320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga lõuna 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    Kohtunikele kohe meeldib neid pendlaid imeda
    Tartu mängija pani palli peale jooksvale vastasele jala ette, kus otsast see kohtuniku süü on?

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Spade
      Tavaline aluseta hala sunseegu poolt, pole mõtet tähelegi panna
      FC Tartu Facebooki lehelt võid iga mängu järel kohtunike siunamist lugeda.
      Selge..

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Spade
        Tavaline aluseta hala sunseegu poolt, pole mõtet tähelegi panna
        FC Tartu Facebooki lehelt võid iga mängu järel kohtunike siunamist lugeda.
        sunseek ei suuda ise ennast süüdistada selles kui lohakas ta ise on!

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
          1) lol @ õigekiri
          2) sa haugud koguaeg ju nii, mis vahet seal on kunas te need "pakkid" saite?
          3) sinu puudumine võistkonnast ju raudselt muudab asja (et ei tuleks mingit plõksimist, et "tead kes ma olen vääää ma tegelt räige playmaker ja väravakütt", siis ütlen, et ma tean küll kes sa oled.
          kas väravavaht saab olla playmaker ja väravakütt tekib küsimus? järelikult sa ikka ei tea kes ma olen Hr. reservmängija

          Kommentaar


            #65
            Tartu Löök - Võru 0:8

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas kannel Vaata postitust
              Tartu Löök - Võru 0:8
              http://www.vsport.ee/?p=41517
              Miks ma ei imesta enam?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                Miks ma ei imesta enam?
                ilmselgelt, sind polnd ju kohal

                Kommentaar


                  #68
                  Kutsume Teid osalema Rannu Cup 2013 jalgpalliturniirile.

                  Turniirile kutsutakse max 10 meeskonda.

                  turniir toimub 28.07.2013, algusega kell 09.00

                  - Rannu Kooli staadionil
                  - Mängitakse kahes alagrupis.
                  - Mänguaeg 1x15 minutit, (kui vähem osalejaid, mänguaeg muutub). Alates poolfinaalidest 1x20 minutit.
                  - Platsil 6+1 mängijat, võistkonnas võib olla maksimum 10 mängijat
                  - Meeskondade komplekteerimisel piiranguid ei ole, osaleda võivad kõik huvilised!
                  - Autasustatakse kolme esimesest meeskonda, parimat väravavahti ja parimat väravakütti.
                  - Turniiri osavõtumaks on 40 eurot
                  REEGLID
                  Mängitakse FIFA reeglite järgi.
                  Turniirisüsteemis toimuvatel võistlustel kasutatakse võrdsete punktide korral järgmisi kriteeriume:
                  • üldine väravate vahe
                  • üldine löödud väravate arv
                  • omavahelise mängu või omavaheliste mängude punktid
                  • omavahelise mängu või omavaheliste mängude väravate vahe
                  • omavahelises mängus või omavahelistes mängudes löödud väravate arv
                  • karistused
                  • penaltid (penaltite löömise ajal on lubatud üks kord vahetada väravavahti.)

                  Turniiri info ja registreerimine andres1502@hot.ee või 58405696

                  Kommentaar


                    #69
                    Laupäev selgitatakse Viljandi maakonna meister jalgpallis!
                    Viljandi JK Tulevik

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas damner Vaata postitust
                      Kutsume Teid osalema Rannu Cup 2013 jalgpalliturniirile.

                      Turniirile kutsutakse max 10 meeskonda.

                      turniir toimub 28.07.2013, algusega kell 09.00

                      - Rannu Kooli staadionil
                      - Mängitakse kahes alagrupis.
                      - Mänguaeg 1x15 minutit, (kui vähem osalejaid, mänguaeg muutub). Alates poolfinaalidest 1x20 minutit.
                      - Platsil 6+1 mängijat, võistkonnas võib olla maksimum 10 mängijat
                      - Meeskondade komplekteerimisel piiranguid ei ole, osaleda võivad kõik huvilised!
                      - Autasustatakse kolme esimesest meeskonda, parimat väravavahti ja parimat väravakütti.
                      - Turniiri osavõtumaks on 40 eurot
                      REEGLID
                      Mängitakse FIFA reeglite järgi.
                      Turniirisüsteemis toimuvatel võistlustel kasutatakse võrdsete punktide korral järgmisi kriteeriume:
                      • üldine väravate vahe
                      • üldine löödud väravate arv
                      • omavahelise mängu või omavaheliste mängude punktid
                      • omavahelise mängu või omavaheliste mängude väravate vahe
                      • omavahelises mängus või omavahelistes mängudes löödud väravate arv
                      • karistused
                      • penaltid (penaltite löömise ajal on lubatud üks kord vahetada väravavahti.)

