320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Meelis teeb end lihtsalt huvitavaks

    Just lappasin PM-e üle, ja, ei pea selleks raketiteadust kasutama, et otsad kokku viia
    trey says:

    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

    Kommentaar


      #17
      Võibolla aitab sellest teemast? Ütlen viimast korda et ma ei ole Meelis. Ta kasutas jah seda kontot aga andis selle mulle üle et saaksin sõpruskohtumisi organiseerida sest ta ei olnud huvitatud sellega tegelemisest. Jah selle Castovanni esindajaga suhtles Meelis läbi facebooki sest olin ise missioonil. Ja et oleks selge siis Pras te hüppasite alt ära paar päeva ennem mängu ja mingi sõimu osaliseks te ei saanud. Uurisin asja nii et ära tee ennast nii tähtsaks. Kui te ei usu mind ja huvitute nii väga sellest kes ma olen siis kirjutage Mellile facebooki ja küsige ise. Sellega on minu poolt teema lõpetatud
      nr 12

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
        Võibolla aitab sellest teemast? Ütlen viimast korda et ma ei ole Meelis. Ta kasutas jah seda kontot aga andis selle mulle üle et saaksin sõpruskohtumisi organiseerida sest ta ei olnud huvitatud sellega tegelemisest. Jah selle Castovanni esindajaga suhtles Meelis läbi facebooki sest olin ise missioonil. Ja et oleks selge siis Pras te hüppasite alt ära paar päeva ennem mängu ja mingi sõimu osaliseks te ei saanud. Uurisin asja nii et ära tee ennast nii tähtsaks. Kui te ei usu mind ja huvitute nii väga sellest kes ma olen siis kirjutage Mellile facebooki ja küsige ise. Sellega on minu poolt teema lõpetatud
        Kas tõesti pean kopeerima oma sõnumid siia ja kuupäeva,et millal ? Kuidas sa nii hästi tead ? Meelis ?

        Vaatasin just ja 5 päeva enne mängu ütlesin meie vastuse ja siis sain sõimu

        Kommentaar


          #19
          Keda kotib, kes keegi on?
          Mängige jalgpalli.
          See ei ole mingi "Sind otsides" saade või foorum.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Phoenix Vaata postitust
            Keda kotib, kes keegi on?
            Mängige jalgpalli.
            See ei ole mingi "Sind otsides" saade või foorum.
            Kui sind ei koti, siis ära jäta muljet, nagu kotiks
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Phoenix Vaata postitust
              Keda kotib, kes keegi on?
              Mängige jalgpalli.
              See ei ole mingi "Sind otsides" saade või foorum.
              Las poisid vaidlevad ja arutavad kui see neid rahuldab. Pras sina aga palun tee copi-paste sellest SÕIMUST Loeksin huviga mida sulle siis öeldi et sa siin pillid nagu plika selle pärast
              nr 12

              Kommentaar


                #22
                Pakri sai ikka korralikult lüpsi, TÜ-l oli väljakumängija ka väravas. Kohustuslik punane ka peksmise eest, eelmine mäng jäi kohtunik nõrgaks.

                Kommentaar


                  #23
                  Lüpsi? Pakri oli tunduvalt parem meeskond väljakul ja nagu sa eeldatavasti ise nägid siis penalti ja teine värav oli kohtuniku süü. Kätt nägi kus seda polnud ja kätega kaitse ära lükata ja 1-1 minna oli ka puhas viga. Ülikoolil tundus rohkem et mängivad plikakesed kes iga puute peale vinguvad Aga nagu ma olen aru saanud oled sa üks nendest eitedest kes platsil vinguvad ja foorumis kõvatavad
                  nr 12

                  Kommentaar


                    #24




                    Ma pakun et sa oled üks neist härgadest kes platsil nutavad nagu plikakesed iga asja peale Kui ma aga eksin siis järelikult oled keegi kolmas kes platsil on vait aga foorumis on niii kõva mees.
                    nr 12

                    Kommentaar


                      #25
                      Isegi kui 2-4 kaotab suu kinni ei pane...
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        Isegi kui 2-4 kaotab suu kinni ei pane...
                        Mina ei tulnud mölisema siia,seda tegi see teine kukk. Ja sina pagulane mängi rahvaliigat ja ära käi seletamas teiste liigade foorumites
                        nr 12

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                          Mina ei tulnud mölisema siia,seda tegi see teine kukk. Ja sina pagulane mängi rahvaliigat ja ära käi seletamas teiste liigade foorumites
                          Jah, küll uhke pagulane olla! Tuleme Pakrisse meie pagulaste tiimiga, anna teada kõva vend!
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            #28
                            Vaevalt mehed on nõus rahvaliigaga mängima liiga lihtne. Ja mis koht see Pakri on kuhu sa lähed? Võiks ikka riiki tunda kuhu sa sisse rändad
                            nr 12

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                              Vaevalt mehed on nõus rahvaliigaga mängima liiga lihtne. Ja mis koht see Pakri on kuhu sa lähed? Võiks ikka riiki tunda kuhu sa sisse rändad
                              Kukk, vägistaja, skinhead, jalgpallur... Küsimus, mida sa veel oskad, multitalent?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                                Vaevalt mehed on nõus rahvaliigaga mängima liiga lihtne. Ja mis koht see Pakri on kuhu sa lähed? Võiks ikka riiki tunda kuhu sa sisse rändad
                                Pakri, Alexela, või mis iganes see karupersse koht kus sa elad on, me ikka tuleme. Paneme GoogleMappile ja tuleme.
                                Ära tase räägi, iga mäng tuleb mängida...
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X