320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Ida/Põhi 2019

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  II Ida/Põhi 2019

  Tartu FC Santos
  FCI Tallinn
  Lasnamäe FC Ajax
  JK Sillamäe Kalev
  Jõgeva SK Noorus-96
  Põhja-Tallinna JK Volta II
  JK Narva Trans II
  Tallinna JK Legion II
  Tallinna FC Ararat TTÜ
  Kohtla-Järve JK Järve II
  Tartu JK Welco II
  Maardu Linnameeskond II
  Tartu JK Tammeka III
  FC Jõgeva Wolves

  #2
  Ajax - sillamäe mängu tulemust teab keegi?
  Instagram

  Twitter

  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

  telekavaataja.blogabet.com

  Kommentaar


   #3
   Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
   Ajax - sillamäe mängu tulemust teab keegi?
   nojah EJL, aga 0:0 jäi.

   Kommentaar


    #4
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    nojah EJL, aga 0:0 jäi.
    Jep, SMS Ajaxi peatreenerile aitas. Tegelt smartbetsi kaudu sai ka.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


     #5
     Welco jättis duublite heitluses Legioni tühjade pihkudega
     Tallinna JK Legion II - Tartu JK Welco II 0:2 (0:0)

     Welco alustas kohtumist kenasti, kui varakult sai korneri järgses olukorras löögile Raigo Kuusik, kes pani palli lati alla teele, ent Nikita Kajalin tegi seepeale hea tõrje. Taaralinlased teenisid vähem kui kolme minutiga neli nurgalööki, ent neist midagi üleliia ohtlikku ei suudetud luua. Legioni keskkaitsja pakkus külalistele varianti, tehes lohaka eksimuse, kuid welcokad ei suutnud lõpetuseks löögile saada. 14. minutil võinuks juba skoor avatud olla, ent Rain Näkk vajutas kasti jõudes vabalt positsioonilt üle. Paar minutit hiljem välkus kohtumise esimene hoiatuskaart Ivan Šišovile, kes kukutas kiirrünnakul Näki. Võõrustajate esimene tõeliselt ohtlikum moment oli 21. minutil, mil kapten Kirill Vinogradov riputas vasakult äärelt palli täpselt kasti, kus Denis Ruus raamidest mööda lõi. 33. minutil teenis kollase kaardi Näkk, kes kukutas vastasmängija äärel toorelt.

     Teisest poolajast polnud kahte minutitki möödunud, kui hoiatuskaarti nägi Miikael Tuus, kes tabas jalaga Aleksandr Gussevit. 59. minutil peatati veaga Welco kiirrünnak. Patustajale kaarti ei välkunud, aga külalised said oma tahtmise, sest Dmitri Kutsarev vajutas otse karistuslöögist umbes 25 meetrilt palli otse ristnurka - 0:1. Loetud minutid hiljem käis peakohtunik mängu jooksul juba teist korda jutul Legioni treeneri Denis Belovi juures, kes vilemehe teatud otsustega rahul polnud. Samas, tuleb aus olla, et vilepartii polnud kõige tugevam ja kohtuniku ebakindlus oli märgatav.

     64. minutil sooritasid Tartu mängijad kasti lähistelt karistuslöögi, mille järgselt tabas pall müüris olnud vastasmängijat. Pall jäi Legioni omadele, kes lülitusid kiirrünnakule ja oldi juba vastaste poolel, kui äkki peatas peakohtunik mängu, sest esimene peakohtunik oli tema tähelepanu püüdmas. Kiirelt selgus, et tolle arvates oli karistuslöögi järgselt käega mänguga tegu ja selline otsus ka lõpuks vastu võeti, mis aga tähendas penaltit külalistele, sest käega mäng toimus karistusalas sees. Otsusega rahulolematu olnud Sergei Bilinski teenis sellega kollase kaardi. Karl Joosep Mark asus palli taha ning saatis selle kindlalt paremale alla, ent penalti läks kordamisele, sest keegi Welco omadest astus liiga vara kasti. Mark ei lasknud sellest end segada ning teisel katsel suunas palli vasakule alla, samal ajal kui Kajalin teiselepoole hüppas - 0:2.

