320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kespo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'kespo\'

    PraS rakendab telepaatia asja, juba eile üritas jutukas seda läbi viia.
    308

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'kespo\'

      ühesõnaga kui kellegil jäi midagi mu viimasest postitusest arusaamatuks, siis see väljak on tehtud Kehtna Jalgpallikooliga rajamisega enam vähem ühelajal ja et nüüd Pohlka enam raha ei eralda teatud inimestele siis seda väljakut ei ole enam lubatud kasutada Jalgpallikooli treeningute või mängimise eesmärgil.Niiet et nüüd kasutab seda ainult Kespo ja siis peax seda ka kasutama naiste Mesitriliiga naiskond Kehtna ....(nime ei mäleta täpselt). Et kui Raimo sul miskit arusaamatux jäi siis ehk esitad teatud küsimused.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'kespo\'

        Tänu teatud inimeste soovidele jätan selle teema(kespo) alles.
        PraS sul on ikka väga väga vale informatsioon ja arusaamine Kehtna jalgpallist
        Kehtnas on kaks väljakut:
        1.Kehtna MTK(kus mängib KESPO),väljak valmis 1970-ndatel aastatel.
        2.Kehtna Tuletõrje Staadion,mille omanik on Kehtna vald(mida rendib hetkel Flora)
        valmis 1980-ndate lõpul.
        Mis Pohlaku rajatud väljakutest saab siin juttu olla?

        Esiteks ei olnud FC Florast haisugi,kui Kehtnasse need väljakud rajati,teiseks keeras
        Flora esimese väljaku (millel meie enda treeninguid ja mange peame)tuksi,kui nad seda 90-ndate keskel rentisid.Ennem seda kui Flora seda rentima hakkas oli mingil aastal see väljak oma muru poolest Eestis nr.1.
        Flora käsutuses on ainult tagumine väljak (Kehtna Tuletõrje Staadion),mis enda murukatte poolest jääb mõneaaasta pärast alla esimesele väljakule.
        Markko,mis sa siin hädaldad,meie sõidame üle nädala lõuna eestisse(räpina,valga elva,põlva,tartu jne),leian et läbi maakonna sõitta on naljaasi,kuigi ega meilgi seda raha eriti priisata pole.


        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'kespo\'

          Ma ei hädaldanud vaid seletasin
          308

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'kespo\'

            Originally posted by bidma


            Tänu teatud inimeste soovidele jätan selle teema(kespo) alles.
            PraS sul on ikka väga väga vale informatsioon ja arusaamine Kehtna jalgpallist
            Kehtnas on kaks väljakut:
            1.Kehtna MTK(kus mängib KESPO),väljak valmis 1970-ndatel aastatel.
            2.Kehtna Tuletõrje Staadion,mille omanik on Kehtna vald(mida rendib hetkel Flora)
            valmis 1980-ndate lõpul.
            Mis Pohlaku rajatud väljakutest saab siin juttu olla?

            Esiteks ei olnud FC Florast haisugi,kui Kehtnasse need väljakud rajati,teiseks keeras
            Flora esimese väljaku (millel meie enda treeninguid ja mange peame)tuksi,kui nad seda 90-ndate keskel rentisid.Ennem seda kui Flora seda rentima hakkas oli mingil aastal see väljak oma muru poolest Eestis nr.1.
            Flora käsutuses on ainult tagumine väljak (Kehtna Tuletõrje Staadion),mis enda murukatte poolest jääb mõneaaasta pärast alla esimesele väljakule.
            Markko,mis sa siin hädaldad,meie sõidame üle nädala lõuna eestisse(räpina,valga elva,põlva,tartu jne),leian et läbi maakonna sõitta on naljaasi,kuigi ega meilgi seda raha eriti priisata pole.


            nr1 väljak enne flora sisserännet oi jumal mida sa veel ei leiuta?
            ja nyyd kus seda enam flora ei rendi pole see väljak enam nii hea kui 2a. tagasi kui oma vere loigu sinna maha jätsin(no üks vend mõtles et paneb küünarnukiga vastu nina).

            aga jah põhiline millega kespo vastaseid murrab on nende raiumine........ ja ma saan aru mix maakonnas flora noored ei mängi

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'kespo\'

