320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cru Vaata postitust
    lex ise peakski olema. nii vähemalt naised saunas rääkisid
    huvitav kuidas???
    pommitaja

    Kommentaar


      Algselt postitas skkymme Vaata postitust
      Sk10 poolelt on tegemist satsiga kus hakkavad mängima 92 ja nooremad vennad 4.liigas duublina
      Täitsa vale info, seal hakkavad mürama lisaks noorematele meestele ka sellised vutigerondid nagu Rasmus Toompere ja Mihkel Meidla. Muidugi lisandub sinna veel ka vutihiiud Kurg ja Hirvekütt. Treeneriks Anton Raudsepp nagu ka II-liigas - küsige EJL-ist järele kui ei usu

      Kommentaar


        Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
        Täitsa vale info, seal hakkavad mürama lisaks noorematele meestele ka sellised vutigerondid nagu Rasmus Toompere ja Mihkel Meidla. Muidugi lisandub sinna veel ka vutihiiud Kurg ja Hirvekütt. Treeneriks Anton Raudsepp nagu ka II-liigas - küsige EJL-ist järele kui ei usu
        helistasin praegu Kalevile, ja ta ytles et me m2ngime sama meeskonnaga kellega m2ngimse 3-liigas + sinna lisanduvad m6ned veel. ja ta ytles ka nii...et t6esti SK 10-l on kaks meeskonda ja tema ei tea kumb neist on tugevam. M6lemad on head meeskonnad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
          Täitsa vale info, seal hakkavad mürama lisaks noorematele meestele ka sellised vutigerondid nagu Rasmus Toompere ja Mihkel Meidla.
          kui meidla ja rasmus on gerondid, siis ma ei kujuta ette kuidas sa veel vähe vanemaid pallureid kutsud
          pommitaja

          Kommentaar


            Algselt postitas timursem Vaata postitust
            kui meidla ja rasmus on gerondid, siis ma ei kujuta ette kuidas sa veel vähe vanemaid pallureid kutsud
            Fossiilid, nagu näiteks Kuld Otipäält

            Kommentaar


              Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
              helistasin praegu Kalevile, ja ta ytles et me m2ngime sama meeskonnaga kellega m2ngimse 3-liigas + sinna lisanduvad m6ned veel. ja ta ytles ka nii...et t6esti SK 10-l on kaks meeskonda ja tema ei tea kumb neist on tugevam. M6lemad on head meeskonnad.
              Muidugi ei tea Kalev, sest ta treenib tüdrukuid ning SK10 Premium ja SK10 Premium 2 pole omevahel kohtunud ning ühe või teise tugevus on puhas teooria. Ja üldse, miks Sa tahad kohtuda meeskonnaga, kellele III-liigas suurelt ära panite? Mingi egotripp vä?

              Kommentaar


                Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                Muidugi ei tea Kalev, sest ta treenib tüdrukuid ning SK10 Premium ja SK10 Premium 2 pole omevahel kohtunud ning ühe või teise tugevus on puhas teooria. Ja üldse, miks Sa tahad kohtuda meeskonnaga, kellele III-liigas suurelt ära panite? Mingi egotripp vä?
                no esiteks ei leia kedagi 2 liigast kellel oleks vaba aega. Teiseks alustasime 4 liigast, siis 3 liiga ja siis v6iks olla 2 liiga...et mida kaugemale seda tugevamad meeskonnad. Selline on meil siis ettevalmistumine 2 liiga jaoks. Me tahtsime ka P6lva Lootosega m2ngida kellel meil oli viik, tahtsime ka Kotkad kutsuda, aga ei ole enam nendel aega ja s6it vqttab ka raha. Aga te olete ju l2hedal, ning ma ei n2e p6hjust miks mitte m2ngida. Need 2 m2ngu teiega 3 liigas olid yhed, aga praegu v6ib olla juba k6ik vastupidi. Koosseisud muutuvad. Resultat ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas timursem Vaata postitust
                  huvitav kuidas???
                  sorry. Pole ammu naistega saunas käinud : p

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cru Vaata postitust
                    sorry. Pole ammu naistega saunas käinud : p
                    no kui meelitustele otse vastata siis tõsi ta on, aga mitte seda ma ei pidanud tegelikult silmas. lexil ju mingi keeld peal?
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas timursem Vaata postitust
                      no kui meelitustele otse vastata siis tõsi ta on, aga mitte seda ma ei pidanud tegelikult silmas. lexil ju mingi keeld peal?
                      seda pidasin ka mina silmas, kui ütlesin et ammu pole käinud. ehk maakeeli vananenud info

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cru Vaata postitust
                        seda pidasin ka mina silmas, kui ütlesin et ammu pole käinud. ehk maakeeli vananenud info
                        selge
                        pommitaja

                        Kommentaar


                          15.03 @Sportland Arena kl 18
                          JK Jalgpallihaigla vs FC Igiliikur

                          Kommentaar


                            08.03 Anži-Atletik 1:3
                            11.03 Atletik-Ararat 5:5

                            Kommentaar


                              FC Hell Hunt - FC Reaal 8:2 (3:1). Vanast liigakaaslastest pole paraku eriti kedagi järgi jäänud. Täiesti tundmatute nägudega ja noorenenud kooseisuga Reaal lõpetas vist üheksakesi.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                                15.03 @Sportland Arena kl 18
                                JK Jalgpallihaigla vs FC Igiliikur
                                Tulemus 4-4 (4-2)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X