320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga - Põhja/Ida piirkond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • SoccerGoal
  replied
  Liiga meeskondade keskmine pealtvaatajate arv:
  1. Anija JK - 46
  2. Kadrina SK Moe - 34
  3. Tallinna FC Zapoos - 23
  4. FC Maardu Aliens - 23
  5. Rakvere JK Tarvas II - 21
  6. Tallinna JK Jalgpallihaigla - 20
  7. Tallinn FC Olympic Olybet - 15
  8. Tallinna JK Piraaja II - 15
  9. Tallinna Depoo - 9

  Zapoos sai Maarduga võrreldes ning Olympic omakorda Piraajaga võrreldes kõrgema koha tänu pisut suuremale keskmisele numbrile.

  Enim penalteid teeninud meeskonnad:
  1. Tallinna Depoo - 6
  2. Kadrina SK Moe - 4

  Vähim penalteid teeninud meeskonnad:
  1. - 2. Tallinna FC Olympic Olybet - 0
  1. - 2. FC Maardu Aliens - 0
  3. Rakvere JK Tarvas II - 1

  Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid teenitud:
  1. Rakvere JK Tarvas II - 5
  2. FC Maardu Aliens - 4
  3. Tallinna FC Olympic Olybet - 3

  Meeskond, kes enim penalteid realiseerimata jätnud:
  1. Tallinna FC Zapoos - 2

  Meeskond, kelle vastu enim penalteid realiseerimata jäetud:
  1. Tallinna FC Olympic Olybet - 2

  Meeskond, kes enim omaväravaid löönud:
  1. FC Maardu Aliens - 2

  Enim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
  1. Rakvere JK Tarvas II - 24
  2. - 3. Tallinna JK Piraaja II - 23
  2. - 3. Kadrina SK Moe - 23

  Vähim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
  1. Tallinna Depoo - 9
  2. Anija JK - 10
  3. Tallinna FC Olympic Olybet - 14

  Enim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
  1. Rakvere JK Tarvas II - 3
  2. Kadrina SK Moe - 2

  Meeskonnad, kelle vastu enim kollaseid kaarte teenitud:
  1. Tallinna FC Zapoos - 23
  2. Tallinna JK Piraaja II - 20
  3. FC Maardu Aliens - 19

  Meeskonnad, kelle vastu vähim kollaseid kaarte teenitud:
  1. Tallinna JK Jalgpallihaigla - 9
  2. Tallinna FC Olympic Olybet - 13
  3. Anija JK - 16

  Meeskonnad, kelle vastu enim punaseid kaarte teenitud:
  1. - 2. Tallinna JK Piraaja II - 2
  1. - 2. Rakvere JK Tarvas II - 2

  Meeskonnad, kel enim nullimänge:
  1. Anija JK - 8
  2. Tallinna FC Olympic Olybet - 5

  Meeskonnad, kel vähim nullimänge:
  1. Rakvere JK Tarvas II - 0
  2. Tallinna JK Jalgpallihaigla - 1

  Meeskonnad, kelle vastu enim nullimänge tehti:
  1. Rakvere JK Tarvas II - 5
  2. Kadrina SK Moe - 4

  Väravavahid, kel enim nullimänge:
  1. Edvin Härgin (Anija JK) - 7
  2. Kristjan Lahe (Tallinna FC Olympic Olybet) - 4

  Rõhutan, et tegu pole 100% tõese statistikaga. Võimalik, et kõike pole protokollidesse kirja pandud ja on ka võimalus, et mul endal on miskit kahe silma vahele jäänud.

  Leave a comment:


 • Drogba
  replied
  Algselt postitas Kronteez Vaata postitust
  Elagu Zapoos!
  Eriti omapärasel moel jäädi ilma liiga võidust. Eelviimases voorus kasutati miskipärast ülesandmata mängijat ja seega tehniline kaotus ning tagatipuks jäädi üldse neljandaks.

  Leave a comment:


 • Kronteez
  replied
  Elagu Zapoos!