              Originally posted by PraS
              ühesõnaga kui kellegil jäi midagi mu viimasest postitusest arusaamatuks, siis see väljak on tehtud Kehtna Jalgpallikooliga rajamisega enam vähem ühelajal ja et nüüd Pohlka enam raha ei eralda teatud inimestele siis seda väljakut ei ole enam lubatud kasutada Jalgpallikooli treeningute või mängimise eesmärgil.Niiet et nüüd kasutab seda ainult Kespo ja siis peax seda ka kasutama naiste Mesitriliiga naiskond Kehtna ....(nime ei mäleta täpselt). Et kui Raimo sul miskit arusaamatux jäi siis ehk esitad teatud küsimused.
              no näed, nüüd juba asi arusaadav

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'kespo\'

                PraS 2.aastat tagasi oli see juba KESPO käsutuses.
                Kas sina PraS oledki see Märjamaa pikajuukseline kaitsja,kes koguaeg nutab ja viriseb.
                Seda ninaluu värkki ma tean väga hästi,see oli kõige lihtsam õhupalli võitlus(mitte see õhupall mis suuga täis puhutakse),ma ei oska muud moodi seda komenteerida,kui lihtsalt oled füüsiliselt nõrk.Annan sulle väikese soovituse,laena Piiroja käest näomaski.
                Kehtna väljakute kohapealt on sul TÜHIMAA.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'kespo\'

                  Jah
                  Olles Kehtna väljakutest natuke teadlik siis Kethna poisid räägivad sulaselget tõtt.
                  Jõhvikas kasutas lihtsalt hetkeolukorda ära ja asutas 90ndate alguses Kehtnasse jalgpallikooli.
                  See väljak millel Kespo mängib oli minu teada kunagi tehnikumi väljak.

                  Jah tõesti oli paar aastat tagasi selline kevad kus Hr. Jõhvikas saatis oma poisid lumega palliplatsile ja nagu ikka muutus see tõeliseks liuväljaks. Kuid pidi vist toimuma mingi tähtis mäng ja telliti Kehtna majandist mehed jääd ära koristama(asi toimus suure kopaga). Nii see muru tagumikku läkski. Kui keegi teab midagi täpsemalt siis lisage.

                  Teie keelis Nr.1 väljakul toimus ju aastatel \'88 või oli see \'89 selline üritus nagu Levispo, kus üheks peaesinejaks oli Gunnar Graps. Minu arvates on see ETV tõline kullafond kui Kalev Vapper sõidutab mingi võrrilaadse tsikli seljas Gunnari antud staadionile esinema.

                  Nõudmiseni

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'kespo\'

                    Selle Kehtna Tehnikumi staadioni keeras hr.Jõhvikas untsu järgnevalt:
                    lükkas keset hilistalve väljaku lumest puhtaks,laotas mitme tonni liivaga üle ja mõtles et nii hakkab muru kõigeparemini kasvama.
                    Liiv lämmatas muru ära,ennem kui see jõudis kasvama hakata ja põhimõtteliselt järgnevad kaks-kolm aastat ei olnud seal muru ollagi.(vaadke kuumaastiku pildilt siis saate aru mis seal toimus)
                    Tänaseks on enamus väljakust saanud taas korraliku mängitava muru(ääred on supper aga keskelt ja värava esised jätavad soovida)
                    Ei taha kiita aga maakonnas pole ühtki väljkut mis sellele väljakule vastupanna.
                    Juba sellepärast,et kabariitide poolest(101x66m) on ta juba reeglitele vastav.
                    Märjamaa,rapla,alu,juuru,järvakandi väljakud on minu meelest kõik alamõõtmelised ja enda murukattega annavad soovida,kui ma ei eksi.
                    Tuleva aasta kevadel üritame ka neid halvemaid platsi kohtasi natuke parandada.
                    Levispo toimus jah samal väljakul 3aasta vist järjest(87,88,89,kui ma ei eksi)

                    Hr.jõhvikas tuleb hoida palliplatsidest nii eemale,kui veel võimalik,tema super-mega muruaretajaid on juba nähtud.Palju ei puudunud,kui muruaretajad tahtsid ka Tuletõrje väljaku(väljak nr.2) turbaga ära lämmatada.



