320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Põhi 2018

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  III Põhi 2018

  FC Zenit Tallinn
  Harju JK Laagri
  JK Retro
  Nõmme Kalju FC III
  Rumori Calcio Tallinn
  Saku Sporting
  Tallinna FC Eston Villa
  Tallinna FC Hell Hunt
  Tallinna FC TransferWise
  Tallinna FC Zapoos
  Tallinna JK Dünamo
  Tallinna KSK FC Štrommi

  #2
  Lohakas avapoolaeg maksis Retrole kätte
  Tallinna FC Zapoos - JK Retro 3:1 (3:0)

  Võõrustajad alustasid kohtumist suurepäraselt, kui vaevu oli kaks minutit täis tiksunud ning juba avati skoor. Enda poolel ei lastud Retro rünnaku luhtudes pallil üle otsajoone minna ning vasakult äärelt pandi pall kiirelt ette Christopher Wallace Kehinde poole teele. Ainus kaitsja üritas väljakuperemeeste poolkaitsjat segada, kuid see ei õnnestunud, mille järel pääses Kehinde külaliste puurilukuga silmitsi. Toomas Tohver sai pallile küll pisut jaole, kuid sellest hoolimata lõpetas mänguvahend teekonna värava tagumises nurgas. Külaliste rünnakul lükkas Zapoosi väravavaht Johan Pastarus palli minema, kuid jätkuolukorras virutas külalismängija korraliku pommi teele, ent sihik oli paigast ära ning suurt ohtu kodumeeskonna väravale see ei kujutanud.

  Kolm minutit peale skoori avamist duubeldasid zapoosikad omade eduseisu. Lühikese passiga jäeti pall kenasti Markus Mikkole, kes vajutas väljaspool kasti olles tugeva löögi teele, nii et Tohver reageeridagi ei jõudnud ja palli lendu väravasse vaid pilguga saatis. Külalised hakkasid ajapikku rohkem domineerima, samas luhati ise paar soodsat momenti, neist esimese puhul mängiti vastaste karistusalas üle ning söödeti omavahel üle, kuniks pall vahelt nopiti. Teisel juhul kastis vabalt löögile pääsedes, kui pall taevasse saadeti.

  19. minutil panid võõrustajad kornerist palli sedasi teele, et see üle Tohveri tuhises ning seejärel Andreas Holsti puutest latti lendas. Jätkuolukorras said kerge ehmatuse üle elanud külalised juba ise jaole. Skoorimisele oli lähedal ka Retro, kui nende terav äär Andrei Antonov palli tagumisest postist napilt mööda kõmmutas. 29. minutil said retrokad taas ehmatuse osaliseks, kuid seekord juba tagajärgedega. Mikko pani karistusala joonelt tugeva löögiga palli eesposti kõrvale ning seis oli juba 3:0. Kuna kumbki rohkem miskit märkimisväärset tekitada ei suutnud, mindigi Zapoosi kindlas eduseisus pausile.

  Teise poolaja alguses tekkis Retrol järjest häid momente, reeglina pildis just Antonov. Ühel juhul võttis pall vastasest rikošeti ning lendas üle otsajoone. Teisel juhul lõi poolkaitsja palli kodumeeskonna puurivahi jalge vahelt läbi, kuid väravajoonel seisnud Robert Krikk päästis omad halvimast. Seejärel pani Antonov virtuoosse söödu Dmitry Skiperskiyle, kelle lähilöögi Pastarus pareeris. 60. minutil võeti Skiperskiy mõni meeter enne karistusala Kehinde poolt maha ning selle eest näidati kohtumise esimest kollast kaarti. Trahvilöögi järgselt teenis Retro nurgalöögi, mille järgselt suunati pall peaga latti.

  Kuigi Zapoosil oli vahepeal hea šanss skoorimiseks läbi ründaja Kevin Mätase ning lühikeseks hetkeks võeti initsiatiiv, jätkus peagi Retro dominatsioon ning 70. minutil löödi lõpuks esimene värav. Zapoosilt peata olek, Antonov pani terava palli kasti ning Skiperskiy lõi esimese puutega palli raamide vahele - 3:1. Ei möödunud palju, kui Retro ründaja leidis hea passiga Magnus Martinsoni. Ohtlik moment lõppes sellega, et Zapoosi väravavaht noppis palli vastaste poolkaitsja eest ära.

  Kodumeeskond kippus liialt rapsima ning omajagu eksimusi tuli sisse. Samas suudeti teravalt vastata. 89. minutil kiskus külaliste keskkaitsja Priit Murumets kahe käega vastast, kes oli temast möödumas ja palliga vabalt kasti purjetamas. Selline toorutsemine võõrustajatele ilmselgelt ei meeldinud ning tekkis ka sõnelus. Olukord lõppes ilmselge hoiatuskaardiga patustajale. Retro sai mõnel korral veel lisaminutitel löögile, kuid skoori ei suudetud rohkem teha ning nõnda tunnistati Zapoosi 3:1 paremust.

  Zapoos on hetkel liider, samal ajal kui Retro on 12 meeskonna seas 9. positsioonil. Järgmises voorus peab Zapoos "võõrsilmängu" TransferWise'i vastu. Retro aga võõrustab Sportlandil Harju Laagrit.

  Pealelöögid: 10:23
  Neist väravale: 7:10
  Neist blokeeritud: 0:1
  Postid/latid: 1:1
  Nurgalöögid: 5:11
  Suluseisud: 1:2
  Vead: 12:12

  Kommentaar


   #3
   Zapoosi ja Retro mängu parimad võimalused pildis ka: https://goo.gl/ghMELe.
   Lähiajal on plaanis ka terve mäng keskkonda üles panna.

   Kommentaar


    #4
    Zapoosi ja Štrommi väga imeliku kohtumise imelikud väravad: https://www.youtube.com/watch?v=5iXY...ature=youtu.be

    Kommentaar


     #5
     Harju küttis Štrommile korraliku sauna, kohtunik ei julgenud konkreetsemaid otsuseid vastu võtta
     Tallinna KSK FC Štrommi - Harju JK Laagri 0:13 (0:4)

     Pisut rohke kui pool minutit oli kohtumisest peetud, kuid ühtäkki jooksis väljakule väike koer. Rünnak oli käimas teiselpool väljakut ja kuigi kohtuniku tähelepanu võeti ja viidati probleemile, mängu ei peatatud. Varumeestepingi juurest meelitati koer väljaku äärde ja sellega saadi olukord lahendatud. Juba 3. minutil pani värava sahisema ei keegi muu kui harjukate Ken-Glaid Nool, vajutades karistusala piirimailt tugevast löögist palli tagumisse nurka, štrommikate puurilukk Igor Koval liikumatult vaid pilguga seda saatmas. Üsna ühesuunaline liiklus jätkus ning 20. minutiks duubeldasid külalised eduseisu. Pikk pall pandi ette Noolele jooksu peale ja kuigi isiklikult tundus kerge suluseisu hõng olema olukorras, abikohtuniku lipp ei tõusnud ja ründaja suurendas kerge vaevaga skoori.

