320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Lehtse Sport ...viimax:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

    Tänud Soccernetile ilusa mängu eest. Väikesi vaidlusi oli, kuid muidu oli täitsa hea mäng.

    Omalt poolt vabandan meeskonnakaaslaste ees, et ei suutnud häid võimalusi ära lüüa. Järgmine mäng paremini ning vana mütsiga

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

      Fixtures:

      FC Kakumäe vs FC Lagune 6:3
      FC Lagune vs FC Kakumäe 0:2
      24.11.03 SC Tallinna Kuradid vs FC Lagune 8:3 (3:2)
      28.11.03 FC Lagune vs FC Soccernet 1:2 (0:0)
      04.12.03 SC Tallinna Kuradid vs FC Lagune --

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

        Täna täitsa tore ilm. Kõik kohale ja mängima!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

          Umbes 20 minutit tagasi lõppes SC Tallinna Kuradite ja FC Lagune vaheline mäng. Mängu võitsid võõrustajad (kuradid) seisuga 7:4. Kahjux vedas meid seekord alt kaitseliin ja õnne polnud ka. Võimalusi oli kõvasti ja surusime ka meie rohkem, kuid kuradid lõid ilusate kontrarünnakutega meile pidevalt väravaid. Vahepeal läx mäng juba päris käest, peale seda kui üx meeskond lõi värava loodi neile kohe vastu ja nii löödi u.4-5 väravat(kordamööda). Kuid taaskord peab nentima, et FC Lagune ei mänginud põhikooseisus, otse vastupidi, puudusid mitmed põhitegijad. Kuid tundus, et ka vastastel oli päris mitu mängijat puudu ja ilmselt ka nemad ei mänginud põhimeeskonnaga.
          Kahju on ka selle üle, et taaskord läx mängu ajal ütlemiseks, siin tuleb ilmselt oma mängijad lihtsalt kätte võtta, kaasaarvatud enda, ja käitumist õpetada! Õnnex lõpetati mäng ilusa žestiga -kõik mängijad surusid omavahel ilusti kätt ja loodan, et need tülid, mis mängu ajal tekkisid jäid platsile.
          Tänan SC Tallinna Kuradeid, loodan et millalgi tuleb ka meil võimalus teid võõrustada.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

            Ei meenugi hooaega, mis oleks mulle veel sitemini alanud. Kõigepealt kukkumine kossu mängides - 2 nädalat trennipausi. Siis enneolematu töökoormus - 1,5 nädalat pausi. Nüüd haige - nädal treeningpausi kindlalt veel. Lahe Aga tundub, et ega minu mängijapanus ei ole ka väga määrav, sest kahes mängus, kus osalesin, tuli ikkagi vastu võtta kaotus. FC Kakumäe vastu 0:2 ja FC Soccerneti vastu 1:2. On siiski tõsi, et meeskond areneb vaikselt.
            Ma ei tea küll, kes põhimeestest puudu olid, kuid eelmisel mängul jättis meie kaitseliin üsna talutava mulje. Sellepärast tundub meile löödud 7 väravat veidi arusaamatu

            its sammetaim!!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

              Kuradite tiimi kohta on ka üks moto olemas: Meile lüüakse väravaid kuid me ise lööme rohkem.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                Asi ongi selles, et võrreldes eelmise mänguga oli meil ainult üx kaitsemängija sama ja temagi läx teisel poolajal poolikut mängima. 7 väravat löödi sellepärast, et me läksime riski peale välja teine poolaeg ja mängisime terve teise poolaja 3 kaitsemängijaga. Tegelikult võib mänguga rahule jääda, kahju on muidugi sellest, et ise paar pirukat panin ja muidugi ka sellest, et Kuradid suutsid kontrarünnakuid kuradi hästi realiseerida . Aga pole hullu, sest selgeid arenemis märke on näha ja vaikselt(teo kiirusel aga siiski) hakkab arenema ka mingine mõistmine mängijate vahel. Loodame parimat !

