320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga lääne piirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

    Algselt postitas PraS


    Algselt postitas eestimees


    Algselt postitas reed


    carteli loal kui tohib avaldaksin kah kose kohta arvamuse ma ei suuda kah kuidagi seda uskuda et nad sinna pidama jäävad ,no ei taha kuidagi uskuda ,sest minu arvates oli kose tase tiba langenud võrreldes varasemate aastatega ...aga mine tea äkki kusagilt mingeid võlureid juurde saanud sinna satsi ...muidu saab küll neil seal hapu olema !!!
    ma tean et nad pole kedagi head saanud ja nad saavad iga mäng 6-0 min tappa ja jõhkralt...mõttetu on minna
    Kadedus on kõige hullem. Eelmise aasta tsoonist oli see ainuke meeskond kellel oli II liiga potensiaali. Tabasalu ja Keila oleksid väga magedad olnd II liigas. Annate andeks mulle?
    kadedusest siin pole juttugi keila ei tahagi 2 liigasse minna!!! ja tabasalu ka seal vaevalt püsima jäeks kukuks alla, tabasalu ei oska suurel platsil mängida ja nad saaks tappa koguaeg.......aga jah kosega läheb nagu läheb ja tuleb kolinal alla, 6-0 iga mäng usun!! vaadates kose ja 2 liiga taset siis jah! suht mõttetu on vaielda aga mõtleks hetkel mis on 2 liiga meeskondade tase ja kose tase mis oli eelmine hooaeg siis on küll jama jama sest kui keila tuli eelviimaseks ja kose ei suutnud keila vatsu eriti midgai siis pole vast enam mõttet edasi rääkida!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

      Ma arvan ikkagi et ega see II Lääs väga tugev nüüd ka pole, usu mind olen mänginud seal II Läänes. Võivad küll tapa saada aga 6-0 iga mäng on küll selge liialdus

      Kommentaar


        Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

        kuule eestimees, sa mõtle küll vähe järele. see et Kose Keilas 2 punkti ära andis, ei ole veel näitaja. Loevad ikkagi punktid tabelis ja need olid 34 ja 20.


        Loomulikult ei oota me II liigas mingit võitudeseeriat aga iga mäng 6-0 me kohe kindlasti ära ei anna.

        II liiga on meile raske nii mänguliselt kui organisatoorselt aga c\'mon Tabasalule seda kohta ka jätta ei saanud

        Üldse arvan ma, et oleks natuke ebasportlik olnud võidelda liiga võidu pärast, mängida üleminekuid ja pärast võimalusest loobuda.

        Teeks nii, et ootaks mitte sügiseni vaid noh nii 4-5 mängu. Pärast seda andke tuld.

        Muidu on teil siin teemas lõbusalt verine.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

          noo mina usun et kose saab ikka tappa 2 liigas see on loogline...olen näind kose mänge ja 2 liiga mäng siis jääb mulje et jah pakkid tulevad neile sealt.....tore kui oldaks nii optimistlikud! aga karm on reaalsus tegelt ehk kuidagi suudavad püsima jääda siis on tore!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

            Ma usun küll, et nii mõnigi punkt võibtulla hea vaimu ja võimu korral nooremate vastu ja kui neid nii tasapisi koguneb, siis kes teab, äkki võideldatkse hooaja lõpus juba püsimajäämise nimel. Aga ikkagi väga raskeks läheb kahjuks neil, siiski respect, et üritavad.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

              Ei igaljuhul on see õige otsus ...kui ressursse on ja mehed tahavad mängida on see ainuõige otsus ...kaotused või ei ,kogemus mis sealt saadakse kaalub need üle ma usun !!!Seda et pange ikka hästi seal omal tasemel mõne võidu saate sellisel juhul kindlasti sealt!
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                Algselt postitas eestimees


