320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kruger. Kas te sõpruskohtumist ei taha teha? Saate oma uut satsi testida jne.

    Kommentaar


      Igiliikuri asjades palun pöörduda minu poole.

      Ikka tahame. Saada PS.

      Kommentaar


        Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
        23.10 Fc Pirita United vs Fc Igiliikur
        FC Igiliikur - Pirita United 6:2 (4:1)

        Korduskohtumine siis teisipäeval

        Kommentaar


          Loodame koduväljakueelisele

          Kommentaar


            Algselt postitas ertz Vaata postitust
            FC Igiliikur - Pirita United 6:2 (4:1)

            Korduskohtumine siis teisipäeval
            Pirita lahtised MV-d käivad

            Kommentaar


              Jah, muidugi .
              Kui nüüd mängust rääkida, siis Igiliikur suutis mängida ilusamat jalgpalli.
              Pirita poistel oli alguses vaja väljakuga harjuda, ega päris ära vist ei harjutudki aga see selleks.
              6st 3 väravat oleks korraliku väravavahi olemasolu puhul olemata olnud.
              Pirita eksis(lööja lõi keskele suht ja vv tõrjus) samuti penalti realiseerimisel. Oleksite puhul oleks võinud ju viik olla, aga oleks ei maksa ja Igiliikur sai teenitud võidu.

              Mängu vilistasin mina, kaarte ei jagatud.

              Koduväljakul loodame, et saame parema satsi kokku, sh enamvähem väravavahi. Arvan, et jooksen seekord ise kah platsile .

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Jah, muidugi .
                Kui nüüd mängust rääkida, siis Igiliikur suutis mängida ilusamat jalgpalli.
                Pirita poistel oli alguses vaja väljakuga harjuda, ega päris ära vist ei harjutudki aga see selleks.
                6st 3 väravat oleks korraliku väravavahi olemasolu puhul olemata olnud.
                Pirita eksis(lööja lõi keskele suht ja vv tõrjus) samuti penalti realiseerimisel. Oleksite puhul oleks võinud ju viik olla, aga oleks ei maksa ja Igiliikur sai teenitud võidu.

                Mängu vilistasin mina, kaarte ei jagatud.

                Koduväljakul loodame, et saame parema satsi kokku, sh enamvähem väravavahi. Arvan, et jooksen seekord ise kah platsile .
                Ja siis sa saaksid mulle söötu anda et ma palli raami lööks

                Kommentaar


                  Jah, Pirital tuleb võtta võit. Loodan, et saame väravasse ka kedagi seekord

                  Kommentaar


                    Uudsena on võimalik sellest talvest sõpruskohtumisi ja treeninguid ka rannajalgpallis alustada

                    Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.
                    Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                    www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                    https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                    https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                    www.rannajalgpall.ee
                    http://rannajalgpall.ee

                    Kommentaar


                      Eston Villa vs Igiliikur @Punase tn kunstmuru homme kl 19.30

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ertz Vaata postitust
                        Eston Villa vs Igiliikur @Punase tn kunstmuru homme kl 19.30
                        Tera, kus te ikka jõuate .
                        Liigast jäi tõesti väheks?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          28.10.2008 20:30 JK Pirita United - FC Igiliikur 5:3 (4:1) @ PMG Arena

                          Lõpliku paremuse selgitamiseks peab järgmise mängu korraldama neutraalsel väljakul

                          Kommentaar


                            Suurem tahtmine ja kodueelis võitsid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Suurem tahtmine ja kodueelis võitsid.
                              nõus olite täna paremad ja suutsite kodueelise maksma panna

                              Kommentaar


                                Loodan, et Igiliikur oma jõuvarusid eile ära ei kasutanud.
                                Loivamist platsil näha ei taha
                                Kohtume platsil!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X