     71. minutil kukutas Jevgeni Larin paremal äärel vastase ning taas oli kohtunikul põhjust tasku kallale asuda. Paar minutit hiljem pääsesid külalised väikese ehmatusega, kui Leht haaras pikali viskudes palli kätte enne vastast, ent küsimus oli, kas pall oli karistusala piiridest väljas või mitte. Vile kõlas ja peakohtunik liduski kohale veendumaks selles, kuid siis märkas, et abikohtunik oli olukorras suluseisu märgiks lipu tõstnud ja seega jäi see otsus peale. 81. minutil mängis Welco puurivaht liiga julgelt, viites aega ja liikudes palliga aeglaselt kasti äärde. Lähedal olnud Roman Grigorevsiy sai pallile jalaga pihta, mille järel see üle otsajoone läks. Olukorra järgselt vajus väravavaht pikali ning teda tuldi ka tohterdama, aga mänguga sai ta siiski jätkata.

     Kolm minutit hiljem oli Legionil hea võimalus kaotusseis minimaalseks teha, kui lühikese sööduga leiti Grigorevskiy, ent ründaja ei suutnud võimalust realiseerida. Lisaminutitel nägi taas peakohtuniku ebakindlust, kui hakkas ühe mängija kukkumise peale justkui näitama käega, et tõusku püsti, ent kuna 2. abikohtuniku meelest oli olukorras viga, fikseeris vilemees siiski olukorrast vea. Neljast lisaminutist täitsa piisanuks, ent otsustati viie kasuks. Viiendal lisaminutil tabas külaliste Hendrik Vellamaa käega vastast näkku ja sellega sai ta kollase kaardi.

     Welco võttis Wismari staadionilt kaasa igati teenitud võidu. Avavooru järel on welcokad 4. kohal ja Legion 14 meeskonna seas 11. positsioonil. Teises voorus sõidab Legion külla Kohtla-Järve duublile ning Welco võõrustab Tallinna Ararati.

     Pealelöögid: 7:10
     Neist väravale: 1:3
     Neist blokeeritud: 0:1
     Nurgalöögid: 7:7
     Suluseisud: 2:6
     Vead: 18:12

     Kommentaar


      #6
      Jõgeva ajas mängu lõpu põnevaks, aga ei suutnud Araratile pettumust valmistada
      Tallinna FC Ararat - Jõgeva SK Noorus-96 2:1 (1:1)

      9. minutil tõstis külaliste Priit Jõeäär palli kenasti Margo Parkalale, kes edestas ainsat läheduses olnud kaitsjat, ent lõi väravast napilt mööda. Ararati omad mängisid tulega, kui kaitsja andis lühikese passi väravavahile Sergei Bolgovile, kelle ettelöögist asja ei saanud, sest Jõgeva mängija suutis end õigeaegselt ette ajada. Ararati õnneks lendas sealt pall üle otsajoone ja mitte värava suunas. Hoolimata alguse viperustest läksid väljakuperemehed 13. minutil kohtumist juhtima, kui Denys Zakharets pani enne karistusalasse jõudmist tugeva madala löögi teele, mille järel lõpetas mänguvahend värava tagumises nurgas - 1:0.

      Viis minutit hiljem pani Artur Tukmatšov kastis Targo Parkalale jala taha, mille järel too kukkus ja penalti määrati. Parkala läks ka ise lööma ning saatis palli kindlalt paremale alla viigistades sellega mänguseisu üks-ühele. Poolaja lõpupoole peatas peakohtunik mängu ning luges mõlema meeskonna mängijatele sõnad peale, sest õhkkond oli närviliseks läinud. 43. minutil küpsetasid külalised peaaegu iseendale värava, kui värava lähistel kaotati pall liiga kergelt ning Zakharets sai löögile, ent Mart Päll pareeris. Pall püsis võõrustajatel, kuid teise ürituse suutsid Jõgeva omad juba blokeerida. 45. minutil nähti kohtumise esimest kollast kaarti, kui Pavel Kondakov pani Mairo Tikerberile kossi.