     28. minutil nähti aga iluväravat, kui Silver Liiv kõmmutas keskringi juurest paraja mammu sisse - 0:3. Štrommil tekkisid märkimisväärsed võimalused vastulauseks, kuid külaliste väravavaht püüdis Stanislav Borodini tugeva pealelöögi ning teises olukorras suutis vahetusest juba vahepeal mängu tulnud Vadim Hõppe kindlas kohas lüüa palli vastu pikali olevat puurilukku. Teisel lisaminutil teenis liigse suupruukimise eest kollase kaardi võõrustajate kapten Sergei Žakin, kes polnud rahul külalistele vilistatud karistuslöögiga, mis teeniti paar meetrit kastist väljaspool. Kolmandaks lisaminutiks tehti kena sooritusega seisuks 0:4, kui Liiv saatis otse karistuslöögist palli raamide vahele. Poolajapausil jooksis taas väljakule kõigile juba tuttav koer, kuid nüüd oli omanik lähedal ja võttis oma lemmiklooma sülle ja viis ära.

     Pausilt naastes jätkus kõik sama rada pidi - juba esimesel minutil tõmbas Nool vastasest maha ja Koval tõrjus ohtliku ürituse. Järgmisena sai proovida Risto Lõoke, kuid tema löök blokeeriti. Pall püsis endiselt külalismängijatel ja nüüd lõi mänguvahendi kindlalt väravasse José Miguel Oliveira Machado. Viis minutit hiljem lükkas Karl Parts tsenderdusest tulnud kera peaga väravasse. 54. minutil pani Harju puurilukk kiirelt ja täpselt palli Noolele paremale äärele, mille peale štrommikad nõudsid valjuhäälselt suluseisu. Seda aga ei fikseeritud ning ründaja pääseski uhkes üksinduses plehku ja tegi seisuks 0:7. Tulivihased mängijad ning meeskonna fännid mölisesid korralikult teise abikohtuniku suunal, et too suluseisu ei fikseerinud. Peakohtunik võinuks kellelegi olukorrast siiski kollase ära anda, näitamaks, et selline käitumine pole õige, enim andis minna Valeri Korobtsov, kuid nagu öeldud, kaarte ei järgnenud, mis sest, et olukord kiirelt maha ei rahunenud.

     Kaks minutit hiljem näitas Nool jälle oma kuldset tehnikat ning vastasest möödumise järel küttis pommi põiklatti. Ründajal tekkis peale selle veel järgmisel kahel rünnakul järjest hea šanss skoorimiseks, kuid mõlemal korral vedas sihik alt. 61. minutil pääses José Da Paz Pereira Batista dos Reisi hea söödu järel löögile Mikk Tomson ning taaskord tuli Kovalil pall väravast välja koukida. Vaid kaks minutit hiljem sai järjekordse väravasöödu kirja Reis, kes andis palli Noolele, kes uhkes üksinduses minnes lahendas võimaluse kindlalt. 64. minutil võttis Andres Šein keskväljal külalismängija maha ning sai sellega hoiatuskaardi. Kahe minuti möödudes tegi Reis suurepärase eeltöö ning Lõoke tegi skooriks juba 0:10.

     68. minutil tegi štrommikate vanim mängija Valeri Andrejev äärel vea, mille järel liikus vastase juurde tagasi ja hakkas tolle suunal mölisema. Kohtunik läks vahele ning koheselt võeti keevaliseks muutunud mängija vahetust tehes välja. Järgmisel minutil sooritas Machado korneri, mille järel Ken Kadakas palli peaga väravasse lõi. Vahelduseks said ka väljakuperemehed löögile, kui Maxim Medvedev lajatas palli küljevõrku. 73. minutil pidanuks võõrustajad vähemusse jääma, kuid kohtunik ei julgenud konkreetsemat ja õiglasemat otsust vastu võtta. Külalismängija võttis palli omaks kui selgelt olukorda hiljaks jäänud Korobtsov lajatas tugevast löögist jalaga vastu mängijat, mille järel too valudes väljakule lendas. Vilemees näitas vaid kollast kaarti, samal ajal kui viga saanud mängija ei suutnud enam jätkata ning ühel jalal hüpates kaaslaste abiga väljaku äärde aidati.

     75. minutil mängisid külalised teenitud trahvilöögi kiirelt lahti, mille järel pääses Nool taas vabalt üks-ühele ning lõi sellega oma viienda värava. Kodumeeskonna kaitsjad olid taas tont teab kus. Jätkus kohalike fännide valjuhäälne ja ropp kriitika teise abikohtuniku suunal. Neist üheks oli üks mees, kes otsajoone taga ei suutnud kuidagi suud kinni hoida. Kohtunik pöördus tema poole ja palus lahkuda. Selle asemel aga tuli juurde ka teine seltsimees ning nõnda jätkati kahekesi kohtunikuga vaidlemist. Olukord lõppes nii, et Štrommi fännid otsajoone tagant ära ei läinud ning kohtunik lasi mängul jätkuda. Vähe sellest, küljejoone taga, pealtvaatajatele mõeldud kohas, jätkasid teisedki meesterahvad tiraadi abikohtuniku suunal.

     79. minutil sai Nool vabalt proovida, kui pani kõrge palli teele, kuid seejärel vaadati pealt kuidas mänguvahend tagumisse posti veeres ja võõrustajad seejärel jaole said. 83. minutil võttis Medvedev karistusala lähistel selja tagant maha Noole ning sai selle eest kollase kaardi. Borodin üritas peagi harjukaid kaugelt üllatada, kuid puurilukk oli valmis ning püüdis. Nool noppis peagi Korobtsovilt palli ja oli pääsemas üks-ühele, kuid viimasel hetkel lõi ründaja eest palli minema Mark Lipatov. 86. minutil peatas kohtunik mängu ning läks taaskord tolle samuse meesterahva juurde, kes otsajoone taga endiselt suud pruukis. Nüüdset käsklust võttis pealtvaataja juba kuulda ning läkski sealt minema.

