320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga lääne piirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

    Klooga - Kernu Kadakas 0-4
    Kernu Kolesnikov, Tikerberi, U. Kraam, Karu, Enula, A. Kraam, Mõttus, Säkk, Alliksoo - (Põldaru), Kallo, R. Viilu
    0-1 ov.
    0-2 A: Kraam
    0-3 A: Kraam
    0-4 Säkk
    Hoiatused : Mõttus

    Kommentaar


      Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

      kalev - turba 7-2
      võibolla oli isegi 8-2 ma ei tea mul läks lugemine sassi 5 peal. Turba mängis ilma väravavahita

      Kommentaar


        Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

        Algselt postitas roubi


        kalev - turba 7-2
        võibolla oli isegi 8-2 ma ei tea mul läks lugemine sassi 5 peal. Turba mängis ilma väravavahita
        kas see oli mingi katse meetod turba klubil? ehk läheb ilma VV´ta parmini!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

          Algselt postitas eestimees


          Algselt postitas Aramis


          Haiba - Keila 0-0

          Meil oli õnne. Aga koos sellega oli aus viik. Hooaja alguse kohta oli tulemus positiivne.
          kuidas keila oli?

          Täitsa pandav oli aga meie olime lihtsalt väga sitad, oma koduväljak aga täna ei istunud see meile kuidagi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

            kas see oli mingi katse meetod turba klubil? ehk läheb ilma VV´ta parmini!
            Esimene ring on Turbal plaanis üldse igasuguseid asju katsetada.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

              Algselt postitas roubi


              kas see oli mingi katse meetod turba klubil? ehk läheb ilma VV´ta parmini!
              Esimene ring on Turbal plaanis üldse igasuguseid asju katsetada.
              mis järgmisena? ehk 1-6-3 taktika? või hoopis midagi ekstreemsemat ja eksootilisemat? ootan põnevuse järgmist vooru......

              Kommentaar


                Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                Algselt postitas eestimees


                Algselt postitas roubi


                kas see oli mingi katse meetod turba klubil? ehk läheb ilma VV´ta parmini!
                Esimene ring on Turbal plaanis üldse igasuguseid asju katsetada.
                mis järgmisena? ehk 1-6-3 taktika? või hoopis midagi ekstreemsemat ja eksootilisemat? ootan põnevuse järgmist vooru......
                Järgmine mäng on neil Tabasaluga
                Lausa hirm tekib juba mõeldes mida neil plaanis võib olla....
                Tegelt olin kohal tänasel mängul ja peab ütlema ,et nende aastate jooksul olen ma kloune vilistamas näinud ,aga see oli küll üle kõige...kaardidi olid tal kaasas ja neid ta ei jätnud ka kasutamast...igal võimalikult juhul....no päris mitte igal,sest kui oli vaja anda siis ei andnud....pennu andis Kalevile hästi.....ründaja sõitis täiega nii väravavahile kui kaitsjale otsa ja teenis veel meeskonnale pendla...milline professionaalsus.....oli muidugi ka ilusaid väravaid...
                Publiku seas oli üks ilmselgete joobetunnustega noor mängumees,kelle kriitika osaliseks said kõik kes väljakul olid .....kindlalt deliirium ka juba
                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                  1. Kernu 6 p v-v 10-0
                  2. Kalev 2 6p 10-3
                  3. Hansa 6p 5-2
                  4. Pakri 6p 5-3
                  5.-7. Haapsalu 2p 4-4
                  Kespo 2p 4-4
                  Keila 2p 2-2
                  8. Haiba 1p 2-3
                  9. Klooga 1p 2-6
                  10.-11. Tabasalu 0p 2-5
                  Märjamaa 0p 2-5
                  12. Turba 0p 2-13

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                    Kui mälu väga ei peta siis hetkel tabeli nullipoisid olid eelmine aasta III lääne liidrid.
                    Mis näitab veelkord et pall on ümmargune

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                      eks hooaeg ole kah veel noor, ei usu, et märjamaa nii lahja on.
                      turba oli kah eelmine aasta tasemel ja arvan, et poisid pole oma õiget mängu näidanud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                        böö....juba jäi esimene mäng vahele sel hooajal. kahju, et kodumeeskond (keila) oma võimalusi ära ei realiseerinud. selle eest on nüüd vigastus täielikult välja ravitud ja järgmiseks mänguks 99% valmisolek.
                        Keila JK nr 9

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                          Statistika mõttes lisan siia Haiba koosseisu:
                          Tõugjas,Paltsep,Aro,Mandelkorn- kollane ka (Linnas),Pruun, Lipand, Tammsaar, Spitz, Jägel, Küttner, Zoova.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                            Et siis 3. voor oleks selline....

                            30.04. 11.00 JK Kadakas Kernu - FC Haapsalu Kernu PK staadion
                            30.04. 14.00 Keila JK Alibi - Kompanii Märjamaa Keila staadion
                            30.04. 14.00 Tabasalu Palliklubi - Turba NJK Tabasalu staadion
                            30.04. 19.30 JK Tallinna Kalev II - FC Klooga Kalevi Keskstaadion
                            30.04. 17.00 Pakri SK - FC Hansa United Vasalemma PK st.
                            30.04. 17.00 KSK KESPO - FC Haiba Keava staadion

                            Parandage, siis kui midagi on parandada.
                            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                              Algselt postitas Kent
                              30.04. 19.30 JK Tallinna Kalev II - FC Klooga Kalevi Keskstaadion
                              Parandage, siis kui midagi on parandada.
                              Ma ei uskunud eile oma kõrvu, kui helistati ja teatati, et Kalevi varuväljakule juba paigaldama hakatud kunstmuru on praak, kuid nii tõesti on - maailmakuulus Hollandi firma sai hakkama tõsise ämbriga ning nüüd saadetakse uus muru.
                              See tähendab, et homme saab selgeks, kas Kalev II - Klooga mäng toimub peaväljakul (murule tehti just kevadhooldus ja võib öelda, et plats on viimaste aastatega võrreldes vägagi ok) või mängitakse nt MiniArenal.
                              Sama lugu on 14. mail toimuma pidanud Kalev - Haiba mänguga. Kui kunstmuruväljak valmis pole, toimub see mäng ilmselt peaväljakul.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                                Kalev II - Klooga mäng toimub laupäeval, 30. aprillil kl 19.00 A. Le Coq kunstmuruväljakul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X