      Ararat alustas teist poolaega selgelt domineerivamalt ning tulemus oli juba 50. minutil käes, kui Päll tõrjus kauglöögist tulnud palli ja sellel oli esimesena jaol Artur Mintšenkov - 2:1. Võimalus oli suuremad pinged maha saada, kui korneri järel kasti nurgast vabalt löögile saadi, ent teele pandud kuul lendas raamidest mööda. 58. minutil teenis Riigo Paumets äärel vastase kukutamise eest hoiatuskaardi. Seitse minutit hiljem nägi kollast kaarti ka Sergei Lefanov, kes võttis keskväljal Tikerberi maha. Jõgeva mängijad jäid ühes olukorras kaitses täiesti lohakaks, kui lasti vastasel liiga vabalt kasti purjetada ja ohtliku löögi sooritada, ent viimasel hetkel suudeti üritus blokeerida.

      Külalistel tekkis kiiresse minnes küllaltki hea võimalus, Parkala ei hakanud vabale meeskonnakaaslasele söötma ja otsustas ise lõpuni minna, kuid Bolgovit ta üle ei suutnud mängida. 86. minutil võttis Dmitri Ptitsõn külaliste kiirrünnakul Parkala maha ja sai selle eest kollase kaardi. Jõgeva teenis lisaminutitel paar kornerit ja sekka ka heast kohast audid, sest kes neid neil ikka sooritab, kui mitte kurikuulus Mihkel Kukk. Pikad pallid saadeti kenasti kasti, kuid ühtegi momenti ei suudetud väravaks vormistada. Kolmanda lisaminuti lõppedes saadi küll kastis peaga vabalt löögile, kuid löök jäi ebatäpseks ja sellega olid pealinlased võtnud napi 2:1 võidu.

      Ararat paikneb hetkel 5. ja Jõgeva 9. kohal. Järgmises voorus sõidab Ararat külla Tartu Welco duublile ning Jõgeva võtab suuna taas pealinna poole, sel korral vastaseks Põhja-Tallinna Volta duubelmeeskond.

      Pealelöögid: 18:10
      Neist väravale: 7:4
      Neist blokeeritud: 3:0
      Nurgalöögid: 7:2
      Suluseisud: 2:3
      Vead: 20:12

      Kommentaar


       #7
       Tagasihoidlik video enamuste väravavõimalustega Santose - Wolves mängust. Suurel ekraanil ja arvutis kõik ilusti näha, kuid seekord noore kaameramehe idee tribüünilt filmida parimat vaadet kahjuks ei taganud. Järgmistes mängudes juba pareminI!

       Videos ilmekalt näha, kuidas Santosel oli võiduga kõvasti õnne. Wolves raiskas värava alt mitu korda, 3 korda 1vs1 ja nii need punktid kodumeeskonnale jäidki. Väga korralik andmine ja vastased väärisid teineteist!

       https://youtu.be/WRxteYk9304

       Kommentaar


        #8
        Wolves - FCI Tallinn 3:3 (2:2)

        Mängu Wolvespoolsed tipphetked, kõik väravad ning ründaja videokommentaar.

        https://www.youtube.com/watch?v=ALET74QkVQA

        Kommentaar


         #9
         Volta surve ei kandnud vilja ning vannuti Welcole alla
         Põhja-Tallinna JK Volta II - Tartu JK Welco II 1:2 (0:1)

         Järjekordne duublite duell oli lahti rullumas, seekord viimaste meeskondade duublite näol, sest Volta on Esiliiga B-s viimasel ja Welco omakorda Esiliigas viimasel kohal. Kohtumisest polnud poolt minutitki möödunud, kui kodumeeskonna keskkaitsja Rauno Harkmann patustas valesööduga, lastes Rain Näkil kera vahelt noppida ja terava palli väravaesisele panna, ent sellega kogu ärev moment ka lõppes. Vaid üksikud minutid hiljem küpsetasid taas võõrustajad iseendale ohtliku momendi, kuid nende õnneks ei suutnud taaralinlased rünnakut löögiga lõpetada. Seepeale oli põhjendatult tige kohalike treener, kelle vali tiraad kostus üle kogu halli.

