320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga ida 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
    Künarnukiga lõi mingi paks kõrvits kuklasse
    sa ajad vist kellegiga sassi, sest suemas ei ole pakse mängijaid

    Kommentaar


      Paistab, et Eero on esimene treener kes IV idas kinga saab. Taaskord kaotati ja seekord Jõhvile. On oodata sellekohast pressiteadet?

      Kommentaar


        Kui te Rakveret järgmine nädal võita ei suuda oled sina järgmine või esimene .

        Kommentaar


          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Kui te Rakveret järgmine nädal võita ei suuda oled sina järgmine või esimene .
          Lauri, ära pabla ma kinga ei saa

          Kommentaar


            Mõtlesin tükk aega, et kas kirjutan sellest kui mõtlesin et teen selle ära.

            Me saime riietusruumi 20 minti enne mängualgust. Mis on suht häbiväärne! Ise veel ML klubi ja ei suuda piisavalt riietusruume orgunnida.
            Enn oli ka huumor kuubis Aga pole hullu, küll kalevis saame sama värki neile pakkuda.

            Kommentaar


              Kumma liiga kümnes meeskond on tugevam?

              Kommentaar


                Meie olime üle
                Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

                Kommentaar


                  Tundub et Ida on parem, põhja keskmine vanus on kindlasti suurem. Väga tempot ei teinud Soccernet, mäng käis läbi keskvälja. Meil oli ikka väravavõimalusi hulga rohkem, eriti 1:1 minekuid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kumma liiga kümnes meeskond on tugevam?
                    http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=3897
                    Kena uudisnupuke EJL poolt .

                    Meiepoolne kokkuvõte ka https://www.facebook.com/notes/fc-po...36680586407126 .

                    Kommentaar


                      Tegime siis Ida-Virumaa allilma liidirtega eile viigi. Seal ikka väga kõvad vennad. See Pill oli eriti tegija - onas mu seljataga nurgalöögi ajal ja siis kui eemale tõukasin endast siis hakkas ajama, et ma oleks nagu teda küünarnukiga löönd vastu nägu. Teeb vist aineid see mees

                      Aga peale seda onamist ta enam mind kastis peale võtta ei julenud. Ju olin liiga kole ja ei läind tal mu peale lahti ja otsis vähe ilusamaid poisse

                      Rakvere poolt oli see Dima ka lahe vend. Mulle täitsa tema mäng meeldis. Sellised diagonaalid ja triblamised, et hoia või peast kinni. Peab vist lepingut poisile pakkuma

                      Aga võrreldes Kalev Jun mänguga oli Tauruse poiste suhtumine ja tekst viisakam ja sai isegi vahest nalja

                      Näeme vast siis oktoobris

                      Laenasime ka vastastele kindaid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Tegime siis Ida-Virumaa allilma liidirtega eile viigi. Seal ikka väga kõvad vennad. See Pill oli eriti tegija - onas mu seljataga nurgalöögi ajal ja siis kui eemale tõukasin endast siis hakkas ajama, et ma oleks nagu teda küünarnukiga löönd vastu nägu. Teeb vist aineid see mees

                        Aga peale seda onamist ta enam mind kastis peale võtta ei julenud. Ju olin liiga kole ja ei läind tal mu peale lahti ja otsis vähe ilusamaid poisse

                        Rakvere poolt oli see Dima ka lahe vend. Mulle täitsa tema mäng meeldis. Sellised diagonaalid ja triblamised, et hoia või peast kinni. Peab vist lepingut poisile pakkuma

                        Aga võrreldes Kalev Jun mänguga oli Tauruse poiste suhtumine ja tekst viisakam ja sai isegi vahest nalja

                        Näeme vast siis oktoobris

                        Laenasime ka vastastele kindaid.
                        Parandan siin kopli kutti, et tegu on ikka Lääne-Viru allilmaga. Ja smailidega käid ikka laialt ringi, kus on komblusvalvuri silmad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Parandan siin kopli kutti, et tegu on ikka Lääne-Viru allilmaga. Ja smailidega käid ikka laialt ringi, kus on komblusvalvuri silmad.
                          Ummi, seal Virumaal pole väga vahet kus oled
                          Smaile panen kuna muidu need EJL töötajad nagu sina ei saa aru asjadest.

                          Kommentaar


                            Pras, ma ei saa aru mis teema sul nende kenade ja koledate kuttidega/koeradega on koguaeg, kas sa käid platsil jalgpalli mängimas või seksuaalvahekorda/partnerit otsimas?

                            Kevadring on läbi ja nüüd oleme oma väravatevahe Pokkeriprodega plussi ja mõnusa stardipositsiooni sügisringi dominatsiooniks. Minimaalne plaan on Suemat edestada. Jõudu kõigile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                              Pras, ma ei saa aru mis teema sul nende kenade ja koledate kuttidega/koeradega on koguaeg, kas sa käid platsil jalgpalli mängimas või seksuaalvahekorda/partnerit otsimas?

                              Kevadring on läbi ja nüüd oleme oma väravatevahe Pokkeriprodega plussi ja mõnusa stardipositsiooni sügisringi dominatsiooniks. Minimaalne plaan on Suemat edestada. Jõudu kõigile.
                              Alvin, kõik on korras
                              Lihtsalt sinusugused ja siis see Pill on väga koledad inimesed ja selle vastu miski ei saa.

                              Arusaadavalt ilusatel poistel hakkab see vastu

                              Kommentaar


                                Pras on lihtsalt kade, et teistel pole sellist miinivälja näos nagu temal... panen igaksjuhuks paar smile ka
                                Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X