320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Mustamäe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

    õigus kes kaotasid need vabandavad ning ka loodavad et mustamäe edasi jõuax neljandasse liigase

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

      JK Minevik tänab võitlusliku mängu eest. Teil käib päris palju mehi kohal, loodetavasti päike neid liiga alguseks ära ei sulata :P

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

        Mustamäe ja Nimeta said väikse sõprusmänguga maha.....mõlemal tiimil puudusid palju mängijaid......Nimetal oli veel 2 täiendust I liigast....aga Mustamäe võitis mingi 9:6 võib olla ka valetan ei mäleta enam täpselt
        fc pohmell

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

          Tglt j2i skoor vist 7:5 ..........Esiliiga t2iendused...poleks muidu mehi kokku saanud.....haigused ja muud tegemised lammutasid klubi t2ielikult...............paraku polnud meil m2ngimas mitte yhtegi p6hiryndajat......poolkaitse ja kaitse olid kah suht auklikud.......aga l6bus oli...kui v2lja j2tta,et Wismari plats tundus kui Jeti j22hall.....suured t2nud igatahes....Nimeta esimene outdoor m2ng
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

            ei olnud see plats midagi nii hull,kohati olid mõned libedad kohad.muidugi kui siseputsadega mängida siis oli jah libe,kõige parem on ikka kruusputsatega mängida.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

              Oleneb, ka mis lestad sul all on... Ja tavaliselt oleneb ka päevast, sest Mineviku vastu oli plats täitsa hea..

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                Minu arvutuste kohaselt lõi Mustamäe ikkagi 9, niiet see 7 on küll kergelt mööda...see selleks, erilist vahet pole ju, lihtsalt täpsustan asju...
                Hea oli endalgi peale mingit poolteist kuud jälle palli puutuda ja isegi värav lükata... .
                Kellega siis tuleva neljapäev ka teeme?

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                  minu teada ka lõime meie ikkagi 9 väravat....aga ega suurt vahet pole....
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                    nii Mustamäe pidas väikse sõprusmängu Piraajaga ....ja skoor oli kui ma õigesti mäletan 6:3...võrdne mäng Mustamäe kasutas oma võimalused paremini ära....osa selles oli ka kindlasti et Piraajal puudus täiskohaga väravavaht
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                      Originally posted by duff_K


                      nii Mustamäe pidas väikse sõprusmängu Piraajaga ....ja skoor oli kui ma õigesti mäletan 6:3...võrdne mäng Mustamäe kasutas oma võimalused paremini ära....osa selles oli ka kindlasti et Piraajal puudus täiskohaga väravavaht
                      Kindlasti ei maksa kõrvale jätta tõsiasja et mustamäelased tegid rõõmsalt seitsmike vahetusi sel ajal kui piraajad keel vestil ja vahetusteta edasi rassisid. Enne mustamäe esimest väravat vahetus koosseis mingi kolm korda.
                      Anoh, tublid poisid sellegipoolest, tehnika päris hea ning ka kokkumäng klapib. Ennustaks kõrget kohta viiendas.

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                        Tuleval neljapäeval siis poole kaheksast on mäng plaanis Nimetaga Wismari poolel platsil, veel see Pühapäev kohtume LSK (Benno Tael) 86 a. sündinud poiste satsiga... Kella 11:30 algab see mäng siis.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                          Mustamäe võitis sõprusmängus LSMK 6:3 suht unine ja aeglane mäng oli..
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                            Mustamäe 3-2 Soccernet

                            Ok alustame siis algusest... Esiteks tänaks soccerit, et kohale tulite ja laheda ning korraliku esitusega hakkama saite. Meeskond on teil super vähemalt te üritate ning pingutate. Seda ei saa meie kohta öelda, sest pool satsi laseb kuskil liugu vôib vôtab vaheajast viimast. Igaljuhul suutsime ka paaride staaride mitte kohale ilmumiseta teile tuule alla teha :P Kui seda saab nii vôtta... Läksite kiirelt juhtima. Kusjuures seda ma lootsin, et ega kerge mäng ei tule. Poolajale läksime viigiseisus.

                            Ma arvan, et meie eelis oli see, et suutsime alustada teist poolaega kiirelt ning nagu näha oli suutsime 3-1 ette minna. Aga siis ma ei tea, mis juhtus.Üks ohtlik olukord teise järel (socceri poolelt loomulikult).... Päris paar korda suutsid meie vennad, kas pallile ette jääda vôi môni socceri vend latti/posti palli lüüa. Super, ning meil vedas, et vôitsime. Muidu, kes veel ei teadnud, siis mängisime tervel platsil. Algselt oli küll plaanis poolel, aga läks nagu läks.

                            Eks ma proovin siis oma meeskonna korralikult kokku kutsuda ning mängima panna. Sellel mängul ei olnud mingit tähtsust, aga sellegi poolest näitas see Mustamäe suhtumist... Muidugi vaatame, kuidas meil Welli Cupil läheb. Ehk siis saab veits selgust. Igaljuhul Cupile läheme oma parimas koosseisus.

                            Edu teile ja tänan veelkord... kunagi peaks kordama vôi mis?

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                              mustamäelased!

                              varsti meil esimene mäng , kuid vorme ei paista kuskilt. Niipalju kui mina teie jutust aru olen saanud siis vestides te küll mängida ei taha. Seepärast oleks nagu aeg juba vaikselt paanitsema hakata! Ja üldse peaks nagu kõik klubi liikmed sellepärast muretsema mitte nii, et aktiivsemad(treze, mac ja mõni veel) sellepärast ainult muretsevad. Kui on klubi siis ikka kõik võiksid asja vastu huvi tunda! Ja palun need kes veel ei ole macile oma 400 tasunud, teha see ära kiiremas korras! Ja peab vist arvestama et ka vormid tuleb omast taskust kinni maksta! Nii et mustamäelased- hakake raha korjama!

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                                aitäh olulise info eest sell8 aga enamus ongi muret tundnud kuid treze&co on kogu aeg rääkinud et vormid tellitakse siis kui sponsor tuleb nii et ära räägi et muret pole tuntud
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X