320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

    Algselt postitas Hunt


    kas te kunagi puhkate ka???
    Üks suur operi mängija/pasundaja pasundas et Oper JK plaanid on ühe laksuga saada võit 4.liigas ja hiljem ka 3.liigas ...hull töö käib
    Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

      nii palju uusi mängijaid on tulnud viimasel ajal,tahaks teha mõned mängud,et näha mis seis on.trenni teeme ka ainult 2 korda nädalas,1 mäng lisaks ei tapa kedagi.Pealegi kui meeskonnas on 35 nägu siis saab igaüks mänguaega vaid ühe poolaja jagu.Treeningud on õnneks tänu treenerile Erki Keskülale intensiivsed ja kõik on rahul.Sellegipoolest oleme mõelnud duubelmeeskonna peale sest mehi on liiga palju,kevadeni veel aega ja huvilisi tuleb pidevalt juurde - Operi nimi kutsub!Treeneri nimi vist ka...Ja seltskond on ka tore.
      Praegu komplekteerime vaikselt järgmise aasta meeskonda,1 väravavaht on veel puudu.Kui keegi tunneb,et suudab meid aidata,andku märku.
      Loomulikult läheme 4.liigat võitma(kuigi mina see \"karjuja\"ei olnud,et 4.siis 3. ja siis meistriliiga)..imelik oleks kui ei läheks.Sellise treeneri ja seltskonnaga.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

        Algselt postitas -ragnar-


        JK Piraaja ootab endale sparringupartnereid kolmapäeva hilisõhtuti 22:00 Kristiine Spordis, Laki tänaval. Pakkumine on jõus kogu talvehooaja vältel. Kirjutage ja joonistage aadressile leimano@hotmail.com kui peaks huvi olema.
        nii palju uusi mängijaid on tulnud viimasel ajal,tahaks teha mõned mängud,et näha mis seis on.trenni teeme ka ainult 2 korda nädalas,1 mäng lisaks ei tapa kedagi.
        Võtke ühendust ja tulge külla.


        edit: Mind isiklikult küll Operi nimi ei kutsu, pigem kuuldes laste algseid treening tingimusi tekitab negatiivseid emotsioone.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

          Isegi aiman kellelt oled kuulnud infot Oper Jk laste kohta...ega ometi nendelt kes meilt ära on läinud...
          Lapsed teevad praegu A`le Coqil ja sisetreeningud on TEMT-i saalis Pärnu mnt.62 väga heas saalis.
          väravavahtide trennid Männikul-treener Martin Kaalma.
          lisatrennid esmaspäeviti-kergejõustik-Audenteses,samuti tiptop koht.
          kõige pisematel 5-7 aastastel on jah väikesed saalid koolimajades aga nad mahuvad esialgu sinna väga hästi ära.
          P.S pealegi ei ole sa ise enam laps ja sind nagunii trenni enam ei võetaks.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

            aga mängima tuleme kindlasti...7.dets. kolmapäev äkki?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaeg

              Ütlen kohe, et minul ei ole mingit pistmist Operi JK-ga, kuid ma ei näe põhjust ka neid sõimata. Devil, kui su ütlus omab kindlaid fakte, siis too need avalikkuse ette. Sest tänu nendele saaks omi parandusi teha nii lapsevanem kui ka klubi ise. Iga asi muutub paremaks, kui suudetakse likvideerida oma vead ning püüelda paremuse poole. Antud hetkel näen ma sinus lihtsalt kibestunud inimest, kes levitab mingit jama. Kuulujuttude levitamisel tasuks kontrollida ka faktiteadmisi. Hetkel sa vist seda pole teinud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'



                Silver, musi sulle.

                mara-l oli õigus muidugi, et eks ma lapsevanematelt jah kuulnud ja juttu oli ka nendest kõige pisematest.
                ma kirjutasin, et algsed treening tingimused, nüüdseks on ka minuteada asjaolud paranenud.
                nimepidi ma kedagi nimetama ei hakka, aga päris niisama ma nyyd kah ei lahmind ja kibestumust pole mul ammugi, miks peaks .