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Zapoos alistas lähikonkurendi, Depoo tõusis taas liidriks
  Tallinna FC Zapoos - Tallinna FC Olympic Olybet 3:2 (0:1)

  Meeskondade esimesed üritused suurt ohtu väravale ei kujutanud. 11. minutil teenis külaliste poolelt hoiatuskaardi Marvin Lemba, kes talle fikseeritud veaga rahul polnud. Kohtunik selgitas, et läbi jala palli ei mängita, mille peale jätkus kriitika ning seejärel välkuski kollane kaart. Hooti käisid ka domineerimised, üks periood olid võõrustajad aktiivsemad eesotsas Christopher Wallace Kehindega ja järgmine moment hakkasid külalised kõrgelt survestama ja kodumeeskond andis initsiatiivi käest ära.

  25. minutil pani Kaspar Pahla kastist väljaspool olles palli Zapoosi värava eesposti juurde teele, mille järel suutis Hans Christian Ende mänguvahendi kuidagi väravasse puterdada - 0:1. Vähem kui veerand tundi hiljem nõudsid külalised aktiivselt vastastele käega mängu nende karistusalas, kuid kohtunik lasi mängul jätkuda. Rohkem märkimisväärset ei toimunud ning külaliste minimaalses eduseisus liiguti pausile.

  Kohe teise poolaja alguses võttis võõrustajate Mark-Eerik Kodar keskväljal Marco Božko nende kiirrünnakul maha ning sai selle eest kollase kaardi. Kui avapoolajal hoidis initsiatiivi rohkem Olympic, siis teisel poolajal oli domineerivamaks meeskonnaks just Zapoos. Erandina pääsesid külalised ohtlikult nõelama 63. minutil kui Roland Samberk andis paremalt äärelt passi keskele teise lainena tulnud Alar Petrovitsile, kes heast kohast mööda lõi. Viis minutit hiljem järgnes see, mis ähvardas mängupildi järgi tulla - Zapoos viigistas mänguseisu. Kehindel oli trahvikasti piirimail piisavalt ruumi ning lajatas palli külmavereliselt värava tagumisse nurka.

  Kohe järgmisel minutil anti keskväljalt õigeaegne pass Petrovitsile, kes üks-üks olukorda pääsedes lajatas napilt tagumisest postist mööda ja luhtas suurepärase võimaluse Olympicu teistkordseks etteviimiseks. 71. minutil noppis Markus Mikko mänguvahendi vastaselt ning lidus kindla sihiga otsesuunas värava poole, kus kindla realiseerimisega Zapoosi esmakordselt juhtima viis. 80. minutil innustasid võõrustajad üksteist, et aktiivselt üritataks kolmandatki lüüa, sest 2:1 on ilmselgelt libe seis. Peagi vajutaski Kodar kaugelt korraliku mammu raamide vahele ning soov läks täide.

  87. minutil anti keskväljalt pass Petrovitsile üks-ühele, kus ründaja seekord võimaluse ära kasutas ning kaotusseisu minimaalseks tegi. Teisel lisaminutil teenisid külalised karistuslöögi ning vastaste kasti tuli ka omade puurilukk Kristjan Lahe. Trahvilöögist lendas pall müüri ning sealt edasi just Lahele, kes kukkumise pealt löögi teele pani, kuid sihik oli paigast ära ning löök raamidesse ei läinud. Viimse võimalusena teeniti veel peagi korner, mille järgselt Janno Lamsoo mänguvahendi peaga maapõrkest mööda lõi. Lõpuvile kõlades said võõrustajad siiralt hõisata ning oli ka põhjust - teisele kohale langenud Olympicust jäädakse nüüd vaid üheainsa punktiga maha. Samas on liidriks kerkinud Depool samuti sama palju punkte nagu Olympiculgi. Järgmises voorus võõrustab Olympic Tarva duublit ning Zapoos sõidab Kehrasse, kohtumaks Anijaga.