         Seepeale juhtus see, et hoopis Voltal tekkis hea šanss skoorimiseks, kui 9. minutil lendas Rando Hallkivi ripsaka järel pall latti. Jätkuolukorras pääses löögile veel Andres Lang, kuid külalismängija klaaris väravaesiselt. Võimalusi oli mõlemal, kuid 10. minutil avati skoor ning seda Welco poolelt. Näkk küsis juba mõnda aega vasakul äärel palli ning lõpuks, kui see sinna ka toimetati, murdis poolkaitsja karistusalasse, pani palli keskele, kust see võttis esiteks ühest mängijast rikošeti ning seejärel Marko Maal selle raamide vahele saatis - 0:1.

         Poolaja keskel võis kaalukauss mõlemale poole kaldu minna, kuid kuidagi ei suudetud leida väravavõrku üles. Külaliste poolelt mängis Raigo Kuusik end kiirusega kahest vastaste kaitsjast kerge vaevaga mööda ning sai ka löögile, ent löök oli madal ja täiesti keskele suunatud, seega see Hasan Steinbergile suurt probleemi ei valmistanud. Teiselpool väljakut hüppas Rudolf Stenar Saluoks pallist mööda, mille järel sai Martin Kivi otsajoone juurest proovida, kuid saatuslikuks saigi liiga terav nurk ning seis püsis endiselt muutumatuna. Kivi oli peagi aktsioonis pärast pooltunni möödumist, kui põrutas ligi 30-lt meetrilt korraliku mammu tagumise ristnurga suunas, kuid Saluoks sai sellele jaole. Poolaja lõpp kuulus selgelt kodumeeskonnale, kuid lahendustest jäi vajaka. Lisaks teenis 45. minutil hoiatuskaardi Kivi, kes jooksis keskväljal Giacomo Uggerile sisse.

         Teisest poolajast polnud möödunud nelja minutit, kui ka Uggeri sai kollase kaardi, pärast väljakuperemeeste kapteni Arthur Vladõtšenko kukutamist. Vähem kui kümme minutit hiljem sai kaardisadu jätku, kuna Aleksei Naariste võttis Näki kiirrünnakul maha. 60. minutil edestas Maal (?) vastast ning kasti jõudes võeti ta maha, mis tähendas ilmselgelt penaltit. Kuusiku löök oli üsna keskele, küll pisut vasakule poole üles, ent Steinberg jaole ei suutnud saada ning 0:2 oli sellega tõsiasi. Viis minutit hiljem kukkus teravuse tekitamise järel karistusala piiril Volta mängija. Vile kõlas, Welco pingilt hüüti juba, et viga oli väljaspool kasti tehtud, mitte sees, pääsemaks kergema karistusega. Enne vilet oli abikohtunik lipuga märku andnud veast, ent peakohtunik näitas hoopis sukeldumise eest Volta mängijale kollast kaarti. Peagi läks vilemees äärele oma abiga üle konsulteerima ning lõpuks muutis oma otsuse ära - kollane kaart tühistati ning Voltale anti karistuslöök kasti joonelt. Kodumeeskond teenis mõned kornerid ja lõpuks ka üks lähilöök, mille külalised suutsid blokeerida.

         72. minutil tõmmati põnevus lakke, sest Vladõtšenko nurgalöögi järel lõi meestesummast palli väravasse Rainer Põld- 1:2. Mida aeg edasi, seda rohkem Volta survestas ja Welco üritas pigem loota kontratele ja mitte uisapäisa ette tormata. 83. minutil jäi Gerd Eston Sepp olukorda selgelt hiljaks ning Kivi kukutamise järel sai kollase kaardi. Volta sai lõpus paaril korral kastist peale lüüa, neist viimasel juhul Naariste 88. minutil, ent löök jäi pisut ebatäpseks. See jäigi mängu viimaseks pealelöögiks ning lisaks teenis sama poolkaitsja vähem kui minut hiljem oma teise kollase kaardi, kui jooksis Eero Pärnale kossi. Welco sai teisel poolajal vaid ühel korral löögile ning seegi üritus blokeeriti. Seda enam on külalised kindlasti rahul teenitud kolme punktiga.

