320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
    Piraaja - soccernet 2:1 hea mäng oli!
    pärast algad tallinna ülikool -real 10 min real läks juhtima 1:0 suht masendav
    ülikoolil on keskel üks hea mees, mängis punase mütsiga!
    ülikooli viga oli see et keegi kaitses tööd teha ei taha, keegi tagasi ei tööta! vähemalt mulle jäi selline mulje, esimese 15 min
    edu
    sa oled vist marsi elanik
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      sa oled vist marsi elanik
      mis valesti*?

      Kommentaar


        Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
        mis valesti*?
        kaitse töötas väga hästi tegelikult ja mänguplaan oli olemas. need mehed kes pidid tagasi kaitsesse töötama, need ka töötasid. mõnedele kuttidele oli antud ülesanne jääda vastase mängu eest poolt suruma ja kaitse tööd otseselt tegema ei pidanud.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          esimesed 15 rääkisid midagi muud aga vahet pole!
          evu kas täna mängisid need välismaalased ka teil ?

          Kommentaar


            2 hispaanlast mängisid tõesti.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
              esimesed 15 rääkisid midagi muud aga vahet pole!
              evu kas täna mängisid need välismaalased ka teil ?
              Just, sinu jaoks rääkisid küll esimesed 15 minutit kõige rohkem, sest tõenäoliselt sa mängu edasist kulgu ei näinud. Ühtlasi tahan ma ka öelda, et kui sa noote ei tunne, siis ära hakka noodiõpikut lugema. Pelgalt noodiridade lugemisoskusest on vähe. Igal mehel oli platsil oma roll täita & iga mängija oli saanud treenerilt vastavad juhised. Nii, et ära lahmi teemal "keegi tagasi töötada ei viitsinud".

              Meie satsi jaoks on tegemist pre-seasoniga, mille eesmärgiks on mängijate proovimine erinevatel positsioonidel ning team-chemestry parandamine. Nii, et esialgne 11 pole veel paigas.

              Mängust natuke:
              Teine poolaeg oli kõvasti ülbem meie poolt vaadatuna. Kahjuks jääb kripeldama tänane masendav löögiprotsent, mistõttu kujunes väravaid vähe, arvestades pealelöökide arvu (raamidesse). Kuid hooaja alguseni on veel 2-3 nädalat aega ning aega selle kallal töötada veel on.
              Välismaalased (2 tükki) mängisid samuti, kuid 1 põhileegionär oli puudu. Loodetavasti saab ta meid liigas aidata, sest sellisel juhul oleks meil kõvasti juures ründeteravust eesliinis.
              Meie meeskond on ka veel natuke haavatud kokkumängu poole pealt. Mis seal salata, alles meie teine "võistlusmäng". Kuid eks see ajaga paraneb.
              Ühele treenerile (meie 2st treenerist) tegime vähemalt tagasihoidliku sünnipäevakingi võidetud mängu näol.

              Vastasest:
              Reaali poisse kiidaks südika vastupanu osutamise eest. Mõlemal osapoolel oli mängus omajagu õnne, kuid usun, et ei valeta, kui ütlen, et väärisime võitu rohkem (selle ka saime). Eks omajagu mängis ka rolli meie kõval hooaja eelsel ettevalmistusel, mis viimases kahes mängus kõvasti tulu on toonud.
              Võrreldes eelmisel nädalal mängitud mänguga Kalju 3 vastu, oli tänane vastane hoopis organiseeritum ning poisid nägid ka rohkem vaeva platsil. Pöörati suurem tähelepanu eelkõige mängupildile kui mulisemisele, mis on ainult tervitatav. Samuti loobuti IV liigale omase pika palli tagumisest ning üritati palli liigutada eelkõige maast. Väga aus.

              Järgmiseks nädalaks loodame mängida mõne tugevama satsi vastu. Tõenäoliselt tuleb siis veel meeskonnas esile seni nägemata vigu.

              Peatse kuulmiseni & seniks parimat

              Kommentaar


                Mis nootide tundmine siia puutub? Kena essee küll, istu viis.

                PS! Kui sa ikka veel aru ei saanud, siis kerge tögamine käib asja juurde. Pole mõtet kõike hinge võtta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Mis nootide tundmine siia puutub? Kena essee küll, istu viis.

                  PS! Kui sa ikka veel aru ei saanud, siis kerge tögamine käib asja juurde. Pole mõtet kõike hinge võtta.
                  Aitäh. Mõistan su muret täiesti, kuna olen ka ise samal arvamusel, et kerge tögamine käib mängu juurde. Hinge ei võtagi. Lihtsalt liialt palju möga ka nüüd kook moosiga pole.