  Pealelöögid: 22:14
  Neist väravale: 12:4
  Neist blokeeritud: 2:2
  Nurgalöögid: 9:9
  Suluseisud: 1:1
  Vead: 14:11

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Zapoos tegi Tarvaga avapoolajal sotid selgeks
  Tallinna FC Zapoos - Rakvere JK Tarvas II 6:0 (5:0)

  Juba avaminuti möödudes oli külaliste väravavaht Andre Rozenthal sunnitud tõrjuma Christopher Wallace Kehinde pealelöögi eespostist. Jürgen Orumaa oli lahtisel pallil esimesena jaol, kuid järgnenud löök pandi otse vastu puurilukku teele ning seetõttu veel skoori ei suudetud avada. Kodumeeskonnal oli veel hea võimalus, kuniks 9. minuti lõpus ikkagi kohtumist juhtima asuti. Mihkel Kruusi pani tugeva passi karistusalasse Orumaale, kes teise puutega palli värava tagumisse nurka lajatas. Tarva poolelt sai korneri järel löögile Taavi Laandu, kuid löök polnud kõige tugevam ja Hans Christian Ende püüdis eemalt. 17. minutil võttis Orumaa selja tagant maha Maik Zahharovi ning kuna ründaja oli eelnevalt paaril korral juba reeglite vastu patustanud, polnud sel korral kollases kaardis küsimustki.

  Mäng ise kulges üpris ühepoolselt ning 26. minutil duubeldas kodumeeskond eduseisu. Markus Mikko passi järel sai Orumaa vabalt tõusta, juurde jõudnud kaitsja peteti kergelt ära ning moment hiljem pandi langev pall lati alla. Külalised olid koheselt üksteise peale pahurad, et palli tuimalt pikemalt mõtlemata edasi pekstakse ja seetõttu kergelt vastastele loovutatakse. 34. minutil lendas Laandu karistusala nurgas sisse Kehindele ning seejärel oli hoiatuskaart ning penalti reaalsuseks saanud. Orumaa realiseeris penalti enesekindlalt, samal ajal kui Rozenthal sisuliselt paigale jäi.

  36. minutil noppis Orumaa kehva söödu vahelt ning lahendas soodsa momendi taas külma närviga ära. Järgmisel minutil tekitas meeskonnakaaslastes elevust Orumaa, kes võttis edukalt vastaseid ette ning näitas tehnilist tegutsemist. Sööt läks edasi Oskar Pukkile, kes esimese puutega mänguvahendi eesposti juurest sisse lõi. Zapoosi poolelt eksiti kaitsja poolt sööduga, kuid Rakvere omad ei suutnud kolmekesi rünnakul olles üksteist leida ning sellega olukord luhtuski. Viiv enne pausile lubavat vilet lükkas Rozenthal Kevin Metste löögist palli üle lati.

  Teise poolaja algusperioodil tegutseti enamus ajast Zapoosi väljakupoolel ning paaril korral riputasid Tarva mängijad palli ründajatele ette, kuid need läksid siiski liiga pikaks ning võõrustajad said edasi jaole. Zapoos jätkas selget domineerimist ning Rozenthal pidi paaril korral tõrjega hiilgama. 72. minutil lendas Orumaa sisse palli püüdnud Tarva puurilukule. Haiget saanud väravavaht noppis käte vahelt pillatud palli uuesti enda haardesse, mille järel jäi väljakule kägarasse. Kodumeeskond tegi koheselt kiiresti vahetuse, võttes Orumaa välja, kes pärast avapoolajal teenitud kollast kaarti oli niigi reeglite vastu patustanud ja seekord oli juba päris märkimisväärse veaga tegemist. Peakohtunik lubas vahetusel ära toimuda, alles pärast mida liikus äärekohtuniku juurde, küsimaks üle eelneva olukorra kohta. Nii äärekohtunikult kui ka lamava kaaslase ümber olnud Rakvere mängijatelt kostus, et ründaja oli põlv ees puurilukule sisse lennanud, ent kuna vahetus oli juba tehtud, polnud enam midagi teha. Seega Zapoosil joppas, et kiiresti tegutseti, vastasel juhul oleks suure tõenäosusega nende resultatiivseim teise kollase teeninud ning pidanud vahele jätma järgmise vooru ülitähtsa mängu liidri Olympicu vastu.