                Algselt postitas PraS


                Algselt postitas eestimees


                Algselt postitas reed


                carteli loal kui tohib avaldaksin kah kose kohta arvamuse ma ei suuda kah kuidagi seda uskuda et nad sinna pidama jäävad ,no ei taha kuidagi uskuda ,sest minu arvates oli kose tase tiba langenud võrreldes varasemate aastatega ...aga mine tea äkki kusagilt mingeid võlureid juurde saanud sinna satsi ...muidu saab küll neil seal hapu olema !!!
                ma tean et nad pole kedagi head saanud ja nad saavad iga mäng 6-0 min tappa ja jõhkralt...mõttetu on minna
                Kadedus on kõige hullem. Eelmise aasta tsoonist oli see ainuke meeskond kellel oli II liiga potensiaali. Tabasalu ja Keila oleksid väga magedad olnd II liigas. Annate andeks mulle?
                kadedusest siin pole juttugi keila ei tahagi 2 liigasse minna!!! ja tabasalu ka seal vaevalt püsima jäeks kukuks alla, tabasalu ei oska suurel platsil mängida ja nad saaks tappa koguaeg.......aga jah kosega läheb nagu läheb ja tuleb kolinal alla, 6-0 iga mäng usun!! vaadates kose ja 2 liiga taset siis jah! suht mõttetu on vaielda aga mõtleks hetkel mis on 2 liiga meeskondade tase ja kose tase mis oli eelmine hooaeg siis on küll jama jama sest kui keila tuli eelviimaseks ja kose ei suutnud keila vatsu eriti midgai siis pole vast enam mõttet edasi rääkida!
                Miks arvad ,et suurel platsil me pelada ei oska.........
                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                  Algselt postitas Lammas


                  Ma arvan ikkagi et ega see II Lääs väga tugev nüüd ka pole, usu mind olen mänginud seal II Läänes. Võivad küll tapa saada aga 6-0 iga mäng on küll selge liialdus
                  Mina arvan ka, et mehed liialdavad...Kui Kose vaim püsib, siis arvan, et üle ühe saavad neil tasavägised mängud olema ja hooaja lõpuks ka 8-10 punkti

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                    Eks näe eks näe

                    No sest tabasalu näitab väga füüsilist ja korralikku jalkat oma pisikesel platsil aga suurel väljakul tegivad apsud ja jamad ning kaitse on kuidas on suurel

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                      Kle sa kipud juba kordama ennast, mulle sai juba ammu selgeks, et sa arvad et Tabasalu ei oska suurel väljakul mängida

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                        oskab keegi öelda millal liiga algab ja millal kalender välja antakse

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                          16 aprill algab liiga

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                            Kent oled Tabasalu meeskonnaga lähemalt seotud ehk oskad öelda mis on saanud jalgpallimeeskonnast -\" Tabasalu Pommitajad \". Leidsin sellise nimega meeskonna Harju MV lõpp protokollist 1998 aastast, oli teine saavutanud 7 koha

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                              Algselt postitas valta


                              Kent oled Tabasalu meeskonnaga lähemalt seotud ehk oskad öelda mis on saanud jalgpallimeeskonnast -\" Tabasalu Pommitajad \". Leidsin sellise nimega meeskonna Harju MV lõpp protokollist 1998 aastast, oli teine saavutanud 7 koha
                              Pole õrna aimugi, mis satsiga võiks tegu olla
                              Ma arvan ,et nii mõnigi sai sellest inspiratsiooni kirjutamaks,
                              kui pahad me ikka oleme.....
                              Ole kena ja saada mulle selle kohta link Valdis,või võta tel teel ühendust.Teeme parem mingi kohtumise suurel platsil
                              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                                Algselt postitas Kent


                                Algselt postitas valta


                                Kent oled Tabasalu meeskonnaga lähemalt seotud ehk oskad öelda mis on saanud jalgpallimeeskonnast -\" Tabasalu Pommitajad \". Leidsin sellise nimega meeskonna Harju MV lõpp protokollist 1998 aastast, oli teine saavutanud 7 koha
                                Ma arvan ,et nii mõnigi sai sellest inspiratsiooni kirjutamaks,
                                kui pahad me ikka oleme.....
                                oled ülekohtust üle saanud? pane ikka veel sobivamasse kohta mõni tore näolapike.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X