         Welco tõusis tänu võidule 4. kohale, Volta jääb samas hetkel 8. positsioonile. Järgmises voorus ootab welcokaid ees järjekordne duublite lahing, kui kodusel Annelinna kunstmurul võetakse vastu Kohtla-Järve. Volta sõidab samas külla Narva Transi duubelmeeskonnale.

         Pealelöögid: 17:5
         Neist väravale: 6:3
         Neist blokeeritud: 3:2
         Postid/latid: 1:0
         Nurgalöögid: 10:1
         Suluseisud: 1:7
         Vead: 19:12

         Kommentaar


          #10
          FC Jõgeva Wolves - Tallinna FC Ararat 2:2 (1:0)

          Kodumeeskonna tipphetked. Väga korralik lahing, kus Wolves peab olema pettunud viimasel minutil lastud Ararati viigivärava üle. Korralik lahing.

          https://www.youtube.com/watch?v=b4VgUOriJdE

          Kommentaar


           #11
           Jõgeva SK Noorus 96 - FC Jõgeva Wolves 1:1 (0:1)

           Video Wolves võimalustest: https://youtu.be/oSj8NXSdiSk

           Kuni 90+2 oli seis 1:0 Wolvesile ja siis Noorus tõi viigi majja. Wolves kül teist mängu järjest annab võidu viimasle minutil ära, aga täna oli võrdsete lahing ja viik õige tulemus. Korralik derbyvääriline lahing, kus rahvast ka normilt ja ilm super.

           Kommentaar


            #12
            Legion ja Sillamäe leppisid õiglasesse viiki
            Tallinna JK Legion II - JK Sillamäe Kalev 0:0 (0:0)

            Võõrustajate puurilukk pandi proovile juba 4. minutil, kui korneri järel saadi peaga löögile ning Nikita Kajalin lükkas palli üle lati. Peagi sekkus aga külaliste väravavaht Roman Travkin, tulles õigeaegselt kastist välja klaarima. 16. minutil teenis kollase kaardi külaliste Stanislav Andrejev, kes võttis äärel kiirrünnakule mineva Kirill Vinogradovi maha. Paar minutit hiljem tegid külalised vea, mille järel kutsus teine abikohtunik peakohtuniku enda juurde jutule ning näitas juba žestikuleerides, et oleks vaja kaarti näidata. Lühikese vestluse järel näidatigi hoiatuskaarti Erik Anohhinile.

            Võimalustevaene mäng jätkus ning 35. minutil nähti taas kaarti, kui Artur Šarnini käsi käis liiga kõrgel Anohhini vastu mängides. 43. minutil oli vähe ohtlikum moment Legionil, kui Roman Grigorevskiy jõudis viiv enne vastaste väravavahti pallini, ent valikut väga polnud ja Travkin sooritas kastis seega kerge tõrje. Esimesel lisaminutil oli aga veel parem võimalus väljakuperemeestel juhtima asumiseks, kui Grigorevskiy möödus esiteks paremal äärel vastasest, otsajoone juurest söötis palli Maksim Babjakile, kes sisuliselt tühjast väravast mööda lõi.

            Teise kolmveerandtunni avaminuti järel anti kena läbisööt karistusalasse Jevgeni Baranovile, kes mõningase kontakti järel kukkus. Võõrustajad nõudsid penaltit, aga kohtunik ei lasknud end mõjutada ja mängul lasti jätkuda. Üksikud minutid hiljem lendas Daniil Dikopavlenko hiljaks jäänuna sisse Sergei Paništševile ning sai selle eest kollase kaardi. 59. minutil ei suutnud kodumeeskonna kaitsjad palli klaarida ning kõige tipuks sai löögile Pavel Aleksejev, kuid Kajalin pareeris ohtliku löögi. Vähem kui kümme minutit hiljem pääses Aleksandr Mutik nurgalöögi järel kolmelt-neljalt meetrilt löögile, kuid lajatas raamidest üle. Sillamäe dominatsioon jätkus ning 73. minutil püsis pisut läbi õnne pall Aleksejevi jalal, kes jättis vastase selja taha ning oli puurilukuga silmitsi, kuid too oli taas oma ülesannete kõrgusel ning tõrjus. Mänguvahend maandus Anohhinil, kuid tema löök jäi ebatäpseks.

