320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Nimeta Baar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

    Kehamäng käib jalgpalli juurde ja Nimeta paarile poisile soovitus hooaja alguseks luu peale väike lihakogus kasvatada, muidu tulevad pikad liud

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

      Janek, ma ei vaidle vastu, et kehamäng jalgpalli juurde käib, kuid kui ainult kehaga mängitakse ning muud ei tehta, siis peaksid poisid hoopis rugbyt või jäähokit mängima minema. Loomulikult tuleb vigastusi kokkupõrgetst ning kahevõitlustest, kuid mingit pointi pole neid tekitada, kui tead, et palli kätte ei saa. On mul õigus?:P
      Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

        Meier võta kokku end ja tule ära lelle..meil on sinusugust vasakut jalga tarvis...ole nüüd normaalne eks..kaua sa seal nimetas oma koibi lõhud

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

          Kle teadupärast lõhub lelles yks vend rohkem koibi kui terve viies liiga kokku . Aga btw- olen sellest mõttest naguinii ammu juba loobunud ning Nimetas on mul parem, mis sest et rasked ajad on.
          Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

            Ma mõtlengi kehaga mängu, mitte toorutsemist ega jalgadesse sõitmist. Aga V liiga on selles suhtes ok, et toorutsemist on suht vähe.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

              Niisiis, kyll veic hilinenult, kuid kunagi pole liiga hilja. Järjrkordses sõpruskohtumises tuli tunnistada vastase Fc Mustamäe paremust, kuid kõige rohkem heidutas see, et oma väravavahil pea lõhki sõideti. Peaks ytlema, et oli õnnetus kyll, kuid ikkagi, pean ma teist venda debiilikuks, kui ta hakkab lööma palli, mille peale on juba väravavaht jõudnud ning antud korral oma peaga liiga lähedal. Eks ennem mõelda, ja siis teha. Aga mis teha kui mõistust pole antud.
              Muidu oli mäng suht-koht OK, kuid pärast vahejuhtumit läks kõigil tuju alla. Ei hakka ka spekuleerima, kuidas mäng oleks läinud, kui vv poleks viga saanud. Pall on ja jääb ümmarguseks.
              Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                ...khmm nii et siis see teeb temast kohe debiiliku ja vähese mõistusega inimese jah.....\"ennem mõelda\" mäng nagu käib suht kiiresti ja väga vähe on aega mõelda et midagi teha...... muidugi mis ta tegi oli viga ja kaart (kui oleks kohtunik olnud)...aga see ei tee temast debiilikut....
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                  Fc Mustamäe tänab Fc Nimetat, et sai taas kord hea sôpruskohtumise maha pidada. Mis puutub vv vigastusse, siis ausalt mees... rahu Ei pea närvi minema. Kindlasit oli see viga, kuid mitte tahtlik. ônnetus on ônnetus, kuid sellegi poolest ei pea ma meeskonna kaaslase sisse sôitu ôigeks. Vale suhtumine, aga sellegi poolest ei tuleks teda veel debiilikuks nimetada...

                  btw muidu, kui te oleksite vôitnud ka teise väravavahiga, poleks siin seda \'\'sôimlemist\'\' ma arvan, et see vend on debiil jne. Mingis sôpruskohtumises ei hakka ju tahtlikult sisse sôitma.. Ei näe nagu mingit pointi. Tagantjärgi on jah suht hea sôimata. Teinekord tasuks selliseid asju vennale otse näkku öelda, mitte kuskil foorumis kuulutada, et teine on debiil ja môistust pole...

