 1:4
                      SK Tääksi-FC Abja 2:2(maakonna sisene derby mis loodetavasti lõppeb sõbralikult)
                      JK Welco Elekter-FC Aspen 3:1
                      Tartu Quattromed-Tõrva FC Warrior 3:1

                      Kommentaar


                        Tartu Löök- EMÜ SK (Eks karikamäng kergelt jalgades ole,aga võidu peaks ikka võtma. 1-3

                        Tartu SK10 II - FC Tabivere (Oleneb ,kes mängivad SK10l,aga pakun siiski 2-2

                        SK Tääksi- FC ABJA x:x ( Mängime ainult võidule agasi jääb,seoses mõne võtmemängija eemalejäämisega traumaga.

                        Tartu Quattromed - Tõrva FC Warrior (nu Tõrva peaks olema tugevam,aga pall on ümmargune,pakuks 1-4.

                        Edu!!!
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          JK Tartu Löök-EMÜ SK 0:4

                          Kommentaar


                            sk 10 - tabivere 3:2 (1:1)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas r_t Vaata postitust
                              sk 10 - tabivere 3:2 (1:1)
                              päris huvitav... rass kas näitasite iseloomu?

                              emült täna korralik mäng. kontrollisime peaaegu igat momenti. löök lõpetas mängu 10 - kesi ja palju ei puudunud, et 9-kesi. löögil oli ka paar päris head võimalust seisu tagavägisemaks teha, aga polnud väravaees meest, kes oleks läbi läinud pallid sisse löönud.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                                päris huvitav... rass kas näitasite iseloomu?

                                emült täna korralik mäng. kontrollisime peaaegu igat momenti. löök lõpetas mängu 10 - kesi ja palju ei puudunud, et 9-kesi. löögil oli ka paar päris head võimalust seisu tagavägisemaks teha, aga polnud väravaees meest, kes oleks läbi läinud pallid sisse löönud.
                                Mis mõttes lõpetasid 10 kesi eemaldamised vms?
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X