            Kaks minutit hiljem teenis hoiatuskaardi Grigorevskiy, kes tabas jalaga palli asemel Mihhail Kuliki. Peagi oli ärevam moment Sillamäe karistusalas, kuid kõige tipuks Grigorevskiy ja Travkin panid pallile minnes kokku. Legioni ründajale määrati viga, kuid mõlemad mängijad vajasid aega kosumiseks, ent mõne aja järel olid mõlemad püsti, lõid sõbralikult käed kokku ja mäng jätkus. Lõpus tuli Sillamäe väravavahil korra tulla kastist välja klaarima, ent muidu Legion suuremat ohtu ei kujutanud, sest reeglina taoti vaid pikka ja see ei toitnud.

            Lõpuks mõlemale viik, ent küllap peavad mõlemad sellega rahul jääma. Hoolimata Sillamäe teise poolaja surumisest, olid omad šansid kodumeeskonnal ka avapoolaja lõpus. Realiseerida ei suudetud ning viik tundub pigem õiglane tulemus. Legion langes 5. kohale ning Sillamäe omakorda eelviimasele ehk 13. kohale. Järgmises voorus sõidab Legion külla Maardu Linnameeskonna duublile ning Sillamäe võõrustab Ararati.

            Pealelöögid: 6:11
            Neist väravale: 1:4
            Neist blokeeritud: 0:3
            Nurgalöögid: 2:6
            Suluseisud: 4:3
            Vead: 17:12

            Kommentaar


             #13
             Maardu noppis hilise väravaga väärt võidu
             FCI Tallinn - Maardu Linnameeskond II 0:1 (0:0)

             Vaikne mõlemapoolne üritamine päädis sellega, et mängu esimene ohtlikum moment tekkis justkui mitte millestki. Kodumeeskonna kornerist kruviti 27. minutil pall eesposti suunas, keegi ees seisjatest seda ei klaarinud ning kaare tõttu võttis pall suuna juba värava poole, kuid Artjom Jakovlev lükkas hea reaktsiooni tipuks palli siiski kuidagi minema ning seepeale oli põhjendatult oma kaitsjate peale kuri eelneva olukorra tõttu. Külaliste poolelt jäädi pahatihti liialt lootma Danil Lebedevile. Ühes olukorras ei läinud keegi talle appi ning seejärel tõstis tipuründaja vastaste karistusalas palli õhku ja seejärel sooritas käärlöögi, mis oli ebatäpne. Poolaja viimastel minutitel andis Lebedev hea pika palli ette, kuhu olid võidu jooksmas nii FCI väravavaht Aleksandr Kraizmer, kui ka maardukate Martin Jaagumets. Külaliste poolt vaadatuna tundus moment üsna lubav olema, kuid mängijal jäi selgelt kiirusest puudu ja võõrustaja sai esimesena jaole. Kodumeeskonna poolelt paar napikat oli, kuid Jakovlev omas mõlemas olukorras kontrolli.

             Teist poolaega alustati üsna jõuliselt ning nii mõnigi mängija lendas lühikese aja jooksul siruli robustsemast mängust tingituna. Mitme mängija huulilt kostus fraas "Kohtunik, блядь!", aga ka vilemees ei saanud aidata. Kodumeeskonnal oli peagi kasutada nurgalöök, mille järgselt Jakovlev palli käest puterdas, kuna Jevgeni Gurtšioglujants oli tema juures segamas. FCI omad momenti ära ei suutnud kasutada ning isegi löögile ei suudetud jõuda. Närvilisus siiski säilis mängus ning peale kodumeeskonna mängija poolt tehtud viga kutsus kohtunik kaks Maardu mängijat enda juurde jutule ning käskis vähem suud pruukida ja rahulikumalt võtta. 50. minutil teenisid külalised peaaegu kasti piirilt karistuslöögi. Palli mindi sättima, kuniks äkki kõlas vile ja kollast kaarti näidati võõrustajate Martin Eensalule, kes rahulolematuse eest kohtuniku tegutsema pani. Pall võttis karistuslöögi järgselt küll müürist rikošeti, aga lendas edasi, kust saadi löögile, ent pall lendas sealt latti.