     Järgmisel minutil sooritas Reis kastist väljaspool tugeva löögi, teise poolaja keskel vahetusest sekkunud Maxim Seleznev sai küll pallile käed vahele, kuid sellest hoolimata lõpetas kera oma teekonna väravas. 89. minutil tabas Lauri Ülper palli asemel kodumeeskonna mängijat ning sai selle eest kollase kaardi. Mängule lisati veel üks arusaamatu lisaminut ning sellega oligi kogu see huumor läbi saanud. Vaadates mängu ametlikku protokolli ja võrreldes neid enda märkmetega, paneb ikka imestama, kui lohakalt võivad mõned kohtunikud enda tööd teha.

     Hoolimata sellest, et Štrommi on viimase kolme mänguga lasknud endale lüüa suisa 31 väravat, ollakse hetkel 12 meeskonna seas 7. kohal. Harju tõusis hetkel 3. kohale, kuid samas on nende taga olevatel satsidel mäng vähem peetud, seega võib see ilmselgelt veel muutuda. Järgmises vooru kohtumise peavad mõlemad juba kolmapäeval, kui Harju võõrustab Nõmme Kalju III-e ning Štrommi sõidab Sõle tänavale külla Eston Villale.

     Pealelöögid: 8:28
     Neist väravale: 3:14
     Neist blokeeritud: 1:3
     Postid/latid: 0:2
     Nurgalöögid: 6:8
     Suluseisud: 2:6
     Vead: 10:7

     Kommentaar


      #6
      Eston Villa pääses lõpuks viimasest kohast
      Tallinna FC Eston Villa - Tallinna KSK FC Štrommi 5:1 (2:1)

      Kodumeeskonnal oli hea võimalus juba 7. minutil juhtima asuda, kui Deniss Vassiljev pettis vastaste kaitsja kergelt ära ning seejärel kastis vabalt löögile saades saatis palli väravast mööda. Kuus minutit hiljem saadi aga oma tahtmine, kui Ranner Pak leidis õigeaegse sööduga Oskar Aksiimi, kes Igor Kovaliga silmitsi pääsedes võimaluse realiseeris. 19. minutil duubeldas Eston Villa oma eduseisu, kui esiteks tõrjuti Paki ohtlik pealelöök. Jätkuna oli jaol Johannes Magnus Aule, külaliste puurilukk küll viskus, aga ei küündinud pallini. 30. minutil lõid külalised ühe värava tagasi, kui Stanislav Borodin vasakult äärelt tsenderdas ja Jevgeni Zinovjev realiseeris.

      34. minutil ei suutnud Štrommi puurilukk Koval mänguga jätkata, kuna oli ühes eelnevas olukorras jalale liiga teinud. Vahetusest tuli tema asemel küll sisse Valeri Korobtsov, aga reaalselt pani väravavahi särgi selga ja läks raame kaitsma siiski Zinovjev. Loetud minutid hiljem oli paras segadus võõrustajatel oma karistusalas ning külalistel oli hea võimalus viigistamiseks, kuid Korobtsov lajatas palli tühjast väravast hoolimata latti. 38. minutil jooksis Zinovjev kastist välja vastast segama, tegi vea, kuid Estoni mängija püsis jalul ning sooritas kõige lõpuks ebatäpse löögi, mille järgselt näitas kohtunik külalismängijale eelneva olukorra eest hoiatuskaarti. Viis minutit hiljem läks pärast võõrustajate viga mängijate vahel korralikuks tõuklemiseks ning olukorra eest näidati kollast kaarti kodumeeskonna poolelt Karl Eric Ojale ning külalistest Ivan Orehhovskile ja Roman Sirotkinile.

      Teise kolmveerandtunni alguses kaardisadu jätkus, kui Borodin äärel Aleksandr Bergile sisse lendas. Štrommi ei suutnud mängu kuidagi sisse saada ja 60. minutil tehtud totakas pallikaotus karistati võõrustajate poolt ära Marko-Alari Lonti värava näol. 71. minutil mängis Eston karistuslöögi kiirelt lahti ning Lont ja Vassiljev pääsesid kahekesi Zinovjevi vastu jooksu. Rünnaku lõpetuseks esimene söötis ning teine saatis mänguvahendi raamide vahele. Samas tuleb Zinovjevit kiita, sest nii mitmelgi korral tegi ta head tõrjetööd ja päästis omad veelgi suuremast kaotusseisust. Teisel lisaminutil jäi ta aga võimetuks, kui Lont temaga silmitsi pääses ja lõppseisuks 5:1 tegi.

      Štrommi on hetkel veel 7. kohal, samal ajal kui Eston Villa tõusis täna võidule eelviimaseks, jättes Nõmme Kalju III viimaseks. Järgmises voorus võõrustavad štrommikad Retrot ja Eston sõidab külla Kaljule.

      Pealelöögid: 18:8
      Neist väravale: 12:3
      Neist blokeeritud: 0:2
      Postid/latid: 0:1
      Nurgalöögid: 10:1
      Suluseisud: 10:6
      Vead: 21:18

      Kommentaar


       #7
       Mamma Mia!
       Tallinna FC Hell Hunt - Rumori Calcio Tallinn 1:3 (1:0)

       Kodumeeskond patustas avaminutitel mitme pallikaotusega, ent esimese ohtlikuma momendi suutsid nad ise luua, kui Valjo Küti läbisöödu järel sai Mihkel Heinaste löögile, kuid pall oli suunatud eesmise posti juurde, mis oli külaliste puurilukul Mikko Matias Miettinenil kaetud ning seetõttu suutis püüda. Peagi pääses Rumori ehmatusega, kui hundid suluseisu suutsid vältida ning Harri Juhani Kerko pääses Miettineniga silmitsi, kuid külaliste mängija jäi seekord taas peale ning hoidis halvima ära. Väljakuperemehed asusid kohtumist juhtima 27. minutil, kui karistuslöögi järgselt maandus pall kapteni Leo Kristopher Pieli jalal. Vastased olid küll juures, kuid löök sooritati piisavalt kiirelt ning sellest piisas. (Arusaamatu, miks ametlikku protokolli on märgitud, justkui Hell Hunt skoorinuks alles 71. minutil??)

       Rumori senised üritused üleliia suurt ohtu ei kujutanud ning mõlemapoolne avavärava otsimine jätkus. Vahepeal hakkasid külalismängijad omavahel mölisema mingil põhjusel, kuniks nad maha rahustati ja taas mängule keskenduma hakati. 40. minutil teenis Rumori karistuslöögi, mille järgselt põrkusid kokku võõrustajate väravavaht ja veel paar mängijat. Olukorras viga ei fikseeritud ning peagi sai väljaspool kasti löögile Roman Narnitski, ent pall tuhises napilt väravast üle. Huvitav fakt statistikast: hellade huntide kõik esimesed kaheksa pealelööki läksid raamidesse ning esimene mööda lennanud oli alles avapoolaja lõpuminutitel.

