320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V Liiga Põhjapiirkond 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond

    mu arust on soccernetil, rohkem kui 2 kollast, aga ma võin samas eksida, endal õnneks ei ole, seehooaegõnnestunud kaarti saada. Kuigi kaugel pole kaart olnud :P.

    aga jah statistika kohta niipalju veel, et FC Soccernet teeb oma tavapärast tugevat sygispoolt, ainuke kaotus on tulnud FCRilt(neid me polegi liigamängus võita suutnud) 3võitu, 2 viiki 1 kaotus, ja loodetavasti 4 võit kah tulekul .

    Eelmine hooaeg olime teatavasti peale kevadringi 4 punkti peal, kuid lõpetasime 16ga , tulevane aasta yritame mootorit juba kevadel tööle saada

    Kommentaar


      Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

      Originally posted by Devil


      mu arust on soccernetil, rohkem kui 2 kollast, aga ma võin samas eksida, endal õnneks ei ole, seehooaegõnnestunud kaarti saada. Kuigi kaugel pole kaart olnud :P.
      Tegelike andmete kohta mul informatsioon puudub, need on ainult ametlikud.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

        jah Raimo ja iir..........teie olete ju inglid



        Kas Grossberg mitte ei saanud kevadvoorus punast
        2002 FC EBS Team
        2003 FC Nimeta
        2004 FC Nimeta
        2005 FC Nimeta
        2006 Tallinn United FC
        2007 Tallinn United FC

        Kommentaar


          Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

          /me irvitab....

          Nimeta pannakse 4 liigas kiiresti paika:P
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

            Originally posted by Litmanen37


            Kas Grossberg mitte ei saanud kevadvoorus punast
            Seda nüüd küll jah, aga ametlikult see kirja ei läinud. Võib-olla on veel teistelgi tegelikult punaseid, aga ametlikult pole meie alagrupis neid veel ühtegi olnud.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond

              Originally posted by luuraja


              Originally posted by Litmanen37


              Kas Grossberg mitte ei saanud kevadvoorus punast
              Seda nüüd küll jah, aga ametlikult see kirja ei läinud. Võib-olla on veel teistelgi tegelikult punaseid, aga ametlikult pole meie alagrupis neid veel ühtegi olnud.
              Ei läind jah ja see, et ametlikult punaseid pole olnud, on õlleliigale vägagi kohane

              Kommentaar


                Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                Originally posted by Litmanen37
                jah Raimo ja iir..........teie olete ju inglid
                Kas Grossberg mitte ei saanud kevadvoorus punast
                Kui su loogika ütleb, et kuna Grossberg sai (mitteametliku) punase kaardi ja seega on Reaal Nimetaga võrreldes jõhkram ja vastikum tiim, siis ei näe mõtet rohkem asja seletada.

                Aga arvan, et nii rumal sa siiski pole ja saad aru küll, et nii mõnigi kollase kaardi toov situatsioon on hullem kui mõni viga, mis toob reeglitega automaatselt punase kaardi.
                Toon ka konkreetse näite: kumb on viiendas liigas hullem - kas see, kui üks mängija paneb sihilikult ja äärmiselt ebasportlikult vastasmängijale jala taha (tead küll, mida silmas pean) või see, kui kaitsemängija on väravajoonel ning \"kinnise\" käega takistab pallil väravasse minemast? Ilmselt nõustuvad kõik, et mõttetu viga vastase suhtes on viiendas liigas, mille eesmärgist eelmises postituses rääkisin (rõõm mängimisest) rumalam ja vastikum, kuid reeglite järgi kaasneb hoopis teise juhtumiga karmim karistus - punane kaart.
                Ehk tahan öelda: ka siis, kui Nimeta faktiliselt ei \"triumfeerikski\" kollaste kaartide kuningana, siis sellise suhtumisega, mida praegu teie mängijad vastaste (ja ka oma meeskonnakaaslaste) suhtes näitavad, oleks meeskonna maine ikkagi madal.
                Loodan, et mõistate ka ise, et selliselt jätkates leiate endale ka neljandas liigas ainult vaenlasi ning kui te seda ei soovi, teete vastavad järeldused.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                  Kas keegi ei saaks tabeliseisu avaldada?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                    Originally posted by Roberto Carlos


                    Kas keegi ei saaks tabeliseisu avaldada?
                    Avage silmad, noormees
                    http://www.soccernet.ee/tulemused.php?id=EST2003_5_1

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                      Originally posted by Undi


                      Originally posted by Roberto Carlos


                      Kas keegi ei saaks tabeliseisu avaldada?
                      Avage silmad, noormees
                      http://www.soccernet.ee/tulemused.php?id=EST2003_5_1

                      Tänan

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                        lisax veel seda et ka mina olex kevadringis ühe punase kaardi saand kui ma väravajoonel käe kogematta ette panin ,aga kuna pall läx väravasse ei saand ma kaarti :P :P :P :P :P
                        karm värk on see jalgpall

                        ja ega see elu ka parem pole

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                          nõrk kohtunik, punase oleks pidanud ikka saama

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'


                            Mis sa ise arvad? Kui sa ise nii palju mõelda ei oska, siis on küsimus muidugi põhjendatud! Kas sa mingit erinevust teie staarteami ja ülejäänute vahel märkasid sel hooajal? Peale selle, et \"Need jobud ei oska ju üldse jalgpalli mängida\"- tsitaat viimasest mängust Soccerneti vastu. Samasuguse mentaliteediga läbisite enamus mänge.
                            Kari ennasttäis noori, edu 4. liigas! Ma usun et Piraaja tahaks küll teiega juba mängida. Kui neid väikeseid puuteid õlleliigas saatis selline häda ja hala, mis siis aste kõrgemal ja vähe mehisemas seltskonnas toimuma hakkab?
                            sinu jutust järeldan ma seda et sa pole kunagi kõrgemas liigas ise jalga proovinudki. asi selles et kõrgemates liigades on mäng palju puhtam kui madalamates. on ju loogiline et kui pallile pihta ei saa siis äkki vastase jalale ikka

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                              Originally posted by terav äär

                              sinu jutust järeldan ma seda et sa pole kunagi kõrgemas liigas ise jalga proovinudki. asi selles et kõrgemates liigades on mäng palju puhtam kui madalamates. on ju loogiline et kui pallile pihta ei saa siis äkki vastase jalale ikka
                              sinu jutust järeldan ma, et pole nimetat mängimas näinud v6i mängid ise nimetas...

                              point ei ole niiv6rd kellegi mänguoskused, vaid yleyldine suhtumine-suhtlemine palliplatsil...
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                                Originally posted by terav äär
                                sinu jutust järeldan ma seda et sa pole kunagi kõrgemas liigas ise jalga proovinudki. asi selles et kõrgemates liigades on mäng palju puhtam kui madalamates. on ju loogiline et kui pallile pihta ei saa siis äkki vastase jalale ikka
                                Sa järelda, mida sa tahad... Rõhk oli vingumisel, mitte kossitagumisel...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X