320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Ida 2019

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  III Ida 2019

  Türi Ganvix JK
  JK Loo
  Koeru JK
  Tallinna JK Augur
  FC Sillamäe
  Anija JK
  FC Järva-Jaani
  SK Kadrina
  FC Tallinn
  Põhja-Tallinna JK Volta III
  FC Maardu Aliens
  Paide Linnameeskond IV

  Uued meeskonnad on II liigast loobunud Türi ning lisaks FC Tallinn, Volta, Aliens ning Paide IV. 4 Järvamaa satsi hakkavad kindlasti korralikke derbisid pakkuma. Ennustada ei oska midagi. Keegi oskab?
  Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

  #2
  1.Türi
  2.FC Tallinn
  3.Järva-Jaani
  4.FC Sillamäe
  5.SK Kadrina
  6.Paide Linnameeskond IV
  7.FC Maardu Aliens
  8.SK Kadrina
  9.Koeru JK
  10.Anija JK
  11.Tallinna JK Augur
  12.Põhja-Tallinna JK Volta III

  Kommentaar


   #3
   Kumb koht Kadrina on siis?

   Kommentaar


    #4
    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Kumb koht Kadrina on siis?
    Miskipärast jätsin Loo panemata, aga ennustan Loo satsile 8ndat kohta

    Kommentaar


     #5
     Anija JK - Türi Ganvix JK 2:3 (1:1)

     Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/80115

     Eile madistasid Kehras Anija ja Türi. Türi oli arvatult domineerivam pool, aga ei suutnud mitmeid häid võimalusi realiseerida. Kõik väravad lõid külalised standardolukordadest. Viimane neist kusjuures mängu viimase pallipuutega, mis sündis tegelikult 90+6', erinevalt protokollis märgitust. Anija väravad sündisid kontrarünnakutest. Uuel nädalal taas Kehras mäng toimumas, kui reede õhtul kell 19.30 saabub külla Maardu Aliens.

     DSC_1461.jpg

     Kommentaar


      #6
      Anija JK - FC Maardu Aliens 1:1 (1:0)

      Protokoll ilmub ükskord siia: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/80238

      Võrdne mäng, mida iseloomustasid mitmed agressiivse loomuga vead. Kahel korral lõid Maardu mängijad peale vea tegemist kannatajat jalaga. Esimesel juhul jäi kohtunikul punane kaart millegipärast taskusse, aga teisel juhul mitte. Anija värav sündis poolajalõpu penaltist, kui Maardu kaitsja mängis korraga jõuliselt nii palli kui ka mängijat. Kohtunik mõtles hetke ja näitas penaltipunktile. Maardu jõudis viigiväravani teise poolaja keskel minuteid peale vähemusse jäämist, kui Anija kaitsjad korraks unistama jäid. Hoolimata Anija lõpusurvest tuli väljakuperemeestel leppida mõrumaigulise viigiga. Järgmises voorus ootab Anija mehi ees teekond Paidesse, kui reedel kell 19.00 on vastaseks kohalik Linnameeskond IV.

      Kommentaar


       #7
       Paneme foorumi elama Igast tiimist võiks keegi lühikesi kokkuvõtteid/mängukommentaare siia postitada.

       http://jalgpall.ee/voistlused/match_info/103880

       FC Tallinn - JK Loo 3:1(1:0)

       FC Tallinn oli seekord meeskondlikult selgelt tehnilisem ja kogenum pool. Tuleb hakkama saada sellega, mis on. Pingutasime kaitses kõvasti ja hoidsime ära suurema paki. Vaatamata pigem ühepoolsele mängupildile, tekkis ka meil mitu väga head võimalust. See on jalgpalli võlu!