                  Muidu jah olge sama lahedad edasi. Edu Teile

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                    treze ja duff ok ta pole debiilik ja mida iganes lihtsalt ei oskand sellel hetkel arvestada mõistusega olukorda. Oli suht mänguhasardis veel. Mina tean, et see nn sissesõitja pidevalt viriseb, et temale sõidetakse sisse ja lyyakse vastu väikseid jalgu ... olles ise sama sugune. Väravavahi ryndamine igas mõttes on ju raudselt keelatud eriti jalg ees. Õnnetus õnnetuseks aga eeldan et siuke valesti arvestamine nõuab punnast kaarti.

                    treze siin mingit erilist sõimamist nyyd kyll ei toimu. Teie miskipärast tekitasite hullu teema siia yles. J ma usun et ta pole just kõige rahulikuma närvikavaga mees, kui teda näkku sõimata siis läheks veel kakluseks kah kellel seda vaja. Aga yldiselt normaalset inimest ei koti kas mõni suvaline vend arvab et ta on debiil vai mitte (mind täispeaga kindlasti kotib :P)
                    to duff_k kui sa ei suuda piisavalt kiiresti mõelda et mänguga kaasas käia siis parem ära mängi. ja see õnnetus ei tee temast ka palju mõistusega inimese

                    Pohh yhed lollid oleme kõik

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                      Jah Devil sul on ôigus. See viga oli kindlalt downitav ja ebasportlik, kuid see ei tee mehest veel debiilikut. Kuid mina, kui kaasmängija arvan, et tegu oli siiski ônnetusega. Ei tule ju selle môttega, et vv vigastada.

                      Korralik vabandus oleks väga viisakas, kuid ei saa rääkida tema eest. Seega ei oska tema arvamust siia lisada.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                        ega Devil sina ka seal väljakul suurt ei mõtle...ja minu jutu eesmärk on et sa ei saa inimest hakkata sõimama debiilikuks kui ta kogemata kellegile sisse sõitis....... ja ei ole midagi vastu pidist öelda ja kõik... sina devil ei ole psühholoog ega ka piisavalt tark inimene et väita kui palkju tal mõistust on
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                          Originally posted by duff_K


                          ega Devil sina ka seal väljakul suurt ei mõtle...ja minu jutu eesmärk on et sa ei saa inimest hakkata sõimama debiilikuks kui ta kogemata kellegile sisse sõitis....... ja ei ole midagi vastu pidist öelda ja kõik... sina devil ei ole psühholoog ega ka piisavalt tark inimene et väita kui palkju tal mõistust on
                          väljakul ma siiski mõtlen aga mitte suurtest asjadest ... tähendab just sai sõimataud debiilikuks (mina seda ei teinud ), aga samas ei ole ta debiilik tean seda isegi ... ma pole väitnud yldse et ma tark olen ... ma olen siiski suht loll inimene ... ja ma mitte mingil juhul pole väitnud kui palju tal mõistust on ... loe korralikult

                          jaa korralik vabandus oleks tõesti viisakas ma ei tea kasvõi meil nimetale või mida iganes.
                          Tõesti treze see ei tee temast debiilikut ja ta pole seda. äkki on hoopis Meier debiilik siis
                          Yldiselt on debiiikul oma tähendus ... ja aitab sellest teemast

                          Ps! Tegelt Meier on yks jube lahe säga ja mitte mingil juhul debiilik

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                            Minu meelest on osadel (edit: mitte siis paljudel vaid osadel ehk paaril-kolmel) Mustamäe mängijatel tõsised suhtumisprobleemid teistesse inimestesse aga eks need mehed pannakse liigas punaste kaartidega paika. Kui midagi sarnast peaks liigas juhtuma siis trahvi võiks maksta see mängija kes kaardi sai mitte võistkond, küll siis järgmine kord hoiab ennast tagasi.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                              Sõprusmängud pole muidugi üheteise lõhkumise kohad, veel vähem on foorum üheteise sõimamise koht. Härrased võiksid lihtsalt üheteise ees vabandada ja toredasti koos edasi elada

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'FC Nimeta Baar\'

                                võibolla ma ei näinud seda olukorda nii hästi,aga minule tundus et see oli õnnetus ja viga isegi mitte,pall oli lahtine see oli lihtsalt ebaõnn et vv sai jalahoobi vastu pead.mingis liigas oli ju sama olukord kus mängija ja vv kokku põrkasid ja üks osapoole isegi suri(vv vist).see oli mänguolukord ja ikka juhtub.vabandama peaks kindlasti aga et mingi debiilikuks sõimamiseks läheb see on veic vale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X