320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Wellington Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Wellington Cup\'

    vabandust .. mu postituse eesmärgiks ei olnud mingi meeskonna mänguoskusi kommenteerida või mingit meeskonda solvata. Tõesti mitte. Lihtsalt kaerajaani diletantlik suhtumine ajas kergelt vihale.

    Ja meier11 > üldiselt on lugu nii, et eesti jalgpallis ei saa noormängijad lihtsalt kätte võtta ja klubist lahkuda siis kui tahavad. Öelda, et ma enam ei viitsi ja ma lõpetan nüüd ära.

    Seega jääb kaks varianti arvestades, et sinu ja su sõprade näol on tegemist endiste jalgpalluritega.
    a) teid saadeti klubist minema
    b) te maksite oma endisele klubile 14 miinimumpalka (2160 x 14) ja suundusite uude klubisse

    olles hea mängija ei saa päris nii, et lähed treeneri juurde ja ütled: \"jou sa oled mind 8 aastat treeninud, ma enam ei viitsi, tsau!\"
    Jalgpallihaigla Liige

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Wellington Cup\'

      kui aus olla siis meil lihtsalt tuldi trenni saadi teada kus positsioonil mängima hakataxe ja mindi minema

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Wellington Cup\'

        võtaks ka sõna, jots, sul on ennegi probleeme olnud, et lausud ära ja pärast silud. See, et mängija võib klubist ära minna siis kui tahab on loomulik ja ametlikult ehk juriidiliselt ei reguleerida seda valdkonda ükski seadus (ka mitte tööseadus, vabandan kui eksin). Tuleb lihtsalt olla viisakas, panna treenerile viis pihku, öelda aitähh ja minema kõndida
        Ja, et loobitakse subjektiivseid hinnanguid a la puujalg, s..t mängija jne. on ka äärmiselt kahetsusväärne.

        Igatahes rahu majja ja kõik Wellington Cupile

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Wellington Cup\'

          Tore, et ette vabandasid, aga nagu näha sa ei tea asjast tuhkagi. Antud hetkel käib jutt FCF noortesüsteemi kuulunud poistest, kes kindlalt kõik veel täiskasvanud ei ole. Ja noormängijate üleminekuid reguleerib EJL-i poolt välja antud dokument \"Noormängijate ülemineku kord\" http://www.estonia.fifa.com/files%2Fest%2F127.rtf Ma olen seda korduvalt lugenud, kuid käepigistamise kordi pole seal täpselt ära sätestatud, nagu pole sõnagi tänamisest.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Wellington Cup\'

            Originally posted by jots




            Ja meier11 > üldiselt on lugu nii, et eesti jalgpallis ei saa noormängijad lihtsalt kätte võtta ja klubist lahkuda siis kui tahavad. Öelda, et ma enam ei viitsi ja ma lõpetan nüüd ära.

            Seega jääb kaks varianti arvestades, et sinu ja su sõprade näol on tegemist endiste jalgpalluritega.
            a) teid saadeti klubist minema
            b) te maksite oma endisele klubile 14 miinimumpalka (2160 x 14) ja suundusite uude klubisse

            olles hea mängija ei saa päris nii, et lähed treeneri juurde ja ütled: \"jou sa oled mind 8 aastat treeninud, ma enam ei viitsi, tsau!\"

            Kogu selle nääklemise juures ongi viga see- NOORMÄNGIJAD. Me olime kõik kas II või III liigas mänginud ning enam ei mänginud vanuseklassi. Seega, kuna me polnud noorteklassi mängijad, samas ka mitte lepingulised tegelased, oli meil täielik õigus otsustada, kas me mängime või mitte. Ning kui treener on ka vastutulelik ning mängijakaardid ilma probleemideta kätte annab, vältides sellega formaalseid asjaajamaisi ning farssi selle ymber, kas siis viskas ta meid välja?? Võibolla on olemas tänapäeval veel selliseid häid inimesi, kes ei taha/ei pea vajalikuks teistele käkki keerata ning on nõus mängijad minema laskma, sest nii on NEILE parem, mitte klubile. Muuseas, 14 miinimumpalka pole me ka maksnud ühegi mängija eest.