  Tarvas lükkas vahelduseks täitsa kenasti söötu ning meetrilt saadi löögile, ent olukorras fikseeriti suluseis. 88. minutil oli väljakuperemeeste rünnakul omajagu segadust, oli nii sikutamist kui ka üldiselt füüsilisemat kontakti, kuniks vilemees olukorra tagasi võttis ja enne karistusala Zapoosile trahvilöögi määras. Mark-Eerik Kodar lajatas sealt palli otse väravasse ning sellega oli lõppskooriks 6:0 tehtud. Zapoosil oli veel paar napikat ning lõppakordina saatis külaliste poolelt Joosep Sulev tsenderduse järel mänguvahendi peaga üle värava.

  Zapoos tõusis tänu võidue küll 3. kohale, aga samas on neist ühe punktiga maha jääval Anijal kaks mängu vähem peetud. Rakvere jätkab 7. kohal, ent nüüdsest on Maardu Aliensil sama palju punkte nagu neilgi. Järgmises voorus kohtub Zapoos Olympicuga ning Tarval on vaba nädalavahetus.

  Pealelöögid: 24:4
  Neist väravale: 17:1
  Neist blokeeritud: 2:0
  Nurgalöögid: 12:4
  Suluseisud: 3:3
  Vead: 11:8

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Viik, milega ei jäänud kumbki rahule
  Tallinna FC Zapoos - Anija JK 2:2 (1:2)

  Avaminutite järel paistis silma see, et võõrustajad tegutsesid sutsu organiseeritumalt, ent hoopis külalistel tekkis kaks ohtlikku momenti, mille puhul tuli kaitsjatel sekkuda. 7. minutil kukutati külaliste karistusalas Markus Mikko ning karistus penalti näol oli sellega selge. Võõrustajate poolkaitsja saatis palli kindlalt paremale, samal ajal kui Anija puurilukk Edvin Härgin teisele poole hakkas liikuma - 1:0. Külalistel tekkis kohe hea võimalus viigistamiseks, kui korneri järel pealöögist mänguvahend tagumise posti poole suunati, kuid Zapoosi kaitsja oli õiges kohas ning klaaris palli peaga. 9. minutil teenisid Anija mängumehed juba neljanda nurgalöögi ning selle järgselt vajutas kapten Mihkel Kuuse palli raamide vahele, viigistades sellega seisu.

  Zapoosikaid see ei heidutanud ja järjepanu tekkis neil soodsad momendid, ent ühel korral sekkus otsustavalt Härgin ning teisel juhul lendas pall napilt postist mööda. 35. minutil anti külaliste rünnakul pikk tsenderdus paremalt äärelt karistusalasse, kus väljakuperemeeste kaitsja pallist mööda lõi, mille järel pääses Siim Urva Hans Christian Endega silmitsi ning karistas eksimuse ära. Kahe minuti järel pani Mikko kaugelt puraka teele ja kuigi Härgin ei ulatunud pallini, raksatas pall külaliste õnneks latis. Viiv enne poolaja lõpuvilet leiti passiga võõrustajate poolelt meeskonnakaaslane vastaste kaitseliini taga, kuid viiki ei suudetud tabloole seada, sest Anija puurivaht pareeris.

  Zapoos alustas pausilt naastes energilisemalt ning kahel korral anti kaval läbisööt Christopher Wallace Kehinde suunas, ent mõlemal korral läks sööt veidi pikaks ning sellega soodsad momendid luhtusid. Anija sai teisel kolmveerandtunnil vaid kahel korral löögile. Üks neist järgnes pärast seda, kui Andrei Kašuba otsajoone juures teravust tekitas ning sööduga Priit Taalmani leidis, kelle löögile sai kodumeeskonna kaitsja jaole. Zapoos tegi vahepealse ajaga kaks sunnitud vahetust - esimesel juhul suutis mängija ise väljakult lahkuda, ent teisel juhul aidati kaaslaste vahel viga saanud mängija väljaku äärde.