                      Turniiri info ja registreerimine andres1502@hot.ee või 58405696


                      hetkel kirjas:
                      1. JK Rannu Vald
                      2. JK Puhja
                      3. SUSEX
                      4. FC PÄRNA
                      5. FC Rõngu United
                      6. FC Elva II

                      Kommentaar


                        #71
                        Navi 5 lööök 2! Navi 2:0 värav oli Väga edev
                        Tublid navi poisid!

                        Kommentaar


                          #72
                          Ma ei soovi siin vabandada ega ka mitte pikka arutelu. Vaid räägin nii nagu oli kaitsja pilgu läbi.
                          Igatahes, selles olukorras seisin ma kannad maas ja seljatagant läbijooksev mees jooksis minujala pihta ja kukkus.
                          Kuigi ka videot vaadates tundub mu hoomaha võtmine nagu oleks tahtlikult ma kuidagi end sinna ette seadnud.
                          Siiski ma arvan, et ebaõiglane otsus pluss veel kollane kaart mitte just suure "vea" eest.
                          Aga kohtuniku eksimused teevad vahest jalgpalli huvitavaks ja see on üks osa mängu võlust. Vahest pean ka ise kannataja olema.

                          Edu teile
                          Kivimeister

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                            Tartu mängija pani palli peale jooksvale vastasele jala ette, kus otsast see kohtuniku süü on?
                            Ma ei soovi siin vabandada ega ka mitte pikka arutelu. Vaid räägin nii nagu oli kaitsja pilgu läbi.
                            Igatahes, selles olukorras seisin ma kannad maas ja seljatagant läbijooksev mees jooksis minujala pihta ja kukkus.
                            Kuigi ka videot vaadates tundub mu hoomaha võtmine nagu oleks tahtlikult ma kuidagi end sinna ette seadnud.
                            Siiski ma arvan, et ebaõiglane otsus pluss veel kollane kaart mitte just suure "vea" eest.
                            Aga kohtuniku eksimused teevad vahest jalgpalli huvitavaks ja see on üks osa mängu võlust. Vahest pean ka ise kannataja olema.

                            Edu teile
                            Kivimeister

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                              Tartu mängija pani palli peale jooksvale vastasele jala ette, kus otsast see kohtuniku süü on?
                              Kui sa nüüd rahulikult vaatad videot, siis esiteks teeb Võru mängija FC Tartu kaitsjale vea ja siis jookseb teisele kaitsjale otsa, väike dive pikali ja olemas. Ronaldo mängib sama mõttelaadiga ja ega see paha polegi kui kohtunik kaasa läheb
                              Üldiselt arvestab selles olukorras kohtunik ka sellist asja kas mängijal on võimalus pallini jõuda või mitte, kui seal veel oleks siis peaks see mees mängima Real Madridis.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                                Kui sa nüüd rahulikult vaatad videot, siis esiteks teeb Võru mängija FC Tartu kaitsjale vea ja siis jookseb teisele kaitsjale otsa, väike dive pikali ja olemas. Ronaldo mängib sama mõttelaadiga ja ega see paha polegi kui kohtunik kaasa läheb
                                Üldiselt arvestab selles olukorras kohtunik ka sellist asja kas mängijal on võimalus pallini jõuda või mitte, kui seal veel oleks siis peaks see mees mängima Real Madridis.
                                Ma vaatan alati rahulikult, ning mitu korda järjest, enne kui midagi plõksima hakkan.. Seda mida sa veaks nimetad on tegelikult kehamäng (külg-külje vastu võrdses seisus) ja kas ründaja oleks pallini jõudnud või mitte, ei saa me kunagi teada kuna teine kaitsja võttis ta veaga maha..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X