       Pausi ajal oli kuulda läbi lahtise akna külaliste riietusruumist tulist ja emotsionaalset juttu. See andis ka tunda, sest teisel kolmveerandtunnil oldi energilisemad ja näljasemad. 66. minutil anti liialt kergelt kollane kaart Heinastele, kes olukorda pisut hilinedes vastast tabas. Karistuslöök teeniti mõned meetrid keskjoonest. Palli taha asus Federico Levi, kes pani kõrge-kõrge palli teele, mille järel vaadati pealt, kuidas pall kodumeeskonna väravasse maandus. Ka väravavahile tuli see üllatusena ning nõnda olidki vitsad käes - külalised olid mänguseisu viigistanud. Külalised olid ajapikku hakanud paremini mängima - üksteist mõisteti paremini, pass (ka diagonaalid) liikusid kenasti ja jõudsid omadeni.

       76. minutil pani Dmitri Gretšanõi tagant Kütile tagant kossi ning sai selle eest hoiatuskaardi. Neli minutit hiljem läksid kaks külalismängijat ainsa Hella Hundi kaitsja vastu, kelleks oli Mati Oolo. Kodumeeskonna mängija neutraliseeriski ohtliku momendi, jõudes õigel ajal pallile jaole. Järgmiseks lendas lahtine pall äärele, kuhu jõudis esimesena jaole Sergei Malgin. Moment hiljem lendas talle hiljaks jäänuna sisse Oolo, kes sai patustamise eest kollase kaardi. Järgmisel minutil hüüdis trahvilöögi järgses olukorras Andrei Lossitski, et langev pall talle jäetaks, mille järel too kasti piirimailt tugeva löögi järel palli eesposti kõrvalt sisse lajatas. Rumorikad moodustasid suurte hõisete saatel külakuhja - kaotusseisust oldi välja tuldud ning nüüdseks juba ise juhtima asutud.

       87. minutil pandi mäng lõplikult riiulisse ära, kui Abdikarim Mohamed Ismail sai Oleg Semjonovilt seinasöödu tagasi ning realiseeris momendi kindlalt. Väravat tähistades võttis väravalööja särgi seljast ning see tähendas loomulikult kollast kaarti, aga see ei huvitanud enam kedagi. Kodumeeskond suutis teisel poolajal vaid kolmel korral pealelöögini jõuda ja lõpus rohkem ei suudetud ning selle asemel näidati välja rahulolematust rumorikate üle, et need kindlas eduseisus aega venitama hakkasid. Kokkuvõttes uskumatu comeback võit Rumorile ja magusad kolm punkti juurde.

       Rumori tõusis tänu võidule 6. kohale, jäädes nüüd nende ees olevast Hellast Hundist maha ühe punktiga. Järgmises voorus võõrustab Rumori Zeniti ning Hell Hunt omakorda võimsat liidrit Zapoosi.

       Pealelöögid: 11:18
       Neist väravale: 7:9
       Nurgalöögid: 6:3
       Suluseisud: 3:1
       Vead: 11:17

       Kommentaar


        #8
        Dünamo ei suutnud Retrot üllatada
        JK Retro - Tallinna JK Dünamo 4:2 (3:2)

        Eile keskpäeval kohtusid Kotka mõnusal muruväljakul liigas 2. kohal olevad retrokad ja eelviimasel kohal paiknevad Dünamo mängijad. Favoriidid asusid kohtumist juba 3. minuti alguses juhtima. Marko Arge tsenderdas palli vasakult äärelt kast, kus Dmitry Skiperskiy oli survestamas Mark Zolotuhhinit, kelle rinnast mänguvahend väravasse lendas. Vaid üksikud minutid hiljem oli seis juba viigis, kui paremalt toimetati kera Victor Ohireme Ihondele, kes omakorda leidis Temitayo Ogunleye Doherty, kes väljaspoolt kasti tugevast löögist palli raamide vahele saatis.

        Retro hoidis initsiatiivi ning nõnda oli nende teine värav asjade loogiline jätk. 23. minutil riputas Mikk Sillaste paremalt äärelt palli karistusalasse, kus Skiperskiy esimese puutega värava sahisema pani. Järgmisel minutil välkus kohtumise esimene kollane kaart Armand Narisele, kes kukutas kiirrünnakul Doherty. Teenitud karistuslöögist pani ründaja ise kena palli täpselt posti kõrvale teele, ent Toomas Tohver tegi suurepärase tõrje ja päästis omad halvimast. Minut enne pooltundi sai aga taas Retrole aeglane kaitseliin saatuslikuks. Evgeny Gribovskiy lidus kaitsest rünnakule, kus leidis kena sööduga Ihonde, keda kaitsjad ei jõudnud segama jõuda ning nõnda tehti seisuks 2:2.

        Ei möödunud palju, kui Dünamo kaitsja kaotas kolm meetrit väravast olles palli, ent õnn oli nendega ning võõrustajad lajatasid heast kohast üle seepeale. 37. minutil pääses Joonas Laasberg silmitsi Joosep Grentsiga. Pall taheti puurilukust üle tõsta, aga too suutis pareerida. Jätkuolukorras maandus mänguvahend Skiperskiyle, kes palli sisuliselt tühja lükkas ja Retro sellega kolmandat korda mängu juhtima viis. Viis minutit hiljem sai korneri järel peaga löögile Martin Taska, mille järel pall latis maandus. Avapoolaeg sai oodatust kiirema lõpu, sest kohtuniku poolt kõlav vile kõlas hetkel, kui oli mängitud 44 minutit ja 20 sekundit.

        Teise kolmveerandtunni algus oli vähe närviline mõlemalt poolt, sest kõrgelt käinud käsi tuli mängulistes olukordades ette. Mängijad läksid närvi ja nõudsid vastavat karistust, ent kohtunik nende eest siiski ühtegi kaarti ei näidanud. Pool algusest oligi üsna võitluslik ja otseseid momente oli vaid paar tükki kokku mõlema meeskonna peale. 72. minutil mängis Doherty lihtsalt kaks kaitsjat haneks ja pääsenuks uhkes üksinduses üks-ühele, ent tagantpoolt lähenes Naris, mille peale ründaja pausi tegi ja edasi hakkas liikuma, ent tol hetkel jõudis tagasi ka Sillaste, kes ründajale kossi lendas ja teo eest hoiatuskaardi teenis.