       Kommentaar


        #8
        Augur-FC JJ 0-6 (0-2)
        Järva-Jaani ei olnud oma parimas rivistuses ja eelmise mängu algkoosseisust oli samad vaid 5 meest. Siiski suutsime mängu pea terve mängu kontrollida. Augur eelmine aasta oli justkui kontrollivam ja tehnilisem. Reaalseid väravavõimalusi oli neil vast 2-3, meil jäid veel mitmed olukorrad lahendamata ja ka realiseerimata pennu.
        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

        Kommentaar


         #9
         Paide IV - Anija JK 9:1 (3:0)

         http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/80417

         Räsitud koosseisuga Anija sai Paidest korraliku ketuka. Ilma ühegi vahetuse ja paberitega väravavahita suutsime poolajaskoori hoida talutavana, aga teine poolaeg ja väsimus tegid lõpuks oma töö. Paide lükkas palli enesekindlalt, väga hästi leiti ruumi liinide vahel. Paar mõõnaperioodi nende mängus siiski oli ja Anijal tekkis vähemalt 3-4 väga head võimalust, millest üks kasutati ära. Laupäeval kell 18.00 ees ootamas kodumäng Järva-Jaani vastu.

         Pikemad kokkuvõtted mängudest leitavad FBst: https://www.facebook.com/anijaunited/

         Kommentaar


          #10
          Anija JK - FC Järva-Jaani 3:1 (1:1)

          Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/80573

          Anija ärkas peale eelmise vooru näopeksu ning võttis hooaja esimese võidu. Seitsme minutiga sepistasid mõlemad pooled värava ja kuigi mäng oli enamuse ajast järvajaanikate kontrolli all, siis kahele kiirele teise poolaja alguse väravale nad vasturohtu ei leidnud. Külaliste väravavahil polnud just kõige parem päev, kui välja arvata üks suurepärane ristnurgatõrje. Järgmises voorus sõidab Anija külla Sillamäele, kel seni kolmest kolm võitu.

          Kommentaar


           #11
           JK Loo - Koeru JK 2:2 (0:1)

           Robustne mäng väikesel Loo staadionil. Mõlemad võistkonnad üritasid survestada üksteist kõrgelt, mis soodustas pikkade pallide mängimist. Loo üritas mängida veidi rohkem maast, Koeru pani pigem pikki palle võitluse peale. Koeru audid ja nurgalöögid olid ohtlikud, aga pidasime vastu. Loo jättis kaks 1vs1 võimalust löömata.

           http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/80675

           Kommentaar


            #12
            FC Sillamäe - Anija JK 2:0 (1:0)

            Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/80863

            Väga tuulistes oludes toimunud mängus oli Sillamäe selgelt domineerivam. Hoolimata esimese poolaja vastutuulest kasutati kaks momenti oskuslikult ära. Esimese värava puhul sai kiire parem äär kõrge diagonaalpalli, mängis kaks kaitsjat üle ja pani kasti joonelt ilusa ristaka. Teine värav sündis samalt äärelt, kui väravalööja oli seekord söötja rollis. Keskpositsioonilt pääses löögile esimesel poolajal paksu pahandust teinud Sillamäe uus grusiin, kes palli ühe puutega alla nurka saatis. Teisel poolajal tõmbus Sillamäe rohkem oma värava lähistele ja lasi külalistel mängida, aga tulemust see ei muutnud. Anija jätkab tuleval reedel Kehras FC Tallinna vastu, kel 5 mänguga väravavahe 33:5.

            Kommentaar


             #13
             Anija JK - FC Tallinn 1:5 (0:1)

             Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/81144

             Lõpptulemuseks enam-vähem loogiline skoor, aga mängu oli sellegipoolest küllaga. Esimesel poolajal pani Tallinn kohe turmtule peale, aga Anija pidas vastu ja omas ise paari väga head võimalust eduseisu haaramiseks. Tallinn oli äärtel väga ohtlik ning pooltunni möödudes pandi teele tsenderdus, mis jäi kasti toppama ning külaliste kergenduseks lõpuks võrku toimetati. Teine poolaeg algas kiire väravaga, mis võttis mängust pinged suurel määral maha. Taas värav tsenderdusest, kui peale nurgalööki Anija markeerimisega hädas oli ja kaitsja palli võrku koksas. Viimasel veerandtunnil nõelas Tallinn veel kolm korda äärte kaudu, kust taaskord täpsed krossid ära tehti. Sinna vahele mahtus Anija värav, kui pall lendas kena vindiga 25-meetrilt ristnurka. Usun, et paari järgmise vooru jooksul Tallinn esimest korda komistab. Kindlasti on tulemas väärt mängud Maardu ja Paide vastu.

