320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kent Vaata postitust
    28. veebruar kell 18.00 Kalju II - Tabasalu Palliklubi Hiiu staadionil
    Seda kirbutsirkust peab vaatama tulema.
    Sa Kent ise ka mängid?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kent Vaata postitust
      28. veebruar kell 18.00 Kalju II - Tabasalu Palliklubi Hiiu staadionil
      ja hoidke end Kalju pika mühaka eest, kes joosta ei jõua aga lõhub usinasti

      Kommentaar


        [QUOTE=Rein;855385]Seda kirbutsirkust peab vaatama tulema.
        Sa Kent ise ka mängid?[/QUO

        Kui sina vaatama tuled ,siis ma ju lausa pean mängima...pidin ju sinu iidol olema....
        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

        Kommentaar


          Teeme siis nii.
          Olen neljapäeval platsis.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas willane Vaata postitust
            ja hoidke end Kalju pika mühaka eest, kes joosta ei jõua aga lõhub usinasti
            Mis sitta sa ajad?

            Kommentaar


              sedasama, mida oma silmaga terve "sõprusmängu" nägin. haavu lakume siiani ja veel edaspidigi.

              Kommentaar


                Rebjata davaite sõt drusno

                Algselt postitas willane Vaata postitust
                sedasama, mida oma silmaga terve "sõprusmängu" nägin. haavu lakume siiani ja veel edaspidigi.
                ei teagi mis teha siis, sest tabasalu pole mingi selline füüsilise mänguga sats, ikka selline pigem rahulik lükkamine. Kent kuule ole meheks ja ära lase sellel mängul toimuda...

                Kommentaar


                  Algselt postitas willane Vaata postitust
                  sedasama, mida oma silmaga terve "sõprusmängu" nägin. haavu lakume siiani ja veel edaspidigi.
                  Minu kaastunne, sellist lollust pole ma ammu kuulnud. Võta ennast kokku!

                  Kommentaar


                    tänan. lähen siis puhkusele
                    muide, vist täna-homme peaks dr. Madis Rahu otsustama, kas opereerida või mitte. loodetavasti saab ilma hakkama.
                    aga minu poolt teema lõpp. siis puhkama!

                    Kommentaar


                      Sa räägid nii ümarat juttu, et selle põhjal midagi järeldada on päris raske. Järsku räägid lähemalt, kes sulle ette jäi ja mis põhjusel. Selle asemel, et siin niisama vinguda ja etteheiteid teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas willane Vaata postitust
                        muide, vist täna-homme peaks dr. Madis Rahu otsustama, kas opereerida või mitte. loodetavasti saab ilma hakkama.

                        Kuidas sa Rahu juurde nii siva aja said?
                        Ma pean ootama 1,5 kuud. Öeldi, et sain isegi kiiresti aja, sest keegi ütles oma aja ära.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          vinguda ja etteheiteid teha.
                          Härra Mööl ju ei vingunud vaid hoiatas vastase eest. Ma pole küll kindel, et ta seda seltsimeest mõtles aga nii mõnelgi Olympicu mängijal on silja line;mets&puu ja kalju mängudest ühe pika suhtes "toredad" mälestused.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Härra Mööl ju ei vingunud vaid hoiatas vastase eest. Ma pole küll kindel, et ta seda seltsimeest mõtles aga nii mõnelgi Olympicu mängijal on silja line;mets&puu ja kalju mängudest ühe pika suhtes "toredad" mälestused.
                            Reinule. mäng toimus juba 19.jaanuaril
                            tundub, et Silver on tulihingeline Kalju fänn, seepärast ma tema jaoks "vingun". mina ja teisedki vaatasid suht kurjalt pealt, kuidas hooajaeelses treeningmängus klubi põhisse kuuluvaid noori see vend rappis. lihtsalt meie noored olid kiiremad ja ta jäi kogu aeg hiljaks. siis hakkas jõuga murdma. ootasin hirmuga, et see mäng kiiremini juba lõppeks. seekord jäime ilma ühest põhiründajast, aga rohkem nendega küll mängida ei taha. sorry
                            kahjuks, või pigem õnneks, ma seda mängijat ei tunne.
                            Silver, see ei tee minust Kalju vihkajat, lihtsalt selline juhtum rikkus ühe mängija hooaja alguse (u19 eliitliiga hooaega alustab trbüünilt).

                            Kommentaar


                              Oleks tore teada, kes see oli. Lihtsalt mulle ei meeldi, kui kaudselt hakatakse vihjama asjadele, mida enamus ei tea. Mina isiklikult ei usu sellesse, et keegi hakkas kedagi rappima. Kalju II ei ole selliseid mängijaid, kes meelega hakkaksid vigu tegema. Pigem oli see mingisugune süütu intsident, mänguolukord, kui meelega tehtud viga. Mis mängust sa muidu räägid?
                              Last edited by Silver; 27.02.08, 13:34.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Mis mängust sa muidu räägid?
                                Nõmme Uted vs. Kalju II

                                Tegelikult on Kalju II üks nõrk võistkond. Eeelmisel aastal said nad Soccernetist karikamängus ainult 4-2 jagu. seda tänu sellele, et Silver tegi taktikalise vea ja pani mind liiga hilja sisse. Peale seda kui ma mängu sekkusin hakkasime väravaid lööma. Oleksin algusest peale mänginud, oleks seis olnud vastupidine.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X