320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V Liiga Põhjapiirkond 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

    Originally posted by iir


    Nuniih!
    Kah Hiiumaa pealinnast tagasi.
    Eurouniv FC sai võõrsil peetud mängus päris valusa kaotuse... Nagu siin varasemas postis mainitud, oli lõpptulemuseks 3:2 (1:1)
    EUFC-i väravad lõid: A. Stepanov ja R. Lond, omavärava autoriks A. Peep.

    Ei taha suure kohtunikusarjajate klubiga siin ühineda, aga... No mitte ei saa muidu...
    Kui Kärdla 3:2 võiduvärav ei sündinud suluseisust, siis ei saa mina vist jalgpallist küll muhvigi aru...
    Point on aga selles, et kohal olid ka äärekohtunikud. Ja Kärdla võiduvärava eel tõusis korra ka lipp, mis palli võrku lennates kiiresti alla langes...
    No comments...
    Seoses laupäeva õhtuga, pole veel jõudnud mängu vilemehe andmeid uurida, aga kahtlemata oli tegemist \"oma klemmiga\", mis saarte peal muidugi mingi ime ei ole.

    Minu teada pole kohtunikul kunagi põhjust väljakumängijatega selle üle vaidlusse laskuda, kas oli käsi (viga, mõni muu rikkumine) või mitte.
    Ta kas vilistab või laseb mängul jätkuda. Antud tegelane pidas vajalikuks oma otsuseid kogu aeg meile põhjendada ja kommenteerida, samas unustamata õpetamast kodumeeskonda.
    Näide järgmine: kui vabalöögi määramise järel asus meie mängija kohe palli ette, takistamaks kiiret lahtimängimist ja vastane seetõttu kiirustades palli auti saatis, pidas ref vajalikuks mainida: \"Löö talle teinekord pihta, siis ma saan kohe kollase kaardi anda!\"

    Mänguliselt oli Kärdla parem. Nad olid kiiremad ja tehnilisemad ning meie valisime teadlikult kaitsetaktika, oodates oma võimalusi kontrarünnakutest.
    Siiski oleks viik selles mängus olnud õiglane tulemus.
    Kuid nagu klassikud on öelnud: Oleks perses küüned, istuks laes- meie esimene liigakaotus sel hooajal on tõsiasi.

    Arusaadavalt on kohtunikke vähe ja tase V liigas selline nagu ta on, aga...
    Kena reis ja mõnus päev sai rikutud, kuna kodumeeskond selliseid mänge kaotada ei tohi.
    Kokkuvõttes jäi asjast ikka sitt maiste küll.

    Hea sats ja toredad poisid, aga kohtunike suhtes ärge Hiiumaa suurimasse linna sattudes endale illusioone looge!
    Peace!
    Õige, kohtunik on kurjajuur. Mis sellest, et sa ise mängida ei oska ja jõuagi võib-olla.Võitlejatüüp sa küll ei ole!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

      vutisõber...miks Sa isiklikuks lähed??? kas keegi tegi maha kärdla mänguoskust - EI teinud...räägiti kohtunikust ja sedagi mitte selle ideega, et kohtunik tegi mängu ära , vaid et sita maitse jätab suhu kui kohtunik LIIGA avalikult yhele meeskonnale vilistab...
      kaotas siiski eurouniv kärdla võistkonnale, mitte kohtunikule, aga kohtunik võib tuju ära rikkuda kyll...

      anyway, peace kõigile ja eks siis paneme kõik eriarvamused palliölatsil paika
      streetrace.org

      Kommentaar


        Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

        Originally posted by vutisöber


        Mis sellest, et sa ise mängida ei oska ja jõuagi võib-olla.Võitlejatüüp sa küll ei ole!
        Ei maksa lahmida suvalist möla teemal, millest kommentaari järgi midagi ei teata.
        You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

          Ma ei imesta absoluutselt, et kohtuniku vilepartii ühepoolne oli, samamoodi oli olnud väidetavalt ka Nimeta seal mängimise ajal ning tallinnas nähtud ja mängitud mängu põhjal ei oleks kärdla mingil juhul tohtinud jagu saada Eurost või viigistada Nimetaga.
          Minu arvamus Kärdlast läheb iga nädalavahetusega aina sitemaks(seda siis sellest et siuksed mõttetud jutumehed nagu vutis6ber seal on), olgugi et ta ka alguses just hea ei olnud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

            Jeah, me siis Kärdlasse 3 punni järele See selleks, ma igaks juhuks küsin üle, kas staadion asub Kärdla kooli territooriumil? Kas seal on veel staadioneid peale selle ühe? Ma olen ühe korra Kärdlas kakerdanud ja see oli ka vaid viina najal.. Et ei tekiks segadust ning mõttetuid sekeldusi..:P

            Ats, jääe su jutul iva sees

            Kommentaar


              Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

              Originally posted by amority


              Jeah, me siis Kärdlasse 3 punni järele See selleks, ma igaks juhuks küsin üle, kas staadion asub Kärdla kooli territooriumil? Kas seal on veel staadioneid peale selle ühe? Ma olen ühe korra Kärdlas kakerdanud ja see oli ka vaid viina najal.. Et ei tekiks segadust ning mõttetuid sekeldusi..:P

              Ats, jääe su jutul iva sees
              Niih...loodame,et ma nüüd väga metsa ei pane aga sõites Kärdlasse sisse Heltermaa poolt, tuleks pöörata paremale linna keskuses olevast ristteest (vasakule jääb mingi vägakole sõduri peaga mälestusmärk). Siis tasuks sõita otse, kuni paistab Konsumi kauplus. Konsumi eest läheb tänavake. Paremale keerates ja edasi sõites peaks teoreetiliselt kohale jõudma.
              You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                Originally posted by vutisöber