             Kommentaar


              #14
              Maardule piisas võiduks ühe momendi realiseerimisest
              Põhja-Tallinna JK Volta III - FC Maardu Aliens 0:1 (0:1)

              Mõlemapoolne ja võrdne andmine kestis peaaegu pooltunnini, enne mida asusid külalised juhtima kohas, kus võõrustajad arvulises vähemuses mängisid. Volta äärekaitsjal Denis Roštšinil oli küünarnuki juurest veri lahti ning seetõttu paluti tal väljakult lahkuda ja tohterdama minna. Kodumeeskonna pingil polnud aga teipi võtta ning seda mindi otsima. Aega kulus ning lõpuks pöördus mängija Maardu pingi poole, kust sai lõpuks teibiga armi üle tõmmatud. Aga nagu juba öeldud, oli selle ajaga karistus käes, sest Svjatoslav Solovov lahendas eesposti lähistelt võimaluse ära ning viis maardukad 1:0 juhtima.

              62. minutil jooksis külaliste Artjom Plaksin nurgalipu lähistel vastasele selja tagant hooga sisse ning sai selle eest kollase kaardi. Peakohtunik ise ei suutnud kohe otsusele tulla, hoolimata sellest, et nägi momenti kenasti pealt ning läks teise abikohtuniku käest üle küsima, pärast mida kaart välkus. Voltal tekkiski peagi hea šanss viigistamiseks, kui pall kastis läbi läks ning Daniil Vnukov löögile sai, ent kolmelt meetrilt lajatati üle. 66. minutil pani Jan Žalud külaliste kiirrünnakul Solovovile kossi, ent too püsis jalul ning rünnakul lasti jätkuda. Lõpuks võtsid voltakad rünnaku ikka veaga maha ning kollase kaardi teenis Gerd Ärsis. Samas pidanuks tagantjärele vea eest kindlasti karistada saama ka Žalud, ent noor tüdrukust kohtunik otsustas millegi pärast teisiti.

              Maardu oli rohkem surumas ning peagi tekkis ka hea moment, kui korralik kuul teele pandi, ent Volta väravaesisel jäi keegi pallile ette ning sellega oli ohtlik moment lõppenud. 72. minutil näitas kohtunik kollast kaarti väljakuperemeeste treenerile Märt Vassiljevile, kes polnud ühe eelneva olukorraga üldse rahul. Samas oli treeneril igati õigus, sest tegelikult tegi maardukas vea, kiskudes äärel Volta mängijat nii kaelast kui ka õlast, ent kohtunik olukorrast viga ei fikseerinud ning see tekitaski frustratsiooni võõrustaja juhendajas. Vaid üksikud minutid hiljem eksis taas kohtunik ning juba teine kollane kaart sai valesti antud, kuna vilepuhuja tegutsemine jättis soovida. Kahevõitluse järel kukkus Volta mängija käpuli, millele järgnes käega mäng. Seda aga ei fikseeritud ja palli noolinud Denis Pavlov läks endast välja ning tõmbas püsti tõusnud Žaludi väljakule pikali. Välkus hoiatuskaart ning maardukad seejärel viitasid käega mängule, aga kohtunik ei teinud tuimalt sellest väljagi.

              81. minutil andis Solovov virtuoosse läbisöödu meeskonnakaaslasele, kelle löök läks napilt tagumisest postist mööda. Neli minutit hiljem oli taas Maardul võimalik sotid lõplikult selgeks teha, ent taas ei tuldud sellega toime. Aleksandr Serednjak pääses Volta väravavahi Hasan Steinbergiga silmitsi, kus saatis nahkkera vastasest mööda, ent omade kahjuks ka raamidest. Enne lisaminuteid pääses külalismängija kodumeeskonna karistusalas vabalt löögile, ent viimasel hetkel suudeti löögile ette jõuda ning pall lendas rikošetist üle otsajoone. Teisel lisaminutil jooksis Janar Kolk maardukate väljakupoolel sisse nende Dmitri Rostovskile ning sai sellega kollase kaardi.

