320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Soccernet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Soccernet\'

    31.03
    Fc Soccernet - FC Rõõba 5:7(3:3)

    võrdne mäng ... soccernet oli kyll suht ebatavalises koosseisus ning kaitse lonkas ... väidetavalt pallisid rõõba eest ka mõned III liiga poisid ... sinna see võit läks :P

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Soccernet\'

      Jällekord ma saan siin oma monoloogi jätkata . Seekord on aga põhjus ka tõsine .
      Täna 19.04 on kõik meie, fännid, sõbrad, tuttavad, niisama totsid ja topsid oodatud 49 Keskkooli staadionile, kus on plaanis maha pidada herr Kolmeteistkümne auks peetav sünnipäevavutt. Meie yks pensionäre saab esmaspäeval 25, nii et igati bro idee oleks see pidu täna teha. Yritust jalgpalli mänguks nimetama ei hakka kuigi võib sarnaneda .
      Samas ei hakka siin avalikustama, mis puhul see jalgpallimäng ei ole ja vaid sarnaneb jalgpalli mänguga ... ytleme et tava tingimustes siukseid klausleid jalgpalliga ei kaasne nagu on selles mängus ... kohale tulete siis näete .
      Igastahes on kõik oodatud mängule ja kindlasti ka õhtusele afterpartyle, mis toimub tõenäoliselt Nimega Baaris.

      Eelkõige on oodatud ilusad totsid,neiud,smurfid,naised, neiud(tõesti ei tea kuidas nimetada :P) ja õlled-viinad jms.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Soccernet\'

        mis kell ?

        smurf

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Soccernet\'

          17:00 ... näed midagi ikka ununes

          tänan tots

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Soccernet\'

            Igastahes soccerneti liigaeelnädala yritus oli jube lahe ning täname kõiki kes kohale tulid
            Pildid

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Soccernet\'

              ehh...ja nagu välja tuli olen ma ikka veel soccerneti suurim väravakütt

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                Originally posted by makser


                ehh...ja nagu välja tuli olen ma ikka veel soccerneti suurim väravakütt
                Kle nii ta paraku kukkus jah välja, kuna Erki sai korralikult ryndes mängida, vaid 3s mängus mängida, kus ta siis kokku 9 väravat lõi. Oh neid vigastusi :/

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                  Soccernet kutsub fänne kaasa Setomaale Hooaja lõpupeole
                  Seto Kunn says:
                  jahh et mingi 3-4 kohta on
                  Seto Kunn says:
                  ja soovitavalt naisi
                  Seto Kunn says:
                  ja hind kirjuta
                  || Naistele 100, teistele 150, sisaldab natuke alkoholi,süüja ja magamiskohta ning sauna, sõitu sinna ja ka tagasi vist :P Ning loomulikult suurepärast seltskonda ||
                  Seto Kunn says:
                  ja me teeme sinuga valiku
                  Seto Kunn says:
                  sina ja mina siis
                  || Ehk siis Devil ja 13 ||
                  Seto Kunn says:
                  kes tahab rohkem juua see peab ise kaasa ostma ja tagasi sõit vist veel 50 juurde :P

                  Suht kiire kah selle asjaga, sest esimesed saavad kokku juba kell 15 Täna siis :P
                  Setomaa astub ca 270km tallinnast ja täpsemalt saab lugeda aadressilt: http://setotalu.maaturism.ee/default.php?pg=sisu&id=25&keel=est andke asjast kiiresti teada kas siin foorumis mulle privaatteatena või helistage 13mele numbril 055581851 või mulle nril 055662833 aga see nr algab tööle täna kusagil 2 paiku.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                    Huvitav, kas peaks selle teema nimetama ymber Devili teemaks ?

                    Enivei seekord on asi nii, et Laupäeval(08.11), toimub mõõduvõtt FC Soccerneti ja FC Haiba vahel, seda siis Metallisti saalis kell 14:30 algusega. Kõik fännid jms kohale oodatud aga eelkõige FCS-lased ja nende vastased :P

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                      Lõhmus, kurat, kas sa siis \"Muuda\" nuppu ei tunne? :P

                      Tuletaks meelde, et Maailma Toredaima Klubi teema alla on ikka ja alati oodatud sõprusmängupakkumised, nii et kes julgeb, laske tulla
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                        Originally posted by m1kk


                        Lõhmus, kurat, kas sa siis \"Muuda\" nuppu ei tunne? :P
                        M1kk, ei pruugi tunda . Aga jah, kes siis mind tähele paneks, kui ma uusi poste ei teeks, praegugi ei panda ju . Ma ei taha mõelda mis saaks siis, kui ma pruugiksin \'Muuda\' nuppu tundma õppida.

                        PS! on ta emane vai isane ?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                          Meid tuleb kohale 9, loodame et siis sobib mängida 4+1 ?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                            Originally posted by Tibutibu


                            Meid tuleb kohale 9, loodame et siis sobib mängida 4+1 ?
                            Jah, 4+1 ongi optimaalne selles saalis.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                              08.11.03 FC Soccernet vs FC Haiba 9:7 , mõnush oli.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                                Originally posted by Devil


                                08.11.03 FC Soccernet vs FC Haiba 9:7 , mõnush oli.
                                Eriti mõnus oli minu värav
                                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X