        Neli minutit hiljem andis #30 läbisöödu Magnus Martinsonile, kes kukutati karistusalas Augustine Joshua poolt. Penaltit läks lööma Skiperskiy, kes saatis palli paremale poole, viis minutit tagasi vahetusest sekkunud Nikolai Matvejev pallini aga ei küündinud ning sellega oli mängu saatus üsna kindlalt otsustatud - 4:2. Vaid üksikud minutid hiljem käis Doherty jalg kõrgel ning too teenis selle eest hoiatuskaardi. Kollane kaart välkus mingil põhjusel aga ka retrokate poolelt Taskale, kes oli nii öelda kannataja pooleks. Arvatavalt pruukis mängija liialt suud, sest mingi muu ei põhjendanud miks too samuti kaardi sai.

        82. minutil tegi Ihonde vea Taska vastu, mille järel kannatanu jalad vastu külalismängijat maandusid. Seepeale vea tegija ägestus ning olukorda sekkus kohtunik, kes olukorra eest kollast kaarti siiski vaid Dünamo mängijale näitas. 85. minutil pidanuks järjekordne hoiatuskaart välkuma, kuid kohtunik otsustas mingil põhjusel teisiti. Anatoli Beregovski jäi selgelt hiljaks ning viiv enne karistusalasse jõudmist pani Martinsonile kossi. Karistuslöögi järgne pealöök, mille Matvejev eemalt püüdis, jäigi kohtumise viimaseks pealelöögiks ning nõnda oli Retro võtnud võidu, mis võinuks vähe kiiremini olla kindlustatud, aga läks nii nagu läks. Muideks, teisel poolajal ei sooritatud mõlema meeskonna poolt ühtegi lööki, mis läinuks raamidesse.

        Kuna retrokatest viie punkti kaugusel olev Harju Laagri alistas liidrikohal oleva Zapoosi, on nüüd Retrol nendega sama palju punkte, ent esikoht kuulub siiski jätkuvalt Zapoosile. Tabeli lõpus suur midagi ei muutunud, Dünamo jätkuvalt eelviimasel kohal, ent Nõmme Kalju III vähendas tänu viigipunktile nendega vahe kolmele punktile. Järgmises voorus võõrustab Dünamo Wismari staadionil TransferWise'i ning Retro sõidab külla helladele huntidele.

        Pealelöögid: 13:7
        Neist väravale: 5:3
        Neist blokeeritud: 1:1
        Nurgalöögid: 10:1
        Suluseisud: 0:4
        Vead: 12:13

        Kommentaar


         #9
         Rumori tegi teisel poolajal Štrommiga sotid lõplikult selgeks
         Rumori Calcio Tallinn - Tallinna KSK FC Štrommi 3:0 (1:0)

         Võõrustajad üritasid algusest peale läbi Reber Gruzdevi ees teravust tekitada, kuid esimene ohtlikum moment oli 10. minutil, kui Sergei Malgin ja Edoardo Boscarolo kenasti kombineerisid, mille järel paremalt äärelt palli kasti riputati, kus Gruzdev lähedalt löögile saades mänguvahendi otse vastu väravavahti lõi. Veerandtunni möödudes tekkis rumorikatel oma poolel peata olek ning see päädis sellega, et Oleg Semjonov mängis kasti ääres käega palli, blokeerides Daniel Põrhi löögi. Penalti oli seega karistuseks ning penaltipunktile asus Roman Sirotkin, kes suunas palli paremale alla, ent Mikko Matias Miettinen tõrjus selle jalaga ning hoidis mänguseisu endiselt null-nullil.

         Üksikud minutid hiljem olid taas väljakuperemehed teravalt ründamas, kui Gruzdevi hea söödu järel pääses Roman Narnitski karistusalas vabalt löögile, ent löök läks täiesti üle jala ja hea moment sellega raisku. 27. minutil pani Boscarolo kaugelt löögi teele, mille järel pall latti lendas. Kuna štrommikate väravat valvav Jevgeni Zinovjev sai pallile õrnalt käed vahele, teenisid võõrustajad olukorra lõpetuseks korneri. 43. minutil sooritas Gruzdev kastist väljaspool olles löögi - kaitsja ei suutnud segada ning väravavaht ei suutnud korralikult tõrjuda, mille järel lõpetas pall väravas - 1:0. Järgmisel minutil fikseeriti külalismängijale äärel viga, mille järel teenis liigse suupruukimise eest hoiatuskaardi Sirotkin. Sõna võttis aktiivselt ka Valeri Korobtsov, kuid tema pääses kohtunikult suulise hoiatusega.

         Teisel poolajal ei valvanud enam Štrommi väravat Zinovjev, vaid väravasse oli asunud Vladislav Andrejev. Võõrustajad jätkasid sarnaselt avapoolajale initsiatiivi hoidmist ka pärast pausi. 58. minutil võttis Dmitri Gretšanõi enam kui 20-lt meetrilt teele pandud löök vastasest rikošeti, mille järel lendas pall postipõrkest üle otsajoone. 63. minutil tegi Gruzdev endale käega ruumi Andrei Bespomoštšnov J vastu mängides, mille järel sai otsajoone juures läbi ning leidis sööduga Boscarolo, kes palli peaga väravasse suunas. Väravat tähistades võttis kodumeeskonna mängija särgi seljast ning sai selle teo eest kollase kaardi.

         Rumori tegi koheselt ka vahetuse, võttes väravalööja välja. Vahetuse toimumise ajal ütles Stanislav Borodin miskit kohtunikule, nii et too külalismängijale kollast kaarti seepeale näitas. 72. minutil anti läbisööt Gruzdevile, kes möödus ka Andrejevist, ent terava nurga alla jõudes lajatas palli siiski vaid küljevõrku. Štrommi vastas sellele kiirrünnakuga, mille lõpetuseks kõmmutas Pavel Kondakov palli latti. 86. minutil pääsesid kolm võõrustajate mängijat ainsa kaitsja vastu jooksu ning rünnak lahendati lihtsa vaevaga, realiseerijaks Federico Levi. Külaliste poolelt näitas head minekut Sirotkin, möödudes mitmest vastasest, ent kasti jõudes sekkus õigeaegselt Miettinen, noppides vastase jalge eest palli.

         Rumori tõusis tänu võidule 3. kohale, ent võib koha võrra langeda, kui üks lähikonkurentidest, Harju JK Laagri, peaks antud vooru viimases kohtumises Eston Villa alistama. Štrommi jätkab samas endiselt 8. kohal. Järgmises voorus sõidab Rumori külla Eston Villale ning Štrommi omakorda Nõmme Kalju III-le.