  82. minutil tekitas külaliste leeris probleeme Kehinde, kes tõmbas tehnilise tegutsemise järel otsajoone juurde ning kuigi Härgin liikus sinnapoole, et vastast segada, suudeti sealt täpne pass anda Jürgen Orumaale, kes lõppseisuks 2:2 tegi. Anija mängijate üritusi oli selgelt vähem, kui võõrustajatel, ent neil vähestel juhtudelgi kiputi mitmel korral liialt kiirustama ning seetõttu noppisid Zapoosi omad kerge vaevaga palli taas enda valdusesse. Esimese lisaminuti lõppedes teenis kohtumise ainsa kollase kaardi võõrustajate Oliver-Gerd Vald, kes näitas oma rahulolematust välja kohtuniku otsuse üle. Viimase tähelepanuväärse momendina saatis Kehinde vastase kohvile ning pani terava palli karistusalasse, ent keegi omadest polnud valmis ning jaole said hoopis külalised.

  Viik kummalegi erilist emotsiooni vast ei pakkunud, rohkem on kibestunud usutavasti võõrustajad, sest teist poolaega domineerisid just nemad. Pärast antud tulemust langes Anija koha võrra ning asetseb nüüdsest 3. kohal, Zapoos kohe nende järel paiknemas. Järgmises voorus sõidab Zapoos külla Kadrina SK Moe-le ning Anija võõrustab Rakvere JK Tarvas II-e.

  Pealelöögid: 15:8
  Neist väravale: 7:4
  Neist blokeeritud: 2:0
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 5:9
  Suluseisud: 1:0
  Vead: 12:12

  Leave a comment:


 • elx
  replied
  Või kaob rahvaliiga ära? Seal on järjest reegleid peale keeratud, asja mõte hakkabki kergelt hägustuma. Või tehakse teine liiga üheks suureks tsooniks?

  Leave a comment:


 • odralauk
  replied
  Algselt postitas popell Vaata postitust
  Pohlak lubas EJL-i üldkogul, et järgmisest aastast on IV liigas 4 tsooni ja nad on kõik täiskooseisulised ehk 12 tiimi tsoonis. Iseenesest võimalik, kuna rahvaliiga areneb jõudsalt ja suured klubid toodavad palju noori ka peale.
  Väga huvitav, 28 tiimi asemel 48 tiimi? Kus need 20 võistkonda võetakse, rahvaliigast tuli see aasta vist kaks tiimi juurde (Zapoos ja FCP Pärnu ehk endine FC Peedu)?? Ei näe, et RL-ist tuleks nii palju uusi võistkondi peale.
  III liiga tehakse 10 liikmeliseks?
  EJL teeb mingi abiprogrammi vms RL tiimidel kes tahvad IV liigat mängida või ise surub seda peale?

  Leave a comment:


 • popell
  replied
  Pohlak lubas EJL-i üldkogul, et järgmisest aastast on IV liigas 4 tsooni ja nad on kõik täiskooseisulised ehk 12 tiimi tsoonis. Iseenesest võimalik, kuna rahvaliiga areneb jõudsalt ja suured klubid toodavad palju noori ka peale.

  Leave a comment:


 • rando25
  started a topic IV liiga - Põhja/Ida piirkond

  IV liiga - Põhja/Ida piirkond

  1 Tallinna JK Jalgpallihaigla
  2 FC Maardu Aliens
  3 Tallinna FC Olympic Olybet
  4 Kadrina SK Moe
  5 Anija JK
  6 Rakvere JK Tarvas II
  7 Tallinna FC Zapoos
  8 Tallinna Depoo
  9 Tallinna JK Piraaja II
Working...
X