              Volta jätkab 9. kohal, samal ajal kui Maardu tõusis tänu võidule Türist ettepoole ja asetseb nüüd 3. positsioonil. Algab suvepuhkus ning liiga järgmises voorus, mis toimub augusti alguses, võõrustab Volta Paide Linnameeskonna IV meeskonda, Maardu omakorda sõidab Keilasse kohtumaks Auguriga.

              Pealelöögid: 8:19
              Neist väravale: 2:5
              Neist blokeeritud: 0:1
              Nurgalöögid: 2:8
              Suluseisud: 3:1
              Vead: 15:10

              Kommentaar


               #15
               Koeru võttis pealinnast raske võidu
               Põhja-Tallinna JK Volta III - Koeru JK 1:2 (0:1)

               Palavus andis korralikult tunda ja esimene pool avapoolajast kulges keskvälja võitluse faasis. 20. minutil tegi Jarmo Jürgen vea Gerd Ärsise vastu ja teenis sellega kollase kaardi. Viga ise polnud robustne ega midagi sellist, mis kaarti väärinuks, ent noor kohtunik otsustas muudmoodi. Seitse minutit hiljem oli Voltal hea söödumängu tipuks korralik šanss skoorimiseks, ent mõnelt meetrilt lajatati üle. 39. minutil klaaris koerukas palli omade kastist, Volta mängija võttis pisut otsajoonest eemal olles palli maha, mille peale teine abikohtunik tõstis lipu suluseisu märkimiseks ning peakohtunik fikseeriski selle. Ilmselgelt järgnes sellele pealinlaste pahameel, sest sellist amatöörlikku käitumist väga tihti ei näe.

               42. minutil sooritas Robert Tupits karistuslöögi, mille järgselt esimene meeskonnakaaslane pallini ei küündinud, ent järgmisena lõi Jarmo Jürgen peaga nahkkera väravasse - 0:1. Poolaja lõpetuseks tuli väljakuperemeeste väravavahil tõrjega hiilata ning nõnda poolaeg läbi saigi.

               Juba teise poolaja kolmandal minutil lõi Jaan Joosep Isotamm vastase vastu pöörde pealt kena värava ning viigistas mänguseisu. Koeru lõi ühe standardolukorra järgselt paarilt meetrilt üle, kuid 61. minutil said nad võimaluse, kui Volta mängijale kastis käega mäng fikseeriti. Penaltipunktile asus Matis Jürgen saates palli vasakule poole alla, vastaste puurilukk samas teiselepoole hüpates - 1:2. Vähem kui kümme minutit hiljem eksis külaliste kaitsja tobedalt tagasisööduga, ent nende õnneks ei suutnud võõrustajad momenti realiseerida.

               78. minutil joosti Alor Jürgenile tagant jalga, ent kohtunik olukorras viga ei näinud. Olukord päädis mängija viga saamisega ning Koeru tegi seetõttu ära enda ainsa vahetuse. 89. minutil oli Koerul võimalus mängu saatus lõplikult ära otsustada, kui lühikese aja jooksul kolm pealelööki sooritati, ent Volta puurivaht vastas topeltõrjega ning kolmandal juhul lajatas külalismängija üle. Vähem kui minut hiljem tõmbas Tupits äärel Aare Aarma maha ning sai hoiatuskaardi.

               Koeru jätkab tänu võidule 6. kohal, ent suurendas tagapool olevate Loo ja Sillamäega vahe juba kaheksale punktile. Järva-Jaaniga ollakse samal pulgal ja Maardust jäädakse maha kahe punktiga. Volta aga on jätkuvalt eelviimasel kohal, Augur endiselt kolmega maha jäämas, ent Anija suurendas edumaa pealinlastega kahele punktile. Järgmises voorus sõidab Volta külla Kadrinale ning Koeru võõrustab Augurit.

               Pealelöögid: 8:14
               Neist väravale: 3:5
               Nurgalöögid: 5:4
               Suluseisud: 6:1
               Vead: 17:13

               Kommentaar

               Working...
               X