320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ilms Vaata postitust
    LAUPÄEVAL 19. juuli 2008

    JK Piraaja 10. sünnipäev

    Algusega 12:45 Lilleküla II muruväljakul


    JK Piraaja „vanad staarid” 98/99
    vs.
    JK Piraaja „praegused mängijad”


    Võtavad üksteiselt mõõtu 4x20 minutit kestvas kohtumises.


    TÕELINE Piraaja sõber paneb selga riided, mille värvust võib kirjeldada sõnadega KOLLANE ja MUST.
    On valmis osalema ja OSALEB aktiivselt veerandaegade pauside vahel toimuvates võistlustest.
    Võtab vajadusel kaasa suure rätiku mille peal hea MURUL istuda, päikest nautida ja mängu vaadata.

    Piraaja sünnipäeva ametlik osa lõppeb orienteeruvalt ~16:00 sõbraliku viigiga

    PS. Raivo .. "vanade staaride" eest asume võitlusesse
    Kes võitis?

    Kommentaar


      Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
      aga andke siis teada mis aeg teile sobib, meile oleks ideaalsed päevad teisipäev ja neljapäev.

      Nu prääguse seisuga jääks teisipäev 29 juuli,,kus saaks mängida,aga täpsustan peale pühap liiga mängu.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Nu prääguse seisuga jääks teisipäev 29 juuli,,kus saaks mängida,aga täpsustan peale pühap liiga mängu.
        ok, jään siis ootama kindlat sõna peale pühapäevast mängu.... ja kas õhtul kell 19:00 mänguajaks sobib? meil siis niikuinii trenniaeg ja staadion vaba ja saan ka siis organiseerida koolimajja pesemisvõimaluse.
        sigpicSuure-Jaani United

        Kommentaar


          Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
          ok, jään siis ootama kindlat sõna peale pühapäevast mängu.... ja kas õhtul kell 19:00 mänguajaks sobib? meil siis niikuinii trenniaeg ja staadion vaba ja saan ka siis organiseerida koolimajja pesemisvõimaluse.
          Kellaaeg on suurepärane
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Kellaaeg on suurepärane

            selge siis, anna siis teada pühapäeval, siis saan organiseerida ka meie võistkonna vajalikul ajal kokku.
            sigpicSuure-Jaani United

            Kommentaar


              25.07. kell 19:00 Jalgpallihaigla vs Dulwich Hamlet Supporters (Sportland Arena)

              haiglalaste sõbrad inglismaalt tulid külla

              Kommentaar


                Hiiu staadionil leidis aset lahe sõprusmäng:Trummi vs Sõbrad.

                Ise mängisin "sõprade" poolel.Klopsisime Rafiguga Kaljust ja Kooklaga Mercury'st mingise satsi Trummi Dream Team'i vastu.Meie pool oli niisiis segapudru Kalju,Trummi,Haigla,Mercury,Olympicu mängijatest.Olime 12 mehega 13 vastu,selline kokteil siis...ja võit kuulus kindlalt ühendsatsile 7:1.Ausalt öeldes ja ise Trummis mängivana,tahaks tõdeda,et sellist laksu on vahel meeskonnale vaja.Oskused,suhtumine jm. jalgpalliga kaasaskäiv tuli selgelt välja ning kogu võistkond oli peale mängu noruspäi.Isegi,kui ideed on nürid,siis võidelda ei keela küll keegi.Segasats seevastu mängis õlitatult ja naerulsui ning täis naudinguga.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  äkki Abja on ümber mõelnud ja soovib uuesti üritada Rollingutega sõprusmängu ???
                  sigpicSuure-Jaani United

                  Kommentaar


                    tšeki denissi paaritumismeetodeid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MihoPeeter Vaata postitust
                      tšeki denissi paaritumismeetodeid
                      krdi sibul ...
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        VAHETA Värvid kriimustamiseks

                        Kommentaar


                          Trummi SK(Eesti)-FC Vienna International(Austria) 7:2

                          Mäng toimus reede õhtul Hiiu staadionil sõbralikus meeleolus.Austria satsis päris austerlasi polnudki,olid prantslased,hispaanlased, sotlased,iirlased,sakslased,sveitslane,rootslane ja eestlane.
                          Ühine õllemöll kulmineerus Hiiu pubis ja hiljem kesklinna peal.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Trummi SK(Eesti)-FC Vienna International(Austria) 7:2

                            Mäng toimus reede õhtul Hiiu staadionil sõbralikus meeleolus.Austria satsis päris austerlasi polnudki,olid prantslased,hispaanlased, sotlased,iirlased,sakslased,sveitsane ja eestlane.
                            Ühine õllemöll kulmineerus Hiiu pubis ja hiljem kesklinna peal.
                            Rutiinne pensiodisko?
                            las ma arvan - sossis v amigos?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                              Rutiinne pensiodisko?
                              las ma arvan - sossis v amigos?
                              mina mäletan ainult Angeli nimelist klubi...
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                mina mäletan ainult Angeli nimelist klubi...
                                seal valati arvatavasti silmatilgad siise ja viidi x-clubi edasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X