                mara, lepi aadressil leimano@hotmail.com kokku 7ndaks siis, usun vast, et on vaba.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                  Algselt postitas mara


                  neljapäeval,24.november 20.30 Männiku std.-l sõprusmäng OPER JK - TLN. KURADID
                  6:0 (3:0)
                  mängust veel niipalju,et Kuradid oleks ka väärinud ühte väravat,mõni sell oli ikka palliga päris osav.Ei olnud nende päev ja lõpus väsisid/loobusid.Igatahes aitäh poistele mängu eest!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                    Algselt postitas mara


                    Algselt postitas mara


                    neljapäeval,24.november 20.30 Männiku std.-l sõprusmäng OPER JK - TLN. KURADID
                    6:0 (3:0)
                    mängust veel niipalju,et Kuradid oleks ka väärinud ühte väravat,mõni sell oli ikka palliga päris osav.Ei olnud nende päev ja lõpus väsisid/loobusid.Igatahes aitäh poistele mängu eest!
                    Oper JK oli vägagi asjalik sats. Tegelt võib vist öelda, et üks soosikuid esikohale järgmine hooaeg kui suudate samad mehed satsi jätta. Väga ilusti suutsite kõik tsoonid kinni panna ning absoluutselt kõik mehed võitlesid hambad ristis. Kõige tugevamaks küljeks võib vist pidada pikka tugevat pinki, see hakkab madalamates liigades maksma kui ilmad ilusaks lähevad.
                    Ise olen vist nüüd küll paar nädalat audis, peaaegu oleks jalaluu krõmpsu ära teinud
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                      Oli huvitav mäng.Üle kivide ja kändude tuli Operile lõpuks need väravad ära.Väga positiivne on Operi uus väravavaht.Väga kindel ja positiivne mängija kes on kindlasti tuleval hooajal üks Operi võtmemängijaid.Kahjuks oli ka palju mängijaid puudu-kelle osalemisel oleks ehk mängupilt parem olnud ning ka resultatiivsusprotsent ehk suurem olnud.Aga tore,et mõlemad vastasleerid suurt mängutahet üles näitasid.Isiklikult arvan,et hea treeneri käe all oleks Kuraditel väga suur mängupotentsiaal,kuna individuaalselt on nad üsnagi võimekad.Taktika ja positsioonidega tuleks vast vaeva natuke rohkem näha.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                        Lenzo võtsid mul sõnad suust.Ei oskakski paremini öelda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                          Minu teada mindi just Florast Operisse,vähemalt 1995 sündinute satsist.
                          See et Operi täiskasvanute sats tugev on see ju selge.Suure hurraaga kokku pandud,loodetavasti entusiasmi jätkub.

                          To mara
                          Kui te talv läbi väljas teete siis võite Olympicule jaanuaris ühe aja broneerida.Varem ei julge tulla kuna pärast hooaega on korra soomes ainult mängitud,trenne tehakse ka kuidas juhtub
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                            Ok.Annan jaanuaris märku.Trenne teeme väljas aastaringselt. 1 sees,1 väljas.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                              Päris kiirelt saite omale uue väravavahi, alles täna Mara ju kirjutas siin, et väravavahist on teil puudus. Tundus tõesti, et tegu oli väga asjaliku kiiperiga, keegi vist isegi mainis, et ta olevat noortekoondises mänginud. vastab tõele?
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                                Algselt postitas Lenzo


                                Isiklikult arvan,et hea treeneri käe all oleks Kuraditel väga suur mängupotentsiaal,kuna individuaalselt on nad üsnagi võimekad.Taktika ja positsioonidega tuleks vast vaeva natuke rohkem näha.
                                Haha! Ramm nuff said!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X