             54. minutil sooritas Stanislav Tsõmbaljuk paremalt äärelt järjekordse karistuslöögi, pall läks pikaks, Kraizmer hüppas, et püüda, kuid puterdas palli käest. Kohalike õnneks põrkus kera latti ja sealt üle. Viis minuti hiljem teenis hoiatuskaardi Lebedev, kes pärast talle fikseeritud suluseisu palli vihaselt minema lõi. Möödusid üksikud minutid ja FCI nõelas korralikult, kui Jevgeni Ginzburgi vasakult äärelt tulnud tsenderduse järel Maksim Kisseljov löögile sai, kuid Jakovlev suutis madala palli püüda enne väravajoone ületamist. Võõrustajatel oli veel paar head momenti, kuid sihik oli paigast ära.

             68. minutil astus Tsõmbaljuk Eensalule jala peale ning sai kollase kaardi. Seitse minutit hiljem võinuks kaart välkuda ka Ginzburgile korduva rikkumise eest või vähemalt suulise hoiatusega piirdumistki, kuid kohtunikul jäi see nüanss tähelepanuta. 78. minutil sai kollase hoopis Daniel Žukov, kes olukorda hilinedes tald ees vastast tabas. Vähem kui minut hiljem jooksis kodumeeskonna Artjom Volkov jõuliselt Žukovile sisse ning sai samuti hoiatuskaardi. Viga tundus olema vähe frustratsiooni pealt tehtud, sest eelnevas olukorras oli üks FCI mängija juba mõnda aega väljakul pikali, kuid kohtunik ei lasknud mängul peatuda.

             81. minutil pani Tsõmbaljuk paremalt äärelt karistuslöögist pika palli kasti, kus võõrustajate mängija lõi mänguvahendist mööda, mille järel pani Žukov värava sahisema. Kraizmer oli selgelt vihane omade eksimuse peale, aga midagi polnud parata, väljakuperemeeste kaotusseis oli reaalsuseks saanud. Vaid paari minuti möödudes oli FCI vastus väga lähedal, kui nurgalöögi järgselt kerkis kõige kõrgemale Nikita Salamatov, ent löök jäi napilt ebatäpseks. Oli lõpus hoopis Maardul võimalik mäng lõplikult riiulisse panna, kui Lebedev sai vabalt kiirrünnakul üllatamist proovida, kuid kaarpall lendas raamidest veidi mööda. Järgmisel rünnakul mängis maardukate ründaja kaitsjast mööda ning sai üks-ühele, kuid puurivaht tõrjus.

             Kokkuvõttes üsna võrdne mäng, kus skoor pidanuks mõlemalt poolt suurem olema ja pigem viik oleks õiglasem olnud, ent individuaalne eksimus sai otsustavaks ja Maardu võttis väärt võidu, millega püsitakse endiselt tipus - 3. kohal, jäädes liidrist Araratist maha üheainsa punktiga. FCI säilitas kaotusest hoolimata oma 6. positsiooni. Järgmises voorus võtab Maardu kodus vastu Legioni duubli ning FCI peab võõral väljakul maha Lasnamäe derby, kohtudes Ajaxiga.

             Pealelöögid: 15:17
             Neist väravale: 5:4
             Neist blokeeritud: 2:2
             Postid/latid: 0:2
             Nurgalöögid: 11:5
             Suluseisud: 0:2
             Vead: 16:7

             Kommentaar


              #14
              Wolves - Welco II 2:5 (1:3)

              https://youtu.be/Zs69wXdWbVw

              Löömata jäi kodumeeskonnal suht korralikult, aga hea ja võitluslik mäng!