         Pealelöögid: 14:9
         Neist väravale: 4:3
         Postid/latid: 2:1
         Nurgalöögid: 5:7
         Suluseisud: 2:2
         Vead: 14:7

         Kommentaar


          #10
          Retro küttis juba avapoolajal sauna kuumaks
          JK Retro - Tallinna FC Eston Villa 5:2 (4:0)

          Kodumeeskond asus kohtumist 8. minutil juhtima, kui vasakult äärelt pandi teele pikk tsenderdus, mille järel Andrei Stepanov palli peaga edasi suunas ning Dmitry Skiperskiy skooris. Veerandtunniks duubeldati eduseis, kui Armand Naris suunas kornerist tulnud mänguvahendi Jevgeni Novikovile, kes lajatas selle raamide vahele (EJL protokollis on mingil põhjusel väravaautoriks märgitud Andrei Antonov). Neli minutit hiljem tegi Indrek Rist pette, seejärel möödus vastaste kaitsjast Raivar Vaherist, mille järel too karistusalas maha tõmmati ja penalti määrati. Estoni väravavaht hüppas küll hoopis teisele poole, aga kuna Skiperskiy löögist lendas pall paremasse posti ja külalismängija sai seejärel kerale jaole, pääseti vaid ehmatusega.

          Ühes olukorras tegi külalismängija vea, mille järel tundus, et lisaks veategijale näitas vilemees kollast kaarti ka liigselt suud pruukinud mängijale, aga protokollis pole hämmastaval kombel kumbagi kirjas. Mängijate vahel läks ka tõuklemiseks ning kõige tipuks kõlasid roppused kohtuniku suunal, kes ei hoidnud konkreetset liini ja lasi mängul laadaks ära minna. Estoni pealelöögid suurt ohtu Toomas Tohveri valvatavale väravale ei kujutanud. Theodor Tabor sooritas samas efektse kannalöögi, millest pall küljevõrku läks.

          36. minutil vajutas Stepanov nurgalöögi järgselt palli postipõrkest sisse, suurendades sellega veelgi omade eduseisu. Sellega polnud aga võõrustajad jalga sirgeks lasknud, sest 43. minutil võttis Marko Arge kaitseliinist tulles ise julgelt ette, purjetas kasti ning saatis seal veel ühe vastase konkreetselt kohvile ning kõmmutas palli värava tagumisse nurka - 4:0.

          49. minutil pääses Deniss Vassiljev paremalt äärelt täiesti vabalt tsenderdama ning Artur Oganezov pani esimese puutega retrokate väravavõrgu sahisema. Kuus minutit hiljem pani Oganezov keskväljal olukorda hiljaks jäänuna Argele kossi ning sai selle eest hoiatuskaardi. Paar minutit hiljem jooksis Antonov omakorda Oganezovile sisse ning ka tema sai kollase kaardi. 61. minutil eksis sööduga Vaher ning palli vahelt napsanud Magnus Martinson möödus ka viimasest vastasest ning saatis palli posti kõrvalt sisse - 5:1.

          Juba järgmisel minutil oli Martinson äärel kiirusega vastasele ära tegemas, ent Karl Eric Oja tõmbas vastasele selja tagant jalgadesse ning ilmselgelt välkus ka seepeale kollane kaart. Retro kaotas vahetuste järel oma õige rütmi ära, aga 70. minutil tekkis neil siiski hea moment, kui Joonas Laasberg kaitset edestades lajatas palli postipõrkest üle otsajoone. Viimane sõna jäi Estoni meestele, kui 80. minutil Oskar Aksiimi söödu järel Kenno Muraveiski Tohveriga silmitsi pääses. Puurilukk arvas vist, et pall lüüakse tagumisse nurka ja hüppas sinnapoole, mille järel pall sisuliselt tühja löödi.

          Põhjarindel muutusteta - Retro endiselt juhib ja Eston hoiab 9. positsiooni. Järgmises voorus võõrustavad retrokad Rumorit ning Eston Villa kohtub TransferWise'iga.

          Pealelöögid: 14:12
          Neist väravale: 7:5
          Neist blokeeritud: 3:1
          Postid/latid: 2:0
          Nurgalöögid: 6:2
          Suluseisud: 3:3
          Vead: 8:8

          Kommentaar


           #11
           Vähemuses Rumori noppis punase laterna vastu viigipunkti tänu viienda lisaminuti väravale
           Rumori Calcio Tallinn - Nõmme Kalju FC III 3:3 (2:1)

           Nii nagu arvata võis haaras kodumeeskond domineerimise enda kätte. Korra sunniti külaliste puurilukk Bruno Aleksander Domingues heale tõrjele, aga skoori tehti 22. minutil, kui Andre Mitrovski leidis õigeaegse sööduga Abdikarim Mohamed Ismaili, kel oli löögikoht olemas, ent sõbralikult söötis Sten Vilile, kes sai jala valgeks. Kolm minutit hiljem teenis kohtumise esimese kollase kaardi kaljukate kapten Margus Reinaru, kes võttis selle endale liigse rahulolematuse eest. Rumori teenis eelnevas olukorras karistuslöögi, ent pall pandi kiirelt mängu tunduvalt eest poolt ning see tekitaski pahuruse külalistes. 28. minutil lennutati Ismaili karistuslöök müüri, ent sealt läks pall läbi ja Vili duubeldas omade eduseisu.

           Ühte kornerit ei suudetud pikka aega sooritada, sest väravaesisel mängijad pukslemist ei jätnud ning kohtunik pidi mitmel juhul sõnad peale lugema. 38. minutil lõid külalised avapoolaja oma ainsast korralikust löögist värava ja kaotusseis oli sellega taas minimaalne. Reinaru söötis otsajoone juurest Karl-Gunnar Arulaidile, kes saatis palli lati alla. Paar minutit hiljem oli äärel jõuline kahevõitlus võõrustajate Vladimir Gorditševi ja külaliste Eerik Ääremaa vahel. Viga ei fikseeritud ning sekundid hiljem tõmbas Rumori mängija frustratsioonist kaljukale tagant jalgadesse ning sai sellega hoiatuskaardi.

           Teise poolaja avaminutitel teenis kollase kaardi Ääremaa, kes pärast talle fikseeritud suluseisu ropendas. Kes vähegi teavad kohtuniku Sergei Nagovitsõni spetsiifikat, peaks teadma, et antud vilemees reageerib pidevalt rahulolematustele kaardi näitamisega, võtmata mängijat esimese asjana jutule. Milleks üritada rahustada, kui on võimalik kaardisadu teha. 58. minutil tekkis Rumoril suurepärane võimalus eduseisu suurendamiseks, kui Ääremaa võttis karistusalas Mitrovski maha ning võõrustajad teenisid penalti. Ismail lajatas aga palli ristlatti ning see tähendas, et kogu põnevus veel säilis 2:1 skoori näol ja Rumori ei saanud vähe kergemalt võtta.

