320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V liiga lääs/lõuna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

    Sakala korp pidavat trenni tegema, käisid reedel Tallinna meestega jõudu proovimas
    rgrds,
    paulaner
    FC Ervita

    Kommentaar


      Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

      hmm mingi korbi jalka klubid on ju olemas ? Teevad regulaarselt trenni jne. Ma just Randala poisiga rääkisin ning ta kiitles, et mingid jalka korbi trennid.
      Mart teeb jalkatrenni või? Selle eest oleks ma nõus isegi maksma, et näha.

      Sakala korp pidavat trenni tegema, käisid reedel Tallinna meestega jõudu proovimas
      Ma teeks hea meelega ka koos nendega, kuid kas nad kedagi üldse võtavad juurde? E-mail oleks täiesti oodatud, et joonistaks neile nt.

      Huvitav, kas suudan täna juba agendid (peale Amority) endale ligi meelitada :P Selline tunne nagu Leedsis oleks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

        Nu ma tulen homme Tartusse volbrile, külastan korpe, k.a. Sakala oma ning räägin asjad Smutiga sirgeks. Al. 1.maist ta siis Striidi nimekirjas

        Kommentaar


          Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

          No poleks osand arvatagi, et Randala siin nii tuntud on...
          Tõsi ta on, et Mart Sakalas mängib ning aeg-ajalt isegi trennis käib. Isegi putsad ja mänguvorm on tal olemas
          Aga mis liigamängudesse puutub, siis Sakalal on juba 30 meest regatud, seega rohkem mehi juurde ei võta.
          Trennist vast küll ära ei aja, kui koos Mardiga tuled ntx.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

            Tõsi ta on, et Mart Sakalas mängib ning aeg-ajalt isegi trennis käib. Isegi putsad ja mänguvorm on tal olemas Aga mis liigamängudesse puutub, siis Sakalal on juba 30 meest regatud, seega rohkem mehi juurde ei võta. Trennist vast küll ära ei aja, kui koos Mardiga tuled ntx.
            Einoh, ma olengi liiga jaoks liiga tore. Võibolla hiljem. :P

            Mul põhiline huvi on ikka esmalt trenni saada? Kutsud, onju? Kuna teil on? Mis päeval, mis kell ja mis kohas! Oleks koheselt käpp ju.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

              Võta ise Randalaga ühendust
              Kui tema leiab, et sa tõesti võiksid tulla koos meiega palli veeretama, siis minu ja meeskonna poolt takistusi pole.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

                JK Mäksa - EPMÜ Tartu 9:0 :P
                Mängu valitses täielikult Mäksa va. mängu esimesed 20-30 minutit, kui mõlemal poolel oli üldine segadus.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

                  Korporatsioon Sakala JK - FC Kääriku 3:0 (3:0)
                  Sakala väravad (Mägi, Pruunsild 2)
                  Suht tasavägine mäng, määravaks sai Sakala tunduvalt kindlam kaitsemäng.

                  Tänud FC Käärikule hea mängu eest!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'V liiga lääs/lõuna\'

                    02.05.2004 kell 15:00 Kaagvere staadion
                    Quattromed Tartu - FC Elva III 1:3 (0:1)

                    Mängupilt oli väga ühepoolne, kuid kahjuks soosis õnn väga quattromedi võistkonda ning saime ainult 3 väravat lüüa. Võimalusi skoori teha oli meil väga palju, kuid peaasi, et 3 punkti ära tulid. Quattromed sai oma värava 90. minutil, kui kaitse segaduse järel sai quattromedi mängija löögile ning lõi ilusti palli väravavahist mööda. Üleüldse oli quattromedil mängu jooksul 2 reaalset väravavõimalust, millest ühe nad ära kasutasid. Elva tegi aga tubli mängu ning domineeris enamuse mänguajast. Äitäh quattromedile mängu eest ning ka ilma ning staadion olid väga head.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X