              Kommentaar


               #15
               Voltal Kohtla-Järvega probleeme ei tekkinud
               Põhja-Tallinna JK Volta II - Kohtla-Järve JK Järve 7:2 (3:2)

               Pool nädalat tagasi võeti Sõle staadionilt kuppel suvekuudeks maha, seega peeti eilne mäng lageda taeva all. Kodumeeskond läks mängu juba 3. minutil juhtima, kui Timo Erkki Huttunen tsenderdas vasakult äärelt palli kasti, kus külaliste enda mängija Aleksandr Sojunen kera enda väravasse lõi. Üksikud minutid hiljem sai proovida Volta kapten Arthur Vladõtšenko, ent keskkaitsja rikošeti järel lendas pall raamidest üle. Polnuks rikošetti olnud, oleks pall väravavahile püüdmatult ristnurka lennanud. 9. minutil kukutas Eduard Zotov oma karistusalas Rainer Põllu ja karistus oli sellega käes - patustajale endale kollane kaart ning võõrustajatele penalti. Põld läks ise lööma ning saatis tugevast löögist palli kindlalt vasakule duubeldades sellega omade eduseisu.

               Ühepoolne mäng sai resultatiivselt jätku 15. minutil, mil Huttunen kornerist tulnud palli mõnelt meetrilt peaga väravasse suunas. 22. minutil nõelasid külalised ohtlikult, kui Nikita Mossini läbisöödu järel pääses üks-ühele kapten Artur Salmus. Stefan Põllo sai pallile piisavalt jaole, et see posti ja seejärel üle otsajoone põrkas. Vaid paar minutit hiljem kukkus Volta kasti ääres mõlema meeskonna mängijad, kuniks kõlas vile ja määrati penalti. Mossin saatis madala palli paremale, tehes seisuks 3:1. 36. minutil tegi Aleksandr Talja suure prohmaka, mille järel Huttunen Ilja Žukoviga silmitsi pääses, kuid too pareeris. 45. minutil jooksis Rando Hallkivi selja tagant Emmanuel Gurtckaiale sisse, võttes sellega nende kiirrünnaku maha ja teenides ka hoiatuskaardi. Esimene lisaminut oli just täis tiksunud, kui Kohtla-Järve suutis nibin-nabin suluseisu vältida ja Gurtckaia uhkes üksinduses minnes möödus pikali viskunud puurivahist ning siis palli tühja lükkas - pausile minekuks seega 3:2.

               Järve oli oma ainsad võimalused vaat et suurepäraselt realiseerinud, ent Volta dominatsioon sai teisel poolajal ilmselgelt jätku. 53. minutil andis Tarmo Erik Huttunen kastis lühikese passi Põllule, kel oli piisavalt ruumi ning lahendas momendi kerge vaevaga. Kümme minutit hiljem eksis jämedalt jälle Talja. Timo Erkki Huttunen pääses plagama, otsajoone juurest pandi terav pall väravaesisele, kus Tarmo Erik Huttunen mõnelt meetrilt üle lajatas. 64. minutil tegi külaliste kaitsja ebaõnnestunud puute, mille järel Huttunen kena tõstega palli Žukovist üle tõstis ning sellega oma teise lõi. Kaks minutit hiljem toimetati pall kasti paremasse äärde Põllule, kes Jevgeni Orehhovist maha keeras ja nahkkera kena kaarega raamide vahele saatis - 6:2. Külalised said teisel kolmveerandtunnil vaid korra löögile ning üritus ise jäi ebatäpseks. 82. minutil kombineerisid Volta vahetusmängijad, kui Denis Roštšin andis vasakult pika palli tagumise posti juurde, kus Hendrik Kaljujärv lõppseisu vormistas.

               Volta tõusis tänu võidule 8. kohale, samal ajal kui Kohtla-Järve on endiselt viimasel kohal, olles siiani nulli peal. Järgmises voorus sõidab Volta külla Tartu Santosele ning Järve võõrustab Jõgeva Wolvesi, kes on kolme punkti kaugusel kohe nende ees paiknemas.

               Pealelöögid: 20:4
               Neist väravale: 10:2
               Neist blokeeritud: 1:0
               Postid/latid: 0:1
               Nurgalöögid: 10:2
               Suluseisud: 5:5
               Vead: 13:10

               Kommentaar

               Working...
               X