           65. minutil tegi Sergei Malgin äärel vea, mille järel lõi palli minema. Kohtunik liikus seejärel muheledes maha tõmmatud kaljuka juurde ning hiljem näitas patustajale kollast kaarti. 75. minutil oli mänguseis viigis, kui nurgalöögi järgselt Greeg Jakobson peaga skooris. Vaid paar minutit hiljem oli Rumoril oma poolel täielik peata olek ning Harly Peegel karistas selle karmilt ära, viies Kalju esmakordselt juhtima - 2:3.

           79. minutil nähti taas rahulolematuse eest kollast kaarti, teenijaks Nikita Pugatšjov võõrustajate poolelt. 87. minutil pääses Malgin terava nurga alt löögile ning kõmmutas tagumisest postist napilt mööda. Vähem kui minut hiljem saatis Malgin korneri järel palli latti. Mänguvahend püsis kastis ning mängijate pundis käis rihe rebimine, kuni lõpuks fikseeriti viga Rumori mängijale. Kõlas vile ning oma teise kollase ning sellega kokku punase kaardi teenis Malgin, kes neile võetud veaga rahul polnud. Vahepeal läks tuliseks ka väljaku ääres, kui mõlema meeskonna treenerid omavahel sõnelema hakkasid. Kalju mängija oli oma karistusalas pikali ning nagu sellistel juhtudel ikka - üks meeskond tahab rünnata, teine aga nõuab, et pall auti löödaks, aga kuna seda ei tehtud ja kohtunik mängu ei peatanud, mindi emotsionaalseks ka väljaku ääres.

           Tiksusid juba lisaminutid, nii mõnigi kaljukas hüüdis ja küsis, kui palju kohtunik kavatseb veel mängul edasi kesta. Tiksus viies lisaminut, kui kodumeeskonna rünnakul pall tagasi karistusalasse Ismailile anti, kes ise ette võttis, kahevõitluses lõpuni võites ja palli väravasse äsas - 3:3. Pool minutit veel mängiti, ent midagi rohkemat ei juhtunud ning sellega oli põnev kohtumine läbi. Paraku jättis mängule pitseri peakohtuniku otsused, millega külvati frustratsiooni nii mängijates, kui ka treenerites.

           Rumori jätkab hetkel veel 3. kohal ning Kalju on endiselt viimasel kohal. Järgmises voorus sõidab Rumori Lillekülla kohtumaks Retroga ning Kalju omakorda Kassisabasse kohtumaks Dünamoga.

           Pealelöögid: 18:10
           Neist väravale: 10:3
           Neist blokeeritud: 1:0
           Postid/latid: 2:0
           Nurgalöögid: 8:3
           Suluseisud: 3:4
           Vead: 17:16

           Kommentaar


            #12
            Retro tõi omale võidupunktid viimasel veerandtunnil
            JK Retro - Rumori Calcio Tallinn 3:0 (0:0)

            Avapoolaeg oli üsna ühepoolne ja sündmustevaene mäng. Poolaja ainus ohtlikum moment tekkis 30. minutil, kui kodumeeskonna mängija nurgalöögi järel peaga lähedalt löögile sai, kuid külaliste väravavaht suutis püüda. Külalistel jättis samas soovida rünnakute lõpetamine ning seetõttu piirdusid nad üheainsa löögiga, mis oli kaugelt teele pandud ja ilmselgelt liiga entusiastlik sooritus.

            49. minutil tegi Abdikarim Mohamed Ismail kiirusega ära Priit Murumetsale, kes tolle seejärel toorelt maha võttis. Patustaja juurde jooksid nii Roman Narnitski kui ka Reber Gruzdev, kes hakkasid vastast tõukama. Melusse sekkus veel ka üks Retro mängija. Osapooled lahutati üksteisest, mille järel teenis kollase kaardi Murumets tehtud vea eest ning Narnitski ebasportliku käitumise eest. Ismaili jaoks oli aga mäng läbi, sest mängija ei suutnud jalale toetada ja seetõttu tehti sunnitud vahetus. Rumori elas äreva momendi üle pärast seda, kui Dmitry Skiperskiy lõi külaliste väravavahi Mikko Matias Miettineni käte vahelt palli sedasi minema, et kohtuniku vile vaikis ja võõrustajad veel korneri olukorrast teenisid.

            75. minutil kombineerisid omavahel kenasti väljakuperemeeste vahetusmängijad. Kimmo Ploompuu leidis passiga Vahur Kiisa, kelle ohtliku löögi Miettinen pareeris. Kolm minutit hiljem tegi Marco Spielmann otsajoone juures selja tagant vea palli vallanud Skiperskiy vastu, kes kukkus ja mille järel kõlanud vile penaltit tähistas. Skiperskiy asus ise lööma ning saatis palli kindlalt paremale, rumorikate väravavaht pallini ei küündinud ning sellega oli lõpuks mängu skoor avatud. 81. minutil lajatas Timo Paal palli latti, mille järel Skiperskiy peaga mänguvahendi tühja suunas.

            Kolm minutit hiljem võttis Angelo Palmeri äärel Martin Taska maha ning sai teo eest hoiatuskaardi. Minuti möödudes läks aga koledaks, esiteks tegi Gruzdev retrokate vasturünnakul vea, ent palliga mängija suutis jalul püsida ning rünnakul lubati jätkuda. Gruzdev jätkas minekut ja tõmbas seejärel koledalt vastasele tagant jalgadesse ning pääses kollase kaardiga. 90. minutil noppis Magnus Martinson vastaste karistusala lähistel palli vahelt ning kasti jõudes kukutati ta Federico Levi poolt. Taaskordne penalti ning lööma asus taas Skiperskiy, kes lõi palli kindlalt vasakule, Miettinen samal ajal liikumatuna pealt vaatamas - 3:0 lõppseisuks ja Retro ründajale hooaja viies kübaratrikk.

            Retro jätkab liidrikohal, kuid Rumori langes tänu kaotusele 4. kohale, lastes endast mööda Zeniti. Järgmises voorus kohtub Retro võõral väljakul TransferWise'iga ning Rumori võõrustab Dünamot.

