320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga lääne piirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

    @eestimees...mis aamen...ikka on sul midagi öelda ja vinguda...kle enne arvuti taha istumist mine jaluta oma koer 2ra ja siis istu arvuti taha...sa oled muidu kuidagi v2ga BOSS-i olekuga...ehk tuleb siis 6hk v2lja...:P
    Jalgpall on parem kui ???

    Kommentaar


      Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

      Originally posted by Gary


      @eestimees...mis aamen...ikka on sul midagi öelda ja vinguda...kle enne arvuti taha istumist mine jaluta oma koer 2ra ja siis istu arvuti taha...sa oled muidu kuidagi v2ga BOSS-i olekuga...ehk tuleb siis 6hk v2lja...:P
      Oot, oot....ei ole ma midgai. Esiteks süüdistad mind teiste kritiseerimises! Ma ei tunne siin 3 läänes kedagi ning kuidas ma saaks kritiseerida kedagi, pole kunagi siin mängijaid kritiseerinud. Soovisin ainult edu. Mul pole midgai öelda ja vinguda. Ma ei viitsi enam sellel teemal ajada. Teeme kinni pandud.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

        @ Eestimees...6ige ta on...teema on l6petatud...ja mida muud öelda kui et...take care...
        Jalgpall on parem kui ???

        Kommentaar


          Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

          12. vooru esimene tulemus!

          Hansa - Keila 4-4

          Väga võitluslik ja sõbralik mäng, mis oli täis ilusaid väravaid ja olukordi. Vaprad Keila vennad lõid nii esimese poolaja viimasel sekundil 1-2, kui ka teise poolaja viimasel minutil 4-4. Edu neile edaspidisteks mängudeks!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

            cool....kahju et ise puudusin alkoholiprobleemide tõttu. hansa poolt ka väga tubli esitus
            Keila JK nr 9

            Kommentaar


              Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

              Turba NJK - Tabasalu Palliklubi 2-3(2-2)
              Koopia eelmise vooru Tabasalu-Viimsi mängust.Et kui ise ära ei löö, lüüakse sulle.Ütleme ausalt ,et Turba väärinuks võitu kui oleks oma võimalused ära löönud.Hea mäng mõlema väravavahi poolt.Väravad olid selle hooaja kaunimad.Ei mäletagi sellist rasket mängu kus lüüakse nii kaunid kollid.Hea mäng Turba!Aga Tabasalu \"vabanduseks \" ütleme nii,et puudusid Drago lemmik Saar ja keskvälja mootor Mardo.Tabasalu noored kaitsjad said kenasti hakkama ja esile tõstaks veel Tamme mängu.
              Big Al

              Kommentaar


                Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                Originally posted by Lasnaman


                12. vooru esimene tulemus!

                Hansa - Keila 4-4

                Väga võitluslik ja sõbralik mäng, mis oli täis ilusaid väravaid ja olukordi. Vaprad Keila vennad lõid nii esimese poolaja viimasel sekundil 1-2, kui ka teise poolaja viimasel minutil 4-4. Edu neile edaspidisteks mängudeks!
                Mäng oli ääretult lahtine ja põnev, nagu tabasalu vs keila mäng. Teise vooru kohtumised on ikka kippunud nii põnevateks. Hansa sooritas tugevat vastupanu, mida ei oodanud kohe ning tegid ilusat mängu. Peaaegu kõigi väravate juures oli veidi kimbe maik, sest kohtunik mängis jälle osa nendes kollides. 2 kolli tulid nii selgetest suluseisudest (keila ja hansa üks koll) ja 1 tuli nagu hokki mängus pall oli värava taga ja mängiti edasi, millest tuli värva. Kahju kui halb on kohtuniku tase ikka. Edu Hansa mängijatele selleks hooajaks edasi ning ootan teiega järgmist mäng.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                  eee oot jah Hansa värav tuli teie kahjuks, meie õnneks nii, et pall oli väljas käind korraks(kohtunik on aint üks inimene kahjuks), aga milline Keila värav kohtuniku süü oli???? Mõtled, et viimane või? Kui oli siis on eriti kurb ikka, aga minu arust oli täiesti aus värav ja meie kaitsete enda süü, et nii vabalt läbi lasid mehe. Kui see üks värav välja arvata siis oli kohtuniku töö ka päris norm. võttis ta ära ju paar viga millest oleks võind värav tulla,

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                    Originally posted by Lasnaman


                    eee oot jah Hansa värav tuli teie kahjuks, meie õnneks nii, et pall oli väljas käind korraks(kohtunik on aint üks inimene kahjuks), aga milline Keila värav kohtuniku süü oli???? Mõtled, et viimane või? Kui oli siis on eriti kurb ikka, aga minu arust oli täiesti aus värav ja meie kaitsete enda süü, et nii vabalt läbi lasid mehe. Kui see üks värav välja arvata siis oli kohtuniku töö ka päris norm. võttis ta ära ju paar viga millest oleks võind värav tulla,
                    Muidu oli päris hea kohtunik. Hästi vilistas. See jah, pall käis värava taga, kuidas ta siis seda ei näinud??? Ise oli seal ju! Kõik nägid seda ju. See on ta ikka vapsjee pime? Minu viga, keila värav ei tulnud sulust, sorry. Edu Hansa mehed!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                      Kuda siis ka teised mängisid?
                      Big Al

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                        Emmaste - Kose
                        Vist oli 1:2
                        Trummi JK nr. 85
                        keskkaitsja

                        de gustibus non est disputandum

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                          Lelle SK - Viimsi NJK 9:1

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                            Sorry, Emmaste - Kose 1:4
                            Trummi JK nr. 85
                            keskkaitsja

                            de gustibus non est disputandum

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                              eestimees, mis positsiooni sa mängisid Hansa - Keila mängus?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'III liiga lääne piirkond\'

                                kurat
                                siin fc lelles on täitsa mõttetu mängida
                                see ju täitsa pepus kui isegi treener ei viitsi mängudele kohale roomata passib koguaeg vaid oma bikers pub-is ja raiskab mängijate aega, et need ikka mängule kohale tuleksid
                                igatahes targemad on juba arusaanud et pole mõtetki kohale tulla
                                tegelt kui kõik õiged mehed kokku saada siis polekski nii hull meeskond,aga mis siin enam teha, kui kõigil juba üle visanud
                                no näiteks viimasel mängul vaid kaheksa meest kohal kusjuures varu vv. mängis
                                igastahes mulle aitab ma enam fc lelle eest ei mängi


                                Kommentaar

                                Working...
                                X