                Õige, kohtunik on kurjajuur. Mis sellest, et sa ise mängida ei oska ja jõuagi võib-olla.Võitlejatüüp sa küll ei ole!
                m6ttetu...
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                  Originally posted by mukiii


                  Originally posted by amority


                  Jeah, me siis Kärdlasse 3 punni järele See selleks, ma igaks juhuks küsin üle, kas staadion asub Kärdla kooli territooriumil? Kas seal on veel staadioneid peale selle ühe? Ma olen ühe korra Kärdlas kakerdanud ja see oli ka vaid viina najal.. Et ei tekiks segadust ning mõttetuid sekeldusi..:P

                  Ats, jääe su jutul iva sees
                  Niih...loodame,et ma nüüd väga metsa ei pane aga sõites Kärdlasse sisse Heltermaa poolt, tuleks pöörata paremale linna keskuses olevast ristteest (vasakule jääb mingi vägakole sõduri peaga mälestusmärk). Siis tasuks sõita otse, kuni paistab Konsumi kauplus. Konsumi eest läheb tänavake. Paremale keerates ja edasi sõites peaks teoreetiliselt kohale jõudma.
                  Teoorias oleme me kõik tugevad A üldiselt Kärdla ei tohiks suur linnake olla nii et peaks ikka koha suht lihtsalt üles leidma :P

                  OT: A mudu Hiiumaal elekter ka on we? Meil tekkis peale Futu mängu sjuke küssa :P
                  308

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                    Kärdlasse sisse sõituse tuleks keerata enne tuletõrjemaja paremale....sealt nati edasi ja vasakut kätt ongi staadion.....


                    .....ja mis puutub Kärdla vs Nimeta mängu....siis mängisime tõesti sitalt....võiks isegi öelda,et kärdla oli võidu peaaegu ära teeninud....kohtunik oli kyll sitt,kuid juhtub ka paremates peredes....
                    2002 FC EBS Team
                    2003 FC Nimeta
                    2004 FC Nimeta
                    2005 FC Nimeta
                    2006 Tallinn United FC
                    2007 Tallinn United FC

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                      Originally posted by Litmanen37


                      Kärdlasse sisse sõituse tuleks keerata enne tuletõrjemaja paremale....sealt nati edasi ja vasakut kätt ongi staadion.....
                      Lihtsam variant minu jutust
                      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                        tänks a lott... me tuleme kõpu poolt kuid eks me need väravad sialt kudagi ka üles kaevame

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                          tundub, et kärdla meeskonnast on rahvale väga nõrk mulje jäänud, kuid kas on see meie süü, et meile sellised kohtunikud on määratud, minu arust selles ei saa te meid süüdistada... pealegi Nimetaga mängus keeras kohtunik mõlemale parajalt sitta, nii meile, kui teile. Kohtunik, kohtunikuks, kuid meie võtame vastaseid alati sõbralikult vastu ja tüli nüüd küll keegi norima ei lähe. Loodan, et keegi nüüd sellepärast, et Eurounivi tüübid kohtunikuga rahul polnud meid maha ei tee. Ning üle poole liiga on veel ees ja mängima peab nii võõrsil, kui kodus, et eks näeb mis lõpp toob... Võtke asja rahulikult

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                            Kle mees, ega see asi nii hull ka ei ole nüüd. Iśiklikult ei pea mingit vimma teie vastu, oleme ise ka pasalao otsa sattunud Tiigrite vastu Jüris mille me \"tänu\" kohtuniku kaasabile kaotasime. Eks kõik on kadedad ja pahased kui kaotavad mingi asja pärast mis tundus häiriv ja ebakorrektne nagu siis ka kohtunik. Me tuleme sellel nädalavahetusel Hiiumaale valge lipp püsti, peace Peaasi, et laupäeval meile pubis ruumi jätate ja Eesti-Andorra mängu lasete vaadata

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                              olete teretulnud ja saate lubamame teil eesti-andorra mängu vaadata, kuid seda ma küll ei oska õelda, kus te seda teha saate, sest kärdlas selliseid vaatamis kohti polegi, üldse siin see pubide ja restoranide värk väga nõrk... asi selles, et talvel ei tasu need siin pommiaugus ära

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                                Originally posted by magicm


                                tundub, et kärdla meeskonnast on rahvale väga nõrk mulje jäänud, kuid kas on see meie süü, et meile sellised kohtunikud on määratud, minu arust selles ei saa te meid süüdistada... pealegi Nimetaga mängus keeras kohtunik mõlemale parajalt sitta, nii meile, kui teile. Kohtunik, kohtunikuks, kuid meie võtame vastaseid alati sõbralikult vastu ja tüli nüüd küll keegi norima ei lähe. Loodan, et keegi nüüd sellepärast, et Eurounivi tüübid kohtunikuga rahul polnud meid maha ei tee. Ning üle poole liiga on veel ees ja mängima peab nii võõrsil, kui kodus, et eks näeb mis lõpp toob... Võtke asja rahulikult

                                Minu arvates on Kärdla see hooaeg yks tugevamaid võistkondi yldse.....ja sõbralikud on nad igaljuhul.....sai Hiiumaal enne mängu kaua vesteldud......Isiklik arvamus...Kärdla järgmine aasta neljandas

                                Selle hooaja outsideriteks tundvad jääma Futu ja Tiigrid.......Futul teatavasti neljast mängust vaid punkt.Tiigrid samas teenisid hooaja algul endale punkte Jyri staadionil...mujal neil nii hästi pole läind.......võõrsil peetud kolm mängu,nendes pole suudetud lyya yhtegi väravat...sisse aga lastud 15....
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X