320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kakumäe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

    Originally posted by Keano


    futu who? ja kakumäe what? pole vist mingid tegijad...
    okih.....futu ja kakumäe un tegelikult 2 väga erinevat tiimi

    Fc Futu oli selline törts halvem klubi viisakalt öeldes (minu arvamus)
    aga Fc Kakumäe un koosneb futu parematest meestest ja lagune paarist mehest(8meest kui ma ei eksi ) ja veel uusi mehi..........

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

      Originally posted by Keano


      futu who? ja kakumäe what? pole vist mingid tegijad...
      keano who? keano what? must be some kind of a gloryhunter

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

        keano, ma SAIN (mitte ajada segi OSTSIN) t2na omale manu salli. suht uus, annan 2ra v2ikse raha eest.

        topicusse tagasi tulles: ex n2eb, mis saab ja kes/mis me oleme hooaja l6pus

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

          Originally posted by Ramm


          Originally posted by Chobram


          murelikuks teeb vaid see, et jube paljud 5. liiga klubid kolivad kunstmurule. kurat, mis need p6lved ja jalad hooaja l6pux teevad
          Jalad nõrgad v? Olen viimased 4 aastat mänginud kunstmurul ja pole midagi viga.
          Vaatame mis juttu sa mõne aasta pärast räägid.
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

            Originally posted by 13


            Originally posted by Ramm


            Originally posted by Chobram


            murelikuks teeb vaid see, et jube paljud 5. liiga klubid kolivad kunstmurule. kurat, mis need p6lved ja jalad hooaja l6pux teevad
            Jalad nõrgad v? Olen viimased 4 aastat mänginud kunstmurul ja pole midagi viga.
            Vaatame mis juttu sa mõne aasta pärast räägid.
            Ei see on selge, et kuntsmuru väljak on väga kehv variant, kõik juba teavad kuda selle kukkumisege seal on ja see lugu, et ta jalad ära põrutab on 100% õige, endalgi oli pikemat aega probleem kandadega.
            Ex linna-isad mõtlesid, et nende kunstmuru väljakutega on vähem muret - ei pea nii pingsalt hoolitsema nende eest, mis iseenesest on ka õige, sest kes see ikka viitsiks hoolitseda naturaalse muruga väljakute eest, vbl mingi aja suudaks neid korras hoida, aga lõpuks saaks neist ikkagi mulla väljakud.
            Kuid ise eelistaksin ennem mängida mullal kui kunstmurul

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

              Fc kakumäe mängib sellel hooajal arvatavasti Väike-õismäe gümnaasiumi kunstmurul

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                tuleb pöörduda jälle selle teema juurde et tipptasemel kunstmuru mõju põlvedele on samasuur kui tavamuru oma.....aga kahjuks annab eestis sellise mõõdu välja ainult Kotka oma.......ja maybs ka A le Coq....teiste linnade omi eriti kommenteerida ei julge...
                fc pohmell

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                  ja kellel huvi meiega sõpruskohtumisi pidada siis võtke ühendust 58114098

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                    Eesti parimaks kunstmuruväljakuks pean küll kotkat,kuna pole a le coqis mänginud

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                      ma a le coqil m2ngind, kuid pole aga kotkal. no ega see vahe v2ga suur saa olla, kuigi hiiu oma tundub minu arvates kyll parem a nuh see k6ik suht OT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                        Nii,et homme siis kõik see mees kes kakumäega seotud kotka st.kohale ja luban,et meeskond annab endast parima(nii kesine kui ta ka poleks)meil õnnestub võibolla fännegi kohale tuua.Nii,et Kakumäe ja siis kui võit käes siis Aga mis ma siin ikka luuletan eks parim ikka võidab ja peaasi,et nauditav mäng oleks

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                          vabandan rui Costa ees:P sest ma pidin fänne kokku ajama aga pole millegagi kohale tuua vist fänne........

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                            tuli siis vastu võtta täna kaotus kuraditelt 6-4.Mäng iseenesest oli huvitav ja võimalusterohke.Igatahes tänan kuradeid põneva mängu eest!
                            meie väravaautorid:Silm,luik,merisalu(2)

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                              Samas teatan,et otsime järgmiseks nädalavahetuseks sõprusmänguks vastast!kui keegi huvitatud on andke teada nr. 58114098

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Kakumäe\'

                                Mis päevaks te otsite...kui laupäev on teil vaba,oleks Nimeta hakkamas...aga me oleme huvitatud väljas mängimisest
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X