320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V Liiga Ida piirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

    tuletan meelde et ka siis aetakse juttu

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

      ei ,igatahes nii tundub

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

        Hmm tulin just EJL ning Tutk näitas mulle IDA piirkonna kava see on nyyd valmis.. osa võtab siis 9 meeskonda hetkel puudub www.soccernet.ee kooseisude lehelt sellest liigast FC TVMK III

        Ehk siis
        JK Eston Villa Tallinn
        FS Junior Maardu
        SJK International Tallinn
        SK Dnipro Tallinn
        S.C. Real Tallinn
        FC Rõõba Tallinn
        FC Narva
        FC Mustamäe
        FC TVMK III

        hmm endale seda ajakava ei küsinud kuid eks ta kohe varsti siin ka yleval.. kuid hea uudis siis et IDA ka nyyd paigas, IDA on siis seekord piirkondadest vaidlemata tugevaim
        liidriteks arvan, et kelle vahel rebimiseks läheb on 2 liiga endised klubid FS Junior Maardu, S.C Real Tallinn ning liigas esmakortselt koos mängiv TVMK kuid kelle mängijad osad edukalt ka Junioris on mänginud ning noorteliigas ylekaalukalt esimese koha saavutasid... huvitav on just see ja mis asja pingeliseks teeb, et just nende 3 klubil oleks 5 liigasse jäämine suur läbikukkumine ja pettumus.. edasi jõudmist nõuavad klubi juhid neilt kindlasti... Mustamäe kohta ei oska midagi öelda... olenemata nende suurele mulale ei ole nad platsil nii kõvadeks osutunud, kui jutumeestena.. liigne enesekindlus võib karmilt kätte maksta..

        Minu ennustus hooaja lõpuks

        FC TVMK III ( ise mängin seega ei ole kohe võimalik enda klubi allapoole panna, uskuma peab )
        FS Junior Maardu ( suhteliselt tugev klubi peaks olema suuteline teisi võitma, kogenud mehed)
        S.C. Real Tallinn ( oma aeg on töö teinud ning nad ei ole nii head kui kunagi)
        FC Mustamäe ( noo ylejäänud astaseid peaks nad nyyd isegi suutelised võitma olema )

        hmm edasi ei oska panna sest neist ylejäänudest ei tea tuhkagi...

        Mis muud kui palju edu kõigile algavaks hooajaks ning tulgu sellest üks vahva, tore ja õlleküllas jalgpalliaasta..
        OK, KICK OFF

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

          Originally posted by ha2


          Hmm tulin just EJL ning Tutk näitas mulle IDA piirkonna kava see on nyyd valmis.. osa võtab siis 9 meeskonda hetkel puudub www.soccernet.ee kooseisude lehelt sellest liigast FC TVMK III

          Ehk siis
          JK Eston Villa Tallinn
          FS Junior Maardu
          SJK International Tallinn
          SK Dnipro Tallinn
          S.C. Real Tallinn
          FC Rõõba Tallinn
          FC Narva
          FC Mustamäe
          FC TVMK III

          Mustamäe kohta ei oska midagi öelda... olenemata nende suurele mulale ei ole nad platsil nii kõvadeks osutunud, kui jutumeestena.. liigne enesekindlus võib karmilt kätte maksta..
          Vägagi imelik niipalju kui ma reaalil TVMK III poisse olen näinud siis peaksid Mustamäelased suht kindlalt yle olema. Loomulikult pole ma näinud kogu tvmkIII meeskonda

          JK Eston Villa - kes teab tõesti mida inglise vanamehed suudavad :P

          SJK International - peaks olema kah vägagi tugev meeskond

          Ja kui sa ylejäänutest tuhkagi ei eta siis pole mõtet midagi pakkuda vaid esimesed voorud ära oodata ... või siis teha luuret teiste meeskondade suhtes

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

            sa ainult kahte oled näinud ning me alles varumehed..
            OK, KICK OFF

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

              no mustamäe peax ikke esi kolme hulgas kindlal olema

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                ei väga huvitav on lugeda ennustusi enne hooaega.....teeks neid ise ka kuid peale mustamäe pole teistest õrna aimu kah...... nii et ma parem ei hakka tarka mängima.... kuid siiski kõik paneb paika mängud ja eks näis kes seal top3 on!..... ja kle ha2 kust sa seda võtad et ida piirkond on kõige tugevam sa ära niisama siin uupi loobi kui täpselt ei tea.... minu arust tundub külll põhi ka väga tugev...aga kuna ma ei tea ida tiimidest suurt midagi peale tvmk3 kahe \"pingipoisi\" ei oska ka seda väga hästi kommenteerida kuid põhjast ma tunnen ikka paljusi tiime
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                  Ma isiklikult arvan, et ha2 ennustused on tehtud nimede põhjal, sest SC Real ja FS Junior mängisid eelmine hooaeg II liigas ja TVMK III koosneb mängijatest kes suurema vaevata eelmine hooaeg noorte II liiga kinni panid + ka veel mõned lisad! Samas ei saa ka kedagi hinnata Reaalkoolis toimunud pühapäevaste palliveeretamiste järgi, sest olgem ausad see ei näita seal midagi! Aga ex hooaeg näitab ja tugevus selgub ikka palliplatsil Samas pean ka mina tõdema, et Ida piirkond on IMHO peajagu teistest üle see hooaeg. :P

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                    SC Reaal paneb ehk ikka kinni.... mina pole midagi öelnud

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                      Originally posted by jalgpallu20


                      SC Reaal paneb ehk ikka kinni.... mina pole midagi öelnud
                      Kes siis? Su vanaema,kes on vanavenelendur?

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                        no ärge rutage ette ex mängud näitavad

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                          Nii siis......
                          I voor
                          01.05. 11.00 FS Junior Maardu - FC TVMK III, Maardu st.
                          See tuleb väga raske mäng tvmk jaoks kuna vastastel on väga suured kogemused ja need mängivad suurt rolli selles mängus.Mängijad on ka enamus veteranid kes on mänginud enamuselt 2.liigas nii,et läheb raskeks,viik oleks väga hea.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                            1.vooru tulemusi saab vaadata siis siit

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                              ma loodan et narvakad systaldega väljakul jooksma ei hakka.. kuigi seda oleks iseenesest lahe vaadata :P

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'V Liiga Ida piirkond\'

                                Originally posted by eKu


                                ma loodan et narvakad systaldega väljakul jooksma ei hakka.. kuigi seda oleks iseenesest lahe vaadata :P
                                Nad loobusid jalgpallist ja otsustasid süstalde kasuks..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X