                  Tegelikult mõistan 100 protsenti, et Paide Vallimägi avaldas vaid oma publitseeritud konstruktiivse arvamuse. Lihtsalt minu arvamus asjast on, et alati ei ole mõtet puid loopida alla sinna, kuhu ei ole vaja.

                  Ja ärme lähe ka isiklikus. Pelgalt sõpruskohtumised ju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                    Just, sinu jaoks rääkisid küll esimesed 15 minutit kõige rohkem, sest tõenäoliselt sa mängu edasist kulgu ei näinud. Ühtlasi tahan ma ka öelda, et kui sa noote ei tunne, siis ära hakka noodiõpikut lugema. Pelgalt noodiridade lugemisoskusest on vähe. Igal mehel oli platsil oma roll täita & iga mängija oli saanud treenerilt vastavad juhised. Nii, et ära lahmi teemal "keegi tagasi töötada ei viitsinud".

                    Meie satsi jaoks on tegemist pre-seasoniga, mille eesmärgiks on mängijate proovimine erinevatel positsioonidel ning team-chemestry parandamine. Nii, et esialgne 11 pole veel paigas.

                    Mängust natuke:
                    Teine poolaeg oli kõvasti ülbem meie poolt vaadatuna. Kahjuks jääb kripeldama tänane masendav löögiprotsent, mistõttu kujunes väravaid vähe, arvestades pealelöökide arvu (raamidesse). Kuid hooaja alguseni on veel 2-3 nädalat aega ning aega selle kallal töötada veel on.
                    Välismaalased (2 tükki) mängisid samuti, kuid 1 põhileegionär oli puudu. Loodetavasti saab ta meid liigas aidata, sest sellisel juhul oleks meil kõvasti juures ründeteravust eesliinis.
                    Meie meeskond on ka veel natuke haavatud kokkumängu poole pealt. Mis seal salata, alles meie teine "võistlusmäng". Kuid eks see ajaga paraneb.
                    Ühele treenerile (meie 2st treenerist) tegime vähemalt tagasihoidliku sünnipäevakingi võidetud mängu näol.

                    Vastasest:
                    Reaali poisse kiidaks südika vastupanu osutamise eest. Mõlemal osapoolel oli mängus omajagu õnne, kuid usun, et ei valeta, kui ütlen, et väärisime võitu rohkem (selle ka saime). Eks omajagu mängis ka rolli meie kõval hooaja eelsel ettevalmistusel, mis viimases kahes mängus kõvasti tulu on toonud.
                    Võrreldes eelmisel nädalal mängitud mänguga Kalju 3 vastu, oli tänane vastane hoopis organiseeritum ning poisid nägid ka rohkem vaeva platsil. Pöörati suurem tähelepanu eelkõige mängupildile kui mulisemisele, mis on ainult tervitatav. Samuti loobuti IV liigale omase pika palli tagumisest ning üritati palli liigutada eelkõige maast. Väga aus.

                    Järgmiseks nädalaks loodame mängida mõne tugevama satsi vastu. Tõenäoliselt tuleb siis veel meeskonnas esile seni nägemata vigu.

                    Peatse kuulmiseni & seniks parimat
                    tõesti KÄI PUTSI
                    ma ütlesin et esimesed 15 oli midagi muud, st ma ei tea mis edasi läks
                    mul savi ka!
                    Kui sa nooti nii hästi tunned siis sa oleks võinud superstaari saatesse minna

                    Kommentaar


                      ou soccernet ole rahulik nüüd!!!
                      ei ole vaja siin kedagi solvata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
                        tõesti KÄI PUTSI
                        ma ütlesin et esimesed 15 oli midagi muud, st ma ei tea mis edasi läks
                        mul savi ka!
                        Kui sa nooti nii hästi tunned siis sa oleks võinud superstaari saatesse minna
                        Müts maha sinu ees. Eks see virtuaalselt mollikütmine hingele valusaim knopka ole, eksole?

                        Kommentaar


                          vahest ikka jah
                          ära viha pea. Sa saad meie omavahelises mängus niikuinii minu peale vihaseks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
                            vahest ikka jah
                            ära viha pea. Sa saad meie omavahelises mängus niikuinii minu peale vihaseks
                            Ei pea, sest vähemalt soojendus on tehtud. Meie omavahelist mängu ootan avasüli. Eks teil ole ka isiklikud 2 sulge meiega kitkuda.

                            Kommentaar


                              ma jooksen alasti platsile, kui soccernet ja tlü mängivad

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                ma jooksen alasti platsile, kui soccernet ja tlü mängivad
                                meest sõnast, takut munnist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X