                Ramm see oli hästi öeldud! Täpselt nii võtaks ka tänase mängu kokku, lõime palju väravaid, kuid vastane lõi rohkem. Imelik oli see, et kuradid lõid värava just siis kui vaja - kui me olime viigile ühe värava kaugusel ja sellega purunesid meie lootused mitmel korral.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                  Originally posted by Neth
                  Kahju on ka selle üle, et taaskord läx mängu ajal ütlemiseks, siin tuleb ilmselt oma mängijad lihtsalt kätte võtta, kaasaarvatud enda, ja käitumist õpetada!
                  Lisaks käitumisele peate kindlasti ka reegleid õppima. FCS´i mängu ajal oli mitu korda näha et teie meestel ei ole reeglid päris hästi selged

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                    Originally posted by ek


                    Originally posted by Neth
                    Kahju on ka selle üle, et taaskord läx mängu ajal ütlemiseks, siin tuleb ilmselt oma mängijad lihtsalt kätte võtta, kaasaarvatud enda, ja käitumist õpetada!
                    Lisaks käitumisele peate kindlasti ka reegleid õppima. FCS´i mängu ajal oli mitu korda näha et teie meestel ei ole reeglid päris hästi selged
                    No teiste kohta ei saa ma midagi kindlat öelda, kuid minul on reeglid vägagi selged nii et ära tule ohkima siia ex!!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                      Originally posted by Neth
                      ära tule ohkima siia ex!!
                      või muidu...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                        spänkju chobramile mängimisvõimaluse eest.

                        mõlemad satsid olid korralikud, kuradid olid tehniliselt peajagu üle. aga nagu mängu käik näitas - ainuüksi triblinguoskusest alati ei piisa.

                        seekord siis sedapsi. mis sitasti see uuesti...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                          Originally posted by ek


                          Originally posted by Neth
                          ära tule ohkima siia ex!!
                          või muidu...
                          ...kõik on võimalik. Ei ma usun, et ka teistel on reeglid selged, sest põhikooseisu mängijad on kõik varem mänginud jalgpalli, kas siis mõnes teises liigas või noorteliigas, nii et väide, et meie mängijatel pole reeglid selged on väga mööda pandud. Seega sellist lollust pole mõtet enam ajada või äkki tahate meie jalgpallialaseid teadmisi proovile panna?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                            Tänan ka omalt poolt kuradeid mängu eest.

                            Mäng läx vahepeal juba korvpallix kätte. Iga pealelöögiga lõppenud rünnak tõi skoorimuutuse.

                            Paljud mängijad olid platsil vigased (minul kannad, nethil küünarnukk, kahel kaitsel jalad) ning eks ka see segas korraliku keskendumist. Aga ega seda kaotust millegagi välja ei vabanda ning ega ma üritagi, sest kuradid on meist siiski selgelt paremad praeguse seisuga.

                            Tänan veelkord mängu eest ning uute kohtumiseteni.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                              Originally posted by Neth


                              Originally posted by ek


                              Originally posted by Neth
                              ära tule ohkima siia ex!!
                              või muidu...
                              ...kõik on võimalik. Ei ma usun, et ka teistel on reeglid selged, sest põhikooseisu mängijad on kõik varem mänginud jalgpalli, kas siis mõnes teises liigas või noorteliigas, nii et väide, et meie mängijatel pole reeglid selged on väga mööda pandud. Seega sellist lollust pole mõtet enam ajada või äkki tahate meie jalgpallialaseid teadmisi proovile panna?
                              Ei viitsiks jamada nende teadmiste proovimisega aga, mis sa arvad tõesti et oled(ykskõik kes) liigas mängind ja kohe tead kõiki reegleid? Mina kindlasti julgen väita, et mina ei tea. Kahtlen ka selles, et teie sellel alal paremad olete.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                                Tglt ma pole üldse ennem liigas mänginudki (ainult noorteliigas)! Aga enamus reeglitest on mul küll selged.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X