            Lõpetuseks veel seda, et kui mõni mängija tahab lõpetada mängimise, siis on see täiesti tema enda otsus, isegi pärast 8 aastat võib ta minema kõndida, kui teda leping ei seo. Ma ei usu et keegi teda vastu tahtmist või jõudu kasutades veel platsile panema hakkab, kui mängija ise on teistmoodi otsustanud.
            Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Wellington Cup\'

              janek .. meier lugege palun reegleid. Kui niisama kaardid antakse palun väga, palju õnne, mul suht ükskõik. Ma rääkisin, kuidas ma jõudsin oma esimese postituse järelduseni.
              Reeglid kehtivad kõigi mängijate puhul, kes alla 18 aasta vanad olenemata kus nad mängivad kas noori või vanasid. Puberteedikute kriisea arvamus, et ma juba 14 täis ja enam noormängija ei ole .. ei koti kedagi. Ja mängija kaardile vaja ka klubist allkiri muretseda .. vat sinna lahtrisse kus kirjas klubi presidendi allkiri.
              Kui noormängija otsustab mängimise lõpetada, siis ta tõesti võib seda teha. Ainuke asi, et ilma üleminekuloata peab ta 3 aastat liigajalgpallist puhkama või 18 täis saama.

              Janek EJL on MTÜ ja MTÜ võib oma liikmetele panna täpselt selliseid reegleid kirja mida tahab. Tahad EJL liige olla täidad neid reegleid .. ei taha ei täida. Võid oma liiga teha ja seal noori kasvatada, ning neil kätt suruda, kui nad pärast 8 aastat ütlevad, et tead ma lähen su konkurendi klubisse ära.

              PS. Meier, kui saad oma meeskonna registreeritud, siis teata siia ka kuidas läks. Hea siis pärast eksinu (kas siis minu või sinu) üle naerda.
              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                [b]TÄHELEPANU!!

                Turniiri ametlikul koduleheküljel www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup (alamenüü UUDISED) on üleval ka meeskondade jaoks registreerimisvorm. Palun täita see ära ja saata mulle e-maili teel kaarel@standard.ee või kosk53@hot.ee.

                Tänan!
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                  loodan et jots ja meier Cupil platsil kokku saavad - vahest siis hakkab ka Jots uskuma et vähemalt Meierit eelmisest klubist välja ei visatud

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                    Originally posted by ek


                    loodan et jots ja meier Cupil platsil kokku saavad - vahest siis hakkab ka Jots uskuma et vähemalt Meierit eelmisest klubist välja ei visatud
                    looda-looda...
                    ma uskusin ka et kellkolm hakkab kevad, a lumesulamisveed ei voola ja ilm on ikka külm...
                    lahinguväljal kohtume, raisk!!!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                      Auhindu tuleb kätte andma armastatud ja meie kõikide lemmik Arno Pijpers isiklikult.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                        Kas Fifa jms organisatsioonide seadused on ülemad kui EV põhiseadus, kahtlen. Jotsiga nõus, et Fifa ja EJL regulatsioone silmas pidades peab natuke aega kõrval istuma või viisakalt, meieri moodi treeneri käest oma kaardi ära küsima. Aga kui noored kuked arvavad, et treener on kunn ja Fifa kuningriik siis palun väga.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                          Registreerimislehtede kohta veel veidi infot:

                          [b]Kuna ajakava on kõigile teada, sest see on üleval www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup siis meeskonnad arvestavad ise, mis kellaks tulevad, esindajaid sooviks näha siiski korralikult täidetud registreerimislehtedega hiljemalt kell 9:45, ise olen kohal ilmselt kuskil kell 9:00
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                            Originally posted by Janek


                            Kas Fifa jms organisatsioonide seadused on ülemad kui EV põhiseadus, kahtlen. Jotsiga nõus, et Fifa ja EJL regulatsioone silmas pidades peab natuke aega kõrval istuma või viisakalt, meieri moodi treeneri käest oma kaardi ära küsima. Aga kui noored kuked arvavad, et treener on kunn ja Fifa kuningriik siis palun väga.
                            no ega kõik ka nii arva et treener kunn ja fifa kuningriik ,kuid ma olen ka nõus sellega et peax treeneri käest oma kaardi ära küsima viisakalt ,et ee tekiks tülisid

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                              Paneks kogu arutelule siin punkti peale, sest kõik kaardid on juba meie käes, isklikult allkirjastatud Pohlaku poolt. Seega on kindel, et mängime järgmine hooaeg viiendas liigas.
                              Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Wellington Cup\'

                                ausalt õeldes kust see teema selle turniiriga seotud on
                                ja tahax teada kudas kellegil läx ja kes said alagruppitest edasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X