            Pealelöögid: 20:4
            Neist väravale: 9:1
            Neist blokeeritud: 1:0
            Postid/latid: 1:0
            Nurgalöögid: 9:0
            Suluseisud: 2:0
            Vead: 8:13

            Kommentaar


             #13
             Ismail sai tänu Stepanovi ja Murumetsa vigadele sääremurru (täpne diagnoos on: 'sääremurd, sealhulgas peksemurd, ainult pindluumurd').
             Tegud polnud mingi juhusega vaid süstemaatiliste vigadega meie ühe parima mängija vastu (ehk meie mängumootor 'tapmine'). Esiteks alustas Stepanov, kes tahtlikult võttis ta maha ja kukkus kogu oma keharaskusega jala peale. Töö lõpetas Murumets täpselt sama veaga, mille eest Saar karistas ainult kollasega. Ismail läks mängust välja ja prognoos on 4 kuni 5 nädalat, lisaks peab ta kõndima karkudega.
             Kahjuks ei teinud meie 'koledad' vead midagi halba nende mängijatele ja nad said omal jalgadel koju tagasi.
             Retro käitumine ja üldine suhtlemine ei ole aktsepteeritav, sest tegemist ei ole iseseisva klubiga vaid on loodud liitu poolt jalgpalli 'promoma'. Klubi, mis midagi ei maksa (ei litsents ega väljaku eest), aga mida nad lihtsalt promovad on anti-jalgpall. Me ei saa jõuda nende tasemele, aga kindlasti saame rohkem jooksta, aga kui nad järgi ei jõua, kasutatakse süsteematiliselt vigo. On olnud nii pühapäeval, esimesel mängil kui ka eelmisel aastal. Mingit taitse kohtunikute poolt ei olnud kuna nende peamine relv on ähvardamine ja karjumine kohtuniku suuna (eeskuju sellega on Marko Arge, kes karjub rohkem kui keegi muu). Ei tasu rääkida, et Eiko Saar, mängu kohtunik, on kõrgemeima taseme vile, sest tegu oli pehme mängu juhendamisega ja absoolutselt ühesuunalise vilega (nagu esimene pehme penalti näitas, kus Skiperki kukkus läbi ja teenis).
             Ma loodan et tulevikus seda kampa enam III.Liigas ei näe. Isiklilult ei saada ma omi mängijad tapamajja nende vastu, ja kui veel peaksid olema meiega samas liigas, siis võivad vabalt need 6 punkti endale saada enne hooaja algust.

             Kommentaar


              #14
              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Isiklilult, ei saada enam oma mängijad tapamajale nende vastu, ja kui veel peaksid olemas, võivad vabalt need 6 punkti endale saada enne hooaja algus.
              Kui meeskond annab liigas kaks loobumiskaotust, siis reeglite tõttu ta kahjuks eemaldatakse liigast.

              Kommentaar


               #15
               Üheksakesi lõpetanud Štrommi kaotas lõpuminutite väravast
               Tallinna KSK FC Štrommi - Tallinna FC Zapoos 2:3 (2:1)

               Esimene ohtlikum moment tekkis 9. minutil võõrustajatel, kui Pavel Kondakovi passi järel Roman Sirotkin vastast edestas, kuid palli väravast napilt mööda lõi. Kuus minutit hiljem välkus kohtumise esimene hoiatuskaart, kui Nikolai Titov tõmbas külaliste kiirrünnakul Karl-Joel Hussari äärel maha. 20. minutil suutsid külalised paremal äärel palli mängus hoida ning mitte seda üle küljejoone lasta. Rünnakul leiti lühikese passiga Kondakov, saates palli taha nurka - 1:0. Vahelduseks nõelasid zapoosikad ohtlikult ning Jevgeni Zinovjev lükkas Hussari löögist tulnud palli lati alt minema.

               23. minutil jäi Zapoosi keskkaitsja aeglaseks, temast möödunud Daniel Põrh karistas selle ära, tehes seisuks 2:0. Mida aeg edasi, seda mõistlikumaid lahendusi hakkasid külalised oma rünnakutel tegema ning 39. minutil tegi nende kapten Markus Mikko omade kaotusseisu taaskord minimaalseks lajatades langeva palli raamide vahele. Järgmisel minutil tõmbas Kondakov tagant Mark-Eerik Kodarile jalgadesse ning sai selle eest kollase kaardi.

               47. minutil nägi hoiatuskaarti Kodar ise, kelle jalg käis kahevõitluses ohtlikult kõrgel ära. Neli minutit hiljem riputati külaliste poolelt paremalt äärelt pall kasti. Štrommi omad jäid aeglaseks ning kiireimini reageeris Hussar tehes seisuks 2:2. Kohe järgmisel minutil teenis kollase kaardi Sirotkin, kes käega vastast pea piirkonnast tõmbas. 55. minutiks ei suutnud Sirotkin endiselt rahulikuks jääda ning võttis liigse suupruukimisega ülimalt tobeda teise kollase, jättes oma meeskonna arvulisse vähemusse. Paari minuti möödudes käis kohtunik võõrustajate pingi juures štrommikatele sõnu peale lugemas, kuna teatud otsustega poldud rahul ja sellest anti valjult teada.

               Zapoosil oli hea variant esmakordselt juhtima minna, kui kodumeeskonna äärekaitsjat edestati ja ohtlikult löögile pääseti, kuid Zinovjev tõrjus. 65. minutil tegi võõrustajate puurilukk taas tõrje, võttes ära Mikko löögi. Jätkuolukorras lõi Jürgen Orumaa värava, kuid suluseisu tõttu seda ei loetud. 75. minutil pani Marken Malm äärel vastasele konkreetselt keha, mille järel võttis lisaks patustajale kollase kaardi ka Kondakov, kes liiga rahulolematu oli just toimunu üle. Kuna Štrommi mängijal oli juba hoiatuskaart all, tähendas see seda, et viimane veerandtund tuli võõrustajatel üheksakesi hakkama saada. 86. minutil suutis Zapoos lõpuks paremuse maksma panna, kui Kodar nurgalipu lähistelt üliefektselt palli tagumisse nurka keerutas - 2:3.

               Rohkem märkimisväärset lõpuminutitel ei toimunud ning sedasi võttis Zapoos raske, kuid magusa võidu. Štrommi teine poolaeg oli üsna kehv, lisaks kahele tobedale punasele kaardile, mis mängule korraliku pitseri jätsid, jõuti teisel kolmveerandtunnil löögile vaid ühel korral. Zapoos jätkab 2. kohal, ent Retro on neist endiselt kuue punktiga eespool. Zenit jääb samas maha juba 8 punktiga. Štrommi paikneb hetkel veel 7. positsioonil. Järgmises voorus võõrustab Zapoos Nõmme Kalju III-e ning štrommikad sõidavad külla Laagrile.

               Pealelöögid: 10:17
               Neist väravale: 3:9
               Nurgalöögid: 3:7
               Suluseisud: 2:5
               Vead: 9:15

               Kommentaar

               Working...
               X