                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'kespo\'

                      Originally posted by bidma


                      Kas sina PraS oledki see Märjamaa pikajuukseline kaitsja,kes koguaeg nutab ja viriseb.Seda ninaluu värkki ma tean väga hästi,see oli kõige lihtsam õhupalli võitlus(mitte see õhupall mis suuga täis puhutakse),ma ei oska muud moodi seda komenteerida,kui lihtsalt oled füüsiliselt nõrk.Annan sulle väikese soovituse,laena Piiroja käest näomaski.
                      see näitab jälle kuskohast sul bidma vajaka jäi kui sind tehti........

                      see ninaluu värk oli jah \"tööõnnetus\" , kuid no selles mängus oli teisigi \"vigastusi aga see selleks.....aga ju ma siis tõesti pean kangisaalis käima hakkama.....

                      aga mis arvad kas olex väike vabandus liiast olnd?

                      aga jah mõtetu teema ja eriti veel sinuga seda arutades.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'kespo\'

                        Kehtna väljak ei ole ainuke õigemõõduline maakonnas ...Märjamaa ja Rapla Yg väljakud on sama suured, mõni meeter siia-sinna ...a kõige parema murukattega on kindlasti Alu väljak ning ega mõõtmetelt see ka ei jää eriti alla Raplale, Kehtnale, Märjamaale

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'kespo\'

                          tra te arutlete siin. see on sama hea kui vaielda kummast otsast lõhnab sitajunn paremini..

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'kespo\'

                            Originally posted by eston#21


                            tra te arutlete siin. see on sama hea kui vaielda kummast otsast lõhnab sitajunn paremini..
                            Ole tasa . Nagu juba ütlesin, just selliseid arutlusi ongi vaja siia Või tahad, et kantonaa ja robertokarlos oma teemadega välja tuleks taas?
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'kespo\'

                              Originally posted by bidma

                              Ei taha kiita aga maakonnas pole ühtki väljkut mis sellele väljakule vastupanna.
                              Ma ei hakka selle jobuga kespost rääkima, kuid väljakutest paar sõna. RÜG staadion on suht heas korras, väravaesistel on muru kasvamas mis sai suvel sinna istutatud. Raha on sinna alla pandud ja hooldatud sammuti. Peale hooaja lõppu on plaanis veel veidi muutusi ja asi on super. Kevadel peaks väga hea asi see olema juba. Preagu on see kindlasti paremas seisukorras kui kehta väljak. Seega soovitan sul rohkem kodust väljas käi mitte koosta mööda kehtnat, ühest otsast teise ja kisada \" i am tha man kespo rules\" ja rusikatega vastu rinda taguda mis meenutab, no teate küll mida ...

                              Juhtusin Alus Atli ja KL\'i mängu vaatama, ja üllastus oli suur nähes seda väljakut. Väga hea mulje jättis väljakukate. Kuuldavasti on seal all turvast pandud, seepärast muru kannatab paremini raskuseid, hoiab niiskust jne.. Suurus oli tiba väiksem kui rapla oma, kuid see ei ole probleem mängimiseks Ilus koht alus seal

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'kespo\'

                                Huvitav arutelu teil siin käimas. Ma ei saa ikka kordamata jätta, et enne, kui keegi otsustab midagi väita või seletama hakata, võiks teemast midagigi teada. Kehtna 2 staadionit olid enne spetsiaalse muru saabumist Eestisse kindlalt ühed parimad siinmail! Kehtna MTK staadion (kus hetkel Kespo mängib) valiti ajakirja Spordi Tähe tegijate poolt Eesti parimaks staadioniks 1995 aastal. Kes kahtleb, vaadaku http://www.inrekopress.ee/ST/St1_99/aastataht.htm .

                                Teistest maakonna staadionitest niipalju, et Rapla ja Märjamaa on küll täismõõtmetega, kuid muru poolest jäävad kindlalt alla. Alu väljakul on jah hea muru, kuid eemalt pole näha pinnase ebatasasusi. Ma pakun, et seal on kohati kõrguste vahe kahe ruutmeetri peal ligi 20 cm-i. Mõõtmetelt võib ta isegi mahtuda normi piiresse, kuid on ikka piisavalt miniatuurne. Ja Juuru väljakul on paras võrkpalli mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X